JaguarPC apskats

Apskatīsim, ko JaguarPC var piedāvāt uzņēmumiem vai personām, kuras vēlas uzticamu mitināšanas pakalpojumu. JaguarPC patiešām ir labs risinājums, ja runājam par mitināšanu, taču funkcijas un pakalpojums kopumā var nebūt piemērots visiem. Tāpēc mēs ļoti detalizēti apspriedīsimies, kādi ir plusi un mīnusi, kas jums jāzina pirms dalības uzsākšanas.


Uzņēmums tika dibināts Kolorādo 1998. gadā. Viņi smagi strādāja, piedāvājot dažādus tīmekļa mitināšanas risinājumus un galu galā kļuva par vienu no lielākajiem uzņēmumiem nozarē. JaguarPC vienmēr iegulda vismodernākajā aparatūrā un drošībā, tāpēc daudziem uzņēmumiem tas kļuva par hostinga pakalpojumu sniedzēju.

Pēdējo 10 gadu laikā uzņēmums ir daudz paplašinājies. Bez Kolorādo tagad viņiem ir datu centri Čikāgā, Hjūstonā, Atlantā un pat Lielbritānijā, kas savos serveros mitina vairāk nekā 500 000 domēnu. Bija arī mazi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas arī kļuva par JaguarPC daļu, proti, Devpont, Hostingzoom un Wowvps.

JaguarPC ir plašs tīmekļa mitināšanas plānu klāsts, nodrošinot atbilstošu funkciju kopumu gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem. Bez turpmākas runas parunāsim par to, ko JaguarPC var piedāvāt saviem klientiem kopumā.

JaguarPC pārskats

Kā mēs jau minējām iepriekš, JaguarPC pastāvīgi iegulda līdzekļus jaunā aparatūrā un viņu tīkla uzlabošanā. Viņu 100% izmantojamības garantija nav tikai ēsma, viņi patiešām to uztver nopietni, jo vairāk nekā 8 gadus nebija elektrības pārtraukuma.

Viņi to ir padarījuši īpaši drošu ar energoiekārtu, kurai ir 14 ģeneratori, kas vienmēr ir gatavi visa tīkla dublēšanai. JaguarPC nodrošina viņu sistēmu pastāvīgu uzraudzību un drošību, lai ikvienam nodrošinātu augstas kvalitātes tīmekļa mitināšanas pakalpojumu..

Ja izvēlēsities kādu no JaguarPC speciālajiem serveru plāniem, viņi nodrošinās, ka katru reizi, kad rodas kādas aparatūras problēmas, nākamo 2 stundu laikā viņi aizstās bojātās daļas. No otras puses, jūs varat pilnībā paļauties uz viņu klientu atbalstu, kad vien jums nepieciešama palīdzība.

Runājot par viņu cenām un īpašiem funkciju sarakstiem, jūs atradīsit daudz ekstras, kas noderēs, vienlaikus maksājot par samērā zemu cenu par katru plānu. Papildus tam, JaguarPC sniedz jums piekļuvi daudzām programmatūrām, kas var būt noderīgas jūsu vietnei, piemēram, e-komercijas rīkiem un satura pārvaldības sistēmām..

JaguarPC plāni un cenas

JaguarPC saglabāja savas cenas visiem pieņemamām cenām, piedāvājot milzīgu funkciju sarakstu ar katru plānu, pat lētāko, kura cena ir tikai 5 USD. Ja esat jauns JaguarPC lietotājs un vēlaties pievienoties, viņi jums garantēs bezmaksas iestatīšanu.

Kopīgi hostinga plāni JaguarPC

Vispirms parunāsim par viņu Kopīgi hostinga plāni ar cPanel kā mitināšanas interfeisu. cPanel piedāvā daudz instalēšanas lietotņu ar vienu klikšķi, kas varētu būt noderīgas, ieskaitot populārākās CMS un datu pārvaldības platformas. Neatkarīgi no tā, kādu kopīgu plānu jūs izvēlaties, ar katru no tiem iegūsit SSD atmiņu, kas garantē augstu pārsūtīšanas ātrumu.

Tagad, ja vēlaties, lai JaguarPC dalītā hostinga plāni būtu rentabli, jums noteikti vajadzētu izvēlēties viņu 36 mēnešu līguma iespēju. Tādā gadījumā jūs iegūsit visas funkcijas un izcilu klientu atbalstu par cenu, kas ir gandrīz smieklīga salīdzinājumā ar saņemto pakalpojumu.

 • Mazākā dalītā hostinga pakete ir Privāta mitināšana kas mēnesī maksā 3,97 USD. Tas dod 35 GB vietas darbam un 100 GB joslas platumu iesācējiem. E-pasta, FTP kontu un MySQL datu bāzes ir diezgan ierobežotas, lai gan jums var būt ne vairāk kā 25 no trim apvienotajiem.
 • Otrais plāns ir Tīmekļa mitināšana un tas nāk ar 75 GB diska vietu, lielāku joslas platumu 1000 GB, un šoreiz e-pastam, FTP un MySQL ir ierobežots 100. Tas mēnesī maksā 6,97 USD un dod jums dažas prēmijas, kuras nevarat saņemt ar privātā hostinga plānu, piemēram, droša SSL ar sertifikātu, Softaculous, Spam Expert, Cloud Flare, LiteSpeed. Turklāt jūs varat strādāt ar 100 rezervētajiem domēniem, vienlaikus iegūstot arī ikdienas dublējumus.
 • Lielākais ir Uzņēmējdarbības mitināšana ar cenu mēnesī 25,94 USD. Tas ir daudz lielāks, salīdzinot ar diviem iepriekšējiem, bet patiesībā nav tik liels, ja ņem vērā visus neierobežotos materiālus, ko jūs saņemat kopā ar plānu. Tam ir 125 GB diska vietas, joslas platums ir 5000 GB, un šoreiz visas datu bāzes, rezervēti domēni un konti ir neierobežoti. Papildus iepriekšējam plānam jūsu vietnes darbosies daļēji veltītos serveros, un ir iekļauta arī īpaša IP adrese.

Dedicated Serveru plāni

Tās bija visas kopīgās tīmekļa mitināšanas iespējas, ko JaguarPC var piedāvāt. Tagad apskatīsim viņu Serveru plāni tas viss garantē jums 99,99% uptime, tāpēc to visu laiku ir daudz un jums nav pat jāuztraucas.

Jūs varat izvēlēties no četriem plāniem, un tie visi dos jums 10Mbps neizmērojama joslas platuma, neierobežotu trafiku, piekļuvi saknei un iespēju atsāknēt sistēmu no attāluma. Turklāt jūs varēsit ieviest visa veida kodolus un strādāt vietnēs un lietojumprogrammās JaguarPC pašu platformā..

Cenas šiem speciālajiem serveru plāniem sākas no USD 127 mēnesī līdz USD 267 mēnesī atkarībā no tā, cik spēcīgs serveris vēlaties būt. Katrai no tām ir četras īpašas konfigurācijas ar labākajiem Intel Xeon E3 procesoriem un spēcīgākā ar diviem Intel E5 procesoriem. Jo dārgāka pakete, jo lielāka ir arī RAM un diska vieta.

Tālākpārdevēju mitināšana JaguarPC

Kad runa ir par Tālākpārdevēju mitināšana, Arī JaguarPC lietotāji ir diezgan apmierināti. Četru piedāvāto īpašo plānu ietvaros ir pieejamas daudzas iespējas. Plāni ir pieejami Lielbritānijas un ASV tālākpārdevējiem, kā arī ar neierobežotu joslas platumu, e-pasta adresēm, FTP un tālākpārdotiem kontiem un datu bāzēm. Tālākpārdevēju mitināšanas plānos ir arī šādas funkcijas:

 • Pārdošana ir atļauta
 • Kontus var migrēt (nepārsniedz 25)
 • Pilnīgi bezmaksas Rapid SSL
 • Vārda servera pielāgošana
 • Iekļauts Litespeed tīmekļa serveris
 • Iekļauta CloudLinux OS
 • Jūs saņemat SSL, galvenā un domēna tālākpārdevēju kontus
 • Ikdienas dublējumi no R1Soft
 • Augstas veiktspējas vietņu veidotājs (RVSiteBuilder)

JaguarPC piedāvā savus tālākpārdevēju mitināšanas plānus ar cPanel, un lētākais plāns ar nosaukumu Lite dod jums 10% atlaidi, ja jūs tālāk pārdodat atdalītus vai VPS serverus, kamēr lielākais uzlabotais plāns nāk ar 20% atlaidi. Pieņemsim, ka vēlaties 36 mēnešu priekšapmaksas iespēju, tad Lite plāns ir USD 12,96, Standarta ir USD 19,95, Pro ir USD 35,95 un Advanced plāns maksā USD 56,95, bet pēdējie divi ir paredzēti tikai 12 mēnešiem.

VPS mitināšanas iespējas

Ja vēlaties ieguldīt VPS hostings tā vietā JaguarPC var piedāvāt arī četrus šīs iespējas plānus. Šeit ir pieejami arī neierobežotie līdzekļi, par kuriem mēs iepriekš runājām, ieskaitot e-pasta kontus, domēnus, FTP, ienākošo joslas platumu un MySQL datu bāzes.

Plāni atbalsta arī dažādas operētājsistēmas, piemēram, Fedora, Windows, Suse, Debian un CentOS. Divas patvaļīgas IP adreses, attāla administratora pieeja un ikdienas dublējumi ir tas, ko katrs lietotājs iegūst papildus ar JaguarPC VPS. Ja izvēlaties viņu 12 mēnešu plānu, tad tās ir četras iespējas:

 • 5 GB operatīvā atmiņa, 10 TB joslas platums, 2 kodoli un 30 GB vietas par cenu 27 USD mēnesī
 • 3 GB RAM, 15TB joslas platums, 2 kodoli un 60 GB vietas par 47 ASV dolāru lielu ikmēneša maksu
 • 4 GB RAM, 20TB joslas platums, 3 kodoli un 90 GB vietas par 67 ASV dolāru lielu ikmēneša maksu
 • 6 GB RAM, 25 TB joslas platums, 4 kodoli un 120 GB vietas par 97 ASV dolāru lielu ikmēneša maksu

Iestatījumi visiem plāniem ir bez maksas, un jūs varat izvēlēties no trim vadības paneļiem: WHM, Plesk un cPanel.

Nepārvaldīti Cloud VPS mitināšanas plāni

Izmantojot JaguarPC, jums var būt Cloud VPS Atlantā, Dalasā un Ņujorkā, un katram no viņiem ir astoņu dažādu plānu kopums. Sākot ar niecīgu cenu 4 USD, jūs varat nokļūt līdz USD 141,6 plānam atkarībā no nepieciešamajām specifikācijām.

Pirmais plāns ir patiešām pamatots, kā paredzēts: 1 kodols, 20 GB diska vietas, 512 MB RAM un 1 TB joslas platums. Un tas ir tas, cik spēcīgs ir visdārgākais Cloud VPS plāns: 12 kodoli, 420 GB diska vietas, 36 GB RAM un 20TB joslas platums, un, protams, katrs plāns ir jūsu naudas vērts, jo viņi vienmēr cenšas saglabāt cenas visiem pieejamām..

JaguarPC mitināšanas iespējas

Viena no lielākajām JaguarPC lietām ir tā, ka tā piedāvā daudz iespēju. Tagad, ja jūs meklējat tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, iespējams, esat pārbaudījis arī dažus citus uzņēmumus. Ir tās funkcijas, kuras piedāvā ikviena mitināšanas kompānija, un ir arī tās, kuras ir JaguarPC mitināšanas galvenās iezīmes. Apskatīsim, kādi ir galvenie ieguvumi, izvēloties JaguarPC.

 • Pirmkārt, JaguarPC Atbalsta gan Linux, gan Windows kas varētu noderēt tiem, kuri prioritāti nenosaka tikai viens no diviem. Viņu atbalsts divām OS vienkārši parāda, ka viņi nedomā divreiz, kad runa ir par ieguldījumiem viņu iekārtās.
 • Ja jums pieder uzņēmums, kas apkalpo vietējos klientus, JaguarPC nodibināja faktu Pieci datu centri ASV. un Viens Lielbritānijā. varētu palīdzēt klientiem piedāvāt labāku tiešsaistes pieredzi. Jūs varat izvēlēties centru, kas ir vistuvāk jūsu reģionam, un tas vietņu apmeklētājiem garantēs jauku lapas ielādes ātrumu. Arī tas, ka JaguarPC kopš 1998. gada ir paplašinājies, tikai pierāda viņu panākumus.
 • JaguarPC piedāvā maz Nē Upsells un Daudz Freebies, pat ja jūs izvēlaties vislētākos plānus. Jūs vienmēr saņemat bezmaksas ikdienas dublējumus, kas varētu būt noderīgi, vienlaikus izmantojot pārsūtījumus, SSL, filtrus, lapu veidotājus, paroli aizsardzību un pārvaldot arī savu DNS. Tie burtiski nāk ar visiem pieejamajiem plāniem.

JaguarPC klientu atbalsts

Izmantojot plašo noderīgo video un zināšanu bāzi, JaguarPC pārliecinājās, ka lietotājiem ir iespēja pašiem novērst pamatproblēmas. Tie arī sniedz atbilstošus norādījumus, kas nepieciešami, lai nemitīgi gūtu pieredzi ar tīmekļa mitināšanu.

Turklāt jebkura veida jautājumus, kas saistīti ar tīmekļa mitināšanu, var uzdot viņu kopienas forumā, kur cilvēki palīdz viens otram daudzos dažādos pavedienos, ja viņi iestrēgst. Jūs varat arī iegūt dienas devu zināšanu par tīmekļa mitināšanu, lasot viņu emuāru, kurā JaguarPC apkalpe dalās ar daudziem informatīviem rakstiem..

Ar viņu atbalsta komandām var sazināties pa četriem dažādiem kanāliem, ieskaitot tiešraides tērzēšanu, tālruni, e-pastu vai viņu biļešu sistēmu. Katram datu centram ir sava komanda, un tie ir pastāvīgi pieejami, ja rodas kādas problēmas ar JaguarPC mitināšanu.

Viņi vēlas, lai tie būtu pieejami visur, tāpēc jūs tos varat atrast arī populārākajās sociālo mediju platformās. JaguarPC ir plaši pārstāvēta vietnēs Google Plus, Twitter, Facebook un LinkedIn.

JaguarPC plusi un mīnusi

JaguarPC garantē, ka perfekti darbojas 100%, un viņu pakalpojums patiešām visu laiku ir pieejams. Tomēr vienmēr var notikt negaidītas lietas. Tātad, ja servera darbība nedarbojas, JaguarPC atlīdzina saviem lietotājiem cenu par dīkstāves stundām x10. Kopumā viņu galvenā prioritāte ir uzturēt savus lietotājus apmierinātus ar savu pakalpojumu, un viņi to diezgan labi pārvalda.

Ja jums nepatika viņu plāni, varat pieprasīt naudu 45 dienu laikā. Turklāt tie ir patiešām noderīgi vietņu migrēšanai un nodrošina tūlītēju iestatīšanu. Lai uzturētu vietni, kas pastāvīgi darbojas un tiek pilnībā optimizēta, jums ir nepieciešams lielisks klientu atbalsts, un JaguarPC tajā ir īpaši labs. Bet par to mēs mazliet vairāk runāsim vēlāk.

Apkoposim acīmredzamākos plusus un mīnusus, ar kuriem jūs varētu saskarties, ja īsā sarakstā izvēlaties JaguarPC:

Plusi

 • Visaugstākā līmeņa serveru aparatūra
 • Daudz dažādu plānu un pieejamu cenu
 • JaguarPC apkalpe efektīvi izmanto sociālos medijus un klientu forumu, lai sniegtu palīdzību
 • Viņu klientu atbalsts nekad jūs nenolaida

Mīnusi

 • Iespējams, ka jāuzlabo biļešu atbalsts un tiešraides tērzēšana
 • Daži lietotāji sūdzējās par pārslogotiem serveriem
 • Viņi reklamē savu uptimes nedaudz atšķirīgos procentos dažādās tīmekļa lapās

JaguarPC pārskata secinājums

Vēlreiz, protams, viens no labākajiem piedāvājumiem, ja apskatīsit viņu darbības laiku. Izvēloties JaguarPC, jūs iegūsit draudzīgu un uzticamu tīmekļa mitināšanas pieredzi, uz kuru varat paļauties. Tam ir daudz iespēju, tāpēc, ja jums liekas, ka jūsu tīmekļa mitināšanas plānā ir nepieciešams jauninājums, nākamais plāns nav tik liels, lai sāktu.

Ja jūs salīdzināt to ar citiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem līdzās, tad, protams, jūs atradīsit dažas atšķirības. Tās var atšķirties pēc lapu ielādes ātruma, cenām, klientu atbalsta vai plankuma, taču dienas beigās jūs vēlaties uzticamus un netraucētus tīmekļa mitināšanas plānus, kas atbilst jūsu vēlmēm un iekļaujas jūsu budžetā..

JaguarPC vienmēr piedāvā daudz papildu iespēju un plašu tīmekļa mitināšanas plānu klāstu, kas ir lieliski piemēroti privātpersonām un visa veida uzņēmumiem. Viņi sola daudz, bet viņi to var arī atbalstīt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map