Host1Plus pārskats

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'Host1Plus pārskats
0 13 мин.

Host1Plus ir ļoti veiksmīgs tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas atrodas Lietuvā un Lielbritānijā. Viss sākās 2008. gadā, un uzņēmums ir kļuvis par vienu no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā daudz pozitīvu klientu pārskatu. Tagad viņiem ir vairāk nekā 40 000 klientu, kuri labprāt izmanto savus pakalpojumus no visas pasaules.


Tie nepavisam nav dārgi, salīdzinot ar daudziem citiem pakalpojumu sniedzējiem, tomēr tie nodrošina augstas kvalitātes pakalpojumus. Tā kā visā pasaulē ir milzīgs datu centru tīkls, tiešām nav apšaubāmi, vai savā reģionā jūs saņemat tādu pašu augstas kvalitātes pakalpojumu vai nē.

Cilvēki, kas strādā Host1Plus, saprata, ka ir pieejams daudz sliktu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tas ir iemesls, kāpēc viņi ir tik veltīti, lai nodrošinātu uzticamu pakalpojumu un noderīgas funkcijas. Lai arī tie galvenokārt specializējas mākoņu un VPS mitināšanā uzņēmumiem, viņi piedāvā arī speciālus serverus un tālākpārdevēju mitināšanas iespējas.

Host1Plus ir pieejams plašs plānu klāsts, padarot to piemērotu emuāru autoriem, maziem uzņēmumiem un lielākiem uzņēmumiem, kā arī garantētu stabilitāti. Viņiem ir milzīgs skaits pastāvīgo klientu, kuri savus pakalpojumus izmanto jau gadiem ilgi, un tas vēl vairāk pierāda viņu uzticamību un efektivitāti. Tagad apskatīsim iespējas un cenas, kuras var piedāvāt Host1Plus.

Host1Plus pārskats

Uzņēmuma Host1Plus datu centri ir izveidoti Amerikā (Kalifornijā un Ilinoisā), Vācijā, Dienvidāfrikā un Brazīlijā. Tas viņu pakalpojumus padara uzticamus ātruma ziņā, jo viņu datu centri ir diezgan izplatīti visā pasaulē. Ja vēlaties mainīt šīs atrašanās vietas, varat to izdarīt pat ar vislētāko plānu.

Viņu piedāvātā aparatūra ir augstākā līmeņa un atšķiras atkarībā no jūsu izvēlētā plāna. Host1Plus savos VPS mitināšanas plānos izmanto SSD cietos diskus, kamēr CPU kodolu skaits palielinās, jo plāns kļūst lielāks. Viņi izmanto dažādus Intel Xeon procesorus atkarībā no tā, kuru atrašanās vietu izvēlaties, taču atšķirība ir nenozīmīga.

Lieliska lieta par Host1Plus ir tā, ka viņi ļauj apvienot savus plānus, ja tas jums piedāvā labāku risinājumu. No otras puses, ja jums sākumā nav tik liela budžeta summa, varat iegādāties lētāku plānu un pēc tam to jaunināt.

Runājot par OS, lietotājiem ir daudz izvēles iespēju: Suse, Fedora, Ubuntu, CentOS un Debian. Viņi ir arī ļoti dāsni ar vadības paneļiem, jo ​​kā koplietojama mitināšanas abonents varat izvēlēties starp Direct Admin un cPanel.

Host1Plus plāni un cenas

Host1Plus VPS plāni

Host1Plus galvenā specialitāte noteikti ir VPS hostings. Viņi ir vieni no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem, kad runa ir par VPS, un tas ir arī pieņemamām cenām. Viņiem ir 6 dažādi VPS mitināšanas plāni, ieskaitot opciju Pielāgots, kur jūs varat izveidot īpašu konfigurāciju, kas lielākoties atbilst jūsu vajadzībām.

host1plus-vps-hostinga plāni

Ja vēlaties izmēģināt viņu pakalpojumus, varat sākt ar dalību bronzas cīņā. Cena ir tikai 5,20 USD, un tas, ko jūs iegūstat, ir 1-Core CPU, 1 GB RAM, 60 GB cietais disks un 1 TB joslas platums. Host1Plus izcēla viņu vispopulārāko plānu, kas ir Sudraba plāns. Tas uzlabo CPU līdz 2 kodoliem, dod jums 2 GB RAM un 100 GB diska vietas ar 2 TB joslas platumu tikai par USD 8,80 mēnesī.

Ja jūs interesē viņu visspēcīgākais VPS plāns, apskatiet Diamond plānu, kura cena ir 66,40 USD un kas dod jums 8 CPU serdeņus, 16 GB RAM, 1000 GB diska vietas un 12 TB joslas platumu. Tas labi darbojas lielākiem uzņēmumiem, kuriem ir vajadzīgas nedaudz augstākas specifikācijas. Protams, visi plāni atbalsta populārās Linux operētājsistēmas un piedāvā arī rezerves kopijas.

Host1Plus mākoņa plāni

Host1Plus piedāvā plašu mākoņu plānu klāstu Windows un Linux lietotājiem. Ja jums ir nepieciešams augstas veiktspējas un elastīgs mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, jums vajadzētu iepazīties ar viņu plāniem, un jūs, visticamāk, atradīsit tādu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Mākonis pakalpojumu modernizēšana un pazemināšana nekad nav bijusi tik vienkārša. Izmantojot Host1Plus, jūs to varat izdarīt dažās sekundēs, un tas neļaus jums maksāt vairāk par resursiem, kas jums pat nav nepieciešami. Linux ir pieejami 6 plāni un Windows lietotājiem – 4 plāni.

Atsevišķa “pielāgotā plāna” nav, taču jūs varat pielāgot šos plānus arī to klientu apgabalā, kas atkal nozīmē lielu elastību. Viņi ir daudz ieguldījuši DDR4 RAM atmiņās, kurās ir ieviests kļūdu labojošs kods, un, protams, Intel Xeon E5 procesoros..

Linux mākoņa plāni svārstās no USD 6,40 līdz USD 124,80 mēnesī, un ir daudz konfigurāciju, no kurām izvēlēties. Sākot ar 1 Core CPU, 512 MB RAM, 20 GB cietā diska plānu, jūs varat mērogot visu līdz 8 Core CPU, 32 GB RAM un 1000 GB cietajam diskam, kas ir ļoti spēcīgs.

Windows konfigurācijas ir nedaudz atšķirīgas, taču jūs iegūstat tādu pašu veiktspēju, protams, ar lielāko plānu. Tās sākas no USD 20,00, un jūs saņemat 2 Core CPU, 4 GB RAM, 100 GB cieto disku, un tas ir arī viņu populārākais Windows plāns. Izmantojot viņu 4 plānus, jūs varat to palielināt līdz 8 Core CPU, 32 GB RAM un 1000 GB diska vietas. Tam ir tādas pašas specifikācijas kā visdārgākajam Linux plānam, un tas mēnesī maksā USD 121,60.

Host1Plus tālākpārdevēju plāni

Host1Plus piedāvā 3 tālākpārdevēju mitināšanas plānus. Viņi nodrošina jūs ar saviem Cloud serveriem un API, un pēc tam jūs tos pievienojat klientu pārvaldības un norēķinu sistēmai. Jūs būsiet arī balto etiķešu pārdevējs, tāpēc jūsu zīmols vienmēr būs redzams klientiem.

Izmantojot visus tālākpārdevēja plānus, jūs iegūsit arī personīgo vadītāju. Jūs varat sazināties ar menedžeri, lai iegūtu informāciju par pārdošanas apmācību, produktiem un citiem jautājumiem. Tālākpārdevēju veikalā jūs būsit tas, kurš noteiks cenas, atlaides un īpašos pārdošanas apjomus.

Lai kļūtu par Host1Plus pārdevēju partneri, jums tikai jāaizpilda reģistrācijas veidlapa, un jūs esat gatavs. Nav jāmaksā reģistrācijas maksa, un menedžeris sazināsies ar jums neilgi pēc reģistrācijas. Trīs pieejamie plāni ir šādi:

 • Personīga – 5% atlaide, pamatojoties uz apjomu, labums līdz 4 999 USD, bezmaksas pasākumi un tīmekļa semināri
 • Bizness – 10% atlaide, pamatojoties uz apjomu, 5000–14 999 ASV dolāru ieguvums, prioritārs atbalsts
 • Uzņēmumam – 15% atlaide, pamatojoties uz apjomu, 15 000 USD + labums, kopīgas mārketinga kampaņas un pielāgotu API zvanu izstrāde

Host1Plus mitināšanas iespējas

Host1Plus ir viens no uzticamiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kam ir liels klientu atbalsts, un pat cenas nav tik augstas. Apskatot viņu funkcijas, jūs noteikti pārliecināsities vismaz mēnesi izmēģināt kādu no viņu plāniem. Kā redzat, ir daudz iemeslu, kāpēc tos izvēlēties. Apkoposim ievērojamākās funkcijas, kuras Host1Plus var piedāvāt:

 • Cilvēkiem, kuri nav pazīstami ar kodēšanu, var rasties problēmas, kad viņi vēlas izveidot savu emuāru vai CMS pēc pievienošanās VPS plānam. Lai novērstu šo problēmu, Host1Plus piedāvā daudz skriptu Instalēšana ar vienu klikšķi dažādām CMS platformām. Viss, kas jums jādara, ir tikai noklikšķināt uz pogas
 • Ne visi paļaujas uz to pašu operētājsistēmu, un cilvēki, kas strādā Host1Plus, to ļoti labi zina. Ar saviem hostinga plāniem, daudz no Labi zināma Linux OS tiek atbalstīti, piemēram, Fedora, Debian, Ubuntu un vairāk.
 • Jūs varat Sekojiet resursiem tāpēc nav jāuztraucas par jūsu vietnes samazināšanos lielās CPU vai atmiņas izmantošanas dēļ. Šos resursus var novērot tiešraidē, un, pat sasniedzot maksimālo robežu, jūs pat saņemsit brīdinājumus.
 • Host1Plus ir daudz ieguldījis aparatūrā, nodrošinot SSD cietie diski ar katru VPS plānu. Tie piedāvā jauku mērogošanu ar CPU kodoliem un izmantošanu Intel Xeon E5 procesori kuras ir ļoti spēcīgas. Plāni ir patiešām elastīgi, lai vajadzības gadījumā jūs pat varētu sajaukt divu plānu konfigurāciju.
 • Viņiem ir arī Partneru programma un no tā var gūt labumu gan viņu klienti, gan atbalstītāji. Tas ir pilnībā atvērts, un jūs piekļūstat visdažādākajiem reklāmas rīkiem, kurus varat ievietot jebkurā vietnē. Jūs pat varat ieteikt to saviem draugiem un tiklīdz kāds iztērēs naudu caur saiti, jūs arī saņemsit naudu savā kontā.
 • Host1Plus garantijas a 99% Uptime saviem klientiem. Jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu vietne visu laiku darbosies un gūs ieņēmumus, strauji ielādējot tīmekļa lapas. Protams, darbspējas laiku var novērot arī jebkurā brīdī.
 • Papildus parastajām kredītkartēm un PayPal iespējām tagad varat arī norēķināties ar

Host1Plus klientu atbalsts

Host1Plus jums ir trīs dažādas izvēles attiecībā uz tehnisko atbalstu. Protams, ir arī standarta atbalsta pakalpojums, kas nāk ar visiem viņu plāniem un neprasa papildu izdevumus. Tas nodrošina pastāvīgu pakalpojuma un veiktspējas uzraudzību. Atbalsta komanda var arī palīdzēt jums ar jūsu programmatūru un plānot iespējas, izmantojot konsultācijas.

Ar viņiem var sazināties katru dienu, rakstot biļeti. Nākamais atbalsta slānis ir apmaksāts atbalsta plāns ar sarežģītākiem risinājumiem. Host1Plus komanda varēs pārvaldīt jūsu cPanel un WHM, pievienot un konfigurēt programmatūru vadības panelī un iestatīt LAMP vai OpenVPN. Papildus visu jūsu uzraudzībai jūs varēsit saņemt četru stundu īpašu atbalstu ar katru mēneša abonementu.

Trešais Host1Plus atbalsta pakalpojumu veids ir tas, kad jūs maksājat vēl vairāk, lai saņemtu vairāk stundu veltīta atbalsta. Izmantojot šo premium pakalpojumu, viņi nodarbosies ar jūsu ugunsmūra un tīkla konfigurācijām, GRE un tīmekļa servera konfigurāciju, un jūs varat arī lūgt īpašus uzraudzības plānus.

Plusi un mīnusi Host1Plus

Izmantojot Host1Plus, jūs noteikti iegūsit stabilu un stabilu pakalpojumu. Pat ja viņi sola 99,5% uptime, tā vietā jums vajadzētu sagaidīt 100% – protams, bez plānotās tehniskās apkopes. Spēcīgs darbspējas laiks ir būtisks uzņēmumiem, kas īsā laika posmā var zaudēt daudz ieņēmumu, ja viņu vietne nedarbojas.

Apkopojot, mēs esam izveidojuši Host1Plus ievērojamāko plusu un mīnusu sarakstu, kas var palīdzēt jums izlemt, vai izvēlēties šo pakalpojumu sniedzēju:

Plusi

 • Jūs varat nemanāmi uzlabot savu plānu, kad vien vēlaties
 • Viņiem ir naudas atmaksas garantija, ja jums nepatika viņu pakalpojumi
 • Plāni ir elastīgi, jūs pat varat tos apvienot
 • Dublēšana ir bezmaksas
 • Visi VPS plāni nodrošina SSD cietos diskus
 • Viņi ļauj instalēt atvērtā koda vadības paneļus, kas atbalsta Ubuntu

Mīnusi

 • Ir daudz veidu, kā saņemt atbalstu, izņemot tālruņa zvanus
 • Mazliet zemas specifikācijas iesācēju plāniem

Host1Plus pārskata secinājums

Host1Plus ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas ir pieejams visā pasaulē, pateicoties milzīgajām investīcijām datu centros. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, viņu datu centri atrodas diezgan tuvu jums un ir gatavi sniegt izcilu pakalpojumu.

Šim pakalpojumu sniedzējam ir diezgan lēti iesācēju plāni, ja jūs salīdzināt to ar daudziem citiem pakalpojumu sniedzējiem, vienlaikus piedāvājot dažas noderīgas funkcijas. Mākonis un VPS kopīgotie plāni ir īpaši tā vērts Host1Plus. Specifikācijas, kuras jūs saņemat ar katru iesācēja plānu, ir diezgan vājas, taču tas nozīmē tikai to, ka viņi vēlējās dot priekšroku tiem klientiem, kuri vēlas tikai privātu vietni vai kuriem pieder mazs uzņēmums.

Kopumā jūs noteikti saņemat savu naudu vērts. Host1Plus pakalpojumi ir uzticami, lēti un nodrošina jaunākos rīkus. Jūs varat paļauties uz viņu klientu atbalstu visu dienu, katru dienu. Fakts, ka nevarat sazināties ar viņiem pa tālruni, ir nedaudz negatīvs, bet viņi to kompensē ar to, ka ir noderīgi un uzticami citos kanālos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector