InMotion hostinga pārskati

InMotion Hostings piedāvā plašu hostinga pakešu klāstu: dažādus dalīta hostinga plānus, VPS paketes, veltītus serverus un tālākpārdevēju mitināšanu. Uzņēmums koncentrējas uz pirmās klases pakalpojumu sniegšanu, izmantojot jaunākās aparatūras un programmatūras tehnoloģijas, kā arī labi apmācītu komandu.


Uzņēmuma mērķis ir biznesa un korporatīvie lietotāji, kuri var atļauties maksāt nedaudz vairāk par augstākās klases atbalstu un uzticamību. InMotion ir 100% klientu apmierinātības politika, piedāvājot 90 dienu naudas atdošanas garantiju līgumiem, kas ir ilgāki par 6 mēnešiem.

InMotion ir nodrošinājis mitināšanas risinājumus kopš 2001. gada, šodien tam ir divi datu centri, viens Virdžīnijas pludmalē un otrs Losandželosā. VPS un Dedicated hostinga pakešu gadījumā klients var izvēlēties servera atrašanās vietu.

Pēc mūsu pieredzes InMotion, pateicoties viņu spēcīgajai ētikas izjūtai, spēja palikt virs tīmekļa mitināšanas spēles. Viņi vienkārši nedos jums neko mazāk par jūsu naudas vērts un padarīs darījumu labāku ar prēmijām, kuras nedod neviens cits mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Piemēram, par SSD krātuvi, jums nav jāmaksā papildus nauda par bezmaksas automatizētām dublēšanām. Tīmekļa mitināšanas pasaule ir pasaule, kas piepildīta ar cenu trikiem, pārdošanas apjomiem un līgumiem, kas mēģina jūs piesaistīt pat tad, ja uzņēmums piedāvā mazāk nekā apmierinošu pakalpojumu. Šajā pasaulē InMotion ir cerību signāls, sniedzot saviem klientiem augstākās klases tīmekļa mitināšanas pakalpojumus par patiesi pieņemamām cenām..

Pateicoties viņu reklāmām, jūs esat saskārušies ar InMotion. Tas ir tāpēc, ka tas ir milzīgs uzņēmums, kas glabā vairāk nekā 300 000 domēnu.

Kas ir noderīgs InMotion mitināšanā??

Pieejama cena: no augstas kvalitātes tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, kas jums varētu būt dārgs. Patiesībā InMotion ir ļoti pieņemamām cenām. Viņu biznesa mitināšanas plāns sākas no USD 3,49 mēnesī, kamēr WordPress optimizēja hostingu USD 2,95 mēnesī, pārspējot lielāko daļu konkurentu..

Uzticams un atzīts uzņēmums: Gadu gaitā InMotion ir pierādījusi savu uzticamību un nodomu sniegt augstākā līmeņa pakalpojumus. Tas ir bijis CNET sertificēts hostinga uzņēmums 10 gadus pēc kārtas, un to ir akreditējis BBB (Labāka biznesa birojs) ar A + pakalpojumu vērtējumu (A + ir labākais un F ir sliktākais vērtējums).

Ilgs naudas atdošanas periods: Uzņēmums stāv aiz viņu pakalpojumiem, un viņi garantēs, ka visi viņu klienti vienmēr saņems uzticamu hostinga pakalpojumu un nepieciešamo atbalstu. Uz visiem hostinga plāniem, kuriem ir 6 mēneši vai ilgāks līguma termiņš, attiecas 90 dienu naudas atdošanas garantija. Par visām ikmēneša rēķiniem paketes var saņemt pilnu atmaksu 30 dienu laikā. Lai iegūtu sīkāku informāciju, iepazīstieties ar InMotion noteikumiem.

24 stundu diennakts premjerministra atbalsts: tas ir bez maksas iekļauts katrā hostinga paketē un ir apņēmies palīdzēt saviem klientiem neatkarīgi no gada dienas laika. Atbalsts ir pieejams, izmantojot tiešraidi pa tālruni un e-pasta biļetes. Klientu veidam, ko dariet pats, ir pieejams milzīgs tiešsaistes apmācību klāsts, kā arī uz kopienu balstīts Q&Atbalsts, uz kuru parasti tiek atbildēts 60 minūšu laikā.

Uzticams, ātrs un drošs: Ar diviem ļoti drošiem datu centriem, kas atrodas rietumu un austrumu krastā un kuri tiek uzraudzīti visu diennakti, InMotion nodrošina, ka viņu tīkls darbojas līdz 99,99% laika. MaxSpeed ​​Zones nodrošina, ka vietne darbojas līdz pat 6 reizēm ātrāk nekā parastos mitināšanas kontos.

Kas ir slikti saistībā ar InMotion mitināšanu?

Ilgāka konta aktivizēšana: jaunizveidotie konti netiek uzreiz aktivizēti; tie ir jāapstiprina pa tālruni. Iespējams, ka tas nerada problēmas ASV klientiem, bet var radīt problēmas klientiem, kas neatrodas ASV.

InMotion pārskats

Vai mēs esam sākuši spēcīgu sākumu šeit? Bet neļaujiet manam entuziasmam jūs apmānīt. Apskatīsim, ko tieši InMotion Hosting piedāvā saviem klientiem. Vispirms apskatīšu katra veida hostinga plānu, ko viņi piedāvā, un ar to saistītās cenas.

Arī InMotion mitināšanas plānu tehniskie aspekti nav par ko aizmirst. Mēs esam šeit, lai pastāstītu jums tikai par tiem, kas ir arī šajā pārskatā. Mēs pārbaudīsim katru InMotion pakalpojuma aspektu un noskaidrosim, cik labi viņu serveri darbojas saskaņā ar statistiku, kas ņemta vairāk nekā gadu.

Plāni & Cenu noteikšana vietnē InMotion

InMotion piedāvā daudzus mitināšanas veidus ar vismaz trim dažādiem paketiem katram. Sākšu ar lētākajiem un pāriešu uz visdārgākajiem.

Dalīti hostinga plāni – Savā vietnē viņi to dēvē par “biznesa mitināšanu”, lai tā būtu pievilcīgāka. Katrs koplietojamo mitināšanas plānu līmenis piedāvā vairāk vietņu datu bāzu, rezervēto domēnu un apakšdomēnu, nekā pēdējais. InMotion kopīgajos plānos ietilpst Palaišanas plāns USD 3,49 mēnesī, Power plāns USD 3,49 mēnesī un Pro plāns USD 7,49 mēnesī. Pro plāni piedāvā neierobežotas vietnes, datu bāzes un domēnus, tāpēc, ja jums ir nepieciešams pēc iespējas vairāk resursu, nekā jūs zināt, kur iet.

Katrs no šiem krātuves plāniem piedāvā neierobežotu vietu glabāšanai un joslas platumu, kā arī daudz laika testēšanai. Katrā plānā ir 90 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc jums ir daudz laika izlemt, vai vēlaties to ievērot vai nē.

WordPress mitināšana – Aparatūras, joslas platuma, kā arī vietņu, datu bāzu un domēnu skaita ziņā tas ir gandrīz tāds pats kā koplietošanas mitināšanas plāni. Atšķirība ir tāda, ka šis mitināšanas pakalpojums ir precīzi pielāgots WordPress. Tas piedāvā noderīgas funkcijas un plašu atbalstu, kas WordPress vietnes darbību padara daudz vieglāku un efektīvāku.

Mākoņu VPS mitināšana – Jums var būt arī virtuālais privātais serveris, ja jums ir nepieciešami vairāk servera resursu, nekā tas, ko var piedāvāt koplietojamais plāns. Tas ir ātrs, jaudīgs, un tam ir funkciju arsenāls, no kuriem viens ir mākonis darbināma infrastruktūra, kas visu gadu nodrošina pastāvīgu, neplīstošu darba laiku. Šos modernākos uz Linux balstītos SSD VPS mitināšanas serverus vienmēr pārvalda lietpratīgas rokas, nodrošinot vislabāko no tiem. SSD, kas nodrošina trīs reizes ātru piekļuvi visiem jūsu datiem, nav grūta lieta.

VPS hostings InMotion tiek piegādāts trīs dažādos līmeņos. VPS-1000HA-S, kas piedāvā 4 GB RAM, 75 GB krātuvi, 4 TB joslas platumu un 3 IP adreses par USD 29,99 mēnesī. Otrais līmenis ir VPS-2000HA-S, kas piedāvā 6 GB RAM, 150 GB krātuves, 5 TB joslas platumu un 4 IP adreses. Visbeidzot, visaugstākais plāns – VPS-3000HA-S – ar 8 GB RAM, 260 GB atmiņas, 6 TB joslas platumu un 5 IP adresēm..

Dedicated Server Hosting – Ja jums ir liela vietne un jums patiešām ir jāiziet viss, InMotion ir viens no labākajiem risinājumiem jums tirgū. Viņu veltītos serverus var konfigurēt, lai tie būtu lieliski piemēroti jūsu katrai prasībai. Viņi var jums nodrošināt vienotu un divu procesoru serveri ar bezmaksas SSD, nodrošinot visu nepieciešamo elastību un uzticamību. Serveri tiek pilnībā pārvaldīti, tāpēc kāds vienmēr pārliecinās, ka jūsu veiktspēja un dati paliek neskarti. Starp InMotion specializēto serveru plāniem ir 6 līmeņi, katrs piedāvā divreiz lielāku veiktspēju nekā iepriekšējais piedāvājums. Viņu cenas sākas no USD 99,99 mēnesī un virzās uz priekšu līdz USD 489,99 mēnesī.

Tālākpārdevēju plāni – Ja vēlaties atvērt savu tīmekļa mitināšanas biznesu ar savu etiķeti un zīmolu, InMotion piedāvā jums dažas lieliskas iespējas. Jūs varat sākt savu biznesu tikai par USD 22,39 mēnesī, izmantojot plānu, kas piedāvā 80 GB krātuves vietas, 800 GB joslas platumu, bezmaksas īpašu IP un neierobežotu cPanels. Ir vēl 5 plāni ar dubultu, trīskāršu un pat vairāk resursu, kuru kopējais apjoms ir USD 84,99 mēnesī.

InMotion funkcijas

InMotion piedāvā patiesi daudzveidīgu pakalpojumu līniju ar daudz bezmaksas piedāvājumiem un rīkiem, kas atvieglo jūsu darbu. Bet vispirms es runāšu par pamatiem, kas ir vissvarīgākie. Par to, ko maksājat, izmantojat servera darbspējas laiku un ātrumu InMotion šajos jautājumos noteikti ir iesaistīts visa gada garumā.

Laiks – Tas ir sasodīti gandrīz ideāls, jo visa gada laikā tas no 100% reti pazeminās līdz apmēram 99,98%. Tas ir patiesi uzticams.

Ātrie serveri – Mūsdienu internets ir atkarīgs no piekļuves ātruma. Ātrgaitas ielāde jūsu vietnei nav tikai svarīga no lietotāja pieredzes viedokļa, bet arī tiek uzskatīta par neatkarīgu ranga faktoru Google algoritmā. Tāpēc ir lieliski, ka InMotion sacenšas ar apli, liekot vietnēm ielādēt mazāk nekā sekundē. Visu gadu varat sagaidīt iekraušanas ātrumu no 460 ms līdz 770.

Bezmaksas SSD diskdziņi – Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju iekasē maksu par augstas veiktspējas SSD krātuvi. Parasti jūs varat tos iekļaut savos progresīvajos plānos, taču InMotion piedāvā SSD krātuvi bez maksas pat visvienkāršākā plāna ietvaros.

Bezmaksas vietņu migrācija – Arvien vairāk mitināšanas pakalpojumu sniedzēju piedāvā bezmaksas vietņu migrāciju, un InMotion neatšķiras. Viņi bez maksas pārvietos jūsu vietni uz saviem serveriem. Viņam var būt 2 stundas no sistēmas administratora laika, kurš kopā ar jums var ātri pārvietot savu vietni un visus failus no vienas vietas uz otru.

Bezmaksas dublējumi – Galvenais drošības pasākums ir vietnes un failu dublējumu izveidošana. Katru dienu varat izveidot visu failu dublikātus, nodrošinot, ka vienmēr esat gatavs rīkoties ar visiem iespējamiem drošības draudiem.

Bezmaksas Sucuri spraudnis – Ja izmantojat WordPress, priecājaties dzirdēt, ka šis premium spraudnis ir pieejams bez maksas. Tas regulāri skenē jūsu vietni attiecībā uz drošības riskiem un izmantošanu, ļauj veikt attālas dublējumkopijas, vienlaikus aizsargājot arī vietni no surogātpasta un vīrusiem. Pretējā gadījumā jūs maksātu 16,66 USD mēnesī par šo produktu, bet, izmantojot InMotion, jūs to iegūstat bez maksas.

cPanel un WHM – Šodienas tirgū mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir obligāti jābūt nozares vadošajam vadības panelim un Web Host Manager. InMotion to nodrošina, izmantojot lietotājam draudzīgu saskarni un dažas lieliskas tīmekļa lietotnes.

Atbalsts galvenajām satura pārvaldības sistēmām – Jūs varat instalēt WordPress, Drupal vai Joomla! un citas satura pārvaldības sistēmas ar vienu klikšķi. Tas ļauj jums izveidot vietni no nulles dažās pirmajās stundās pēc InMotion pakalpojumu izmantošanas.

Piekļuve saknei ir atļauta – Jums bez problēmām var būt saknes piekļuve serverim.

e-komercijas optimizēts pakalpojums – E-komercijas platformas, piemēram, Magento, WooCommerce, Shopify, Petrashop, Siteground, darbojas ļoti labi InMotion serveros, pateicoties to optimizācijai ātrumam un uzticamībai. Maksājumu procesora integrēšanas process ir padarīts bezgala vienkāršs, jo katram darbam ir pieejama palīdzība. Šīs milzīgās galvassāpes liek pastaigāties pa parku.

Google Apps integrācija – Izmantojot nelielu glītu trīs darbību vedni, varat izveidot savienojumu ar jebkuru Google lietotni.

Jaudīga Smartwall draudu aizsardzības sistēma – Tik daudz neredzamu kibernoziedznieku, kas slēpjas tīmeklī, pastāv arvien lielāki DDoS uzbrukumu draudi. InMotion sadarbojas ar Corero Network Security, lai saviem klientiem nodrošinātu šo unikālo drošības pasākumu pret DDoS uzbrukumiem.

InMotion klientu atbalsts

InMotion paziņo, ka viņi ir klientu atbalsta līderi tīmeklī un piedāvā ārkārtīgi “cilvēcisku” pieredzi. Lai gan tas ir patiešām drosmīgs paziņojums, viņi noteikti ir tiesīgi to darīt.

Liela daļa klientu atbalsta pārstāvju šķiet cilvēki, ar kuriem jūs nevēlētos runāt nevienā citā situācijā. Daži pat pasliktina situāciju, pārvēršot nelielu ikdienas problēmu daudzu nedēļu fiasko, kura atrisināšanai nepieciešami daudzi tālruņa zvani un e-pasta adreses. Bet InMotion neļauj tam notikt.

Viņi kļuva par klientu atbalsta līderi, jo viņiem vajadzēja apmēram 2 minūtes, lai reaģētu tiešajā tērzēšanā un nonāktu problēmas risināšanā pēc tam, kad jūs viņiem esat teicis, kas tas ir. Mūsu pieredze ar klientu atbalsta komandu bija ļoti patīkami patīkama. Ar ātru reakcijas laiku un izpalīdzīgu cilvēku, kas dara visu, lai pārliecinātos, ka esat gatavs darbam, ir visu klientu atbalstu. InMotion pārliecinās, ka jūs to varat izbaudīt katru reizi, kad rodas kāds jautājums vai problēma, kas jāatrisina.

Uptime un Performance rezultāti ar InMotion hostingu

Mēs esam uzraudzījuši InMotion jau vairāk nekā trīs mēnešus, un mēs uzskatām, ka ir pienācis laiks atklāt mūsu uptime ierakstu un veiktspējas testa rezultātus. Pārbaudītā vietne ir veidota ar WordPress, un tā tiek mitināta viņu West Coast datu centrā Losandželosā uz dalīta mitināšanas servera.

Ir pagājis kāds laiks, kopš mēs ievietojām jaunumus par InMotion Hosting darbības laiku un veiktspēju. Tagad ir laiks atklāt vairāk informācijas. Pēdējos divus gadus mēs pastāvīgi uzraugām mūsu testa vietnes, izmantojot UptimeRobot un šeit ir mūsu rezultāts.

inmotion hostings uptime 2018. gada februāris

InMotion hostings – Uptime, 2018. gada februāris

Vidējais reakcijas laiks ir aptuveni 200 ms, savukārt pēdējās 30 dienas darbspējas laiks ir 99,99% (dīkstāve 3 minūtes) – pārsteidzoši rezultāti.

Tagad redzēsim, kā darbojas mūsu vietne Pingdom ātruma pārbaude:

inmotion hostinga vietnes ātruma veiktspēja

Atkal rezultāti ir fantastiski. Ļoti attēla vietne ar 1,4 MB lappuses lielumu pilnībā tiek ielādēta mazāk kā 3 sekundēs. Fantastiski! Mēs varētu sasniegt labākus rezultātus, samazinot lapas izmēru un optimizējot lapu, izmantojot pārlūkprogrammas kešatmiņu un CSS un JS minifikāciju, taču mūsu pārbaudei tas arī darbojas lieliski.

Vēl viena vietne, kas mitināta ar InMotion, ieguva vēl labākus rezultātus, izmantojot Pingdom ātruma pārbaudes rīku:

inmotion hostings pingdom speed test 2018. gada februāris

Tā ir taisnība, ka otrajai vietnei ir daudz mazāks izmērs un tā ir statiska vietne, nevis WordPress vietne, piemēram, pirmā, taču ātrums ir vienkārši fantastisks: pilnībā ielādēts 0,3 sekundēs!

Vecie Uptime rezultāti:

No mūsu testa izriet, ka InMotion ir ļoti labs darbspējas laiks. Pēdējos trīs mēnešus uzraudzītā tīmekļa vietnes darbības laiks bija 99,99%, bet pēdējās 30 dienās – 99,98%. Ja ņemam vērā, ka vietne tiek mitināta koplietotā kontā, šie rezultāti ir ļoti labi. Vidējais reakcijas laiks ir aptuveni 496 milisekundes. Secinājums ir tāds, ka InMotion nodrošina pastāvīgu un uzticamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Šis ekrānuzņēmums tika ņemts no UptimeRobot – rīka, kuru mēs izmantojām, lai izsekotu uptime:

inmotion uptime 2016. gada marts

InMotion – Uptime, 2016. gada marts

Reakcijas laiks ir ļoti labs. Bet mēs arī vēlamies uzzināt, kāds ir faktiskās vietnes ielādes laiks. Lai to pārbaudītu, mēs izmantojām vietnes Pingdom vietnes ātruma rīku. Šim nolūkam mēs izvēlamies divas tīmekļa vietnes, vienu izvietojot austrumu krastā, bet otru – rietumu krasta datu centrā. Mēs veica vairākus testus caur Pingdom, testējot arī no Dalasas, Ņujorkas un Sanhosē.

Mūsu lapu ielādes laika testi ar Pingdom ir šādi:

 Pingdom serveris:DalasaŅujorkaSanhosē
IMH austrumu krasts1,24 s1,14 s2,09 s
IMH West Coast1,41 s798 ms2,36 s

Šie rezultāti ir ļoti labi, ņemot vērā faktu, ka pārbaudītās vietnes tiek mitinātas dalītos serveros un katra vietne tiek pilnībā ielādēta mazāk nekā 3 sekundēs. Šeit ir daži no Pingdom uzņemti ekrānuzņēmumi ar visnelabvēlīgākajiem rezultātiem:

ierosinājums austrumu krastā

InMotion – Austrumu krasts

InMotion - Rietumu krasts

InMotion – Rietumu krasts

Kāds ir secinājums? No mūsu testiem un uptime ierakstu skaidri izriet fakts, ka InMotion darbojas patiešām labi pat ar dalītu mitināšanu. Ļoti labs rezultāts ir arī 99,99% uptime, kas nozīmē, ka pēdējos trīs mēnešos uzraudzītā vietne nebija pieejama aptuveni 12 minūtes. Šie rezultāti pārsniedz daudzus citus dalītā hostinga pakalpojumu sniedzējus, tāpēc mēs ļoti iesakām InMotion visiem jums, kuri meklējat uzticamu biznesa mitināšanas plānu.

Vai InMotion ir piemērots PrestaShop mitināšanai?

No mūsu testiem un pētījumiem mēs atklājām, ka InMotion ir viens no labākajiem PrestaShop veikalu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Ja vēlaties ātri sākt tiešsaistes veikalu, izmantojot InMotion, jūs varat pieprasīt, lai PrestaShop tiktu instalēta jūsu vietnē tieši reģistrācijas laikā. Tas ietaupīs laiku, un jūsu veikals būs gatavs lietošanai, tiklīdz jūsu konts būs aktivizēts. Protams, jūs varat izvēlēties instalēt PrestaShop vēlāk, izmantojot vadības paneļa Softaculous viena klikšķa instalēšanas rīku. Mēs ļoti iesakām InMotion, lai izveidotu jebkuru e-komercijas vietni.

Vai InMotion ir labs WordPress mitināšanai?

Viena no mūsu testa vietnēm, kas mitināta ar InMotion, ir veidota ar WordPress, un ar to mēs saņēmām ļoti labus rezultātus. Ja vēlaties izveidot WordPress vietni un mitināt to ar InMotion, varat izvēlēties kādu no viņu WordPress optimizētajiem mitināšanas plāniem, kas sākas ar USD 2,95 mēnesī un ļauj mitināt vienu vietni.

Jūs varat instalēt WordPress, izmantojot viņu viena klikšķa instalētāju, vai arī jūs varat pieprasīt instalēšanu izrakstīšanās lapā, ja neesat viņu plāns. Tas ļauj jums sākt savu vietni tūlīt pēc pieteikšanās informācijas saņemšanas no viņu klientu atbalsta.

Papildus tam jūs varat izmantot viņu apbrīnojamo BoldGrid lapu veidotāju WordPress, lai izveidotu satriecošas galvenās lapas un pielāgotu WordPress vietni pēc jūsu vēlmēm. BoldGrid var brīvi izmantot visiem InMotion mitināšanas klientiem; tas ir iekļauts katrā mitināšanas plānā. Uzziniet vairāk par šo lapu veidotāju mūsu BoldGrid pārskatā.

Plusi & Mīnusi, izmantojot InMotion hostingu

InMotion ir atzīts par vismodernāko mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tas piedāvā uzticamību, ātrgaitas iekraušanas laiku, satriecošu klientu atbalstu un daudz bezmaksas pakalpojumu. Bet tāpat kā jebkas cits pasaulē, tas nāk ar nelielām neapmierinātībām. Šeit ir InMotion mitināšanas kāpumi un kritumi.

Plusi – kāpēc izvēlēties InMotion

 • Jūs saņemsiet savas naudas vērts – Cenas par InMotion plāniem ir saprātīgas un sniedz visu, ko viņi sola, un vēl vairāk. Jūs varat būt pārliecināti, ka ar 100% ikgadēju darbspējas laiku un vidējo ielādes ātrumu 600 milisekundēs jūsu vietne visu laiku darbosies ar vislabāko. Bet, ja rodas kādas problēmas, varat paļauties uz klientu atbalstu, lai atbildētu uz jums mazāk nekā 5 minūtēs.
 • 90 dienu naudas atdošanas garantija – Visu nepieciešamo laiku varat pavadīt, pārbaudot InMotion un redzot, vai tas jums ir piemērots (kas tas būs). Pirmajiem taimeriem uzņēmumam ir gājis viegli, vienkārši tāpēc, ka viņi ir pārliecināti, ka viņiem nav iemesla pārcelties nekur citur.
 • Daudz integrāciju un bezmaksas spraudņu – Ir neticami viegli panākt, lai CMS darbotos InMotion vadības panelī. Lielākajai daļai no tām ir arī premium drošības spraudņi, kas palīdz labi gulēt, zinot, ka jūsu vietne ir aizsargāta pret visiem izplatītajiem draudiem. Varat arī izvēlēties no vairāk nekā 310 lietojumprogrammām, lai ikdienas uzdevumi būtu pastaiga pa parku.
 • Bezmaksas vietnes nodošana – Kaut arī daži mitināšanas pakalpojumu sniedzēji par vietņu migrāciju iekasē apmēram 150 USD, InMotion to dara bez maksas, neprasa neko vairāk kā tikai nelielu sadarbību no jums..
 • Bezmaksas dublējumi – Daudzās vietās tiek apmaksāti arī par dublējumiem, taču InMotion tos piedāvā pilnīgi bez maksas.

Mīnusi – kāpēc neizvēlēties InMotion

 • Reklamēto cenu jūs saņemat tikai tad, ja parakstāt 24 mēnešu līgumu – Šī koncepcija nav nekas jauns tīmekļa mitināšanas biznesā. Lielākā daļa uzņēmumu pieprasa, lai jūs pierakstītos uz vismaz 2 gadu darba stāžu, ja vēlaties saņemt zemākās cenas. Tas jums piedāvā izdevīgāku darījumu un dod viņiem nelielu pārliecību, ka viņi būs jūs kā viņu klienti 2 gadus. Tīmekļa vietnes mitinātāju pievilcība, nevis pieteikšanās uz 2 gadiem ir ļoti izplatīts triks. Gandrīz visi to izmanto.
 • Ilgs verifikācijas process – Pierakstīties InMotion nav pārāk vienkārši tiem, kas dzīvo ārpus ASV. Pēc reģistrēšanās jūs nesaņemsit tūlītēju piekļuvi kontam. Dažos gadījumos jums būs jāpārbauda sevi ar ID karti vai pasi. Tas, protams, ir drošības dēļ, taču daudziem potenciālajiem klientiem tas varētu būt būtisks ieguvums.
 • Daži plāna ierobežojumi – Jūs nevarat dublēt savu vietni, ja tā ir lielāka par 10 GB. Bet tikai dažas vietnes kļūtu tik lielas, ja tās nenodrošinātu tik lielu satura daļu kā attēlu vai video galerijas. Ja pēc 10 GB pārsniegšanas joprojām vēlaties izmantot bezmaksas dublējumus, to var izdarīt tikai ik pēc 4 mēnešiem. Par biežu šāda lieluma atjaunināšanu jums būs jāmaksā maksa 49 ASV dolāru. Man tas tomēr šķiet godīgs darījums.

Secinājums – vai InMotion ir labs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs?

Tā ir taisnība, ka InMotion nav lētākais tīmekļa mitināšanas uzņēmums. Tomēr, ja jūs varat atļauties maksāt dažus papildu dolārus, izmantojot InMotion, jūs varat nodrošināt, ka jūsu vietnes darbs un veiktspēja būs lieliska.

Viņi ir vieni no nedaudzajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuriem mēs varam nodot savu naudu. Tas ir vienkārši tāpēc, ka viņi parādās un dod jums to, ko viņi ir apsolījuši. Mēs ļoti laipni varam ieteikt InMotion ikvienam, kurš vēlas izveidot vietni vai vēlas pārvietot savu jau esošo vietni uz kaut ko labāku. Jums būs viss nepieciešamais un vēl vairāk!

Pateicoties lieliskajam atbalstam, uzticamiem serveriem un jaunināšanas iespējām, WebHostingMedia.net piešķīra InMotionHosting ar šādām balvām:
inmotion labākais biznesa hostings 2016inmotion labākais biznesa hostings 2017

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map