LittleOak mitināšanas pārskats

LittleOak Hosting ir specializējies augstākās klases hostinga pakešu piedāvāšanā vietnēm, kas izveidotas Mac datoros vai nu ar RapidWeaver, populāra tīmekļa dizaina programmatūra, kas izveidota tikai Mac, vai citām Mac OS specifiskām tīmekļa autorēšanas programmām. LittleOak īpašnieki ir Mac speciālisti un paši Mac entuziasti, un viss atbalsta personāls ir rūpīgi apmācīts Mac OS X platformā..


LittleOak mitināšanas pārskats

2007. gadā dibinātais LittleOak ir neliels, ģimenes uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Torrance, Kalifornijā. Kā RapidWeaver tīmekļa mitināšanas partneris, LittleOak šobrīd mitina vairāk nekā 400 000 kontu.

Neskatoties uz to, ka ir mazs uzņēmums, viņiem pieder un darbojas privāts datu centrs, un viņi apgalvo, ka nekad neizmanto ārpakalpojumus kādam no saviem pakalpojumiem. Uzņēmums uztur savu tīklu caur One Wilshire ēku (pazīstamu kā visvienkāršāk savienoto ēku ASV rietumos), viņi izmanto slodzes līdzsvarotu klasteru ar divkodolu Intel balstītiem serveriem ar Netapp tīklam pievienotu atmiņas masīva failu piegādi.

Visos LittleOak serveros darbojas Apache 2.2+ un CentOS 6. LittleOak katru nakti veic dublējumus speciālajos glabāšanas serveros un regulāri atjaunina visu programmatūru..

Papildus tīmekļa mitināšanai uzņēmums piedāvā arī domēnu reģistrāciju un domēnu privātuma pakalpojumus.

LittleOak plāni & Cenu noteikšana

Tā kā LittleOak tiek reklamēts kā premium Mac tīmekļa mitināšanas pakalpojums, plāni ir nedaudz dārgāki nekā konkurentu plāni ar līdzīgām funkcijām un resursiem. Rakstīšanas laikā LittleOak nodrošina tikai mākoņdatošanas dalītas mitināšanas plānus, tomēr šobrīd darbos ir paredzēta speciāla mitināšana un VPS mitināšana (gan uz Linux, gan uz Windows bāzes). Viņu tīmekļa vietnē ir saites uz šīm pakām, taču šie plāni vēl nav pieejami iegādei.

littleoak plāno cenu veidošanu

LittleOak Mac lietotājiem piedāvā trīs veidu dalīta hostinga kontus: Sapling Cloud pie USD 80 gadā, Habitat Cloud pie USD 160 gadā un Chestnut Cloud pie USD 320 gadā. Plāni ir konfigurēti šādi:

 • Sapling Cloud: mitināšana neierobežotām vietnēm, 5 GB diska vietas, 50 GB mēnesī joslas platuma, 100% uptime SLA, 24 × 7 bezmaksas tālrunis & Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts;
 • Habitat Cloud: mitināšana neierobežotām vietnēm, 15 GB diska vietas, 500 Gb mēnesī joslas platuma, 100% uptime SLA, 24 × 7 bezmaksas tālrunis & Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts;
 • Chestnut Cloud: mitināšana neierobežotām vietnēm, 25 GB diska vietas, 1 TB mēnesī joslas platuma, 100% uptime SLA, 24 × 7 bezmaksas tālrunis & Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts.

LittleOak nepiedāvā mēneša plānus, tikai gada plānus pretstatā citiem hostinga uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešams 2 gadu saistības laiks, lai kvalificētos mēneša plāniem ar atlaidi.

LittleOak koplietotā hostinga iespējas

Visiem LittleOak mākoņa bāzes dalīta hostinga kontiem ir šādas hostinga iespējas:

 • Bezmaksas vietņu veidotājs (ar iespēju jaunināt uz Pro un e-komercijas pakotnēm);
 • Neierobežota domēna mitināšana, neierobežota domēna pseidonīmi un apakšdomēni, neierobežotas MySQL datu bāzes, neierobežoti POP3 / IMAP4Email konti;
 • Bezmaksas koplietota SSL;
 • 100% SLA uptime (jūs saņemat mitināšanas kredītu, ja vietne samazināsies);
 • Bezmaksas ugunsmūra un vīrusu aizsardzība;
 • 24 × 7 dzīvs ASV balstīts atbalsts;
 • Vietnes trafika statistikas izsekošana;
 • E-pasta privātums, aizsardzība pret vīrusiem un surogātpastu;
 • DNS pārvaldība;
 • Patentēts vadības panelis (nevis cPanel vai vDeck).

LittleOak atbalsta dažādas programmēšanas valodas, ieskaitot Perl 5, JavaScript, AJAX, dinamisko HTML, PHP 5.4 / 5.5. /5.6, kā arī atbalsta Macromedia Flash, Microsoft Silverlight, Shockwave, Quicktime un Real Networks failus, kā arī WordPress un citas satura pārvaldības sistēmas.

Hostinga plānos ir iekļauts bezmaksas Mac saderīgs vietņu veidotāju rīks, kas ļauj bez maksas izveidot 3 lapas, 450 veidnes, no kurām izvēlēties, logotipu veidnes, veidlapu izveide un viesu grāmatu izveidošanas rīks. Jums ir iespēja jaunināt uz šīs vietnes veidotāja Pro versiju, kas ļauj jums izveidot līdz 40 lappusēm, ietver 700 veidnes, attēlu redaktora rīku, fotoalbumu, logotipu veidnes utt..

Tie, kas savām vietnēm vēlas pievienot e-komercijas komponentu, var izvēlēties vietņu veidotāja e-komercijas versiju, kas ietver iepirkumu groziņus un ļauj jums izveidot līdz 70 lapām.

Klientu atbalsts vietnē LittleOak

LittleOak lepojas ar ASV balstīta, angliski runājoša klientu atbalsta piedāvāšanu. Klienti var sasniegt atbalsta komandu, izmantojot tiešraidi, e-pastu un tālruni 24 × 7.

Uzņēmuma vietnē ir arī sadaļa BUJ un zināšanu bāze ar meklēšanu pēc atslēgvārdiem, kas šobrīd nešķiet ļoti apdzīvota (meklējumi vaicājumam “WordPress” atdeva vienu rezultātu, bet meklējot “vietņu migrācija” vai “atmaksa” neatgriezās) rezultāti).

Liekas, ka arī LittleOak emuāru sadaļa netiek uzturēta, pēdējais emuāra raksts ir datēts ar 2016. gada septembri. Sociālo mediju klātbūtne ir ierobežota ar Twitter un Facebook, kas abi ir atjaunināti ar nozares jaunumiem un akcijām..

Ja tīmeklī meklējat LittleOak klientu atbalsta atsauksmes, jūs atradīsit tikai dažas atsauksmes – gan pozitīvas, gan negatīvas, taču nepietiekamas atsauksmes, lai izdarītu stingru secinājumu par LittleOak klientu atbalsta kompetenci un atsaucību..

Plusi & Mīnusi LittleOak

Apkopojot punktus, kas apspriesti mūsu LittleOak mitināšanas pārskatā, šeit ir minēti LittleOak mitināšanas plusi un mīnusi:

Plusi

 • Uz Mac orientēta hostings;
 • ASV klientu atbalsts (tiešraides tērzēšana, tālrunis un e-pasts);
 • 100% darbspējas garantija, ko nodrošina pakalpojuma līmeņa līgums;
 • Bezmaksas ugunsmūris.

Mīnusi

 • Nav ikmēneša plānu;
 • Tikai kopīgoti mitināšanas plāni (pagaidām);
 • Nav bezmaksas izmēģinājuma vai naudas atdošanas garantijas.

Kaut arī LittleOak ir paredzēts Mac kopienai, tā infrastruktūra un mitināšanas iespējas ir diezgan standarta, un daži elementi ir pat novecojuši (piemēram, divkodolu Intel bāzes serveri tiek uzskatīti par novecojušiem, salīdzinot ar mūsdienu standartiem). Ja plānojat paplašināt savu vietni vai pievienot tai spēcīgu e-komercijas pusi, pagaidām jūs aprobežojaties tikai ar kopīgotiem mitināšanas plāniem. Nav skaidrs, kad LittleOak gatavojas sākt to īpašos un VPS piedāvājumus.

LittleOak pārskata secinājums

Tā kā LittleOak nepiedāvā ne naudas atdošanas garantiju, ne bezmaksas izmēģinājuma versijas, reģistrēšanās uz vienu gadu var būt liela apņemšanās, it īpaši, ja jūsu vietne gada laikā pārspēj koplietojamo mitināšanas plānu. Pat ja jūs esat Mac lietotājs, kurš izveido mazākas vietnes vietnē RapidWeaver, un jūs vērtējat angliski runājošu klientu atbalstu, kas pārzina Max OS X, reģistrēšanās vienā no LittleOak dalītā hostinga plāniem var būt vilinoša..

Tie, kas meklē lielāku elastīgumu (piemēram, plānu plāni mēnesī), spēcīgākas e-komercijas iespējas un iespēju jaunināt kontus uz īpašiem vai VPS serveriem, tiek mudināti pārbaudīt konkurentu paketes, kurām pat var būt vairāk resursu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map