NameCheap atsauksmes

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'NameCheap atsauksmes
0 11 мин.

Nosaukums NameCheap ir bijis veiksmīgāks divu gadu desmitu laikā, piedāvājot pakalpojumu komplektu, sākot no domēna reģistrēšanas līdz SSL sertifikātiem un tīmekļa mitināšanas. Lai arī NameCheap ir vairāk pazīstams ar pieejamiem domēnu reģistrācijas pakalpojumiem, šajā NameCheap pārskatā galvenā uzmanība tiks pievērsta tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam NameCheap, izceļot šī budžetam draudzīgā mitināšanas plānus, funkcijas un plusus un mīnusus..


NameCheap.com uzņēmuma pārskats

NameCheap 2000. gadā dibināja Ričards Kirkendalls. Gadu gaitā NameCheap ir guvusi milzīgu popularitāti, un šodien tas ir mājsaimniecības vārds, kad runa ir par domēna reģistrāciju. 2011. gadā NameCheap apvienoja spēkus ar Reddit lietotājiem un izraisīja masveida aiziešanu no reģistratūrām un tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kuri nav parādījuši atbalstu bezmaksas un atvērtam internetam. Uzņēmums turpināja atbalstīt atvērtu un bezmaksas interneta hostingu ikgadējā Move Your Domain Name Day un piesaistīt līdzekļus Elektronisko robežu fondam.

NameCheap ir vairāki datu centri, kas darbojas Ziemeļamerikā un Eiropā ar pilnīgi liekām atslēgu sistēmām (tīkls, enerģija, drošība un klimata kontrole). Uzņēmums pārvalda 7 000 000+ domēnu un apkalpo vairāk nekā 3 miljonus klientu visā pasaulē.

NameCheap plāni & Cenu noteikšana

Neapšaubāmi, cenu noteikšana ir viens no NameCheap lielākajiem pārdošanas punktiem. NameCheap piedāvā dalītus, VPS, īpašus un tālākpārdevēju mitināšanas plānus, kas nāk ar jaudīgiem rīkiem, drošību un uzticamību. Visiem plāniem, izņemot speciālo mitināšanas plānu, ir bezmaksas domēna vārds .website.

Dalīts hostings

NameCheap izvērš 4 dalīta hostinga plānus: Value, Professional, Ultimate un Business SSD. Par visiem kopīgajiem plāniem, bet ne par biznesu, katru gadu norēķinās. Vērtības plāns ir lētākā dalītā hostinga pakete, sākot no USD 9,88 gadā, kas ir zemāka par domēna cenu. Atjaunošanas likme ir USD 38,88 / gadā, un tā joprojām ir tikai USD 3,24 / mēnesī. Šī cena ļaus jums mitināt 3 vietnes, neierobežotu joslas platumu un 20 GB SSD paātrinātu diska vietu.

Profesionālais plāns ir Namecheap vispopulārākā hostinga pakete, kas sākas ar USD 19,88 gadā (atjaunošanas likme ir USD 78,88 gadā). Šis plāns ietver mitināšanu 10 vietnēm, neierobežotu joslas platumu un 50 GB SSD paātrinātu diska vietu.

Neierobežotās dalīta hostinga pakotnēs ir iekļauts galīgais plāns, kas maksā USD 29,88 / gadā (atjaunošanas cena ir USD 129,88 / gadā) un ietver neierobežotu SSD paātrinātu diska vietu, neierobežotu joslas platumu un mitināšanu līdz 50 vietnēm..

Biznesa SSD plāna pārdošanas cena ir USD 19,88 mēnesī. Ja izvēlaties rēķinu sagatavošanu divreiz gadā, cena nokrītas līdz USD 18,98 mēnesī, bet gada rēķins iznāk līdz USD 17,98 mēnesī. Biznesa SSD plāns ietver 20 GB tīra SSD diska vietas, 5000 GB joslas platumu un mitināšanu neierobežotām vietnēm.

VPS hostings

NameCheap VPN piedāvājumā ir XEN virtualizācijas platforma ar pilnu saknes piekļuvi un operētājsistēmu izvēli. Jūs varat izvēlēties maksāt par savu VPS plānu katru mēnesi, trīs mēnešus, reizi divos gados vai gadā, un cenas mainās atkarībā no jūsu saistību izpildes laika.

VPS Lite – Xen ir Namecheap sākuma līmeņa VPN plāns, kura cena ir USD 19,95 mēnesī vai 16,95 USD mēnesī, ja izvēlaties gada norēķinu iespēju. VPS Lite ietver 512 MB (+512 MB pārsprāgt) operatīvo atmiņu, 1 CPU kodolu, 15 GB HDD (SAS RAID 10) diska vietas un 100 GB joslas platumu..

Namecheap vispopulārākais VPS plāns ir VPS 1 – Xen, un tas maksā USD 29,95 mēnesī vai USD 26,95 mēnesī, ja jūs apņematies gadu. Šai pakotnei ir 1 GB (+1 GB pārsprāgt) RAM, 1 CPU kodols, 30 GB HDD (SAS RAID 10) krātuve un 250 GB joslas platums..

Nākamais rindā ir VPS 2 – Xen plāns, kas resursu ziņā iesaiņo nedaudz vairāk: 2 GB (+ 2 GB pārsprāgt) RAM, 2 CPU kodoli, 60 GB HDD (SAS RAID 10) krātuve un 500 GB joslas platums. Mēneša plāns VPS 2 maksā USD 49,95 mēnesī, bet gada plāns maksā USD 44,95 mēnesī.

Visspēcīgākais VPS plāns Namecheap ir VPS 3 – Xen plāns, kas maksā 69,96 USD / mēnesī vai 63,95 USD / mēnesī, ja izvēlaties gada plānu. VPS 3 komplektācijā ietilpst šādas specifikācijas: 3 GB (+ 3 GB pārsprāgt) RAM, 2 CPU serdeņi, 100 GB HDD (SAS RAID 10) krātuve un 750 GB joslas platums.

Dedicated Hosting

Namecheap piedāvā vairākas īpašas mitināšanas iespējas ar cenām, sākot no 58,88 USD / mēnesī par vienu CPU vairāku kodolu (Intel Xeon E3) serveri līdz USD 379,88 / mēnesī vairākiem CPU, vairākiem kodoliem (Intel Xeon 5) serverim..

Ir vismaz 14 serveru konfigurācijas, no kurām klienti var izvēlēties, ar līdz pat 64 GB DDR3 operatīvo atmiņu, 4 x 240 GB SSD HW Raid 10 cieto disku, 100 TB joslas platumu, Xeon E5-2620 v2 un 12 kodoliem x 2,1 GHz..

Lielākajai daļai no šiem veltītajiem hostinga plāniem ir 100% uptime garantija.

Tālākpārdevēju mitināšana

Tāpat kā jebkuram labam pilna servisa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam, arī NameCheap mitināšanas spektrā ietilpst arī tālākpārdevēju mitināšana. Jums ir iespēja izvēlēties no 4 tālākpārdevēju līmeņiem, kas ļauj izvēlēties datu centra atrašanās vietu (ASV pret Lielbritāniju), ietver bezmaksas cPanel / WHM, bet 3. un 4. līmeņa tālākpārdevēju plānos ietilpst arī WHMCS.

Tādējādi tālākpārdevēja plāniem ir šāda konstrukcija un cenas:

 • 1. tālākpārdevējs (16,95 USD / mēnesī vai 14,41 / mēnesī ar 2 gadu saistību laiku): 25 atkārtoti pārdoti konti, 25 GB diska vietas, 1000 GB joslas platums;
 • 2. tālākpārdevējs (26,95 USD / mēnesī vai 24,53 USD / mēnesī ar 2 gadu saistību laiku): neierobežots skaits pārdoto kontu, 75 GB diska vietas, 2000 GB joslas platums;
 • 3. tālākpārdevējs (USD 36,95 mēnesī vai USD 34,37 mēnesī ar 2 gadu saistību laiku): neierobežots skaits pārdoto kontu, 150 diska vietas, neierobežots GB joslas platums;
 • 4. tālākpārdevējs (USD 46,95 mēnesī vai USD 43,66 mēnesī ar 2 gadu saistību laiku): neierobežots skaits pārdoto kontu, 300 GB diska vietas, neierobežots GB joslas platums.

Ir skaidrs, ka NameCheap cenu noteikšanas sistēma ir izdevīga, varbūt absurdi, it īpaši, ja runa ir par viņu koplietojamo mitināšanas pakotni. Lai gan servera resursiem ir pieejams daudz iespēju, apskatīsim, kādas citas mitināšanas funkcijas jūs varat sagaidīt, izmantojot NameCheap mitināšanas plānus.

NameCheap iespējas & Vērtība

Šeit ir apskats par NameCheap piedāvātajām mitināšanas funkcijām:

 • Datu centra izvēle: iespēja izvēlēties starp Apvienotās Karalistes un ASV datu centriem, kas pieejami ar koplietotiem un tālākpārdevēju mitināšanas plāniem;
 • OS izvēle: CentOS, Debian, Fedora, Ubuntu pieejami ar VPS un īpašiem mitināšanas plāniem;
 • Bezmaksas domēns .website ar visiem plāniem: izņemot īpašus hostinga plānus, visos pārējos plānos ir iekļauts bezmaksas domēna vārds .website;
 • WhoisGuard ar dalīta hostinga paketēm;
 • 100% uptime SLA ar lielāko daļu plānu: NameCheap izsniedz konta kredītus, ja tas neatbilst 100% uptime SLA;
 • Naudas atdošanas garantija: 14 dienu naudas atdošanas garantija ar lielāko daļu plānu;
 • Īpaši IP: līdz 2 veltītām IP, kas iekļautas VPS plānos;
 • cPanel / WHM standartaprīkojumā ietilpst lielākajā daļā plānu (izņemot īpašus mitināšanas plānus), dažos plānos ietilpst arī WHMCS;
 • Pašpārvaldītas, pārvaldītas un pilnībā pārvaldītas servera iespējas;
 • Dublējumi: Namecheap regulāri veic dublējumus, tāpēc, ja jums tas ir nepieciešams, varat pieprasīt jaunāko dublējumu;
 • Uzticami serveri ar jaunāko programmatūras un aparatūras tehnoloģiju;
 • Softaculous lietojumprogrammu instalētājs: Ar vienu klikšķi noklikšķiniet uz WordPress instalācijas, kā arī uz vairāk nekā 100 citām lietotnēm.

Namecheap ir ļoti zemas ievada cenas, padarot viņu pakalpojumus par reālu darījumu. Pēc pirmā gada atjaunošanas likmes izlīdzinās, padarot cenas tuvākas citu budžeta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju cenām. Katram mitināšanas veidam ir vismaz 4 plāna atkārtojumi, kas klientiem ļauj izvēlēties konfigurāciju, kas vislabāk atbilst viņu vietnes prasībām.

Pēc tam redzēsim, cik labs ir NameCheap klientu atbalsts.

NameCheap klientu atbalsts

Varat sazināties ar NameCheap klientu atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu, vai arī varat iesniegt biļeti. Tehniskais atbalsts abos atbalsta kanālos ir pieejams visu diennakti. Tie, kas ir atvērti nelielai pašizpētei, var izpētīt Namecheap plašo zināšanu bāzi, kas piedāvā palīdzību par dažādām tēmām (darba sākšanas rokasgrāmatas, SEO, cPanel pārvaldība, DNS iestatījumi, MySQL, SSH piekļuve utt.).

Lai gan tālruņa atbalsts, kas tika izmantots Namecheap atbalsta kanālos, šī NameCheap pārskata rakstīšanas laikā pa tālruni nav pieejams. Tas ir žēl, jo teksta atbalsts var būt diezgan garlaicīgs, saskaroties ar sarežģītu jautājumu. Neskatoties uz to, vairums klientu sniegto tiešsaistes atsauksmju ir novērtējuši NameCheap klientu atbalsta komandu kā zinošu, izpalīdzīgu un atsaucīgu.

Plusi & Mīnusi NameCheap

Neskatoties uz pieejamu cenu noteikšanu, apskatīsim citas “NameCheap” priekšrocības un trūkumus.

Plusi

 • Zemas ievadcenas;
 • Labs atbalsts;
 • 100% uptime SLA;
 • Daudz iespēju;
 • cPanel vadības panelis;
 • Paplašināmība, pateicoties vairākiem hostinga plāniem.

Mīnusi

 • Bezmaksas domēna vārds ir tikai .website domēns;
 • Nav atbalsta pa tālruni;
 • Daži speciālistu plāni;
 • Tikai 14 dienu naudas atdošanas garantija;
 • Dažu papildinājumu pārmaksa.

NameCheap galvenokārt ir domēnu reģistratūru uzņēmums, mitināšana ir tikai papildinošs pakalpojums. Parasti, kad domēnu reģistratori mēģina piedāvāt mitināšanas pakalpojumus, tie neatbilst standartiem, kas attiecas uz vārdu klases mitināšanas infrastruktūras vadīšanu. Lai gan NameCheap mitināšanas plānos ir dažas nepilnības, mēs nevaram apgalvot, ka to veiktspēja atpaliek no citu budžeta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju snieguma, tāpēc, ja vēlaties, lai visas jūsu tiešsaistes klātbūtnes sastāvdaļas būtu zem viena jumta, NameCheap ir laba vieta lai to sasniegtu.

NameCheap pārskata secinājums

NameCheap ir ICANN akreditēts reģistratūra, kas piedāvā citus papildu pakalpojumus, ļaujot klientiem vienā uzņēmumā apstrādāt visas viņu domēna reģistrācijas, mitināšanas un e-pasta mitināšanas vajadzības. NameCheap arī piedāvā virkni drošības rīku domēnu un vietņu īpašniekiem, ieskaitot SSL sertifikātus, WhoisGuard aizsardzību un Premium DNS pakalpojumu.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties mitināt savu vietni pie sava domēna reģistratūras vai arī vēlaties kļūt par mitināšanas pārdevēju, NameCheap ir visi nepieciešamie rīki un pakalpojumi, lai jūs varētu sākt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector