Dynadot.com pārskats

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'Dynadot.com pārskats
0 8 мин.

Dynadot ir privāts uzņēmums, kas piedāvā dažādus tīmekļa pakalpojumus, ieskaitot domēnu reģistrāciju, e-pasta mitināšanu, mājas lapu veidošanu, SSL sertifikātus, e-pastu un tīmekļa mitināšanu. Īsāk sakot – “dinamisks punkts”, uzņēmuma nosaukums norāda uz tā piedāvātajiem dinamiskajiem tīmekļa pakalpojumiem. Papildus domēna reģistrācijai Dynadot piedāvā arī domēna privātuma pakalpojumus un visu domēna tirgu, kur var pārdot, pirkt un piedalīties domēnu izsolēs..


Šī Dynadot pārskata mērķis ir sniegt jums informāciju par Dynadot piedāvātajiem vietņu veidošanas, tīmekļa mitināšanas un e-pasta mitināšanas plāniem un viņu vietņu mitināšanas pakalpojumu iespējām..

Dynadot.com pārskats

2002. gadā dibinājis Tods Hanns, Dynadot ir ICANN akreditēts domēna reģistrators un mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas San Mateo, Kanādā, ar starptautiskiem birojiem Toronto, Kanādā, Pekinā un Dženžou, Ķīnā.

Dynadot.com galvenokārt tiek dēvēts par domēnu reģistratūru, un vietņu veidošana un mitināšana ir papildu pakalpojumi. Lai gan vairums cilvēku zina par domēnu reģistratūru Dynadot, par viņu mitināšanu un vietņu veidošanas pakalpojumiem nav daudz ieskatu. Šajā Dynadot.com pārskatā galvenā uzmanība tiks pievērsta šiem papildpakalpojumiem.

Dynadot plāni & Cenu noteikšana

Mēs sāksim ar Dynadot mitināšanas pakalpojumiem, kas ietver VPS mitināšanu un e-pasta mitināšanu.

Dynadot piedāvā vienu VPS plānu, kura cena ir USD 10 mēnesī. Lai gan tā patiešām ir laba cena par VPS plānu, Dynadot pieprasa jums samaksāt par visiem 12 mēnešiem avansā, tomēr tiek piedāvāta atlaide, pamatojoties uz šobrīd pieejamo paaugstinājumu, kas ļauj jums atbrīvot 2 mēnešus (nevis parasto USD 120 gadā) , cena ir tikai USD 100 gadā).

dynadot vps mitināšanas plāns

Šeit ir specifikācijas, kuras jūs varat sagaidīt, izmantojot savu Dynadot virtuālo privāto serveri: 1 centrālais centrālais procesors, 1 GB RAM, 10 GB diska vietas, 1 TB joslas platums, 99,9% uptime. Tas atrodas nepārvaldītā VPS plānā ar SSH un pilnu saknes piekļuvi, lai jūs varētu instalēt jebkuru programmatūru, kas darbojas jūsu izvēlētajā OS.

Reģistrējoties VPS plānam, jūs varat izvēlēties no šādām OS opcijām: CentOS 6.7, CentOS 6.7 ar Sentora, Ubuntu 12.04, Ubuntu 12.04 ar LAMP, Ubuntu 12.04 ar WordPress un CentOS 6.5 ar. ZPanel. VPS plānā ir arī bezmaksas IPv6. Izrakstīšanās laikā jūs varat pievienot vietni Builder Pro par USD 5.

Dynadot e-pasta mitināšanas pakalpojums maksā 11,99 USD gadā un ietver 30 MB diska vietas, 3 GB joslas platumu, neierobežotu e-pasta kontu, 1 FTP kontu un 99,9% uptime. E-pasta mitināšanas vadības panelī ir iekļauta vietņu statistika, ieskaitot unikālus apmeklētājus, lapu trāpījumus, pēdējos trāpījumus utt. Ar vadības paneļa palīdzību jūs varat iestatīt savu e-pastu ar jebkuru e-pasta klientu (Microsoft Outlook, Apple Mail utt.) Un no mobilajām ierīcēm varat viegli piekļūt e-pastam.

Vietnes veidotāju rīks, kas pieejams vietnē Dynadot, piedāvā 6 mobilai lietošanai sagatavotas veidnes, SEO rīkus, sociālo mediju integrāciju, vienkāršu emuāra rīku, bezmaksas domēnu un e-pasta adresi ar biznesa plānu, iekšējo rediģēšanu, stila redaktoru (pielāgojiet krāsas, fontus, lapu konfigurācijas), iespēja pievienot pielāgotu kodu un bezmaksas VPS mitināšana.

Vietnes veidotāja bezmaksas versija (ar reklāmām atbalstīta versija) ļauj piekļūt mobilajām ierīcēm gatavām veidnēm (jūs varat izveidot līdz 5 lapām), domēnu saistīšanai, klientu apkalpošanai. Ir divi apmaksāti abonementi, no kuriem viens maksā USD 5 mēnesī (Pro plāns), bet otrs plāns maksā USD 15 mēnesī (Biznesa plāns).

Pro plāns piedāvā neierobežotas lapas, bezmaksas domēna vārdu ar gada plāniem, SEO rīkus, viena klikšķa domēna sasaisti, mobilas reaģējošas veidnes, pielāgotu kodu redaktoru un viena klikšķa domēna sasaisti. Biznesa plāns ietver visas Pro plāna funkcijas, kā arī piedāvā profesionālu e-pasta adresi, e-komercijas iepirkumu grozu un neierobežotus līdzdalībniekus.

SSL sertifikātus var iegādāties arī Dynadot. Varat izvēlēties Alpha SSL sertifikātu (ķēdes saknes sertifikāts) par USD 16,99 gadā vai aizstājējzīmju SSL par USD 80 gadā..

Dynadot mitināšanas iespējas

Dynadot piedāvātajam vienotajam VPS plānam ir šādas hostinga iespējas:

 • Pilna piekļuve saknei;
 • KVM virtualizācija;
 • Iepriekš instalēta WordPress;
 • RAID 10 SDD glabāšana un datu dublēšana;
 • Intel Xeon centrālais procesors;
 • Bezmaksas tīmekļa mitināšanas vadības panelis (ar dažām OS);
 • Bezmaksas veltīts IPv6.

Tā kā tas atrodas nepārvaldītā VPS mitināšanas plānā, tas nav piemērots iesācējiem vai tiem, kuriem nav nekādas servera pārvaldības pieredzes. Plāns ir paredzēts pieredzējušākiem lietotājiem ar tehniskām prasmēm pārvaldīt savas programmatūras instalācijas un patstāvīgi novērst ar šo VPS saistītās problēmas. Tāpēc servera pārvaldības atbalsts šajā plānā nav iekļauts.

Dynadot klientu atbalsts

Klientu atbalsts tiek piedāvāts, izmantojot palīdzības failus, kas pieejami katrai produktu kategorijai, kopienas forumus un tiešsaistes tērzēšanu. Ir pieejams arī tālruņa numurs, ar kuru jūs varat sasniegt Dynadot komandu. Dynadot vietnē ir arī emuārs, kas tiek nepārtraukti atjaunināts. Arī sabiedrības forumi ir ļoti aktīvi.

dynadot palīdzības atbalsts

Plusi & Mīnusi Dynadot

Šie plusi un mīnusi aprobežosies ar Dynadot mitināšanas un vietņu veidošanas pakalpojumiem, neņemot vērā viņu domēna reģistrācijas pakalpojumus. Tādējādi Dynadot.com priekšrocības un trūkumus var apkopot šādi:

Plusi

 • Bezmaksas vietņu veidotāju rīks ar mobilajām ierīcēm reaģējošām veidnēm;
 • Pieejama e-pasta un tīmekļa mitināšana;
 • VPS mitināšana ar dažiem vietņu veidotāju plāniem;
 • 99,9% uptime;
 • Bezmaksas domēna vārds ar dažiem vietņu veidotāju plāniem.

Mīnusi

 • Vienots nepārvaldīts VPS plāns;
 • Nav citu VPS plānu vai citu tīmekļa mitināšanas iespēju;
 • Biznesa vietnes veidotāju plāns maksā 3 reizes vairāk nekā Pro plāns, piedāvājot tikai papildu funkcijas salīdzinājumā ar Pro plānu;
 • Tīmekļa mitināšanas pakalpojums nav piemērots iesācējiem.

Viņu VPS mitināšanas plāns var būt laba izvēle tehniski piemērotām personām, kuras vēlas, lai visi viņu mitinātie pakalpojumi būtu pie viena un tā paša pakalpojumu sniedzēja. Tomēr, redzot, kā tas ir nepārvaldīts plāns, tas noteikti neattiecas uz iesācējiem..

Dynadot.com pārskata secinājums

Kamēr Dynadot maksā labi kā ICANN akreditēts domēnu reģistrators, piedāvājot domēnus par pieņemamām cenām un domēnu tirgu, analizējot citus pakalpojumus, kļūst skaidrs, ka viņu pakalpojumi nav vērsti ne uz tīmekļa mitināšanu, ne viņu vietņu veidotāju. Lai arī viņi piedāvā mobilajām ierīcēm atbilstošas ​​veidnes, jūs varat izvēlēties tikai 6 veidnes. Bezmaksas vietņu veidotājs ir arī ļoti ierobežots, ļaujot jums izveidot tikai 5 lapas.

Rezumējot, Dynadot.com ir laba iespēja ar domēnu reģistrēšanu saistītajiem pakalpojumiem, taču viņu tīmekļa mitināšanas un vietņu veidošanas rīki nav piemēroti visiem..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector