Hostings.co.uk apskats

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'Hostings.co.uk apskats
0 8 мин.

Hostings.co.uk ir Lielbritānijas hostinga pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā dalītu mitināšanu, VPS mitināšanu, īpašu serveru un domēnu reģistrāciju un vairākus tīmekļa rīkus (mākoņu krātuve, e-pasta mārketings, vietņu veidotājs, sociālo mediju pārvaldība utt.) Kā papildu pakalpojumus tīmekļa mitināšanai..


Šajā Hosting.co.uk pārskatā mēs analizējam šīs Lielbritānijas tīmekļa mitinātāja īpatnības, īpašu uzmanību pievēršot pieejamo hostinga plānu veidiem, cenām un pieejamajām funkcijām..

Hostings.co.uk pārskats

Hostings.co.uk tika dibināts 2012. gadā, un šodien tas ir viens no lielākajiem nosaukumiem Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas vidē. Viņu tīkls, datu centri, serveri un atbalsta personāls atrodas Lielbritānijā. Tier 4 Midlands datu centrs apkalpo Lielbritānijas un citus Eiropas klientus.

Kaut arī uz Linux balstīta mitināšana ir viņu galvenais piedāvājums, daži veltīti serveri ir pieejami arī ar Windows vai Linux. Ja jūs savu vietni mērķējat uz Lielbritānijas tirgiem, Hosting.co.uk piedāvātais plānu klāsts ļaus jums atvērt un paplašināt vietni.

Plāni & Cenu noteikšana

Katrs hostinga veids vietnē Hostings.co.uk tiek attēlots ar 4 hostinga plānu starpniecību, mēneša cenām sasniedzot tikai 2 mārciņas mēnesī.

Dalīts hostings

Visas četras hostinga paketes šajā kategorijā ir pieejamas katru gadu. Tādējādi mazāka hostinga pakete Iesācējs maksā £ 24 gadā, tas ir, £ 2 mēnesī. Komplektā ietilpst 10 GB diska vietas, 100 GB datu pārsūtīšana, 2 vietņu mitināšana, 5 MySQL datu bāzes un 10 e-pasta konti.

Advanced un Business plāni, kas maksā attiecīgi £ 48 gadā (£ 4 mēnesī) un £ 72 gadā (£ 6 mēnesī), iesaiņo vairāk resursu diska vietas (līdz 100 GB) un datu pārsūtīšanas (līdz 1000 GB) ), mitināšanu vairākām vietnēm (līdz 10) un neierobežotu MySQL datu bāzu un e-pasta kontu ar biznesa plānu.

Ultimate plāns maksā £ 96 / gadā (£ 8 / mēnesī), un tas ir neierobežots plāns diska vietas, datu pārsūtīšanas, mitinātu vietņu, e-pasta kontu un MySQL datu bāzu gadījumā. Šiem plāniem ir arī bezmaksas īpaša IP adrese.

VPS hostings

Pirmajā mēnesī visi VPS mitināšanas plāni vietnē Hostings.com maksā tikai 1 mārciņu. Pēc pirmā mēneša sākuma līmeņa VPS plāns, VPS standarts, maksā 9,95 sterliņu mārciņas mēnesī. Šajā plānā ir 20 GB diska vietas, 1 CPU kodols, 1024 MB RAM un 2 IP adreses. Joslas platums nav ierobežots, un jums ir trīs Linux OS izvēles iespējas: Debian, Fedora un CentOS.

VPS Optimal un VPS Power plāni maksā attiecīgi 19,95 GBP mēnesī un 29,95 GBP mēnesī. Komplektā ir vairāk RAM, vairāk CPU, vairāk vietas diskā un vairāk IP adrešu.

VPS Premium pakete maksā £ 39,95 mēnesī un piedāvā 50 GB diska vietas, 2 CPU serdeņus, 4096 MB RAM un 4 IP adreses..

Dedicated Serveri

Hostinga.com specializētajiem serveriem ir Linux vai Windows operētājsistēmas un pilna root administratora piekļuve, ieskaitot KVM attālo piekļuvi caur IPMI. Sākuma līmeņa plānā ir Intel 8 Core C2750, 8 × 2,4 GHz CPU Core, 8GB DDR3 ECC RAM, 500 GB SATA3 HDD krātuve, 5000 GB joslas platums un 2 IP adreses. Plāna cena ir £ 40 mēnesī.

Visjaudīgākā Hosting.co.uk veltītā servera cena ir 299 sterliņu mārciņas mēnesī, un tam ir šāda konfigurācija: Intel Xeon E3-1270 v3, 4 × 3,5 GHz CPU kodols, 16GB DDR3 operatīvā atmiņa, 2 x 1TB HDD krātuve, neizmērojams GB joslas platums. un 2 IP adreses.

Tālākpārdevēju mitināšana

Hostings.co.uk piedāvā balto etiķešu tālākpārdevēju mitināšanu, izmantojot 4 paketes, kuru cena svārstās no £ 6,00 mēnesī līdz GBP 24,00 mēnesī. Jūs varat iegūt līdz 200 GB diska vietas, 2000 GB datu pārsūtīšanas, neierobežotu cPanel + kontu, bezmaksas īpašu IP.

Hostinga iespējas

Papildus iepriekš aprakstīto plānu konfigurēšanai šeit ir minētas mitināšanas funkcijas, kas iekļautas Hostinga.co.uk plānos:

 • 24x7x365 atbalsts;
 • Oglekļa neitrālu mitināšana;
 • 9& uptime garantija;
 • IV līmeņa Lielbritānijas datu centrs;
 • KVM attālā piekļuve caur IPMI (īpaši serveri);
 • Iestatīšana tajā pašā dienā un 4 stundu aparatūras nomaiņas garantija (īpaši serveri);
 • Ar vienu klikšķi CMS instalē (WordPress, Drupal, Joomla, Magento, phpBB, PrestaShop, Zen Cart, OpenCart un 200 citas);
 • Linux izplatīšanas izvēle (Fedora, Debian un CentOS) un daži īpaši hostinga plāni ar opcijām Windows OS;
 • Līdz 4 IP adresēm;
 • Pilna piekļuve saknei;
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija;
 • Pilns programmēšanas atbalsts (PHP, MySQL, Perl, HTML, CSS, HTML5, JavaScript, Python, Ruby on Rails un vairāk);
 • cPanel un WHM (bez dažiem plāniem, par papildu samaksu pieejami kopā ar citiem plāniem!);
 • Pilnas apkalpo pārvaldības iespējas (par papildu samaksu!);
 • Cenu iesaldēšanas garantija ar dažiem plāniem.

Klientu atbalsts

Hostinga.co.uk klientu atbalstu var sasniegt, izmantojot tiešraides tērzēšanu vai iesniedzot atbalsta biļeti. Lai arī hostings.co.uk agrāk piedāvāja arī atbalstu pa tālruni, šķiet, ka viņi vairs šo iespēju klientiem nepiedāvā.

Ir pieejama arī zināšanu bāze, taču tajā ir ļoti maz rakstu, tāpēc maz ticams, ka klienti to varēs izmantot, lai savās problēmās atrastu patiesu palīdzību..

Hostings.co.uk plusi & Mīnusi

Hostings.co.uk ir pilnvērtīgs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar vairākām hostinga pakotnēm, lai segtu privātpersonu, uzņēmumu un e-komercijas vietņu mitināšanas vajadzības, taču tas ne vienmēr ir piemērots ļoti lieliem uzņēmumiem. Tie, kas vēlas atvērt vietni, kas paredzēta Lielbritānijai, var baudīt šādas Hostinga vietnes priekšrocības.

Plusi

 • 99,9% darbspējas garantija;
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija;
 • Upgradability;
 • Plāni ar neierobežotu joslas platumu un diska vietu;
 • Cenas fiksēšanas funkcija;
 • 24/7 atbalsts.

Kas attiecas uz hostinga vietņu trāpījumiem un garām:

Mīnusi

 • cPanel maksā papildus ar VPS (£ 9 mēnesī) un ar speciālajiem serveriem (£ 26.00 mēnesī);
 • Pilnas pārvaldības izmaksas papildus ar atvēlētajiem serveriem (£ 35.00 mēnesī);
 • Izmantojot koplietojamos mitināšanas plānus, ikmēneša rēķini nav pieejami.

Lai arī daži hostinga vietņu piedāvātie papildpakalpojumi ir par pieņemamu cenu, tie ir pieejami tikai par papildu samaksu, kas var paaugstināt cenas virs konkurentu piedāvātajām pakotnēm..

Hostings.co.uk pārskata secinājums

Hostings.co.uk ir mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar labu hostinga plānu izvēli ar dažām lieliskām funkcijām, piemēram, cenu bloķēšanas garantijas funkciju, kas fiksē jūsu hostinga paketes cenu visam jūsu konta garumam. Tas nozīmē, ka atjaunojot cenu nemainās, un jūs esat pasargāts no jebkāda cenu paaugstinājuma, ko uzņēmums veiks nākotnē.

Lai arī atbalsta iespējas nav tik bagātīgas – zināšanu bāze ir samērā neliela un nav atbalsta pa tālruni – pieejamās atbalsta iespējas ir piemērotas, lai atrisinātu jautājumus un uzturētu Hostings.co.uk klientus laimīgus..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector