DigitalOcean atsauksmes

DigitalOcean ir mākoņu krātuvju nodrošinātājs, un 2011. gadā to dibināja Moisey un Ben Uretsky, Jeff Carr, Alec Hartman un Mitch Wainer. Kopš tā laika viņiem ir vairāk nekā 300 darbinieku visā pasaulē, un tie nodrošina īpaši ātras SSD noliktavas vairāk nekā 550 000 klientiem. DigitalOcean ir viens no visuzticamākajiem un uzticamākajiem nosaukumiem nozarē, kas tīmekļa krātuves piedāvā no USD 5 mēnesī.


SSD krātuve ir jaunās paaudzes tīmekļa krātuves, kurās tiek izmantotas mazas zibatmiņas mikroshēmas, kas klientiem piedāvā uzticamākus pakalpojumus. Tā kā pašai aparatūrai nav kustīgu komponentu, šāda veida risinājumi ir izturīgāki pret traucējumiem un nodrošina labāku darbības laiku ar mazākām izmaksām. Tas nozīmē lētākas cenas un ātrāku datu apkalpošanu lietotājiem.

Pilienu priekšrocības

DigitalOcean jau agri apzinājās SSD tehnoloģijas priekšrocības un sāka piedāvāt savus uz SSD balstītos pakalpojumus. Viņi sauc par pielāgojamiem virtuālajiem serveriem pilieniem, kuriem ir daudz priekšrocību.

Viegla mērogošana: Tomēr ir daudz plānu iegādāties, lietotāji jebkurā laikā var mainīt paketes komponentus. Uz SSD balstītie plāni ir patiesi elastīgi, tāpēc, ja projektam ir nepieciešami vairāk resursu, tos var viegli piešķirt iegādātajai pakotnei.

Datu centri visā pasaulē: Uzņēmumam ir datu centri 8 pilsētās: Amsterdamā, Bangalore, Frankfurtē, Londonā, Ņujorkā, Sanfrancisko, Singapūrā un Toronto. Tas nozīmē, ka lietotājs var izvēlēties tuvāko centru, lai datu pārsūtīšanas ceļš būtu īsāks un apkalpošanas laiks – ātrāks.

Iepriekš iebūvētas lietojumprogrammas vai izplatīšana: Lietotājs var instalēt savas lietojumprogrammas vai izplatījumus uz DigitalOcean pilieniem, taču ir daudz iepriekš izvēlētu lietotņu vai diskursu, no kuriem izvēlēties. Atlasot vēlamos, uzņēmums tos automātiski instalē jauniegādātos serveros.

Ir 6 izplatīšanas varianti, no kuriem izvēlēties: Ubuntu, CentOS, Debian, Fedora, CoreOS un FreeBSD. Tikai viena sekundes instalēšanas risinājumam ir vajadzīgas tikai 55 sekundes, lai izveidotu pilnīgi jaunu izvēlētā distro gadījumu.

Lietotāji var arī izvēlēties vēl vienu no 16 lietojumprogrammām, lai tās instalētu minūtē:

 • Diskurss, populārā diskusiju platforma, kuras pamatā ir Ruby on Rails
 • Django, galvenā automatizācijas lietotne Python
 • Dokers izplatītu lietotņu izveidei un palaišanai
 • Dokku tīmekļa sadales pārvaldībai
 • Spoks publicēšanai
 • GitLab par kopīgu darbu un versiju apstrādi
 • LAMP, vadošais viena klikšķa risinājums Apache, MySQL un PHP izmantošanai
 • LEMP, kam ir NGINX, MySQL un PHP ar vienu klikšķi
 • Mašīnmācība: mašīnmācīšanās līdzekļi
 • js: tīmekļa lietojumprogrammu izveidošanai
 • MongoDB, vadošā NoSQL datu bāze
 • MySQL, visizplatītākais datu bāzes tips tīmeklī
 • js tīkla lietojumprogrammu veidošanai
 • phpMyAdmin, vadošais SQL pārvaldības rīks internetā
 • pilns Ruby on Rails aktīvs
 • WordPress, visvairāk zina satura pārvaldības sistēmu ar miljoniem gadījumu

Plāni un cenas

DigitalOcean piedāvā divu veidu pilienus: standarta un CPU optimizētos.

Standarta pilieni

Standarta pilieni ir līdzsvaroti virtuālie serveri, kas ir ideāli piemēroti emuāriem, vietnēm un lietojumprogrammu izstrādes testēšanai. Viņiem ir labs atmiņas, virtuālo CPU, datu pārsūtīšanas apjoma un SSD atmiņas sajaukums.

Sadaļā Standarta pilieni ir 14 plāni:

RAM atmiņaVirtuālais centrālais procesorsSSD krātuveDatu pārsūtīšanaMēneša cena
1. piliens1 GB125 GB1 TB5 USD
Piliens Nr. 22 GB150 GB2 TB10 USD
3. piliens3 GB160 GB3 TB15 USD
Piliens Nr.41 GB260 GB3 TB15 USD
Piliens # 52 GB360 GB3 TB15 USD
Piliens Nr. 64 GB280 GB4 TB20 USD
Piliens # 76 GB4160 GB5 TB40 USD
Piliens # 816 GB6320 GB6 TB80 USD
Piliens Nr. 932 GB8640 GB7 TB160 USD
Piliens # 1048 GB12960 GB8 TB240 USD
Piliens # 1164 GB161280 GB9 TB320 USD
Piliens # 1296 GB201920 GB10 TB480 USD
Piliens # 13128 GB242560 GB11 TB640 USD
Piliens # 14192 GB323840 GB12 TB960 USD

Pārvērtot cenas uz darba stundām, lētākais plāns maksā 0,007 USD stundā, savukārt lielākais plāns ar 192 GB atmiņu un 32 virtuālajiem procesoriem maksā tikai 1,429 USD stundā. Šīs cenas labi raksturo to, kāpēc DigitalOcean SSD krātuve ir tik izplatīta lietotāju vidū, gandrīz nav citu uzņēmumu internetā, kas piedāvā tik milzīgas paketes par zemām cenām.

CPU optimizēti pilieni

Īpašos gadījumos ir nepieciešami vairāk skaitļošanas resursu, tāpēc arī DigitalOcean izstrādāja savus CPU optimizētos plānus. Runājot par lieliem datu apstrādes veidiem, piemēram, ar nepārtrauktu integrāciju vai nepārtrauktu piegādi, ar video saistītu apstrādi vai mašīnu apguvi, spēcīgas centrālās apstrādes vienības ir ļoti svarīgas. CPU svērtie plāni ir pieejami 6 versijās, kurās spēcīgajam CPU klātbūtnei ir maza atmiņa, SSD atmiņas un joslas platuma ierobežojumi:

Virtuālais centrālais procesorsRAM atmiņaSSD krātuveDatu pārsūtīšanaMēneša cena
1. piliens12 GB25 GB3 TB20
Piliens Nr. 224 GB25 GB4 TB40
3. piliens48 GB50 GB5 TB80
Piliens Nr.4816 GB100 GB6 TB160
Piliens # 51632 GB200 GB7 TB320
Piliens Nr. 63264 GB400 GB9 TB640

Pārrēķinot cenas darba stundās, lētākais plāns nozīmē USD 0,030 stundā, savukārt lielākais plāns ar 32 virtuālajiem CPU nozīmē USD 0,952 stundā.

Atstarpes: vienkārša objektu glabāšana

DigitalOcean piedāvā papildu pakalpojumu saviem galvenajiem produktiem – pilieniem, un to sauc par Spaces. Kā norāda nosaukums, šis pakalpojums ir paredzēts datu glabāšanai. Izvēloties Spaces, lietotāji var droši uzglabāt savus objektus DigitalOcean serveros un drošā veidā apkalpot datus saviem klientiem vai lietojumprogrammām..

Atstarpes priekšrocības

 • Ātra izgatavošana: lietotājiem vienkārši jānorāda instances nosaukums un pēc tam noklikšķiniet uz pogas izveidot. Jaunā krātuve būs pieejama dažu sekunžu laikā.
 • Mērogojamas krātuves: kā pilieni, Spaces var arī viegli mērogojamas, ja nepieciešama lielāka krātuve.
 • Kombinēts lietojums: Atstarpes var kombinēt ar pilieniem.
 • Lietotājam draudzīgs interfeiss: ar failiem var rīkoties, tos velkot un nometot
 • Uzlaboti komandu risinājumi: Spaces ir uzlabota API ar ļoti detalizētu dokumentāciju. Krātuvi var arī sasniegt un kontrolēt, izmantojot arī komandrindas rīkus.

Cenu noteikšana telpām

Spaces cenu noteikšana ir diezgan vienkārša un tieša pārsūtīšana, 250 GB SSD atmiņas ar 1 TB izejošo datu pārsūtīšanu mēnesī maksā 5 USD. Visas papildu GB krātuves izmaksas mēnesī ir 0,02 USD, un visas izmantotās papildu GB datu pārsūtīšanas izmaksas ir 0,01 USD. Tādā veidā visi Spaces lietotāji var aprēķināt maksājamās summas un var samazināt izmaksas, optimizējot virtuālajos serveros saglabātos datus.

Augšupielādei Spaces nepieciešams arī joslas platums un datu pārsūtīšana, taču šīs GB netiek ieskaitītas ikmēneša maksājumos, bet tikai dati, kas tiek izplatīti no servera gala mērķiem.

Atbalsts

DigitalOcean ir lielisks atbalsts, kuru var sasniegt, izmantojot saziņas formu. Esošie lietotāji var arī atvērt biļeti, izmantojot uzņēmuma atzīmēto apstrādes sistēmu. DigitalOcean aktīvi darbojas arī sociālo mediju platformās; viņiem ir arī Twitter, Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn un Glassdoor profili.

Tīmekļa vietnē ir lieliska Kopienas sadaļa, kurā bez maksas ir pieejamas visaptverošas apmācības un rakstu sagatavošanas iespējas. Īpaši detalizētajās ziņās ir ietverti koda gabali, un tos var lasīt bez reģistrācijas, tomēr, lai tos komentētu, ir nepieciešams bezmaksas DigitalOcean konts. Vairāk nekā 2000 rakstu satur gandrīz katru tēmu, kas var parādīties par tīmekļa mitināšanu un modernākām attīstības darbībām.

Jautājumu un atbilžu sadaļā ir ievērojams daudzums jautājumu, šī pārskata rakstīšanas brīdī ir vairāk nekā 20 000 jautājumu. Lietotāji var izmantot meklēšanas lauku, lai izpētītu jau atbildētās tēmas, un navigācija tika atvieglota, sistēmā ieviešot tagus. Vietnēs var noklikšķināt uz atzīmēm, tāpēc, noklikšķinot uz jebkura no tām, tiks parādīti visi saistītie jautājumi no pagātnes.

Projektu sadaļā ir vairāk nekā 200 lietotāju projekti, kurus var izmantot bez maksas. Par tiem var balsot, komentēt un dalīties citi lietotāji, tāpēc reālas atsauksmes var izlasīt jebkurš no viņiem, apmeklējot projekta profilu.

Galīgais spriedums

DigitalOcean ir uzticams un lēts SSD datu glabāšanas pakalpojumu sniedzējs, kas jau pagājušajā desmitgadē nozarē ieguva lielisku reputāciju. Lielais datu centru skaits piedāvā elastību izvēlēties tuvāko datu atrašanās vietu, savukārt lielo pakešu daudzumu var izmantot izmaksu plānošanai.

CPU svērtās paketes ir liels plus, tāpēc no aprēķiniem atkarīgi projektu īpašnieki var arī atrast uzticamu pakalpojumu sniedzēju datu pārsūtīšanai gala lietotājiem. Var būt līdzīgs uzņēmums tirgū ar vēl lētākām cenām, taču Digital Ocean ir reti sastopams uzņēmums ar labiem pakalpojumiem un iesaistītu atbalstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map