DreamHost atsauksmes

DreamHost ir viens no vecākajiem, kas tur darbojas, un to 1997. gadā izveidoja četri koledžas studenti. Viņi vēlējās izveidot kaut ko vismodernāko, kas palīdz indivīdiem un uzņēmumiem izveidot tiešsaistes klātbūtni, vienlaikus pieturoties tikai pie atvērtā pirmkoda programmatūras. Kopš komanda pārcēlās uz Sandjego, lai izveidotu nopietnu biznesu, viņi uzkrāja vairāk nekā 400 000 klientu, saglabājot gandrīz 1,5 miljonus vietņu. Uzņēmums apgalvo, ka hey hosting vairāk nekā 750 000 WordPress vietņu uz saviem serveriem, tāpēc WordPress optimizētais mitināšanas plāns nevar pazust no iepriekšminētā jau tā ilgā hostinga plānu saraksta.


DreamHost vēlējās sasniegt ikvienu ar saviem plāniem, ieskaitot mazākos uzņēmumus, ārštata darbiniekus, tīmekļa dizaineru komandas, satura veidotājus un citus. Iemesls, kāpēc viņi guva panākumus, ir tas, ka viņi paturēja prātā, ka ne visiem ir vienādas tehniskās iespējas, tāpēc viņi centās izveidot tīmekļa mitināšanu, kas ir vienkārša un netraucēti strādājoša..

Mēs iepazīsimies ar dažādiem tīmekļa mitināšanas plāniem un funkcijām, kuras var piedāvāt DreamHost. Piedāvājot dažus pamatotus plusus un mīnusus un izskaidrojot, kā šis pakalpojumu sniedzējs darbojas, jums būs daudz skaidrs, vai ir vērts ieguldīt kādā no viņu plāniem. Web mitināšanas pakalpojumu sniedzēji var ievērojami atšķirties, un pat DreamHost var neatbilst ikviena vajadzībām.

DreamHost pārskats

Pirmkārt, DreamHost iesaka WordPress, kas ir CMS, kas pārvalda visvairāk vietņu pasaulē. Tas acīmredzami daudz stāsta par to, cik veiksmīgs ir šis neatkarīgais uzņēmums, it īpaši, ja runa ir par specializētu WordPress mitināšanu. DreamHost vienmēr bija labs dalītajā mitināšanā, taču tagad viņu WordPress plāni sniedz daudz papildu priekšrocību.

Papildu drošības pakāpei viņi pievienoja ugunsmūri stingri WordPress, kas ir lielisks risinājums visiem trūkumiem, kas nāk ar platformu, kā arī nodrošina aizsardzību pret brutālu spēku uzbrukumiem. Tie nodrošina stabilu 100% no darbspējas, tāpēc tiešsaistes uzņēmumiem nav jāuztraucas par naudas zaudēšanu neregulāru dīkstāvju dēļ.

DreamHost ir arī īpaši dāsns, jo jūs varat atgūt naudu 97 dienu laikā, ja viņu pakalpojums neatbilst jūsu vajadzībām. Arī spraudņi vai motīvi WordPress vietnēm nav vispār ierobežoti, jūs varat izmantot visu, ko vēlaties izmantot. Nav nepieciešami manuāli atjauninājumi, bet arī pakalpojumu sniedzējs tos automātiski instalē, tāpēc ir vēl viena lieta, kas jums nav jārūpējas.

Vietnē DreamHost varat atrast plašu plānu klāstu, kas varētu būt piemēroti gan mazākiem emuāriem, gan biznesa vietnēm ar lielu trafiku. Lai gan dalītā mitināšana un WordPress ir viņu specialitāte, ir arī citi stabili plāni VPS mitināšanai, veltītiem serveriem un mākoņa mitināšanai.

Iespējams, ka DreamHost noderēs arī tālākpārdevēji, taču mēs vēlāk paskaidrosim, kāpēc tas nebūs parastais tālākpārdevēja konts. Pirmkārt, iepazīsimies ar šī tīmekļa mitināšanas uzņēmuma plāniem un cenām.

DreamHost plāni un cenas

Ja esat WordPress lietotājs, DreamHost piedāvā jums divas iespējas: viņu koplietojamo mitināšanas pakalpojumu un DreamPress. Pēdējais ir stabils pārvaldīts mitināšanas plāns, kas nodrošina automātiskus atjauninājumus, augsta līmeņa drošību un WordPress profesionāļu komandu aiz tā par pieņemamu cenu.

Protams, ja jūs meklējat īpašu serveri, VPS plānus vai mākoņa pakalpojumus, DreamHost var jums piedāvāt lieliskus piedāvājumus. Iepazīsimies ar viņu plāniem un cenu noteikšanu, lai jūs varētu redzēt, vai tas ir izdevīgs darījums ar DreamHost!

Dalīts hostings

Jūs varat izvēlēties spēlēt mēnesi, gadu un ik pēc trim gadiem ar DreamHost. Ir tikai viens plāns ar funkciju kopumu, un cena ir atkarīga tikai no tā laika, kurā piereģistrējaties. Vietai diskā, datu bāzēm, vietnēm un e-pasta kontam nav ierobežojuma.

Pastāv tikai politika, kas neļauj jums negodīgi izmantot šo plānu. Mēneša maksa ir 11,95 ASV dolāri, bet pierakstīšanās uz gadu ir 9,95 ASV dolāri mēnesī, un viņu 3 gadu plāns dod vislabāko vērtību – 7,95 mēnesī. Ja vēlaties izveidot vienkāršu vietni ar mērenu trafiku, šie plāni noteikti apmierinās jūsu vajadzības.

Pārvaldītā WordPress mitināšana

Šis mitināšanas plāns ir pilnībā optimizēts WordPress. Tas nāk ar automātiskiem atjauninājumiem, spēcīgu tehnisko atbalstu, un jūs varat izmantot neierobežotus spraudņus un veidnes. Šeit jūs varat izvēlēties no trim dažādiem plāniem, kas piedāvā dažādas aparatūras specifikācijas un funkcijas.

Viņiem ir pamata plāns USD 16,95 mēnesī, Plus USD 24,95 un Advanced plāns USD 35,95 mēnesī. Jūs iegūsit profesionālu Jetpack spraudni Plus un Advanced plāniem un bezmaksas versiju sākuma plānam. Visi trīs ir balstīti uz Cloud Platform, tiem ir iepriekš instalēta WordPress, kā arī tiek nodrošināti automātiski atjauninājumi.

Pamata plāns patiešām ir diezgan pamatots ar 10 GB diska vietas un vienu vietni, bet pārējie divi piedāvā papildu funkcijas, piemēram, rezerves kopijas ārpus vietnes un ikdienas ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu. & Remonts. Pabalsts pa tālruni nav pieejams arī ar pirmo paketi.

Izmantojot uzlaboto plānu, jums var būt 3 vietņu topi un 30 GB diska vietas, kuru varat paplašināt līdz 80 GB vietnei, ja vēlaties.

VPS mitināšanas plāni

DreamHost VPS plānu cenas ir atkarīgas tikai no tā, cik daudz RAM un SSD jums ir nepieciešams. Jūs varat izvēlēties no četrām iespējām, sākot no 1 GB RAM līdz 8 GB un SSD krātuvi sākot ar 30 GB un mērogojot līdz 240 GB. Pirmais maksā 15 USD mēnesī, bet lielākais plāns ir USD 120 mēnesī.

Izmantojot šos VPS plānus, jūs arī iegūsit piekļuvi neierobežotam joslas platumam, speciālai IP adresei, neierobežotiem domēniem un solītajam darbības laikam ar uzticamu tehnoloģiju atbalstu. Tie ir absolūti ieteicami vietnēm ar lielu trafiku un lietojumprogrammām.

Dedicated Serveri

Īpašie DreamHost mitināšanas plāni nodrošina vismodernāko aparatūru, drošību un lieliskās iespējas. Jums var būt līdz 1 TB diska vietas, augstākās klases CPU, automātiskas pārvaldītas dublējumkopijas, visaugstākā veiktspēja ar daudzkodolu procesoriem un piekļuve saknei. Šī ir lieliska iespēja, ja jūsu vietne pārsniedz koplietojamo mitināšanas plānu un tai ir nepieciešams jaudīgāks un uzticamāks.

Īpašu plānu sākums ir USD 169 mēnesī, un par cenu jūs saņemat 4 GB RAM. Otrais ir USD 209 par 8GB, un tur ir visspēcīgākais plāns par 249 USD ar milzīgu 16 GB RAM. DreamHost neprasa, lai jūs ievērotu viņu īpašo plānu, tāpēc maksājumi vienmēr tiek aprēķināti katru mēnesi.

Mākonis Hostings

Mākonis serverus var palaist mazāk nekā 30 sekundēs, izmantojot DreamHost. Viņu SSD Cloud serveri garantē, ka jūs varat ātri iestatīt un palaist savas programmas. SSD cietie diski, paātrinātie tīkli un augstākās klases procesori garantē ātrumu, kuru diez vai varat atrast jebkur citur.

Viņiem pat ir īpašs piedāvājums: jūs varat izmantot viņu Cloud serveri tik daudz, cik vēlaties, maksājot tikai līdz 600 stundām mēnesī. Tas ir 100 GB brīvas vietas un neierobežots joslas platums, un jūs pat varat ietaupīt naudu, ja šis mākoņa serveris ir pastāvīgi nepieciešams jūsu biznesam.

Jūs varat izvēlēties no 512 MB RAM, 2 GB RAM un 8 GB RAM servera. Par viņu Cloud serveriem cena tiek aprēķināta stundās, taču katram no tiem ir maksimālā summa. Pirmais maksā ne vairāk kā 4,50 USD mēnesī, otrais – 12 USD, un spēcīgākais plāns ir max 48 USD mēnesī.

DreamHost mitināšanas iespējas

Darbojoties šajā nozarē kopš 1997. gada, DreamHost noteikti zina, kā apmierināt savus klientus. Viņi, bez šaubām, ir vieni no veiksmīgākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuriem ir liela pieredze. Apskatot viņu piedāvāto funkciju sarakstu, jūs, iespējams, pārliecināsit izvēlēties kādu no viņu plāniem. Tagad redzēsim, ko DreamHost var piedāvāt, kas varētu noderēt jūsu biznesam:

 • Uzlabotas funkcijas, piemēram, pilnīga piekļuve CGI, subversion repository un cron darbiem
 • SSD cietie diski, lai nodrošinātu labāku visu koplietojamo mitināšanas plānu veiktspēju
 • Varat nemanāmi jaunināt uz VPS un speciālajiem serveriem
 • Lietotņu izstrādātāji var gūt labumu no mākoņa mitināšanas plāna
 • Cieta zināšanu bāze un ceļveži
 • DreamHost vienmēr rūpējas par atjauninājumiem
 • Neierobežoti resursi diska vietas, domēnu, joslas platuma un e-pasta kontu jomā
 • Sasniedzamie darbinieki, kas strādā pie viņu datu centriem
 • Uzlabotais lapas ielādes ātrums WordPress lietotājiem
 • Neierobežots spraudnis, motīvi un pielāgojumi
 • MySQL VPS papildinājums savam VPS plānam, kas datu bāzes izvieto uz sava servera, uzlabojot ielādes laiku

DreamHost klientu atbalsts

DreamHost atbalsta komanda ir daļa no uzņēmuma, un tie ir pastāvīgi pieejami, ja klientiem nepieciešama palīdzība. Ar viņiem var sazināties caur biļetēm vai viņu vietnē, kur varat aizpildīt un nosūtīt veidlapu.

Kā klientam jūs vienmēr varēsit piekļūt tiešajai tērzēšanai, izmantojot konta paneli, kā arī ar ātru reaģēšanu. Palīgi, kas ir eksperti WordPress un tīmekļa mitināšanas jomā kopumā, viņi var atrisināt jebkāda veida programmatūras problēmas šajā jomā. Viņi ir prasmīgi, pieklājīgi un gatavi izskaidrot jūsu jautājumus tādā veidā, ka saprot pat iesācējs.

Diemžēl ar DreamHost komandu nevar sazināties pa tālruni, tikai tad, ja viņi piedāvā atzvanīšanu un jūs to akceptējat. Turklāt tas nav bezmaksas, tāpēc viņi atzvana tikai tos dalībniekus, kuri ir samaksājuši par viņu jaunākajiem pakalpojumiem. Tādā gadījumā viņi var atzvanīt, līdz tiek sasniegts limits, kas ir trīs reizes mēnesī.

Ja jūs saskaraties ar kādu problēmu vai kaut kas nav skaidrs, varat arī pārbaudīt viņu zināšanu bāzi, lai iegūtu instrukcijas vai risinājumus. Viņu forums klientiem ir pilns ar visiem pieejamajiem pavedieniem, kas ir uzkrāti pēdējos gados.

Plusi un mīnusi DreamHost

Web mitināšanas pakalpojumu sniedzēji var koncentrēties uz daudzām dažādām lietām, piemēram, WordPress lietotājiem, piedāvājot daudzus īpašus plānus, strādājot ar klientu atbalstu, nodrošinot spēcīgāku aparatūru un tā tālāk. Nav perfekta pakalpojumu sniedzēja, taču jūs noteikti varat atrast tādu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Nākamajos divos sarakstos mēs apskatīsim ievērojamākos plusus un mīnusus, ar kuriem jūs varat saskarties, pievienojoties DreamHost:

Plusi

 • Viņu WordPress plānos ietilpst SSD cietie diski
 • Atbalsts ir pieejams visu diennakti, un to var sasniegt, izmantojot daudz kanālu
 • Praktiska piekļuve, viņu personāls ir fiziski tuvu serveriem
 • DreamHost ir savs vadības panelis, un tas ir bez maksas
 • Plāni ar pieņemamām cenām
 • VPS un īpašu serveru plāni darbojas arī SSD diskos
 • Daudz hostinga pakalpojumu īpašām vajadzībām

Mīnusi

 • Tālākpārdevēju atbalsts, bet jūs varat pārdot sava konta daļas tikai ar citiem lietotājiem
 • Datu bāzes un faili no citiem paneļiem ir jāimigrē manuāli (piemēram, cPanel)
 • Lai importētu e-pastu no cPanel dublējuma, jāveic vēl dažas darbības
 • Ar DreamHost nevar sazināties pa tālruni
 • Būs vajadzīgs zināms laiks, lai pierastu pie viņu vadības paneļa

DreamHost visvairāk klientu piesaista tas, ka viņi garantē jūsu naudas atmaksu 97 dienu laikā, ja viņu pakalpojums jums nav piemērots. Tas dod daudz laika, kā arī izskatās lieliski, jo nav tik daudz hostinga pakalpojumu sniedzēju, kuriem ir tik ilgs garantijas laiks.

DreamHost nodrošina jums 100% darbspējas laiku un jauku kompensāciju, ja serveri nedarbojas, taču ir daži stingri noteikumi, kas jums jāpatur prātā. Viņi maksās 1 pilnu dienu par katru dīkstāves stundu, bet tikai līdz 10% no hostinga maksas. Arī dīkstāve nesākas, kad serveris tiek izslēgts, tas sākas, kad iesniedzat atbalsta biļeti, tāpēc jums ir jābūt ātrai.

DreamHost pārskata secinājums

Katram tīmekļa mitināšanas uzņēmumam ir savi trūkumi, taču, ja jūs visu pievienojat, DreamHost ir lieliska izvēle, ja jums ir nepieciešami šāda veida plāni. Šādi pārskati var palīdzēt izlemt, vai viņu plāni un funkcijas ir piemērotas jūsu biznesam. Ja jums tie patīk un viņi arī nodrošina jūsu naudas vērts, tad jūs būsit ļoti apmierināts ar DreamHost.

Tie ir vienkārši, neatkarīgi un ļoti noderīgi, tāpēc ar to jums noteikti nebūs problēmu. Par šīm cenām to piedāvātās funkcijas un specifikācijas ir diezgan pieņemamas, salīdzinot ar lielāko daļu pakalpojumu sniedzēju.

WordPress lietotāji, visticamāk, būs apmierināti ar DreamHost, uzskatot, ka viņi ir vieni no lielākajiem WP geeks un atbalstītājiem nozarē. Ņemot vērā, ka 28% interneta vietņu darbojas WordPress un tā ir vispopulārākā CMS, tas noteikti atmaksājas, lai DreamHost ieguldītu tik daudz darba.

Cerams, ka šis pārskats sniedza jums vērtīgu informāciju par to, vai jums vajadzētu mitināt savu vietni DreamHost serverī.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map