Kinsta.com atsauksmes

Tiešsaistes biznesa pasaule ir pastāvīgi mainīga ainava, kurā ir sarežģīti salīdzinājumi un priekšlaicīgas pazīmju kopas. Pirmais solis, ko daudzi izmanto, lai izmantotu jūsu hostinga pakalpojumu, ir tas, ka jūs izmantojat savu mitināšanas pakalpojumu.


Pastāv daudz iespēju gan jauniem web dizaineriem, gan pieredzējušiem biznesa cilvēkiem. Katru dienu, šķiet, ir jauns resursdators, kas parādīsies ar uptime garantijām un diskontētām likmēm, kas gatavas diapazonam visiem klientiem, kuriem nepieciešams mitināt viņu saturu.

Lai to sadalītu un sniegtu jums koncentrētu ieskatu par to, ko katrs tīmekļa resursdators var jūsu labā darīt, šodien mēs apskatīsim Kinsta – WordPress specializēto mitināšanas uzņēmumu ar plašu plānu klāstu, kas veidots, lai apmierinātu jūsu WordPress mitināšanas vajadzībām.

Sākumā mēs veiksim nelielu iepazīstināšanu ar uzņēmumu un sniegsim jums priekšstatu par to, kas viņi ir un par ko viņi iestājas.

Kas ir Kinsta?

2013. gadā dibinātā Kinsta sāka ar vēlmi kļūt par labāko WordPress mitināšanas platformu visā pasaulē. Komandu veido WordPress veterānu izstrādātāji, kuri ir apņēmušies ātri progresīvajā nozarē nodrošināt progresīvas tehnoloģijas, ātrumu, drošību un stabilitāti..

Uzņēmums piedāvā milzīgu WordPress optimizēto plānu klāstu; sākot no iesācēju paketēm, kas piemērotas iesācēju blogeriem un hobijiem, līdz pat milzīgiem uzņēmēju kontiem, kas domāti lielām korporācijām, lai vienlaikus pārvaldītu satura krājumus.

Salīdzinot ar citiem uzņēmumiem, kas parasti piedāvā kādu WordPress mitināšanu, bet, tā kā viņi koncentrējas uz citām jomām kā nišām, viņu WordPress mitināšana ir vienkārši nepārspējama. Viņiem ir lieliskas atsauksmes tiešsaistē, kā arī tādu pazīstamu klientu saraksts kā Tripadvisor.

Kopumā šeit ir diezgan viegli iejusties hype; Kinsta vienkārši šķiet vislabākā iespēja, izmantojot WordPress mitināšanu. To sakot, vienmēr ir laba ideja koncentrēties uz to, ko tieši jums piedāvā uzņēmums.

Šajā sakarā mēs tagad apskatīsim dažus Kinsta plusus un mīnusus. Šim uzņēmumam ir daudz ko piedāvāt, un tīmeklī ir daudz ziņu par tiem (gan labiem, gan sliktiem). Lai iedziļinātos niecīgajā jautājumā par to, kas mums jāzina, lai pieņemtu lēmumu, mēs sāksim ar dažām priekšrocībām, kuras Kinsta var piedāvāt.

Kinsta hostinga plusi un mīnusi

Turpmāk es jums parādīšu Kinsta plusus un mīnusus.

Kinsta plusi

Kinsta ir plašs priekšrocību klāsts, tai skaitā:

 • 30 dienu naudas atdošanas garantija. Kinsta piedāvā atmaksu, ja 30 dienu laikā atceļat viņu mitināšanas pakalpojumus. Šīs garantijas vienmēr ir iekļautas smalkā drukā, tāpēc ir ieteicams to apskatīt viņu vietne un pārliecinieties par sevi, ja jūs saņemat to, par ko nodarbojāties. Pati garantija ir diezgan standarta, runājot par tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, taču tā var būt patīkama klientiem, kas vēlas samazināt savu risku.
 • Nav soda pakāpes par pazemināšanu vai paaugstināšanu. Kinsta nesodīs jūs ar papildu maksu par pārdomām par to, ko vēlaties ar savu plānu. Jaunināšana uz augstāku plānu, kā arī pazemināšana uz mazāku plānu, neradīs nekādas papildu maksas vai izmaksas papildus faktiskajai atšķirībai starp diviem plāniem, ja veicat jaunināšanu. Tas ir jauki, jo daudzi uzņēmumi var kļūt par ieradumu, izmantojot mazu maksu par visu, ko dara viņu klienti.
 • Gada plānos iekļauti 2 brīvi mēneši. Pierakstoties gada plānam, nevis mēneša plānam, jūs saņemsit divus bezmaksas WordPress mitināšanas mēnešus bez maksas. Kopā ar diskontētajām likmēm, ko viņi piedāvā ar ilgākām saistībām, šī ir ļoti jauka funkcija, īpaši cilvēkiem, kuri vēlas ietaupīt naudu, vienlaikus saņemot augstas kvalitātes WordPress mitināšanu.
 • Nav termiņlīgumu. Kinsta neierobežo viņu plānus ar laika periodiem. Šī ir lieliska funkcija cilvēkiem ar nepastāvīgiem uzņēmējdarbības modeļiem, biežu vietņu migrāciju un smalkiem klientiem. Zinot, ka varat izkļūt no līguma ar mazākām grūtībām, vienmēr ir pateicība, ja jums ir labākas lietas, par kurām jāuztraucas. Tas ir īpaši smalks faktors, ja ņem vērā jaudīgās funkcijas un tehnoloģijas, kas nāk kopā ar Kinsta WordPress mitināšanu.
 • Proporcionālās kompensācijas. Kad saņemat atlīdzību no Kinsta, viņi proporcionāli atlīdzina izmaksas, lai jūs netiktu izspiests no kompensācijām par jau sniegtajiem pakalpojumiem. Ja mitināšanu saņēmāt tikai par daļu no samaksas perioda, jums tiks izrakstīts rēķins vai atmaksāts tikai atbilstoši samaksātajai summai, nevis saīsināts lielākajā atalgojuma vietā. Tas atkal ir patīkami tiem, kam šķiet, ka kādā brīdī var būt nepieciešama naudas atmaksa.
 • Ikdienas dublējumi. Kinsta WordPress mitināšana pārvalda tā satura ikdienas dublējumus, tāpēc jūs nekad nezaudējat nevienu svarīgu saturu, kas notiek jūsu vietnē. Daudzi citi WordPress mitināšanas uzņēmumi nodrošina dublējumkopijas retāk vai tikai ar noteiktiem plāniem, taču Kinsta WordPress hostings ietver dublējumus ar visiem saviem plāniem. Tas nozīmē, ka jums nekad nav jāuztraucas par lielu datu zaudējumu.
 • Pakāpju vide. Kinsta ar saviem plāniem nodrošina pieturvietu vidi. Tas ļauj jums apskatīt un pārbaudīt izmaiņas jūsu vietnē pirms tās aktivizēšanas tiešsaistē un pārliecināties, ka jums ir tieši tāds tiešsaistes klātbūtnes veids, kāds nepieciešams jūsu biznesam. Atkal daudzi citi tīmekļa mitinātāji piedāvā līdzīgas inscenēšanas funkcijas, taču ir patīkami, ja tos visos plānos iekļauj kā bezmaksas funkciju. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, kāda līmeņa pakalpojumu jūs izmantojat, jūs saņemsiet priekšrocības, ja jums ir pieturvietas vide. Tikai viens no daudzajiem veidiem, kā Kinsta parāda, ka viņi rūpējas.
 • Killer WordPress optimizācija. Kinsta piedāvā dažus no labākajiem WordPress mitināšanas resursiem, izmantojot slepkavas uptime statistiku un vismodernāko aparatūru, lai jūsu WordPress vietnē tiktu nodrošināts ātrums. Viņu klientu atsauksmes un viedokļu kopas par viņu sniegumu šajā kategorijā parasti kvēlo. Man ir tendence ticēt masām, kad viņi man saka, ka saimniecei ir pārsteidzošs sniegums. Šķiet, ka dažiem cilvēkiem ir bijušas problēmas ar nelielu dīkstāves daudzumu, taču tās, šķiet, ir vairāk izņēmums nekā norma.
 • Jauka informācijas panelis. Lai arī šķiet, ka Kinsta nelieto nozares standarta cPanel saskarni, viņu lietotāja saskarne ir ļoti intuitīva, un jūsu rīcībā ir visa informācija un rīki, ko vēlas jebkurš tīmekļa izstrādātājs. Kaut arī, iepazīstoties ar saskarni, jūs nemācīsit nekādas nozares standarta prasmes, pamanīsit, ka funkcijas un pilnveidotais izskats padara to par ļoti spējīgu saskarni, tomēr.

Kā redzat, Kinsta var patikt ļoti daudz, jo viņiem, iespējams, ir visspēcīgākais WordPress mitināšanas rīks. Lai gan viņu plāni varētu šķist nedaudz dārgi, salīdzinot ar pamata dalītajiem hostinga plāniem, ko piedāvā dažas citas vietnes, cenas faktiski ir ļoti konkurētspējīgas salīdzinājumā ar citiem mākoņa un speciālajiem hostinga plāniem. Turklāt, mūsuprāt, viņu jaudīgais tehnoloģiju un funkciju komplekts ir mazliet vērts mazliet vairāk.

Ja jūs izvēlaties doties kopā ar Kinsta, ir daži trūkumi, kas jums jāzina pirms došanās uz naudas samazināšanu 600 USD plānam. Ja jūs nolemjat, ka viņu specializētajā WordPress mitināšanas vietnē ir tas, ko jūs meklējat, jums vajadzētu izpētīt dažus no šiem mīnusiem un noskaidrot, vai tie neizdara vai neizjauc jūsu lēmumu doties kopā ar Kinsta.

Mīnusi Kinsta

Ir ļoti daudz labu lietu, ko jūs pavadīsit laikā, izmantojot Kinsta, ja jūs nolemjat doties kopā ar viņu pakalpojumiem. Neviens uzņēmums nav ideāls, un vienmēr ir jomas, kurās saimnieks var uzlabot. Lai gan Kinsta mēdz pārspēt gan korporatīvos, gan klientu pārskatus, ir dažas kopīgas īstermiņa kritumu jomas, kuras daudzi mēdz identificēt.

 • Nav domēna reģistrācijas. Lai gan Kinsta piedāvā ļoti jaudīgu WordPress mitināšanu, kurai ir tendence izcelt no ūdens daudzus citus saimniekus, viņi nepiedāvā savus domēna reģistrācijas pakalpojumus. Tas ir labi klientiem, kuri pieraduši domēna reģistrāciju nošķirt no hostinga pakalpojumiem.
 • Nav e-pasta mitināšanas. Atkal Kinsta diemžēl neietver e-pasta pakalpojumu mitināšanu ar saviem plāniem. Tas ir vairāk vai mazāk standarts WordPress mitinātājiem, kuriem patīk vairāk savu resursu veltīt lietām, kas WordPress vietnēm patiešām ir vajadzīgas. Tomēr tas var sagādāt nedaudz sāpju, ja vēlaties, lai e-pasts tiktu rādīts kopā ar jūsu vietni. Ja esat pieradis, ka e-pasta pakalpojumi tiek mitināti caur jūsu tīmekļa mitinātāju, tas jums varētu būt mazliet par lielu lietu, taču, visticamāk, ka tas vienkārši nebūs pārāk liels jautājums.
 • Nedaudz ierobežojošs. Tāpat kā daudzi citi pārvaldīti WordPress mitināšanas pakalpojumi, arī Kinsta ierobežo dažus spraudņu veidus un skaitu, kurus varat instalēt savā vietnē. Tas ir mazliet nepieciešams ļaunums, jo tas ļauj Kinsta regulēt viņu mitinātās WordPress vietnes tā, lai garantētu tādu ātrumu un darbības laiku, kāds viņiem zināms.
 • Cenu struktūra. Dažus cilvēkus, kuri ir pieraduši izmantot kopīgos plānus, varētu nedaudz pārsteigt Kinsta izmantotā cenu struktūra. Jums jāpatur prātā, ka šīs cenas ir paredzētas serveriem, kuru pamatā ir mākonis, un ka cenas joprojām ir ļoti konkurētspējīgas salīdzinājumā ar citiem uzņēmumiem. Funkciju komplekti un tehnoloģijas joprojām ir ļoti jaudīgi visiem viņu plāniem, pat neskatoties uz to cenu.

Kā redzat, šie mīnusi nav nemaz tik slikti. Šeit nav pārāk daudz lietu, lai paceltu milzīgus sarkanos karogus. Daži no šiem trūkumiem ir mazliet apkaunojoši, taču kopumā ar priekšrocībām pietiek, lai atsvērtu trūkumus.

Tātad, tagad, kad mēs esam salīdzinājuši labo ar slikto, kad runa ir par Kinstu, tiešām ir tikai vēl viena joma, kur apskatīt, un tā ir cena. Viņu pakalpojumu faktiskās izmaksas un funkcijas, kuras jūs iekļaujat tajās, parasti daudziem lietotājiem ir brīdis, kad jāatstāj pārtraukums, tāpēc nedaudz apskatīsim to šeit.

Kinsta cena

Ja jūs esat pieraduši pie kopīgiem mitināšanas plāniem, piemēram, tiem, kurus piedāvā BlueHost vai Hostinger, iespējams, jūs nedaudz kavēs Kinster piedāvātie cenu punkti. Tā kā viņu plāni piedāvā jaudīgu un uz mākoņiem balstītu WordPress mitināšanu, viņu cenas ir nedaudz augstākas, lai atbilstu.

Lai arī šīs cenas var būt nedaudz augstākas par to, ko jūs esat pieraduši, ja nāk no koplietojama pamata plāna, tās noteikti ir vērts to papildu funkciju un funkcionalitātes dēļ, kas ir saistītas ar Kinster WordPress mitināšanu. Cenas patiesībā ir diezgan saprātīgas, salīdzinot ar citiem līdzīgas kvalitātes saimniekiem.

 • Kinster WordPress mitināšanas plāni svārstās no aptuveni 30 USD mēnesī līdz 900 USD mēnesī viņu uzņēmīgajiem plāniem.
 • Varat arī sazināties ar viņu pārdošanas komandu, lai izveidotu pielāgotu plānu, kas izstrādāts tieši jums, ja jums ir nepieciešams vēl vairāk enerģijas salīdzinājumā ar viņu augstākās klases plāniem..
 • Viņu sākuma plānā 30 USD mēnesī ietilpst 1 WordPress instalēšana, 20 000 apmeklējumu, 5 GB vietas un bezmaksas SSL un CDN. Šis ir diezgan standarta funkciju komplekts WordPress pamata plānam.
 • Pro plāns palielina to līdz 2 WordPress instalācijām, 40 000 apmeklējumiem un 10 GB vietas 60 USD mēnesī. Plāni turpina palielināties šādi, un pašas cenas ir nedaudz stāvākas, nekā jūs varētu gaidīt no cita pakalpojuma. Tikai atcerieties, ka jūs maksājat par papildu kvalitāti.
 • Viņu biznesa plāni beidzas līdzīgi; sākot no USD 100 līdz USD 400 mēnesī un sākot no 5 līdz 40 WordPress instalācijām, 100 000–600 000 apmeklējumu un 15–40 GB vietas.
 • Viņu visdārgākie uzņēmuma plāni maksā 600 USD vai 900 USD mēnesī, un tie ietver līdz pat 80 WordPress instalācijām, 1 500 000 apmeklējumiem un 120 GB vietas.

Šīs plāna iespējas ir ļoti pielāgojamas, ar jaudīgām funkciju kopām un tehnoloģijām, kas paredzētas garantijām un īpašiem piedāvājumiem. Vienmēr pārbaudiet, vai viņi nepiedāvā īpašas paketes vai atlaides, jo šādiem uzņēmumiem bieži tiek piedāvātas akcijas un tādas, kas pulcē jaunus klientus..

Spriedums

Kopumā Kinsta ievērojami pārspēj lielāko daļu citu WordPress mitināšanas vietņu. Viņiem ir vispāratzīta reputācija un kvēlojošas klientu atsauksmes tiešsaistē. Viņu pazīstamo klientu saraksts arī pats par sevi runā, atzīstot kvalitāti un rūpību, ar kādu Kinsta iepazīstina savus hostinga pakalpojumus..

Ja jums ir kādi komentāri vai lietas, kuras mēs nokavējām, nekautrējieties paziņot mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map