Hostinger pārskats Austrālija

Austrālija ir liela valsts ar vairāk nekā 23 miljoniem pilsoņu, kas galvenokārt ar zemūdens datu kabeļiem ir savienoti ar pārējo pasauli. Šie kabeļi atrodas uz okeāna dibena, bet jaunu uzstādīšana var izmaksāt vairākus simtus miljonus dolāru. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc Austrālijai ir vājāka saikne ar citiem kontinentiem.


zemūdens kabeļi-Austrālija

Avots: submarinecablemap.com

Acīmredzot ir arī citi datu nesēju veidi, kā pārsūtīt datus; visjaunākais ir satelīta savienojums, kurā dati tiek pārsūtīti, izmantojot satelītu ķēdi. Jums varētu rasties jautājums, kāpēc zemūdens datu kabeļi tiek izmantoti satelītu laikmetā, taču tam ir daži galvenie iemesli:

Ierobežots joslas platums: Starp joslas platumu ir milzīga atšķirība; Kamēr satelīti katru sekundi pārsūta datu gigabaitus, kabeļi spēj pārsūtīt tūkstoš reizes vairāk, terabaiti datu – katru sekundi. Satelīti aizņem tikai pāris GHz radiofrekvenču spektra, tāpēc viens datu kabelis var pārsūtīt gandrīz visu tradicionālo satelītu datu daudzumu..

Latentums: Latentums ir liela problēma arī tad, ja mēs izmantojam satelītus: starp Zemes zemi un satelītiem ir liels fiziskais attālums, kas nozīmē komunikācijas un datu pārsūtīšanas kavēšanos.

Ja jūs dzīvojat Austrālijā un vēlaties apkalpot starptautiskos klientus, vājāku savienojuma iespēju dēļ jūsu apmeklētājiem var būt lēnāks vietņu ielādes laiks. Jūsu klientu apkalpošanai ir vērts izmantot starptautisku tīmekļa mitināšanas uzņēmumu.

Hostinger ir ES tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kuram ir datu centri visā pasaulē. Tuvākā Austrālijas klientu datu atrašanās vieta atrodas Singapūrā, tāpēc jūs varat izvēlēties to kā savas vietnes mitinātāju.

Kāpēc Austrālijas klienti izvēlas Hostinger?

Hostinger ir daudz priekšrocību, lai būtu viens no ieteicamajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, taču mēs varam izcelt labākos:

 • Lētas cenas: Hostinger ir plaši pazīstams kā viens no lētākajiem tīmekļa mitināšanas nozares pakalpojumu sniedzējiem. Sākuma līmeņa hostinga paketes sākas ar USD 0,80 mēnesī.
 • Viegli saprotama produktu līnija: Hostinger vietnē nevar atrast desmitiem mitināšanas piedāvājumu. Daudzi citi uzņēmumi pārdod to pašu pakalpojumu ar dažādiem nosaukumiem, taču šim uzņēmumam ir sākuma līmeņa pakalpojums sākuma vietnēm, mākoņa mitināšana pieredzējušiem lietotājiem un VPS mitināšana lielām vietnēm..
 • Uzticams un spēcīgs uzņēmuma fons: Hostinger tika izveidots kā 000webhost.com un 2007. gadā piedāvāja bezmaksas noliktavas. Pašreizējais uzņēmuma nosaukums tika izveidots 2011. gadā, un Hostinger 2014. gadā uzņēma desmitos miljonus klientu. Mūsdienās tam ir vairāk nekā 29 miljoni klientu, un šis skaits aug katru otro..
 • 99,9% uptime: Hostinger garantē 99.9% uptime (maksimums 1 minūte 26 sekundes dīkstāves dienā), bet pieredze rāda labāku 99.99% (maksimālais dīkstāves laiks 8.6 sekundes dienā) vai dažos mēnešos 100% (bez dīkstāves) uptime. Jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu vietne būs pieejama visu dienu.
 • 24/7 tērzēšana: Profesionālā tērzēšana ir pieejama 7/24 pat lētākajām sākuma līmeņa paketēm. Jūs varat sasniegt klientu atbalstu, izmantojot tiešo tērzēšanu vai e-pastu, un uzņēmums aktīvi darbojas dažādās sociālo mediju platformās, tostarp Twitter, Google+, Facebook un LinkedIn.
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija: Ja neesat apmierināts, varat atgūt naudu 30 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas. Daži īpašie produkti netiek atmaksāti, ieskaitot domēna vārda atjaunošanu, privātuma aizsardzību vai G-Suite. Tomēr šie ierobežojumi ir ļoti līdzīgi nozares standartiem, papildu pakalpojumus reti kur var atmaksāt.
 • Bezmaksas domēna vārds: Bezmaksas domēna vārds tiek iekļauts mitināšanas paketēs, ja vismaz vienu gadu iegādājaties kādu no tiem. Vienīgā summa, kas jums būtu jāmaksā šādos gadījumos, ir Internet Corporation par piešķirtajiem nosaukumiem un numuriem (ICANN) maksa, kas maksā USD 0,18 gadā.
 • Neierobežots joslas platuma lietojums: Jūs iegūsit neierobežotu joslas platuma izmantošanu gandrīz visām hostinga pakotnēm. Tas nozīmē, ka, kamēr jūs neriskējat servera stabilitāti ar nelikumīgām darbībām vai milzīgu servera noslodzi, joslas platuma izmantošana netiks ierobežota.
 • Daudzpusīgas norēķinu iespējas: Hostinger ir reta veida tīmekļa mitināšanas uzņēmums, jo tas pieņem arī Bitcoin maksājumus. Papildus tam jūs varat apmaksāt hostinga paketes vai citus pakalpojumus ar PayPal, Visa, Discover, Maestro, MasterCard, American Express, JCB vai Diners Club kartēm..
 • Ērts vietņu veidotājs: Jūs saņemat bezmaksas vietņu veidotāju par savu mitināšanas paketi, kas ir ideāli piemērota, lai ātri un ērti izveidotu savu vietni. Izmantojot velciet un nometiet elementus, jūs varat izveidot savu adaptīvo vietni bez programmētāja.
 • Atjaunināta servera vide un vismodernākā aparatūra: Hostinger var izmantot labi zināmās un jaunākās tehnoloģijas, ieskaitot PHP 7, Nginx, GZIP saspiešanu, HTTP / 2 un IPv6. Aizsardzība pret surogātpastu un banalizēšanu tiek izmantota arī pakotnēm, kuras apkalpo jaunākie aparatūras elementi.
 • Detalizētas apmācības un zināšanu bāze: Hostinger uztur lielu apmācību sadaļu, kurā jūs nepārtraukti varat atrast jaunus rakstus. Tur jūs varat lasīt ar serveriem un hostingu saistītos rakstus, kā arī apmācības par visbiežāk lietoto interneta programmatūru, piemēram, WordPress, WooCommerce, PrestaShop un daudz ko citu. Zināšanu bāzes sadaļā ir viss, kas jums jāzina par Hostinger produktiem un pakalpojumiem.
 • Domēna reģistrācija: Lai arī hostings ir galvenais pakalpojums uzņēmumā, Hostinger nodrošina domēna reģistrāciju arī jums. Jūs varat izvēlēties klasiskos TLD, piemēram, .com, vai jaunākos domēna galus, piemēram, .xyz vai .online.

Hostinger ir arī mūsu labāko WordPress mitinātāju sarakstā Austrālijā.

Hostingera mitināšanas plāni

Hostinger sākuma līmeņa mitināšanas risinājums tiek saukts par Web hostingu, un tam ir 3 dažādas paketes:

 • Viena kopīga hostings: šī pakete ir ideāli piemērota vienai vietnei un nodrošina jums 100 GB joslas platumu. Tam varat pievienot vienu e-pasta adresi. Tas sākas ar USD 0,80 mēnesī (parastā cena USD 5,99 mēnesī).
 • Premium koplietojamais hostings: šai pakotnei gandrīz nav ierobežojumu, jūs varat tai piešķirt neierobežotu skaitu vietņu, un jūs varat izmantot joslas platumu bez ierobežojumiem. Iekļauti arī divreiz vairāk servera resursu un iknedēļas dublējumi. Komplekta cena ir USD 3,49 mēnesī (parastā cena USD 11,95 mēnesī).
 • Biznesa hostings: šajā paketē ir visi Premium piedāvātie pakalpojumi, kā arī jūs iegūsit 4 reizes vairāk servera resursu, ikdienas dublējumus un arī bezmaksas SSL sertifikāciju. Sākot no USD 7,95 mēnesī (parastā cena USD 15,95 mēnesī).

cPanel tiek izmantots visām tīmekļa mitināšanas paketēm kā vadības panelis. Tās licences maksa jau ir iekļauta iepriekšminētajās cenās.

Ja jums ir nepieciešams vairāk spēka, Hostinger nodrošina jūs pārvaldīto Mākonis Hostings pakas. Viņi ierodas ar cPanel, bezmaksas īpašu IP adresi, neierobežotu joslas platuma izmantošanu un ikdienas dublējumiem. Ir pieejami 3 iepakojumi:

 • Mākoņu palaišana: mazākā pakete dod jums 40 GB krātuvi, 3 GB RAM un 2 CPU serdeņus, un tā cena sākas ar USD 15,90 mēnesī (parastā cena ir USD 29,00).
 • Cloud Professional: vidējā pakete nodrošina 80 GB krātuvi, 6 GB operatīvo atmiņu un 4 CPU serdeņus, un tā cena ir USD 31,80 mēnesī (parastā cena ir 58,00 USD).
 • Mākoņu uzņēmums: lielākajā paketē ir 160 GB krātuve, 12 GB RAM un 6 CPU kodoli. Tas sākas no USD 71,55 mēnesī (parastā cena USD 130,00).

Izturīgāks hostinga tips Hostinger ir VPS Hostings, kas ir pieejams 6 versijās. Mazākās paketes cena ir USD 4,99 mēnesī un nodrošina jums 1 GB atmiņu, 2,4 GHz CPU, 20 GB krātuvi un 1 TB joslas platuma izmantošanu.

Secinājums

Austrālijas uzņemšana

Vai Hostingers ir labs austrāliešiem? Atbilde ir JĀ. Āzijā ir Hostinger datu centrs, lai jūsu starptautiskos klientus varētu apkalpot no jums tuvākas vietas. Uzņēmumam ir arī spēcīgi pamati un ļoti labas cenas.

Hostinga pakalpojumi ir spēcīgi, un atbalsta komanda sniedz atbildes uz ikviena klienta vajadzībām. Hostinger atbalsta arī Bitcoin un pieņem plašu kredītkaršu klāstu. Vienkārši izvēlieties sev piemērotu mitināšanas paketi un labāk apkalposiet vietējos un starptautiskos klientus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map