eUKhost apskats

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'eUKhost apskats
0 8 мин.

eUKhost ir viens no labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem Apvienotajā Karalistē, kas piedāvā daudzveidīgu mitināšanas plānu klāstu, sākot no sākuma līmeņa dalīta hostinga līdz uzņēmuma līmeņa mākonim un speciālai mitināšanai. Papildus domēna mitināšanai un e-pasta mitināšanas pakalpojumiem eUKhost piedāvā arī SSL sertifikātus, attālās dublējuma glabāšanas pakalpojumus, ļaunprogrammatūru un ievainojamību skeneri un citus tīmekļa drošības rīkus..


eUKhost pārskats

Izveidots 2001. gadā, eUKhost darbojas ārpus Līdsas, Apvienotajā Karalistē, un datu centri atrodas Veikfildā, Maidenhead un Notingemā. Viņi uzņem vairāk nekā 35 000 klientu un vairāk nekā 150 000 domēnu, un viņi apkalpo vairākas sabiedriskā sektora organizācijas visā Apvienotajā Karalistē. Viņu spēcīgo infrastruktūru veido vairāk nekā 1200 serveri, kas izvietoti divos modernākajos datu centros.

eUKhost piedāvā vairākus dalītos mitināšanas, VPS mitināšanas, mākoņa mitināšanas, speciālas mitināšanas un tālākpārdevēju mitināšanas plānus, kas ir laba izvēle, vai vēlaties sākt ar mazu darbību un laika gaitā augt, vai arī jums ir nepieciešami uzņēmuma līmeņa plāni no “get-go”.

eUKhost plāni & Cenu noteikšana

Gan Linux, gan Windows plāni ir pieejami vietnē eUKhost. Uz Linux balstīta dalīta hostinga plānos ir iekļauts cPanel, un cenas sākas no £ 3,33 mēnesī, ieskaitot PVN. Bezmaksas domēna vārds, neierobežots e-pasta konts un neierobežots joslas platums ir iekļauti visos dalītajos hostinga plānos šajā kategorijā.

eukhost cenu dalīta hostings

Uz Windows balstīti dalītas mitināšanas plāni arī sākot no £ 3,33 mēnesī, un komplektā ietilpst Plesk vadības panelis. Šajos plānos ir arī neierobežots joslas platums, un tajos ir iekļauts bezmaksas domēna nosaukums, taču atšķirībā no uz Linux balstītiem koplietotās hostinga plāniem uzlabotais plāns piedāvā arī neierobežotu vietu diskā..

Biznesa tīmekļa mitināšana eUKhost kategorijā ietilpst Linux mitināšanas plāns un Windows hostinga plāns, kuru cena ir £ 16.66 mēnesī. Abiem plāniem ir 5 GB diska vietas un 100 GB ikmēneša joslas platums. Linux plāns nāk ar cPanel, savukārt Windows plāns nāk ar Plesk.

Dalīta WordPress emuāru mitināšana plāni ir arī starp eUKhost piedāvājumiem, kuru cenas ir no 3,99 GBP mēnesī līdz 19,99 GBP mēnesī. Jūs varat iegūt līdz 50 GB diska vietas, neapmēram joslas platumu, mitināt neierobežotiem emuāriem un e-pasta kontiem.

Ja jūs meklējat VPS hostings, jums atkal ir iespēja izvēlēties starp Windows un Linux balstītiem VPS plāniem. Cenas Linux VPS plāniem sākas no 12,99 sterliņu mārciņām bez PVN, savukārt Windows VPS plānu cenas sākas ar 15,99 GBP mēnesī bez PVN. Interesanti, ka abās kategorijās ir Plesk Onyx Admin, un dažos plānos ir pat bezmaksas SSL sertifikāts. Šie plāni tiek pilnībā pārvaldīti, tiem ir iespēja izvēlēties starp SSD vai HDD atmiņu, un tie ietver 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Tālākpārdevēju mitināšana arī plānos, nāciet ar Linux vai Windows OS opciju, ar cPanel, WHM, SpamExperts, Plesk, uptime SLA un 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Cenas sākas no £ 9,99 mēnesī.

eUKhost ir sagatavots arī biznesa līmeņa vietņu vajadzībām, izmantojot dažādas mākoņa mitināšanas un speciālas paketes.

Dedicated serveri ir pieejami no £ 69 mēnesī bez PVN. Jūs varat izvēlēties starp HDD un SSD atmiņu, Intel Xeon E3, E5 un E5 ST CPU modeļiem un, protams, uz Linux vai Windows balstītām opcijām. Dediktie serveri tiek pilnībā pārvaldīti 24 × 7, un tiem ir 100% tīkla darbības laika garantija un pilns 1 Gbit tīkla savienojums.

Vietnē eUKhost jūs varat pielāgot savu mākoņa mitināšanas plāns ar Hyper-V virtualizācijas tehnoloģiju WMware. Šajos plānos ir 100% uptime SLA un 24 × 7 tiešais atbalsts.

Vēl viena mākoņu mitināšanas opcija, kas pieejama vietnē eUKhost, ir eNlight Cloud mitināšana, kas ir automātiska mērogošana, maksājot, kā iet, mākoņa mitināšanas risinājums. Tā vietā, lai no jums tiktu iekasēta samaksa par jums piešķirtajiem resursiem – kā tas ir tradicionālajos mitināšanas plānos, jums tiek iekasēta maksa, pamatojoties uz faktiski izmantoto resursu daudzumu. Šis ir priekšapmaksas konts, un to izmanto no kredīta, kuru iemaksājat, kad reģistrējaties. Arī šim mitināšanas veidam ir 100% uptime SLA un diennakts atbalsts.

eUKhost mākoņa mitināšanas pielāgošanas rīkā ir izmaksu kalkulators abu veidu piedāvātajiem klod hostinga plāniem, lai jūs varētu aprēķināt sava pielāgotā mākoņa mitināšanas plāna izmaksas.

eUKhost mitināšanas iespējas

eUKhost mitināšanas pakotnēs ir vairākas interesantas iespējas, kas apmierina plašas klientu bāzes. Funkcijas atšķiras atkarībā no izvēlētā plāna, taču šeit ir nolietotas eUKhost pieejamās mitināšanas iespējas:

 • Mitināšanas plāni, kas aptver privātpersonu, izstrādātāju, uzņēmumu un sabiedriskā sektora organizāciju prasības;
 • cPanel Linux mitināšanas un Windows Plesk mitināšanas iespējas;
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija;
 • 24 x 7 dzīvs atbalsts;
 • Softaculous Auto-Installer;
 • Bezmaksas domēna vārds ar izvēlētiem plāniem (tikai tad, ja maksājat par 12 mēnešiem);
 • SSD vai HDD krātuve;
 • Konfigurējams un maksā, izmantojot mākoņa mitināšanas plānus;
 • Līdz 100% Uptime SLA;
 • Pilnībā pārvaldīti serveri;
 • Bezmaksas migrācijas pakalpojums;
 • Pēc izvēles FortigateFirewall (ietver ielaušanās novēršanas sistēmu (IPS) un ieplūdes vīrusu aizsardzību);
 • Uzticamas dublēšanas iespējas (Nepārtraukta datu aizsardzība (CDP) no R1Soft, Veeam dublējumi virtualizācijas līmenī).

Klientu atbalsts vietnē eUKhost

eukhost atbalsts

Tehniskais atbalsts ir pieejams pa e-pastu, tālruni un tiešajā tērzēšanā 24×7. Vietnē eUKhost ir plaša sadaļa Zināšanu bāze, kas var jums palīdzēt arī ar bieži sastopamām problēmām. Neskatoties uz atbalsta iespēju pārpilnību, daži klientu pārskati apgalvo, ka eUKhost klientu atbalsts nav atsaucīgs un neprofesionāls. No otras puses, ilgstoši klienti ir ieteikuši eHostUK par labu tā cenas un vērtības attiecību un izcilu klientu atbalstu.

Plusi & EUKhost mīnusi

Rezumējot, apskatīsim eUKhost stiprās un vājās puses.

Plusi – kāpēc izvēlēties eUKhost

 • Daudzveidīga hostinga plānu izvēle, ieskaitot Windows un Linux iespējas;
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija;
 • Uptime SLA;
 • Bezmaksas migrācijas pakalpojums.
 • 24 x7 klientu atbalsts un pilnīga servera pārvaldība;
 • Ātri tīkla savienojumi;
 • Bezmaksas SSL ar dažiem plāniem;
 • Labi drošības papildinājumi.

Mīnusi – kāpēc neizvēlēties eUKhost

 • Dažas sūdzības par pārāk lēnu klientu atbalstu.

eUKhost pārskata secinājums

eUKhost var būt pievilcīga izvēle personām vai uzņēmumiem, kuriem nepieciešama Lielbritānijas tīmekļa mitināšana. Viņu dažādie Linux un Windows mitināšanas plāni var pielāgot mazo un uzņēmuma līmeņa vietnes, un viņu atalgojuma līmeņa mākoņa mitināšanas risinājums ir īpaši jauks pieskāriens tiem, kas vēlas ietaupīt uz operatīvajām izmaksām. 30 dienu naudas atdošanas garantija apvienojumā ar līdz pat 100% Uptime SLA arī iedvesmo uzticību.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector