HostUpon atsauksmes

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'HostUpon atsauksmes
0 12 мин.

HostUpon ir Kanādas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kuram ir arvien vairāk apmierinātu klientu un pozitīvu atsauksmju. Viņu galvenā mītne atrodas Toronto, bet dažās Amerikas valstīs viņiem ir papildu datu centri. Ja jūs dzīvojat kādā no Ziemeļamerikas valstīm, HostUpon ir ideāla izvēle jums. Tiem, kas dzīvo tālāk no Kanādas, tā joprojām ir viena no labākajām izvēlēm.


Šis uzņēmums garantē pieklājīgu cenu cilvēkiem no visas pasaules. Tas galvenokārt ir saistīts ar trīs kaulu joslas iestatīšanu, un savienojumu var vēl uzlabot, ja izmantojat CDN. Skaitļi rāda, ka tiešām daudz cilvēku visā pasaulē izmanto savus pakalpojumus. Viņu klientu bāze jau pārsniedza 10 000 atzīmi, un līdz šim tie aptver vairāk nekā simts valstis.

HostUpon nespēj norēķināties par mazāk, viņi savos datu centros izmanto tikai jaunāko aparatūru. Viņi izmanto tikai uzticamākos serverus, ieskaitot IBM, Dell un HP. Parakstoties uz kādu no viņu plāniem, jūs arī aizsargājat vidi. Šis pakalpojumu sniedzējs viņu aparatūru baro ar zaļo enerģiju, kas ir viens no iemesliem, kāpēc tik daudz cilvēku tos izvēlas. Tīmekļa mitināšanas pakalpojuma izvēle, pamatojoties uz zaļo enerģiju, samazina oglekļa dioksīda radīto piesārņojumu.

HostUpon tīmekļa mitināšanas plāni

Vietnē HostUpon varat atrast piecus tipiskākos plānus: VPS, īpašu, mākoņa, koplietotu un tālākpārdevēju mitināšanu. Turklāt viņi piedāvā arī pakalpojumu domēnu vārdu reģistrēšanai. Tas nozīmē, ka tajā pašā vietnē varat iegūt pilna apjoma tīmekļa mitināšanas plānu un domēna vārdu, tāpēc nav jāmeklē domēnu reģistrētāji. Ja izvēlaties kādu no viņu kopīgotajiem hostinga plāniem, jūs iegūsit arī bezmaksas domēnu.

Dalīts hostings

Runājot par dalītu mitināšanu, galvenā ideja ir piesaistīt pēc iespējas vairāk klientu ar plāniem, kas pārsniedz vidējo, un kas apmierina viņu vajadzības. Jo vairāk cilvēku būs apmierināti ar pakalpojumu, jo vairāk viņi paliks un izvēlēsies jaudīgāku uzņēmuma piedāvāto plānu. HostUpon dara to pašu, ne tikai saglabājot zemas cenas, bet arī piedāvājot diezgan jaudīgus pakalpojumus ar katru plānu.

Startera kopīgo plānu var iegūt tikai par 3,95 USD mēnesī. Mazie un vidējie uzņēmumi var gūt lielu labumu no sava biznesa plāna, kurš arī ir vispopulārākais tikai par 7,95 USD mēnesī. Kā redzat viņu vietnē, katrs viņu plāns ir neierobežots, un patiešām ir daudz neierobežotu iespēju, neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties. Protams, neviens no tiem nav patiesi neierobežots, taču jums noteikti būs vairāk nekā pietiekami resursi.

Tipisks iesācēju dalītas hostinga plāns tirgū ļauj jums mitināt tikai vienu vietni, taču tas noteikti neattiecas uz HostUpon. Tie ļauj jums mitināt tik daudz atsevišķu vietņu, cik vēlaties, un varat arī pievienot neierobežotus domēnus un e-pasta kontus. Sākuma plāns jau ir diezgan jaudīgs, bet pārējie divi plāni satur dažas vērtīgas funkcijas, kas jums varētu būt vajadzīgas jūsu vietnei.

Viņu biznesa plāns funkciju sarakstam pievieno īpašu IP adresi, savukārt Premium plāns tiek piegādāts ar regulārām dublējumiem un SSL sertifikātu. HostUpon datu aizsardzību uztver nopietni, dažas reizes dienā izveidojot jūsu vietnes dublējumus un saglabājot tos pieejamus līdz 5 dienām.

Tālākpārdevēju mitināšana

Jūs varat izvēlēties no 5 tālākpārdevēju mitināšanas plāniem, kuru cenas svārstās no USD 19,95 mēnesī līdz USD 99,95 mēnesī. Katrs plāns ir ar baltu marķējumu, kas ļauj cPanel pievienot sava uzņēmuma logotipu. Visu tālākpārdevēja plānu var pārvaldīt, izmantojot WHM vadības paneli. Turklāt jūs iegūsit piekļuvi viņu vietņu veidotājam un daudz programmatūras, ko var instalēt ar vienu klikšķi.

Izmantojot pirmo plānu, jūs iegūstat 15 GB diska vietas darbam ar neierobežotu joslas platumu, 10 cPanel kontiem, 2 īpašiem IP un WHM. To var palielināt līdz 100 GB diska vietas un neierobežotu cPanel kontu. Saskaņā ar klientu atsauksmēm pirmais tālākpārdevēja plāns ir vairāk nekā pietiekams iesācējiem. Tomēr, ja vēlaties vislabāko cenas un vērtības attiecību, jums noteikti vajadzētu izvēlēties otro plānu par USD 29,95 mēnesī, kas ir arī viņu vispopulārākais plāns.

VPS plāni

Kad cilvēki saprot, ka viņu vietnes pastāvīgi palielinās un tām drīz beigsies resursi, viņi ir spiesti izvēlēties jaudīgāku mitināšanas plānu. Pēc dārgākā dalītā hostinga plāna palielināšanas nākamais solis ir pāriet uz VPS plānu. HostUpon piedāvā 5 dažādus VPS mitināšanas plānus ar cenām sākot no USD 49,95 mēnesī līdz USD 149,95.

Ja vēlaties vairāk kontrolēt serveri un resursus, kas var pārvaldīt pieaugošo jūsu vietnes trafiku, jums vajadzētu izmēģināt kādu no VPS plāniem. Tie ir ne tikai spēcīgāki, bet arī jūs varēsiet gūt labumu no dažām papildu funkcijām. Piemēram, ja vēlaties vietni, kuras pamatā ir video saturs, varat izmantot FFmpeg atbalstu, ko nodrošina HostUpon VPS plāni.

Tie garantē stabilu 1 GB / sek savienojumu ar serveri un lielāku kontroli, piešķirot jums piekļuvi saknei. Ja vēlaties serverī manuāli instalēt papildu programmatūru, tas noteikti noderēs. Turklāt, ja nepieciešams, varat arī atsāknēt serveri. Viņu lētākais VPS plāns dod jums 20 GB diska vietas, 100 GB joslas platumu, 512 MB RAM un 2 veltītus IP. To var palielināt līdz 150 GB diska vietas, neierobežotu joslas platumu, 3 GB RAM un 3 veltītus IP.

Mākonis Hostings

Galvenais iemesls, kāpēc daudzi vietņu īpašnieki izvēlas HostUpon Cloud hostingu, ir tāpēc, ka to var viegli palielināt. Tā ir arī lieliska izvēle, ja vēlaties nodrošināt savu datu drošību. Pat ja ar jūsu vietni ir saistīta lielāka problēma, vismaz tā nevarēs visu sabojāt. Izmantojot mākoņa mitināšanu, vietnes dati tiek izplatīti starp daudziem serveriem. Tā kā jūsu vietne savus datus izvelk no serveru grupas, nav svarīgi, vai kāds no tiem samazinās.

Tā kā jūsu vietne aug, jūs vienmēr varat palielināt savu mākoņa mitināšanas plānu. Pamatā mākonim tiks pievienots vairāk serveru, nodrošinot jūsu vietni ar nepieciešamajiem resursiem. Tā kā tas ir ticamāks risinājums nekā VPS vai dažreiz pat speciāla mitināšana, mākoņa mitināšana, protams, ir viens no dārgākajiem pakalpojumiem. Izmantojot HostUpon, jūs varat iegūt mākoņa mitināšanas plānu tikai par USD 24,95 mēnesī.

Jūs varat izvēlēties no trim dažādiem plāniem atbilstoši savām vajadzībām. Acīmredzot sākuma plāns ir visierobežotākais, piedāvājot 25 GB krātuvi, 100 GB joslas platumu, 5 MySQL datu bāzes un 2 papildu domēnus. Ja vēlaties atbrīvoties no šiem ierobežojumiem, jums vajadzētu izvēlēties vienu no spēcīgākajiem plāniem. Abas no tām piedāvā neierobežotas datu bāzes, joslas platumu un papildu domēnus. Vienīgā atšķirība ir krātuve, otrajā nodrošinot 50 GB, bet trešajā – 100 GB diska vietas.

Īpaši hostinga plāni

Īpaša hostinga plāna izvēle nozīmē to, ka vēlaties iegūt pilnīgu kontroli pār vienu serveri, nevis iegūt tikai daļu no tā ar VPS plānu. HostUpon veltītais plāns jums piešķirs saknes piekļuvi serverim, ja vēlaties savam darbam manuāli instalēt kādu programmatūru. Turklāt, ja jums vajadzīgi vairāk resursu, jums vienkārši jājautā, un viņi tūlīt pievienos vēl nedaudz RAM vai citu nepieciešamo aparatūru.

Jūsu vietne darbosies jaunākajos IBM Enterprise serveros ar garantētu 1 GB sekundē savienojumu. Par jebkuru konfigurāciju nav jāuztraucas, jo HostUpon pirms MySQL, PHP, CSF, ImageMagick, Apache, CentOS un vēl daudz pareizāka iestatīšanas, pirms jūs pat pierakstāties viņu plānā. Visu šo konfigurēšana var aizņemt daudz laika, ja jums tas viss jādara pats. Ja tie visi ir izveidoti un darbojas, jūs jau pašā sākumā varat koncentrēties uz svarīgākiem uzdevumiem.

Ir pieci izvēlētie serveri, no kuriem pirmais maksā 175 USD mēnesī un pēdējais 595 USD mēnesī, piedāvājot risinājumus gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem. HostUpon veltītais plāns, kuru šeit galvenokārt iesakām, ir viņu otrais. Tas maksā 225 USD mēnesī, un jūs saņemat 2GB RAM, 150 GB krātuves, 10 TB joslas platumu, ko darbina 2,8 GHz divkodolu CPU..

HostUpon klientu atbalsts

Protams, tas ir patiesi svarīgs hostinga uzņēmuma pārdošanas punkts, lai nodrošinātu jaudīgus un pieejamus hostinga plānus. Tomēr vairumā gadījumu pat nav vērts parakstīties uz tīmekļa mitināšanas plānu, ja nevarat paļauties uz viņu klientu atbalstu. Tas var viegli būt izšķirīgs faktors, un par laimi HostUpon ir aktīva, zinoša un uzticama tehnoloģiju atbalsta komanda.

Nemaz nerunājot par to, ka vairums pakalpojumu sniedzēju pieņem darbā trešo personu klientu atbalstu, parasti no Āzijas, un jums patiešām jābūt veiksminiekam, lai starp šīm komandām atrastu ātru un izpalīdzīgu. HostUpon tas neattiecas, jo viņiem ir sava ekspertu komanda, kas ir gatava katru dienu visu diennakti, lai sniegtu visaugstāko atbalstu. Viņi strādā tieši no savas mītnes Toronto. Diemžēl jūs nevarat atrast, ka daudzi uzņēmumi ievēro tādu pašu praksi.

Tāpat kā daudzi no konkurentiem, arī HostUpon ieguldīja daudz laika, lai izveidotu plašu zināšanu bāzi. Ja jums nepieciešama palīdzība, vienmēr varat to pārbaudīt un izlasīt dažus viņu rakstus, kas izskaidro šo tēmu, paturot prātā iesācēju. Ja vēlaties vēl ātrāku un saprotamāku risinājumu, varat arī noskatīties viņu video pamācības. Varat izmantot viņu biļešu atbalsta sistēmu vai arī uzrunāt viņus tiešraidē. Reģistrējoties speciālajā serverī, jūs varēsit viņiem piezvanīt arī pa tālruni.

Kopsavilkums

Ja vēlaties uzticamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju Kanādā, jums noteikti vajadzētu izvēlēties HostUpon. Pat ja jūs neatrodaties kaut kur visā valstī, viņu uzņemšanas plāni joprojām ir absolūti stabili. Pašlaik viņi piedāvā vienu no lētākajiem, taču jaudīgākajiem dalītā hostinga plāniem tirgū. Vēl labāk, ja ņem vērā to, ka vairums pakalpojumu sniedzēju jums nodrošina tikai vienu vietni ar paketi, savukārt ar HostUpon koplietojamo plānu jums var būt neierobežotas atsevišķas vietnes.

Runājot par citiem hostinga plānu veidiem, tie joprojām ir atļauti. Jūs varat atrast dažas lētākas opcijas VPS, īpašiem vai mākoņa mitināšanas plāniem, taču, ņemot vērā to piedāvātās specifikācijas un funkcijas, tā ir laba naudas vērtība. Arī meklēt lētāko variantu bieži ir diezgan slikta ideja. Parasti tam ir vāja aparatūra un ārpakalpojumu atbalsts. Tā kā HostUpon cenšas visu uzturēt visaugstākajā līmenī, mēs varam tikai ieteikt izmēģināt viņu pakalpojumus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector