Godaddy atsauksmes

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'Godaddy atsauksmes
0 9 мин.

GoDaddy ir viens no vecākajiem darbojas un atpazīstamākajiem hostinga uzņēmumiem nozarē. Šis ASV mitināšanas gigants darbojas gan kā domēna reģistrators, gan kā mitināšanas uzņēmums ar hostinga plāniem, kas piemēroti gan personīgiem, gan komerciāliem mērķiem. GoDaddy pat izmanto tiešsaistes mārketingu, e-pasta mitināšanu, vietnes drošību un vietnes dizainu, kas padara to par īstu all-in-one mitināšanas pakalpojumu sniedzēju..


GoDaddy pārskats

GoDaddy, kas dibināts 1997. gadā un kura galvenā mītne atrodas Skotsdeilā, Arizonā, ASV, ir pasaulē lielākais domēnu reģistrators, kas visā pasaulē pārvalda 71 miljonu domēna vārdu un 17 miljonus klientu. Uzņēmums arī pārvalda pasaulē lielāko mākoņu platformu, kas paredzēta maziem, neatkarīgiem riskiem.

GoDaddy nodrošina gan Windows, gan Linux balstītu mitināšanu, izmantojot dažādus koplietotus, VPS, īpašus un pārvaldītus WordPress mitināšanas plānus.

Lai pieņemtu apzinātu lēmumu par pierakstīšanos GoDaddy, izlasiet mūsu pārskatu, kurā ir sīki aprakstīti pieejamie plāni, to cenas un mitināšanas iespējas, kas veido GoDaddy mitināšanas pakalpojumus..

GoDaddy plāni & Cenu noteikšana

GoDaddy noteikti netrūkst hostinga plānu, tā solidā hostinga pakešu izvēle aptver daudzus mitināšanas veidus, piedāvājot jums daudz iespēju, kā palielināt resursus un sekot līdzi jūsu vietnes pieaugošajām vajadzībām..

GoDaddy dalītā hostinga paketes

godaddy dalīta vietnes mitināšana

GoDaddy dalītie mitināšanas plāni ir pieejami ar Linux vai Windows serveru operētājsistēmām, tādējādi jūs varat izvēlēties nepieciešamo operētājsistēmu..

Sākuma līmeņa ekonomikas plāns maksā tikai 2,99 USD mēnesī, bet tikai tad, ja jūs apņematies saistības uz 3 gadiem. Mēneša maksājums šajā plānā nav pieejams. Minimālais periods, uz kuru varat pierakstīties, ir 3 mēneši, un šādā gadījumā šī plāna mēneša likme ir 7,99 USD. Plāns ir piemērots tikai tad, ja vēlaties mitināt vienu vietni un ja jums lieliski izklausās 100 GB krātuve, neapmēram joslas platums un bezmaksas Microsoft Office 365 biznesa e-pasts (1 gads)..

Ja vēlaties mitināt vairākas vietnes, GoDaddy iesaka Deluxe plānu (USD 4,99 mēnesī, ja jūs apņematies 3 gadus vai 10,99 USD mēnesī), vai Ultimate plānu (7,99 USD ar 3 gadu plānu vai 16,99 USD ar mēneša plāniem), kas var rīkoties ar vietnēm, kurās ir lielāka noslodze. Abos plānos ir neierobežota krātuve un joslas platums. Galīgais plāns nodrošina 2X apstrādes jaudu & atmiņa (tikai Linux ar cPanel plāniem), Premium DNS un 1 gada SSL sertifikāts.

Visos gada plānos ir iekļauts arī bezmaksas domēns.

GoDaddy biznesa mitināšana

Ja jūs meklējat ātrākus plānus nekā dalītu mitināšanu un īpašus resursus, kas optimizēti vietnēm ar lielāku trafika daudzumu vai e-komercijas vietnēm, GoDaddy’s Business mitināšanas plāni, iespējams, atrodas tieši jūsu ceļa malā.

Arī šeit jums jāizvēlas 36 mēnešu plāni, lai baudītu viszemākās likmes. Visiem šīs kategorijas plāniem ir neierobežots joslas platums, bezmaksas 1 gada SSL sertifikāts, bezmaksas 1 gada Office 365, līdz 2 CPU kodoliem, līdz 4 GB atmiņai, līdz 240 GB krātuvei un bezmaksas viena gada vietnes ļaunprātīgas programmatūras noņemšanai no vietnes SiteLock. ar uzņēmuma plānu.

Cenas var sasniegt USD 19,99 mēnesī par Prime plānu, USD 24,99 mēnesī par Premium plānu un USD 34,99 mēnesī par Enterprise plānu, tikai tad, ja jūs reģistrējaties uz 3 gadiem. Ja izlemjat par ikmēneša rēķiniem, sagaidiet cenu pieaugumu līdz 37%.

GoDaddy WordPress mitināšana

Ja meklējat pārvaldītu savas WordPress vietnes mitināšanu, GoDaddy ir 4 plāni, kas ir vērsti uz WordPress iestatīšanu un pārvaldību.

Reklāmas cenas sākas no 3,99 USD / mēnesī par vienas vietnes mitināšanu (pamatplāns) un sasniedz tikai USD 13,99 mēnesī (izstrādātāja plāns) par vairāku vietņu mitināšanu (līdz 5 vietnēm). Katrs plāns ir paredzēts, lai apstrādātu noteiktu apmeklētāju slodzi (sākot no 25 000 ikmēneša apmeklējumiem līdz 800 000 ikmēneša apmeklējumiem). Visos WordPress mitināšanas plānos ir iekļauta SDD krātuve (līdz 50 GB), savukārt dažos plānos ir arī SSH / SFTP piekļuve, viena klikšķa pieturvietu vietne, SEO spraudnis, 1 SSL sertifikāts (1 gads), ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un noņemšana.

GoDaddy VPS serveri

GoDaddy virtuālie privātie serveri piedāvā arī iespēju izvēlēties starp Windows vai Linux balstītu mitināšanu.

Šajā kategorijā ir arī 4 mitināšanas pakotnes, un cPanel plāni maksā tikai USD 16,99 mēnesī un palielina līdz USD 31,99 mēnesī (reklāmas cenas), savukārt Windows plāni maksā USD 26,99 mēnesī un sasniedz pat 41,99 USD mēnesī (reklāmas likmes).

Visiem plāniem ir pieejama saknes pieeja, neapmēram joslas platums, līdz 240 GB krātuve, līdz 8 GB atmiņa, 3 veltīti IP un bezmaksas 1 gada SSL sertifikāts.

Dediktie serveri GoDaddy

Šajā kategorijā ir pieejami gan Linux, gan Windows balstīti mitināšanas plāni, Windows plāni ir dārgāki nekā Linux balstīti hostinga plāni. Tādējādi uz Linux balstītu speciālo serveru cenas svārstās no USD 69,99 mēnesī līdz USD 129,99 mēnesī (likmes piemērojamas 24 mēnešu saistību periodiem), savukārt uz Windows balstītu speciālo serveru cenas svārstās no USD 99,99 mēnesī un līdz USD 159,99 mēnesī..

Resursu izteiksmē šiem plāniem ir līdz 4 CPU kodoliem, 32 GB atmiņa, 2 TB krātuve, neiemērīts joslas platums, 3 veltīti IP un bezmaksas 1 gada SSL sertifikāts.

GoDaddy mitināšanas iespējas

GoDaddy ir vadošais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar vismodernākajām programmatūras un aparatūras tehnoloģijām, piedāvājot mērogojamas hostinga paketes, lai apmierinātu plašu mitināšanas vajadzību klāstu. GoDaddy mitināšanai ir šādas iespējas:

 • Windows un Linux balstītu serveru izvēle;
 • Bezmaksas domēna vārds ar gada plāniem;
 • Bezmaksas 1 gada SSL sertifikāti;
 • Bezmaksas īpašas IP adreses;
 • Vietnes bloķēšanas ļaunprātīgas programmatūras noņemšana un vietņu drošība;
 • CDN, kas iepriekš instalēts pārvaldītos un pilnībā pārvaldītos plānos;
 • cPanel mitināšana;
 • Saknes pieeja;
 • 99% darbības laika garantija;
 • WordPress, Drupal, Joomla un citu programmu instalēšana ar vienu klikšķi;
 • Diennakts atbalsts pa tālruni;
 • Resursi pēc pieprasījuma.

Klientu atbalsts & Atmaksas politika GoDaddy

GoDaddy atbalsts pa tālruni ir pieejams visu diennakti, savukārt tiešraide ir pieejama tikai no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 5 līdz 18. GoDaddy kopiena ir pieejama arī, lai piedāvātu palīdzību un ieskatu jautājumos, kas jums varētu būt saistīti ar mitināšanu.

GoDaddy piedāvā nozares standarta 30 dienu naudu atpakaļ garantiju tikai ar saviem gada plāniem. Mēneša plāniem vai plāniem, kas ir mazāki par 1 gadu, klienti var pieprasīt atmaksu tikai 48 stundu laikā pēc darījuma veikšanas..

GoDaddy plusi & Mīnusi

GoDaddy ir vispāratzīts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kuram varat uzticēties neatkarīgi no tā, vai meklējat vietnes mitināšanu vai domēna vārda iegādi. Tā kā neviena saimniece nav perfekta, apskatīsim GoDaddy plusus un mīnusus:

Plusi

 • Plaša mērogojamu hostinga plānu izvēle
 • Gan Linux & Windows mitināšana
 • Laba produktu integrācija un drošība
 • Nemēra joslas platums

Mīnusi

 • Piegādātāja ieslēgšanās (36 un 24 mēnešu abonēšanas prasība, lai gūtu labumu no zemākajām cenām)
 • Nav ikmēneša maksājuma iespēju ar dažiem plāniem
 • Tiešraides tērzēšana ierobežota līdz darba dienām

GoDaddy pārskata secinājums

GoDaddy ir milzīga korporācija, kas darbojas jau divus gadu desmitus, un tas nozīmē, ka viņu zināšanas un pakalpojumi cilvēkiem ir pievilcīgi. Ja jūs neveicat ilgtermiņa saistības un jūs meklējat lētu mitināšanu, iespējams, GoDaddy nebūs jums mitināšanas līdzeklis. Ja tomēr jūs meklējat ilgtermiņa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un pieejamus plānus, GoDaddy ir uzticama iespēja mitināt jūsu vietnes, domēnus un e-pastus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector