HostMonster atsauksmes

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'HostMonster atsauksmes
0 12 мин.

Tik traks un pievilcīgs vārds vienmēr izdodas pievilināt manu uzmanību. HostMonster izcilais faktors nebalstās tikai uz tā vārdu. Tas drīzāk balstās uz gadu un gadu pieredzi, kopš uzņēmums tika dibināts jau 1996. gadā. Tā ir 21 gadu pieredze, sniedzot cilvēkiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. Ir viegli domāt, ka šie nozares veterāni jau zina katru tīmekļa mitināšanas mezglu un grūdienu, un viņiem tiešām ir savas lietas kopā. Tāpēc mēs domājām, ka tie būtu jāpārskata un jāpārliecinās par sevi, ja viņiem ir pietiekami daudz pieredzes, lai viņi parādītos virs citiem nozares līderiem.


HostMonster atrodas Provo, Jūtā, Amerikas Savienotajās Valstīs, kur visu atbalstu (tālruni, e-pastu un tērzēšanu) un pārvaldību nodrošina viņu iekšējā komanda. Nesen uzņēmumu iegādājās Endurance grupa, kurai pieder citi lieli hostinga uzņēmumi un kas nodrošina tiešsaistes pakalpojumus vairāk nekā diviem miljoniem klientu visā pasaulē.

Tagad redzēsim, ko esam iemācījušies!

HostMonster pārskats

Tātad, ko uzņēmums iemācās un kā tas sevi nodibina pēc tam, kad darbojas jau 21 gadu? Vai HostMonster visu šo pieredzi lika izcelt citiem tīmekļa mitinātājiem? Nu, ne īsti. Viņu pakalpojumi ir pienācīgi, taču viņi nekonkurē ar jaunajiem bērniem blokā. Šis frants ir bijis jau labu laiku, bet jaunieši, piemēram, HostGator, InMotion un Siteground, to ievērojami pārspēj pakalpojumu kvalitātes ziņā. Tomēr viņiem ir vērts to apskatīt, jo viņi, iespējams, piedāvā dažus pakalpojumus, kas ilgtermiņā atvieglos jūsu vietnes palaišanu un pārvaldību. Tomēr man ir diezgan sajauktas sajūtas par HostMonster. Par tiem es sīkāk aprakstīšu sadaļā “Plusi un mīnusi”.

Plāni & HostMonster plānu cenu noteikšana

HostMonster ir daži diezgan pienācīgi dalītas hostinga plāni. Ir trīs no tiem, katrs piedāvājot to, ko jūs varētu sagaidīt no ne tik prātīga uzņēmuma. Viņi arī nodrošina pārvaldītu VPS mitināšanu no USD 19,99 līdz USD 59,99, kas ir par taisnīgu cenu, ja jūs vadāt tiešsaistes biznesu un jums ir nepieciešams papildu zirgspēks. Bet, ja vēlaties visu iziet, varat arī pārbaudīt viņu īpašos hostinga plānus, kuru cena ir no 79,99 USD līdz 119,99 USD mēnesī. Šajā rakstā es vairāk pievērsīšos viņu kopīgajiem mitināšanas plāniem, jo ​​tieši to visvairāk cilvēki meklē.

Vietnes HostMonster koplietojamais hostings

 • Pamatplāns – Vienkāršākais un lētākais hostinga plāns, ko šis uzņēmums var piedāvāt. Tas atbalsta vienu vietni, 5 e-pasta kontus, 25 apakšdomēnus, 50 GB krātuves vietas un neierobežotu joslas platumu. Jūs to varat Mēnesī 4,95 USD, kas nav tieši visizdevīgākais risinājums, ko esmu redzējis.
 • Plus plāns – Šis plāns parāda pēkšņu piedāvātās summas pieaugumu. Tas nodrošina jums atbalstu 10 vietnēm, 100 e-pasta kontiem un 50 apakšdomēniem, un tajā ir 150 GB krātuves vietas. Tas ir diezgan iespaidīgi, ņemot vērā, ka lielākā daļa uzņēmumu otrajā plānā sniedz atbalstu tikai 2 vietnēm. Jūs to varat saņemt Mēnesī 6,95 USD, kas ir saprātīgs piedāvājums.
 • Galvenais plāns – Šis ir HostMonster neierobežots dalīta mitināšanas plāns, kas piedāvā neierobežotu krātuvi, joslas platumu, vietnes, apakšdomēnus un e-pasta kontus. Tas ir pārdošanā, tāpēc arī šo varat iegādāties Mēnesī 6,95 USD. Tas jums regulāri maksātu USD 14,99 mēnesī. Tas nāk arī ar papildu lietām, piemēram, mārketinga piedāvājumiem, kuru vērtība ir USD 200, un dažām augstākās kvalitātes drošības iespējām.

Tāpat kā jebkurš cits mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, jūs saņemsit arī bezmaksas domēna vārdu ar jebkuru no jūsu nopirktajiem plāniem.

Šīs cenas izklausās saprātīgi, vai ne? Tomēr, ja pietiekami ilgi esat skatījies tīmekļa mitināšanas tirgū, jūs zināt, ka pat labi cenas dažreiz ir pārāk labas, lai būtu patiesība. HostMonster neatšķiras. Viņi ir pilni cenu viltības, kas nevienam nepatīk. Jums būs jāreģistrējas uz trīs gadu termiņu, lai iegūtu iepriekš reklamētās cenas. Pretējā gadījumā cenas būs daudz augstākas. Tas ir bummer? Pēkšņs cenu pieaugums ir pietiekams, lai izslēgtu lielāko daļu cilvēku. Šīs cenas ir spēkā tikai “jauniem” reģistrēšanās gadījumiem. Ja jūs faktiski atjaunosit savu plānu, jums katru mēnesi būs jāmaksā “parastā” cena, kas ir piepūsta, kas tikai padara šo uzņēmumu par sliktāku.

Šo pakalpojumu kvalitāte ir diezgan pieņemama. Serveru darbspējas laiks nedaudz pārsniedz nozares standartu – vidējais darbspējas laiks ir 99,85%. Dažos mēnešos tas sasniedza pat 100%, bet nekad nav samazinājies no 99,80%. Kā es teicu, tas ir pietiekami pienācīgs, lai jūsu vietne darbotos nevainojami, taču tas nav prātā ienākošs sniegums. Tas pats attiecas uz lapu ielādes laiku.

Vidējā Web lapas ielāde HostMonster serveros prasa apmēram 1050 milisekundes, kas ir zemāk, nekā es varētu gaidīt no plāna par šo cenu. Daži uzņēmumi piedāvā daudz ātrāku iekraušanas laiku, ja dolārs ir mazāks vai lielāks. Tāpēc ir vērts paskatīties, ja nevēlaties samierināties ar 1050 milisekundēm.

HostMonster klientu atbalsts

Šajā vietā veterāni patiešām spīd un parāda, ka zina, ko viņi dara un ko vēlas viņu klienti. Diemžēl HostMonster tik tālu netika. Tā vietā viņi sniedz mums pienācīgu, taču ļoti nekonsekventu atbalstu. Lai arī viņi zina, ka, lai apmierinātu lietotājus, viņiem ir ātri jāreaģē. Tāpēc viņiem neatliek vairāk kā 5 minūtes, lai atbildētu uz tiešraidi. Hostinga uzņēmumos šī tendence ir reti sastopama, un tā ir labi jārespektē.

Atbildes un sarunas, ko saņemsit no sarunām ar viņu pārstāvjiem, jūs precīzi neatbrīvos. Bet viņi saņems paveikto darbu.

Vienīgā problēma, kas saistīta ar HostMonster klientu atbalstu, ir fakts, ka, pirms jūs faktiski varat sarunāties ar kādu personu, jums ir jāiziet verifikācijas process. Tas prasa diezgan daudz laika, kas varētu izslēgt daudzus lietotājus. Šīs iepriekšējās pārbaudes ir saņēmušas dažādas atsauksmes no lietotājiem, tāpēc nevaru teikt, ka viņi visu laiku būs tik uzticami. Esiet piesardzīgs un veiciet pētījumu, ja vēlaties sadarboties ar šo uzņēmumu.

Plusi un mīnusi, izmantojot HostMonster

Es ļoti cerēju uz šiem veterāniem un uzskatīju viņu pakalpojumus par izturīgiem un uzticamiem, taču ir svarīgi, lai mūsu viedokļi un lēmumi balstītos uz faktiem. Tātad, redzēsim, kā manas jauktās izjūtas un viedokļi par HostMonster papildina secinājumu.

Mūsu pieredze ar HostMonster ir diezgan laba, lai gan to cenu noteikšana atstāj daudz ko vēlamo. Šeit lietas kļūst interesantas, jo mēs cenšamies atklāt negatīvos resursus, kas saistīti ar HostMonster pakalpojumu izmantošanu.

Plusi

 • Ātra klientu atbalsta reakcija – Man patīk, kad uzņēmums katru savu klientu uzskata par galveno prioritāti. Tas ir tas, par ko mēs viņiem dodam naudu, vai ne? HostMonster šajā ziņā darbojas labi un ļoti ātri reaģē, kad esat izgājis garu pārbaudes procesu. Lai gan, arī par to jums vajadzētu pārbaudīt dažus lietotāju pārskatus.
 • Cietas drošības iespējas – HostMonster ir jauka drošības programmatūras klāsts, kas palīdzēs jums cīņā pret visbiežākajiem vietnes draudiem. WordPress vietnes ir vienas no visbiežāk uzlauztajām vietnēm, un ir svarīgi, lai jums būtu visa iespējamā aizsardzība. Šim nolūkam HostMonster piedāvā tādas funkcijas kā SSH Access, Hotlink Protection, regulāras vietņu dublējumkopijas un Spam Assassin..
 • Ātra konta iestatīšana un ērta mērogošana – Konta iestatīšana HostMonster neaizņem daudz laika, un tas tiks aktivizēts neilgi pēc procesa pabeigšanas. Kad esat piekļuvis savam mitināšanai un jums ir nepieciešami papildu servera resursi vai vēlaties jaunināt uz kaut ko labāku, varat to izdarīt ar dažiem klikšķiem. Nodrošināšana tiek veikta uzreiz.

Mīnusi

 • “Standarta” cenu viltības – Reklamētās cenas ir maldinošas. Viņi pieprasa, lai jūs pierakstītos uz 36 mēnešu termiņu, kas ir varens garš pasūtījums. Ja jūs ceļotu par gadu mazāk, pamatplāns pieaugtu līdz USD 5,95 mēnesī. Ja jūs labprātāk izvēlētos abonementu uz vienu gadu, tad pamatplāns jums izmaksās 6,95 USD mēnesī. Tātad būtībā tas ir HostMonster veids, kā pateikt, ka jūs samaksāsit tādu naudas summu, kādu viņi vēlas, neatkarīgi no tā. Tas ir diezgan satraucoši, ņemot vērā, ka vairums uzņēmumu to dara. HostMonster nemācījās no cilvēkiem, kuri bija vīlušies pēc 21 gada.
 • Dublējumi nav bezmaksas– Viņi sola, ka iegūsit dublējumus, un jūs to patiešām darīsit. Tūlīt pēc tam, kad par to būs jāmaksā ikmēneša USD 1,99. Ak jā, jūs par to kritāt!
 • Slēptās nodevas – Protams, ir īss laika posms, kurā jūs varat lūgt naudu atpakaļ. Lieliski. Bet, ja jūs apmēram gadu pavadīsit savu hostinga pakalpojumu HostMonster, viss kļūs sakārtots. Kā izrādās, pēc konta atcelšanas jūsu domēns nebūs bezmaksas. Kā šķiet, ar HostMonster nav neviena bezmaksas pakalpojuma, tāpēc, atceļot pakalpojumu, jums būs jāmaksā dūšīga cena. Tāpēc HostMonster vēlas teikt, ka viņi noteikti pārvērtīs jūs par naudas govi un pienu, neatkarīgi no tā, vai jums tas patīk vai nē.
 • Vidējs pakalpojums par daudz naudas – Kad esat ticis galā ar HostMonster cenu noteikšanas trikiem, varat turpināt savu dzīvi un jau tagad sākt savu sasodīto vietni. Ja jūs neizmantojat nekādus papildu pakalpojumus, jums būs labi, tikai samaksājot mēneša cenu. Bet man šķiet, ka 4,95 ASV dolāri ir par daudz ar 3 gadu līgumu. Jūs arī samierināsities ar vidējo darbspējas laiku un lapu ielādes ātrumu, kamēr ir uzņēmumi, kas piedāvā tik daudz vairāk.

Secinājums

Pēc tam, kad izjutu HostMonster pakalpojumus, es nedomāju, kāpēc viņiem izdevās palikt zem radara vairāk nekā 21 gadu. Tas, ko jūs saņemat par samaksāto naudu, nebūt nav slikti, bet ar to arī nepietiek, ja tik daudz konkurentu piedāvā labākus, ātrākus un uzticamākus pakalpojumus par mazāku naudu.

Īsāk sakot, es neieteiktu izmantot HostMonster. Labāk pārbaudiet, kā darbojas InMotion, HostGator vai SiteGround, jo, manuprāt, viņi ir galvenie spēlētāji. Viņu pakalpojumi ir pārāki par visu, ko var piedāvāt HostMonster, gan kvalitātes, gan cenas ziņā, tāpēc par to nav nekādu jautājumu. HostMonster nav pietiekami labs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector