FatCow atsauksmes

FatCow ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas galvenokārt koncentrējas uz dalītu mitināšanu, tomēr tie piedāvā arī plašu citu pakalpojumu klāstu. Uzņēmuma galvenā ideja ir nodrošināt vienkāršu mitināšanas risinājumu privātpersonām un maziem uzņēmumiem par pieņemamu cenu un pēc iespējas novērst tehnisko zināšanu nepieciešamību.


Oriģinālais FatCow plāns un The Minimoo ir vispopulārākās mitināšanas paketes, no kurām pirmā ir plāns, kurā ietilpst visi nepieciešamie rīki un funkcijas, kas nepieciešami nelielai vietnei, un otrais pamatā ir lv e-pasta mitināšanas plāns..

FatCow ir ASV bāzēts uzņēmums, kas darbojas šajā biznesā jau vairāk nekā 10 gadus. Tas pieder Endurance Group, kas ir citu lielu vārdu, piemēram, BlueHost un Hostgator, īpašnieks. Izmantojot savus zīmolus, Endurance nodrošina tiešsaistes pakalpojumus vairāk nekā diviem miljoniem klientu visā pasaulē.

Kas ir noderīgs FatCow mitināšanai?

Lēta ieviešanas cena: ar pašreizējo atlaidi, kuru varat saņemt caur mūsu vietni, mēneša likme ir USD 3,15 ar minimālo FatCow dalītā plāna abonementu uz 12 mēnešiem un vienu domēna vārdu uz gadu.

Vietņu veidošanas rīki un lietojumprogrammas: lai ko jūs izvēlētos izveidot vienkāršu HTML vietni, izmantojot vietņu veidotāju, vai arī nolemjat izmantot tādu skriptu kā Joomla vai WordPress, izmantojot FatCow, jūs varat tos visus.

WordPress optimizēts mitināšana: tā kā WordPress ir viena no populārākajām atvērtā koda satura pārvaldības sistēmām, daudzi izvēlas izveidot savas vietnes ar šo programmatūru. FatCow piedāvā optimizētu WordPress mitināšanu, kas ietver galveno koplietojamo mitināšanas plānu, pielāgotu vadības paneli, iepriekš instalētas ar rokām atlasītas tēmas un spraudņus. Uz SSD balstītā infrastruktūra ir izstrādāta, lai ievērojami palielinātu vietnes ātrumu un uzlabotu veiktspēju, drošību nodrošina SiteLock, un jautājumus apstrādā apmācīti WordPress eksperti.

Izaugsmes telpa: ja jūsu vietnē saņemtā lielā trafika dēļ tiek pārsniegts koplietojamais mitināšana, izmantojot pārāk daudz servera resursu, varat izvēlēties jaunināt uz VPS vai speciālu serveri.

Vienkārša e-komercija: Fatcow piedāvā plašu e-komercijas pakalpojumu klāstu un ļauj ērti atvērt tiešsaistes veikalu. Jūs varat sākt pārdot tiešsaistē, izmantojot Ecwid iepirkumu grozu, kas ir pieejams par papildu samaksu. Ir pieejami arī SSL sertifikāti un kredītkaršu apstrādes pakalpojumi.

Cik slikti ir FatCow mitināšana?

Konta un domēna atjaunošana: lai arī pamata hostinga plāna sākumcena ir ļoti pieņemama, atjaunošanas likmes ir diezgan augstas salīdzinājumā ar konkurenci. Arī domēna reģistrācijas un atjaunošanas rādītāji ir augstāki, tāpēc ieteicams apsvērt sava domēna reģistrēšanu pie cita reģistratūras.

Vietnes FatCow.com mitināšanas padziļināts pārskats

Ja jūs to izdarījāt līdz šim, iespējams, jūs jau zināt dažas lietas par uzņēmumu. Nākamajā šī daļā FatCow apskats, mēs turpināsim rūpīgāk analizēt un pārskatīt katru uzņēmuma aspektu, kā arī dalīsimies ar personīgo pieredzi, kas mums bija, pārbaudot viņu mitināšanas pakalpojumu.

Vienmēr ir patīkami atrast mitināšanas uzņēmumu ar radošu un ievērības cienīgu vārdu. FatCow tam noteikti izdevās. Lai arī tie nav labākie tirgū, taču tie ir pārsteigumu pilni. Gan patīkami, gan nepatīkami. Es būtu apmierināts ar viņu sniegto pakalpojumu, bet FatCow pārāk daudz rīkojas ar savu vārdu. Viņu pakalpojumi ir pārāk lēni. Tas ir pietiekami lēns, lai nebūtu pietiekami labs. Viņi joprojām ir vieni no vecākajiem uzņēmumiem šajā biznesā. FatCow darbojas jau kopš 1998. gada, bet to ir nopircis draņķīgais EIG. Apkārt jebkuram EIG zīmolam ir daudz strīdu, bet man šķiet, ka FatCow ir palicis uzticīgs savām saknēm, kuras ir izveidotas pirms daudziem gadiem.

FatCow pārskats

FatCow ir godīgs uzņēmums, kas lieliski darbojas tīmekļa mitināšanas jomā. Lai arī tik trekni medaļas neuzvarētu, viņi diezgan labi ievēro lēno un vienmērīgo pieeju. Viņi labi darbojās mitināšanas pārbaudes vissvarīgākajās kategorijās, izņemot vienu. FatCow patiešām trūkst ātruma, jo to iekraušanas laiks gandrīz šķērso to, ka ir vienkārši slikts. Bet man jāatzīst, ka tā ir konsekventa. Tātad, redzēsim, kā FatCow gāja mūsu pārskatīšanas procesā.

Plāni & Cenu noteikšana vietnē FatCow

Kas man patiešām patika attiecībā uz FatCow, ir viņu sākotnējā un godīgā cenu noteikšana, kas daudziem uzņēmumiem trūkst šajā biznesā. Reklamētā cena ir faktiskā cena, kuru maksāsit par noteiktu mitināšanas pakalpojumu, nepiesakoties ilgākam laika periodam, nekā jums patīk. Viņu pamata mitināšanas plāns maksā 49 USD gadā. Tātad, runājot par cenu noteikšanu, FatCow plānos viņiem patiešām ir daudz darāmā. Tā kā lielākā daļa cilvēku meklē dažus visvienkāršākos mitināšanas plānus, es šeit pārskatīšu koplietojamos mitināšanas plānus kopā ar vienu no FatCow glītajiem pārsteigumiem.

Vietnes FatCow koplietotā mitināšana

FatCow vienkāršotais mitināšanas plāns maksā 49 USD gadā, kas nozīmē, ka mēneša cena ir 4,83 USD mēnesī. Tas nav lētākais mitināšanas plāns, taču tā ir pienācīga cena. Kad esat atjaunojis minēto plānu, cena ievērojami palielināsies. Aptuveni 250% lēciens. Tas maksās līdz USD 10,99 mēnesī, padarot to gadā USD 131,88. Tagad, par vienkāršu koplietojamo mitināšanas plānu, tā ir tikpat liela cena, un tas noteikti ir cenu noteikšanas triks, kas jums nebūtu jāsamierinās. Vismaz viņi ir godīgi pirmajā dienesta laikā.

Šajā plānā ir neierobežots joslas platums, neierobežota uzglabāšanas vieta un neierobežots e-pasta konts. Tas nodrošina arī vietņu veidotāju, velciet un nometiet, populāras satura pārvaldības sistēmas un noderīgas lietotņu integrācijas. Par to, ko jūs šodien varētu gaidīt no jebkura tīmekļa mitināšanas pakalpojuma.

FatCow pakalpojumi piedāvā pamata naudas atdošanas 30 dienu garantiju, taču es ieteiktu jums rūpīgi pārbaudīt viņu pakalpojumus un izlemt, vai jums tas patīk vai nē. Kad esat šķērsojis šo periodu, viņi iekasēs priekšlaicīgas atcelšanas maksu 35 ASV dolāru apmērā. Tas vēl nav pasaules gals, bet tas ir daudz, ja neatceļam pietiekami agri.

Kad esat reģistrējis kontu, izmantojot divpakāpju reģistrēšanās procesu, tas tiks nekavējoties aktivizēts un jums būs pieeja FatCow pielāgotajam vadības panelim..

Viņu pakalpojumu kodols ir pareizs, bet nav pietiekami labs. Viņu servera darbspējas laiks ir vidēji 99,92% un viņu lapas ielādes ātrums ir vidēji 1500 milisekundes. Kas ir pārāk lēns. Jūs nogriezīsit 1000 milisekundes, vienkārši izvēloties HostGator vai InMotion, un jūs arī iegūtu lielāku darba laiku.

Tagad par pārsteigumu! FatCow piedāvājumi un papildu lēts hostinga plāns tiek saukts Lētu aitu hostings. Tas ir lētākais mitināšanas plāns, ko atradīsit tirgū. Tas maksā tikai USD 0,75 mēnesī, kas gadā sastāda 9 USD. Tas ir smieklīgi lēti. Pēc plāna atjaunošanas tas joprojām maksās tikai USD 20 gadā. Tātad, tas ir darījuma zvērs. Šim plānam, protams, ir daži stingri ierobežojumi, taču tas noteikti ir pietiekami labs, lai vadītu vienkāršu vietni, ja vēlaties samazināt dažus stūrus. Tam ir 2 GB krātuves vietas, 200 GB joslas platuma, mārketinga kredīti 100 ASV dolāru vērtībā, kā arī lietotnes un integrācijas, kuras jūs varētu sagaidīt no jebkura cita mitināšanas pakalpojumu sniedzēja. Tas ir diezgan stabils gandrīz bezmaksas hostinga pakalpojumam.

Lai arī FatCow cenas ir apmierinošas daudzos aspektos, tām joprojām ir daudz pārdevumu, kas tikai gaida, kad uzleks jums, kad būsit norādījis kredītkartes informāciju. Piemēram, vairums mitināšanas pakalpojumu sniedzēju nodrošina drošības funkcijas bez maksas. Tik daudzi no viņiem to atdod, ka es gandrīz aizmirstu, ka tas varētu maksāt naudu. Bet FatCow man to atgādina, prasot papildus USD 1,94 mēnesī līdz USD 38,75 mēnesī par to drošības elementiem. Neļaujiet sevi apmānīt un domājiet, ka jums būs jāmaksā ekspertiem, kuri pieskata un aizsargā jūsu vietni. Nē. Šīs ir vienkāršu drošības līdzekļu, piemēram, SiteLock, aizsardzības pret DDoS uzbrukumiem un parasto lietu, cenas. Šis nebija foršs triks, ko vilkt, FatCow.

FatCow klientu atbalsts

Izmēģināt sevi bija labākais FatCow klientu atbalsta pārbaudījums, un mēs atgriezāmies pilnīgi apmierināti. Viņiem vajadzēja apmēram 5 minūtes, lai atbildētu, un mēs saņēmām visas noderīgās atbildes, kuras meklējām. Mijiedarbība bija cilvēciska un noritēja bez jebkādas berzes. Mana apmierinātība ilga, līdz es sāku lasīt citu lietotāju iesniegtos pārskatus par viņu klientu apkalpošanu. Liekas, ka ne visiem bija tik patīkama pieredze, un daudzi cilvēki, sazinājušies ar FatCow klientu atbalsta komandu, devās neapmierināti. Tātad, pirms šeit iegādājaties plānu, noteikti ir vērts nedaudz padomāt un izpētīt.

Plusi un mīnusi, izmantojot FatCow

Atkal man ir jauktas jūtas, kad runa ir par FatCow. Par laimi, mana pieredze nebija viss sliktais, un es noteikti varu saukt FatCow par pienācīgu (nevis labu, bet pieklājīgu) tīmekļa mitinātāju. Šie ir trūkumi, kas saistīti ar jūsu vietnes saglabāšanu FatCow serveros.

Plusi

 • Godīga cena – Bija labi redzēt FatCow cenu struktūru. Pārlūkojot tik daudzus uzņēmumus, kas izmanto maldinošas cenas, lai piesaistītu klientus un liktu viņiem parakstīties uz īpaši gariem termiņiem, FatCow nāca par labu. Viņu reklamētās cenas ir reāls darījums, tāpēc jūs neliksieties vilties, tiklīdz jūs patiesībā beigsities tos iegādāties, kas ir slavējams.
 • Lētākais tīmekļa resursdators uz planētas – Es šaubos, vai jūs varētu atrast pienācīgu hostinga pakalpojumu, kura gada likme ir mazāka par 9 USD. Lai arī tas prasa zināmu rakšanu, FatCow patiešām piedāvā lētāko komerciālo mitināšanas plānu tirgū.
 • Bezmaksas migrācija – Bezmaksas vietņu migrācijas vienmēr ir patīkami dzirdēt, jo daži uzņēmumi par tām maksā 150 USD.
 • Bezmaksas domēna vārdi – FatCow piešķirs jums bezmaksas domēna vārdu jebkuram iegādātajam plānam. Gandrīz katrs hostinga uzņēmums to piedāvā, tāpēc tas nav liels darījums.
 • Labs klientu atbalsts – Viņu klientu atbalsta pārstāvji atbild apmēram piecu minūšu laikā. Lai gan tie šķiet nekonsekventi, ja es ņemu vērā kādu no lietotājiem, kuri iesnieguši atsauksmes.
 • Viņi ir videi draudzīgi – Kurš gan negulētu labāk, ja zinātu, ka viņu vietnes mitināšana tik ļoti nekaitē videi? FatCow izdarīja kaut ko ļoti progresīvu, nodrošinot visu viņu datu centru un biroju darbību ar vēja enerģiju. Viņi ir EPA Zaļās enerģijas partneris, tāpēc šķiet, ka viņi patiešām strādā ar zaļo enerģiju.
 • Bezmaksas tīmekļa ikonas – Es tos noteikti neizmantošu savā vietnē, bet, ja vēlaties, varat tos izmantot arī savējos. FatCow piedāvā tīmekļa ikonas, kuras man šķiet savdabīgas un novecojušas, taču tās noteikti ir brīvdabas reklāmdevējs, kuru gaidīšu.

Mīnusi

 • Pārāk daudz pārdošanas gadījumu – Kamēr es slavēju FatCow par godīgu cenu struktūru, upsells nāk tālāk. Kad būsit norādījis kredītkartes informāciju, jums tiks lūgts tērēt naudu kaut ko daudz reižu. Esmu beigusi domāt, ka šī govs mēģina mani pārvērst par savu naudas govi. Ticiet man, nevienai govij nepatīk tikt slauktai tik reižu, cik FatCow mēģina slaukt savus klientus.
 • Drošības izmaksas papildus – FatCow piedāvā vienkāršas drošības funkcijas gandrīz jebkuram cienījamam hostinga uzņēmumam, kas par brīvu piedāvā papildus samaksu. Tas, protams, ir viens no viņu pārdošanas apjomiem. Vienkāršas drošības funkcijas, piemēram, vietnes bloķēšana un aizsardzība pret DDoS uzbrukumiem, varētu novest pie jums, vairāk nekā 38 ASV dolāru mēnesī! Tas ir mazliet par daudz, ja vēlaties aizsargāt savu vietni, kuras mitinātājs ir USD 4,83 mēnesī.
 • Tas ir pārāk lēns – Ātrums ir būtisks faktors gan hostinga pakalpojumu sniedzējiem, gan vietnēm. Ne tikai lietotāja pieredzes un tā ietekmes uz reklāmguvumu līmeņiem dēļ, bet arī tāpēc, ka Google to arī uztver kā ranga faktoru. Šajā ziņā FatCow jums neko daudz nedod, jo lapas ielāde no viņu serveriem prasa vidēji 1500 milisekundes. Tātad, FatCow patiešām ievēro savu vārdu un nekādā veidā neuzvarēs olimpiskos skrējienus.
 • Dublējumi nav bezmaksas – Daudzi komerciāli tīmekļa mitinātāji piedāvā bezmaksas dublējumus. Daži no viņiem pat piedāvā bezmaksas automatizētas dublējumkopijas, kas ir patiešām satriecošas. Daži no tiem nodrošina ļoti lētus rezerves pakalpojumus, kas jums nemaksās vairāk par USD 1 mēnesī. Bet FatCow prasa USD 16,95 gadā, ja vēlaties katru dienu veidot rezerves kopijas no jūsu vietnes. Tas nav briesmīgi jaunumi, bet arī nav labi.
 • Priekšlaicīgas atcelšanas papildu izmaksas – Ja FatCow pakalpojumus izmantojat dienu ilgāk nekā sākotnējais izmēģinājuma periods, tā atcelšana jums izmaksās 35 USD..

Secinājums

Lai arī man patīk šī uzņēmuma nosaukums un tas, ka viņi piedāvā pārmērīgi lētu pakalpojumu, es to neieteiktu. Pārdošanas gadījumu ir par daudz, un jūs galu galā tērējat pārāk daudz naudas lēna pakalpojuma saņemšanai. Tā rezultātā jūsu vietne kādā brīdī atkal tiks atvilkta. Nemaz nerunājot par to, ka tas pēc kāda laika kaitēs jūsu makam, pat ar godīgām cenām un lētāko mitināšanas plānu pasaulē. Jums ir daudz labāk maksāt saprātīgu cenu cienījamākam uzņēmumam, piemēram, InMotion.

Es ceru, ka jums patika lasīt šo pārskatu un ka mēs šodien jums esam palīdzējuši uzzināt kaut ko jaunu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map