JustHost atsauksmes

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'JustHost atsauksmes
0 10 мин.

Hostinga kompānijas JustHost galvenais uzsvars ir uz lētas dalītas hostinga nodrošināšanu privātpersonām un maziem uzņēmumiem. Ar pastāvīgi augošajiem klientiem JustHost nesen ieviesa jaunus mitināšanas veidus, tagad virtuālo un speciālo serveru piedāvājumu.


JustHost ir salīdzinoši jauns vietņu mitināšanas nozarē, un to 2008. gadā kā Lielbritānijas uzņēmumu izveidoja Kriss Filips. Pateicoties tam, ka EIG iegādājās korporāciju, kurai pieder iPage, FatCow citos lielos uzņēmumos, JustHost ir kļuvis par vadošo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kuram šodien ir biroji Lielbritānijā, ASV un Austrālijā. Nākamajā šī JustHost pārskata daļā mēs parādīsim, kas ir labs un kas slikts attiecībā uz JustHost.

Kas ir par JustHost??

Pieejams: JustHost piedāvā vairākas dalītas hostinga paketes dažādām vajadzībām. Viņu pamatplāns sākas no USD 3,95 mēnesī, kas ir lieliski piemērots klientiem, kuri vēlas izveidot savu pirmo vietni vai emuāru.

Viegli sākt: JusHost ir lieliski piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Iestatīšanas process ir ātrs un ērts, un to uzlabotais vadības panelis ir ļoti intuitīvs, labi dokumentēts un ērti lietojams.

30 dienu naudas atdošanas garantija: ar JustHost nav izmēģinājuma versijas, tomēr, ja neesat apmierināts ar pirkumu, atmaksu varat saņemt 30 dienu laikā. Vienkārši sazinieties ar viņu norēķinu nodaļu, un viņš palīdzēs jums visu procesu.

Iespēja augt: jūsu vietne kļuva vīrusu izraisīta, un jūs saņemat lielu trafiku? Ja jūsu koplietojamais mitināšanas plāns vairs nav piemērots jūsu vajadzībām, jums ir iespēja tūlīt jaunināt uz VPS vai speciālu serveri..

Kas slikti attiecas uz JustHost?

Atjaunošanas cena: jums jāņem vērā, ka JustHost atjaunošanas cenas ir augstākas nekā reklāmas likmes. Tas varētu būt negatīvie, ja jums ir budžets.

Detalizēts JustHost pārskats

JustHost ir budžetam draudzīga tīmekļa mitinātāja, kas piedāvā uz iesācējiem orientētus dalītos, VPS un īpašos serverus. Plāni tiek pilnībā pārvaldīti, un tajos ir iekļautas visas funkcijas, kas vajadzīgas, lai izveidotu tiešsaistes klātbūtni. Katrā plānā standartaprīkojumā ietilpst bezmaksas domēns, 30 dienu naudas atdošanas garantija un 24/7 tīkla uzraudzība.

Izlasiet mūsu detalizēto JustHost pārskatu zemāk, lai izlemtu, vai jums jākļūst par JustHost klientu.

Tagad, EIG piederošs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, JustHost tika izveidots 2008. gadā ar misiju vienkāršot tīmekļa mitinātāja izvēli tiem, kuriem var nebūt pieredzes ar tīmekļa mitināšanu, vai tiem, kuriem nepieciešams tikai būtisks tīmekļa mitināšanas risinājums. Kā norāda viņu nosaukums, JustHost piedāvā tieši to – mitināšanu bez papildu pakalpojumiem, piemēram, domēna reģistrācijas vai tiešsaistes mārketinga.

JustHost vērtība

Iespējams, ka JustHost vietne nav apžilbināta ar savu dizainu, taču tā piedāvā visas mitināšanas funkcijas, kas varētu būt vajadzīgas iesācēju tīmekļa pārzinim, un funkcijas, kas no budžeta apmierina pieredzējušu lietotāju vai uzņēmumu vajadzības. JustHost koncentrējas uz to, lai viņu plāni būtu pēc iespējas vienkāršāki. Šeit ir pieejams vietnē JustHost pieejamo mitināšanas plānu pārskats:

Dalīts hostings

justhost dalīta mitināšanas pārskats

No četrām pieejamajām hostinga paketēm tiek ieteikta galvenā pakete, kuras cena ir USD 6,95 mēnesī. Lai arī kopējais pamatplāns ir vispieejamākais, sākot no USD 3,95 mēnesī, tas ir piemērots vienas vietnes mitināšanai, un tā resursi ir ierobežoti.

Turpretī Prime plāns piedāvā neierobežotu vietņu mitināšanu un neierobežotu pārsūtīšanu, glabāšanu, e-pastu un e-pasta glabāšanu. Pievienojiet SpamExperts, SiteBackup Pro un domēna konfidencialitāti, kas visi ir iekļauti šajā plānā, un jūs sapratīsit, kāpēc tas tiek ieteikts, salīdzinot ar sākuma līmeņa plāniem..

Tomēr Pro plāns pārspēj visus šīs kategorijas plānus, taču tas ir arī visdārgākais, sākot no USD 14,95 mēnesī. Tas balstās uz galveno plānu, bet piedāvā jūsu vietnē instalētu SSL sertifikātu un bezmaksas īpašu IP.

VPS hostings

justhost vps hostinga apskats

JustHost pārvaldītie VPS plāni ir balstīti uz mākoņu tehnoloģiju, funkciju tūlītēju nodrošināšanu, piekļuvi saknei, cPanel, vairāku kontu pārvaldību un garantētiem resursiem..

Ir četri VPS plāni, vispieejamākais, sākot no USD 19,99 mēnesī. Katrā VPS plānā ir iekļauts domēna vārds, kā arī ne vairāk kā divi bezmaksas IP.

Kas attiecas uz piedāvātajiem resursiem, visvairāk resursu piegādā Ultimate plāns, kura cena sākas ar 59,99 USD / mēnesī, un tam ir šāda konfigurācija: četrkodolu CPU, 8 GB RAM, 120 GB krātuve, 3 TB mēnesī, 2 IP, bezmaksas domēns nosaukums un CentOS 6.5.

Dedicated Hosting

Justhost veltīta mitināšanas pārskats

Dedicated hostinga plāni sākas ar USD 79,99 sākuma līmeņa plānam. Jūs varat izvēlēties no trim veltītām hostinga paketēm, no kurām katra piedāvā bezmaksas domēnu, bezmaksas IP un CentOS 6.5, garantiju par atmaksu jebkurā laikā un īpašu atbalsta līniju.

Resursu ziņā Premium plāns, sākot no 119,99 USD / mēnesī, ir lielākais perforators, kas piedāvā 4 kodolus, 8 pavedienus Intel® Xeon Processor, 8 MB kešatmiņu, 15 GB RAM, 1 TB RAID 1 krātuvi, 15 TB mēnesī joslas platumu un 5 IP.

Atšķirībā no citiem hostinga plāniem, kuriem ir standarta 30 dienu naudas atgriešanas garantija, speciālajās serveru paketēs ir ietverta jebkurā laikā bezjēdzīga naudas atgriešanas garantija, kas klientiem ar šo paketi ļauj jebkurā laikā anulēt kontu un saņemt proporcionālu atmaksu par neizmantotais periods.

Kā redzat, JustHost aptver visas pamata mitināšanas iespējas, ļaujot tiem, kuri sāk dalīta mitināšanas kontu, jaunināt uz VPS vai īpašām pakotnēm..

JustHost atbalsts & Klientu apkalpošana

Atbalsts vietnē JustHost tiek piedāvāts, izmantojot tiešraides tērzēšanu, atbalstu pa tālruni un biļešu sistēmu visu diennakti, kas ir iespaidīgi budžeta saimniecei. Klienti ar īpašiem hostinga kontiem var baudīt tālruņa atbalstu, izmantojot speciālu līniju.

Zināšanu bāze vietnē JustHost ir aizpildīta ar video pamācībām, rakstiem un darba sākšanas ceļvežiem, kas var arī piedāvāt vērtīgu informāciju par konta iestatīšanu vai mitināšanas problēmu novēršanu.

JustHost mitināšanas iespējas

JustHost piedāvā pilnu to mitināšanas iespēju sarakstu. Šeit ir īss pārskats par vissvarīgākajām funkcijām, kuras jāgaida vietnē JustHost:

 • Bezmaksas domēna vārda reģistrācija ar visiem plāniem;
 • Bezmaksas vilkšana & nometiet vietnes celtnieku, kurš piedāvā palīdzību vietnes celtniecībā pat tiem, kuriem nav kodēšanas vai projektēšanas iemaņu;
 • Plāni ar neierobežotu mitināšanu (neierobežots vietņu mitināšana, glabāšana, joslas platums, e-pasta konti utt.);
 • Instalēšana ar vienu klikšķi ļauj viegli instalēt vairākus tīmekļa skriptus, piemēram, Drupal, Joomla, WordPress, b2evolution utt.;
 • e-komercijas optimizācija: SSL sertifikāts, iepirkumu ratiņu instalēšana ar vienu klikšķi (OSCommerce, Agora, PrestaShop utt.);
 • Linux mitināšana ar cPanel;
 • Google AdWords & Yahoo / Bing reklāmas kredīts 200 USD vērtībā;
 • Hostings, kas atbalsta dažādas programmēšanas valodas (Ruby / Ruby on Rails, JavaScript, PHP 5, Perl 5, Python);
 • Atbalstīti PostgreSQL, MySQL un citi datu bāzes serveri;
 • FTP piekļuve, SSH piekļuve;
 • Pieklājīgi dublējumi;
 • Bezmaksas veltīti IP (ar VPS un speciāliem serveriem);
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija;
 • Īpaša atbalsta līnija atvēlētajiem servera kontiem;
 • Jebkura naudas atdošanas garantija īpašiem servera kontiem;
 • 24/7 klientu atbalsts ar visiem plāniem;
 • SpamAssassin, karsto saišu aizsardzība, ar paroli aizsargāti katalogi.

JustHost piedāvātās mitināšanas iespējas ir ārkārtīgi līdzīgas tām, kuras piedāvā citi EIG piederoši tīmekļa mitinātāji, piemēram, HostMonster vai BlueHost, lai gan BlueHost ir samazinājums virs šiem budžeta tīmekļa mitinātājiem, tāpēc mēs iesakām salīdzināt JustHost plānus ar BlueHost plāniem, lai redzētu, kuri tīmekļa mitinātājs ir vispiemērotākais jums.

Diemžēl JustHost nesniedz nekādus izpildāmus solījumus, tāpēc mēs tos uztraucamies ieteikt ļoti dinamiskām un satiksmei intensīvām vietnēm. Izņemot šos, JustHost piedāvā tūlītēju klientu atbalstu, un tam ir īsa, taču saprātīga naudas atdošanas garantija.

Secinājums par JustHost

JustHost sedz visas būtiskās mitināšanas prasības personām un maziem uzņēmumiem, kas nevar atļauties vai nevēlas maksāt daudz par tīmekļa mitināšanu. Šajā mitināšanas pakalpojumu sniedzējā pieejamie plāni aptver visas vietnes uzturēšanai nepieciešamās lietas. Viņi piedāvā vietnes koplietotos kontos, kur ir daudz izaugsmes iespēju, tāpēc jaunināšana no dalīta mitināšanas konta nav problēma.

Ja esat vietnes īpašnieks, kurš pirmo reizi darbojas, vai arī jums ir budžets, JustHost var būt pieņemama alternatīva sarežģītiem tīmekļa mitināšanas risinājumiem, kas var maksāt dārgāk un kurus jūs, iespējams, nespēsit izmantot pilnā mērā..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector