Domain.com pārskats

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'Domain.com pārskats
0 8 мин.

Kā norāda nosaukums, Domain.com, pirmkārt, ir domēna vārdu reģistrators, taču viņu pakalpojumi ietver arī SSL sertifikātus, domēna privātumu, e-pasta mārketingu, e-pasta mitināšanu, web dizainu un web hostingu. Visu šo web hostings būs šī Domain.com pārskata priekšmets.


Domain.com pārskats

Atrodas Vankūverā, Kanādā, Domain.com kopš 2000. gada piedāvā savus domēna vārdu reģistrācijas pakalpojumus. Uzņēmums pieder vienam no lielākajiem tīmekļa mitināšanas dalībniekiem Endurance International Group, kas ir arī citu lielu vārdu mātes uzņēmums. tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, piemēram, BlueHost vai HostGator.

Vietne Domain.com apgalvo, ka tā piedāvā ļoti vērtīgus pakalpojumus, pieņemamas cenas un uzticamību, tāpēc apskatīsim mūsu Domain.com pārskatā, vai šīs pretenzijas var pamatot.

Domain.com plāni & Cenu noteikšana

Domain.com piedāvā izvēli uz Windows vai Linux balstītu mitināšanu, izmantojot dažādus koplietojamos mitināšanas plānus. Tiem, kas meklē mēneša plānus, būs jāsamierinās ar 1 gada plānu, kas ir minimālais saistību periods vietnē Domain.com, ilgākais – 3 gadi..

Diemžēl Domain.com neatlīdzina klientus ar atlaidēm, ja viņi apņemas ilgāku laika periodu, tādējādi cenas paliek nemainīgas visos līguma periodos. Ar visiem mitināšanas plāniem bez maksas tiek nodrošināts bezmaksas domēna vārds.

Linux koplietošana

Uz Linux balstīti hostinga plāni sākas ar 3,75 USD mēnesī vai 45 USD gadā (pamatplāns), kas piedāvā neierobežotu vietu diskā, mērogojamu joslas platumu, mitināšanu 1 domēnam, 5 FTP kontus, 10 MySQL datu bāzes, 100 e-pasta kontus un 100 USD vērtībā no Google AdWords un Bing mārketinga kredīts, kā arī bezmaksas bezmaksas numurs.

Deluxe plāns ir neierobežots diska vietas, joslas platuma un mitināto domēnu skaita ziņā, bet ne attiecībā uz FTP kontiem (25), MySQL datu bāzēm (25) un e-pasta adresēm (250). Deluxe plāns maksā USD 6,75 mēnesī vai USD 81 gadā.

Ja jūs meklējat plānu ar neierobežotu visu, mēs iesakām Ultra plānu, kura cena ir USD 13,75 mēnesī vai USD 165 gadā.

Windows koplietojamais hostings

Uz Windows balstīti hostinga plāni sākas ar 4,75 USD mēnesī vai 57 USD gadā. Pamatplānam un Ultra plānam (maksā 7,75 mēnesī / mēnesī vai 93 USD gadā) ir tāda pati konfigurācija kā pamata un ultra plāniem Linux balstītas mitināšanas kategorijā. Deluxe plānā (maksājot 14,75 USD mēnesī vai 177 USD gadā) ir tikai 50 FTP pieteikšanās un 50 MySQL datu bāzes, salīdzinot ar neierobežoto Linux balstīto Deluxe plānu.

VPS hostings

Domain.com VPS plānos ir iekļauti CentOS un cPanel / WHM, izmantojot Pro un Premium plānus. Atšķirībā no dalītajiem hostinga plāniem, VPS mitināšanas plānos ir norādīti ikmēneša rēķini. Sākuma līmeņa VPS plāns maksā 29,70 USD mēnesī un ietver 512 MB RAM, 20 GB diska vietas, 1000 GB joslas platumu, mitināšanu neierobežotiem domēniem, neierobežotām datu bāzēm un neierobežotu e-pastu. cPanel / WHM nav pieejams standarta plānā.

Pro plāns divkāršo standarta plāna operatīvo atmiņu un tīmekļa vietas piešķiršanu, un tam ir 1500 GB joslas platums, neierobežots domēns un neierobežota datu bāzes mitināšana. Šis plāns maksā 41,60 USD mēnesī.

Plāns, kurā iesaiņots lielākais perforators šajā kategorijā, ir Premium plāns, kuram ir 2048 MB RAM, 60 GB diska vietas, 2000 GB joslas platums, neierobežots e-pasta, domēna un datu bāzes mitināšana. Šis plāns maksā 67,95 USD mēnesī.

Domain.com piedāvā arī pamata WordPress mitināšanas plānu, kas maksā 3,75 USD mēnesī un ļauj dažu minūšu laikā atvērt WordPress emuāru..

Neatkarīgi no šeit aplūkotās OS un resursu izvēles, apskatīsim, kādas citas funkcijas ir pieejamas šajos mitināšanas plānos.

Domain.com mitināšanas iespējas

Vietnē Domain.com ir pieejami tikai koplietoti un VPS mitināšana. Plāniem ir šādas iespējas:

 • Bezmaksas domēna vārds uz 1 gadu;
 • Bezmaksas vilkšana & pilienu vietnes celtnieks;
 • Bezmaksas 1 GB mākoņa krātuve (kopīgi plāni);
 • Anti-spam filtrs un e-pasta antivīruss;
 • Mārketinga rīki (USD 100 Google AdWords, USD 100 Bing reklāmas kredīts, YellowPages saraksts, bezmaksas tālruņa numurs – ASV);
 • Tiek atbalstīti PHP5, Perl, Python;
 • SSL atbalsts, ar paroli aizsargāts direktorijs;
 • Web Analytics rīki;
 • Bezmaksas lietotnes: WordPress, Drupal, Joomla, CubeCart utt .;
 • Videi draudzīgs hostings (ar vēju darbināms);
 • cPanel / WHM;
 • Datu dublējumi, pilnīga tīkla dublēšana, 24×7 drošības uzraudzība.

Domain.com nepiedāvā īpašus mitināšanas plānus un tālākpārdevēju plānus. Viņu pakalpojumi ir paredzēti individuāliem lietotājiem un maziem uzņēmumiem. Ja jūsu vietnei ir jāpalielina par resursiem, ko piedāvā Domain.com VPS plāni, Domain.com, iespējams, nav piemērota jūsu vietnei..

Klientu atbalsts vietnē Domain.com

Domain.com klientu apkalpošana ir ierobežota ar tiešsaistes tērzēšanas un biļešu pārdošanas sistēmu. Palīdzības personāls ir pieejams visu diennakti, lai apstrādātu pieprasījumus. Atbalsts pa tālruni nav pieejams; taču tiem, kuriem ir jautājumi par pārdošanu, ir pieejams bezmaksas tirdzniecības numurs. Dažos plānos (piemēram, īpaši plānā) ir paredzēts premium atbalsts.

Tāpat kā jebkura cita cienījama tīmekļa mitinātāja, domēns.com viņu palīdzības centra lapā uztur zināšanu bāzi. Lietotāju rokasgrāmatas ir pieejamas arī neinicializētiem.

Viedokļi par Domain.com svārstās no izteiktām uzslavām par to ērti lietojamajiem pakalpojumiem līdz dedzīgām sūdzībām par klientu atbalstu.

Plusi & Vietnes Domain.com mīnusi

Domain.com vispirms ir domēna vārdu reģistrators, bet otrais – tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Viņu hostinga plānus ir patiešām viegli izmantot, un tie nav pārblīvēti ar funkcijām, kas iesācējiem var šķist milzīgas. Tomēr pieredzējušiem lietotājiem un profesionāļiem var šķist, ka viņi ir nelabvēlīgi tieši šo iemeslu dēļ.

Šie ir Domain.com plusi un mīnusi:

Plusi

 • Vienkāršas mitināšanas iespējas, izvēloties Linux un Windows OS
 • Pieejamas cenas
 • Bezmaksas domēna vārds ar visiem plāniem
 • Neierobežotas mitināšanas iespējas
 • Viegli lietojams vietņu veidotājs, velciet un nometiet
 • Bezmaksas mārketinga kredīti

Mīnusi

 • Ar koplietojamo mitināšanu mēnesī netiek veikti norēķini
 • Nav darbspējas garantijas
 • Ne visos plānos ietilpst cPanel
 • Nav īpašu hostinga iespēju

Domain.com mitināšanas funkcijas var palīdzēt jums noteikt tiešsaistes klātbūtni lētākajā vietnē, taču tā var atpalikt dažos mitināšanas aspektos, kas var būt izšķiroši dažiem uzņēmumiem un privātpersonām.

Domain.com pārskata secinājums

Domain.com ir labas dalītas mitināšanas iespējas ar izvēli uz Windows vai Linux balstītu mitināšanu. Lai arī tas jūsu vietnei dod vairāk izaugsmes iespēju nekā vidusmēra dalīta mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, tai trūkst pilna spektra hostinga iespēju. Pat ja tā, Domain.com var būt labs mitināšanas kandidāts vidusmēra lietotājam, kuram nav nepieciešami mitināšanas plāni, kas ir pilni ar funkcijām, kuras viņi, iespējams, neizmanto.

Ja trūkst izmantojamības garantijas un modernu funkciju, Domain.com kļūst bez kvalifikācijas, lai kļūtu par galveno mitināšanas vietni vietnēm ar lielu trafiku un speciālistiem, kuriem vajadzīgas uzlabotas mitināšanas iespējas..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector