FastComet pārskats

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'FastComet pārskats
0 11 мин.

Ja jūs meklējat padziļinātu FastComet pārskatu, jūs esat īstajā vietā. Tas ir viens no ļoti uzslavētajiem hostinga uzņēmumiem šobrīd internetā, pateicoties draudzīgajam klientu atbalstam un uzticamajam pakalpojumam. Mēs varam teikt, ka uzņēmumam FastComet ir lielāka klientu bāze nekā lielākajai daļai citu lielo vārdu nozarē šobrīd, un mēs arī izskaidrosim, kāpēc. Viņi cenšas par jūsu naudu nodrošināt pēc iespējas labāku sniegumu, tāpēc nav brīnums, ka viņi tik populāri kļuva par savu dāsnumu.


Protams, jūs nevarat atrast perfektu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Katrā no tām ir savas nepilnības, it īpaši, ja uzskatāt, ka jums jāizvēlas atbilstoši jūsu vajadzībām. Salīdzinot FastComet ar citiem populāriem uzņēmumiem, izrādās, ka viņi patiešām ir pielikuši šos papildu centienus savos pakalpojumos, pārsniedzot klientu cerības. Tālāk mēs runāsim par visiem iemesliem, kāpēc šis pakalpojumu sniedzējs ir tik lieliska izvēle, kad runa ir par tīmekļa mitināšanu.

SSD mitināšana vietnē FastComet

FastComet sāka sniegt sistēmas administrēšanas pakalpojumus aptuveni 2010. gadā un lēnām pārtapa par mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, 2013. gadā padarot savus mākoņu mitināšanas pakalpojumus publiski pieejamus. Viņi savos serveros izmanto stingri SSD cietos diskus, apkalpojot vairāk nekā 12 000 klientu no visas pasaules. FastComet ir viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas ļauj mitināt pieaugušo vietnes, ja vien ievērojat noteikumus. Ja vēlaties izveidot vietni, jums būs nepieciešams arī tīmekļa mitināšanas plāns un domēna nosaukums.

Forši, ka, parakstoties uz FastComet mitināšanas plānu, jūs varat reģistrēt domēnu tajā pašā vietā. Tas būs papildu solis, kad izveidosit savu mitināšanas plānu, tādējādi ietaupot dārgo laiku. Papildus tipisku tīmekļa mitināšanas plānu piedāvāšanai tie ir īpaši koncentrējušies arī uz īpašu hostinga pakešu nodrošināšanu Joomla, WordPress, SocialEngine un OpenCart. Katram no tiem ir pieejami viena klikšķa instalēšanas skripti, kurus varat izmantot, tiklīdz piekļūstat serverim.

FastComet datu centra atrašanās vietas

Ja vēlaties izveidot uzticamu savienojumu ar serveri, jums jāspēj izvēlēties pēc iespējas tuvākai atrašanās vietai. FastComet paveica lielisku darbu, aptverot vairāk nekā 70 valstis no visas pasaules ar 8 datu centriem. No tiem 3 ir pieejami Eiropā, 3 ASV un 2 Āzijā. Izveidojot šos datu centrus stratēģiskos punktos, viņi savus pakalpojumus lielā ātrumā padarīja pieejamus lielākajai daļai pasaules cilvēku.

Aparatūru aizsargā militārā līmeņa drošība. Pateicoties enerģijas rezerves kopijai, serveri darbosies un darbosies pat tad, ja notiks kāda veida strāvas padeves pārtraukums. Svarīgi ir arī tas, ka visos datu centros ir uzstādīta vismodernākā dzesēšanas sistēma un ugunsdrošība. Ievērojot visus šos piesardzības pasākumus un vismodernāko aparatūru, FastComet ir gatavs jūsu vietnei sniegt jaudīgu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, vienlaikus saglabājot jūsu datu drošību.

Drošība, dublēšana un uzraudzība

Reģistrējoties FastComet mitināšanas plānā, jūsu dati vienmēr tiks aizsargāti, pateicoties viņu iknedēļas rezerves kopēšanai. Šīs automātiskās dublējumkopijas nodrošina, ka ikviena lietotāja vietnes datus, e-pastus, datu bāzes un būtībā visu var atjaunot pat pēc vissliktākās kļūmes. Šis pakalpojums ir pilnīgi bezmaksas, un programmatūru, ko viņi izmanto dublēšanai, sauc par JetBackUp, kas ir ļoti populārs cPanel rezerves risinājums..

Turklāt FastComet arī ļauj jums izveidot momentuzņēmumus, kad vien tas nepieciešams. CPanel izveidotie dublējumi ir pieejami pilnu mēnesi, pirms pakalpojumu sniedzējs tos dzēš, tāpēc vajadzības gadījumā varat izvēlēties atjaunot pat 30 dienu veco jūsu vietnes versiju. Viņu serveri ir aizsargāti pret ļaunprātīgu programmatūru, un katram no tiem ir uzstādīta ugunsmūra lietojumprogramma katram Magento, Joomla un WordPress lietotājam. Jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu dati ir aizsargāti pret visiem iespējamiem draudiem.

Tas kļuva īpaši svarīgi dažos pēdējos gados, kad kiberuzbrukumi kļuva arvien biežāki, un tā mērķis bija dažas no operētājsistēmu jaunatklātajām ievainojamībām. FastComet bija viens no daudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas ātri reaģēja uz šo aicinājumu un ievērojami uzlaboja tā drošības funkcijas.

Plāni un cenu noteikšana vietnē FastComet

Vietnē FastComet ikviens var atrast pienācīgu hostinga plānu, ieskaitot emuāru autorus, uzņēmumus un personas, kas vēlas tikai kāzas, portfeļa vietni vai nelielu tiešsaistes veikalu. Jūs varat izvēlēties viņu WordPress mitināšanas paketes vai izvēlēties OpenCart, Joomla vai Social Engine mitināšanas plānu gadījumā, ja vēlaties šīs platformas. Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, funkcijām un cenām nav būtiskas atšķirības.

Tā kā viņu populārākie plāni ir vērsti uz minētajām platformām, mēs pārskatīsim tikai WordPress mitināšanas plānus tikai tāpēc, lai dotu jums priekšstatu par vispārējām cenām un funkcijām, kuras jums vajadzētu sagaidīt no FastComet. Pēc tam, izlasot mūsu viedokli, jūs varat izvēlēties vienu no četrām pieejamajām platformām. Tagad redzēsim, kas mums šeit ir!

WordPress optimizētie plāni, ko izstrādājis FastComet

Ja WordPress ir vēlamā platforma jūsu projektam, tad jūs varēsit izvēlēties no trim dažādiem plāniem. Tie ir šādi: StartSmart, ScaleRight un SpeedUp. Izmantojot pirmo, jūs varēsit izveidot vietni, kuras trafiks mēnesī nepārsniedz 25 000, tikai mēnesī 2,95 USD. Tomēr tas nav tik slikti, kā izklausās, jo pakalpojumu sniedzējs neskaitīs jūsu apmeklētājus, kas atgriežas, tikai jaunos. StartSmart plāns lielākoties tiek ieteikts personīgo vietņu īpašniekiem, kuri vēlas sākt savu projektu.

Turklāt jūs iegūsit 15 GB SSD, kur varēsit uzglabāt savas vietnes datus. Kad jūsu vietne sāk augt, varat viegli izlietot resursus, ko nodrošina StartSmart plāns. Tādā gadījumā ScaleRight plāns jums būs vairāk nekā ideāls, un tas mēnesī maksā tikai 5,95 USD. Izmantojot šo, jūsu vietne var uzņemt 50 000 unikālo apmeklētāju. Runājot par veiktspēju, tas nodrošinās jūs ar 4 procesora kodoliem, 25 GB atmiņas vietu un 3 GB RAM.

Ja esat gatavs veikt lielākas investīcijas, SpeedUp plāns jums ir paredzēts, lai jūsu vietnei nodrošinātu vēl vairāk resursu par cenu 9,95 USD mēnesī. Tas divkāršo to unikālo apmeklētāju skaitu, kurus jūsu vietne var uzņemt, padarot to par milzīgu 100 000 lietotāju. Tas ir vēl spēcīgāks plāns ar 6 CPU kodoliem, 35 GB SSD atmiņas un 6 GB RAM. Izmantojot ScaleRight un SpeedUp, jums ir atļauts palaist daudzas vietnes vienā un tajā pašā plānā.

Visi šie plāni nodrošina bezmaksas pārvietošanu uz vietni, bezmaksas domēnu un neierobežotus FTP kontus, datu bāzes, apakšdomēnus, PHP versijas, Let’s Encrypt SSL un ikdienas dublējumus. Ja izvēlaties SpeedUp plānu, jūs saņemat arī bezmaksas GlobalSign privāto SSL.

Papildu FastComet funkcijas

FastComet mitināšanas plāni arī dod jums piekļuvi vairāk nekā 150 noderīgām lietojumprogrammām, kuras var instalēt ar vienu klikšķi. Ja jūsu emuāram nepieciešami kādi papildu moduļi, pakalpojums dod jums piekļuvi to instalēšanai serverī. Turklāt jūs varēsit instalēt plašu tēmu klāstu visām uzņēmuma atbalstītajām platformām. Izvēloties mitināšanas plānu konkrētai platformai, jūs saņemsit arī automātiskus atjauninājumus šai platformai. Jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu serverim atjaunināšanas procesā nebūs nekādas dīkstāves.

Izvēloties FastComet par savu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, tas ne tikai nodrošinās jūs ar jaudīgiem resursiem, bet arī būs daudz noderīgu rīku un funkciju, kas var palīdzēt uzlabot jūsu vietni. Tas, ko jūs saņemat no šī uzņēmuma, ir visaugstākā līmeņa hostinga pakete par pieņemamu cenu. Iedomājieties, cik daudz naudas izmaksātu, lai iegādātos visas funkcijas atsevišķi, un kļūs skaidrs, ka jūs faktiski ietaupāt daudz naudas, ko varat ieguldīt citur.

FastComet Server Uptime

FastComet diezgan nopietni domā par viņu serveru darbības laiku, pastāvīgi uzturot tos atjauninātus un darbinot 99,99% laika. Ja sasummē visus faktorus, ieskaitot personālu, kas strādā uz serveriem, aparatūru, programmatūru un datu centru infrastruktūru, izrādās, ka ap serveriem slēpjas daudz problēmu, kas var izraisīt kļūmes. Vidēji FastComet serveri katru gadu piedzīvo 4 minūtes dīkstāves.

Skumja patiesība ir tāda, ka vairums tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju nevar nodrošināt tik uzticamu pakalpojumu. Viņi sola līdzīgu darbības laiku un, tiklīdz jūs reģistrējaties, parasti izrādās, ka kļūmes notiek daudz biežāk, nekā vajadzētu. Saskaņā ar FastComet klientu pārskatiem un pašu uzņēmumu, 99,99% nav meli. Faktiski darbspējas laiks ir tas, kas padara uzņēmumu patiesi izceļas konkurencē.

FastComet klientu atbalsts

FastComet piedāvā dzīvīgu atbalstu ar savu ekspertu komandu. Jūs varat sazināties ar viņiem pa dažādiem kanāliem, ieskaitot e-pastu, tālruni, tiešraides tērzēšanu un viņu biļešu sistēmu. Kad esat paziņojis par savu problēmu, jums jāgaida tikai dažas minūtes, līdz viņi atbildēs. Vietnē FastComet neviens nevar kļūt par tehniskā atbalsta komandas daļu, kamēr viņi nav pabeiguši 3 mēnešu apmācības programmu.

Tas, ko viņi tur apgūst, ļauj viņiem atrisināt pat visneparastākās problēmas. Jūs varat viņus sasniegt arī tad, ja jums ir vienkāršs uzdots jautājums vai jums vajadzīgas nelielas norādes. Jebkurā gadījumā viņi labprāt palīdz. Kā jau minējām, arī FastComet piedāvā bezmaksas pārsūtīšanu uz vietni. Ja tikko mainījāties no cita pakalpojumu sniedzēja, varat lūgt klientu atbalsta komandu pārsūtīt jūsu vietnes datus no iepriekšējā servera uz jauno..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector