Netfirms.com apskats

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'Netfirms.com apskats
0 8 мин.

Netfirms.com ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas arī nodarbojas ar domēna vārda reģistrāciju, vietņu veidošanu, e-pasta mārketingu un e-komercijas pakalpojumiem, taču viņu primāro pakalpojumu centrā ir dalīta mitināšana un VPS mitināšana. Specializētie mitināšanas plāni neparādās Netfirm mitināšanas katalogā, kas ir zīme, ka uzņēmums savus pakalpojumus galvenokārt velta maziem un vidējiem uzņēmumiem.


Turpiniet lasīt mūsu Netfirms pārskatu, lai iegūtu jaunāko informāciju par Netfirms pieejamajām mitināšanas funkcijām un hostinga plāniem.

Netfirms.com pārskats

Jūs, iespējams, neesat dzirdējuši par Netfirms agrāk, bet viņi ir bijuši pārstāvēti tīmekļa mitināšanas nozarē kopš 1998. gada. 2011. gadā uzņēmumu iegādājās Endurance International Group, tādējādi kļūstot par vienu no lielākajām hostinga korporācijām pasaulē. Netfirms pārvalda vairāk nekā 1,2 miljonus vietņu visā pasaulē, tomēr vairums to darbību atrodas ASV un ir paredzētas ASV klientu bāzei.

Plāni & Cenu noteikšana

Netfirms piedāvā cienījamu koplietojamo hostinga plānu klāstu ar neierobežotu vietu diskā un pielāgojamu joslas platumu. VPS plānus piedāvā Netfirms.com sadarbībā ar SPRY, hostinga uzņēmumu, kas specializējas VPS mitināšanā. Apskatīsim, kā katra no šīm mitināšanas opcijām ir konfigurēta un cik daudz jūs varat sagaidīt, ka par tām maksāsit.

Dalīts hostings

Koplietošanas hostinga plāni tiek sadalīti 3 Plus (USD 4,95 mēnesī par katru rēķinu gadā), Advantage (USD 9,99 mēnesī par katru gadu) un Business (USD 14,99 mēnesī mēnesī). Kaut arī Plus plāns tiek izdalīts kā plāns ar viszemāko cenu – tikai USD 3,49 mēnesī, ja izvēlaties 3 gadu norēķinu iespēju -, tas ir arī plāns ar vismazāko funkciju skaitu.

Advantage plāns maksā 7,99 USD / mēnesī ar 3 gadu rēķiniem, un tas ir konfigurēts šādi: neierobežota vieta diskā, pielāgojams ikmēneša joslas platums, 2 bezmaksas domēni, vairāku vietņu mitināšana, e-komercijas gatavība, viena klikšķa programmas, bezmaksas Google AdWords kredīts un Bing kredīts (katrs 100 USD), neierobežots e-pasts, 200 MySQL 5+ datu bāzes, koplietoti SSL sertifikāti, tīmekļa vadības panelis, e-pasts visu diennakti, tērzēšana & bezmaksas atbalsts un 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Biznesa plāns ir visdārgākais dalītā hostinga plāns, kura izmaksas ir USD 10,99 mēnesī ar 3 gadu rēķinu, un atšķirībā no Plus un Advantage plāniem tas nāk ar speciālu SSL sertifikātu, neierobežotu MySQL 5+ datu bāzēm un premium atbalstu.

VPS hostings

Arī VPS mitināšanas plāni ir sadalīti 3 plānos. Sākuma līmeņa plāns maksā 33 USD / mēnesī, un tajā ir 512 MB RAM, 1000 GB joslas platums, 20 GB diska vietas, 2 veltīti IP, Linux OS un OpenVZ platforma. Otrais Netfirms VPS plāns maksā 66 USD / mēnesī un dubulto RAM un diska vietu, un tam ir 1500 GB joslas platums. VPS plāns ar vislielāko perforatoru maksā 100 USD / mēnesī, un tajā ir 2048 MB RAM, 2000 GB joslas platums, 60 GB diska vietas un 2 veltīti IP.

Kaut arī par VPS plāniem var samaksāt katru mēnesi, dalītajām mitināšanas opcijām nav viena mēneša norēķinu iespēju, īsākais līguma laiks ir 1 gads. Klientiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, taču tas atpaliek no dāsnākajām naudas atdošanas garantijām nozarē, kas var būt 90 dienu pieaugums.

Starp e-komercijas mitināšanu ir arī starp Netfirms piedāvātajiem pakalpojumiem. e-komercijas plānu sākums ir 12,99 USD / mēnesī, pamatojoties uz 2 gadu plānu, un tie satur veikalu vietni, 5 bezmaksas domēnus, neierobežotu vietu diskā, mērogojamu joslas platumu un vairākas e-komercijas funkcijas, piemēram, vairāku valodu atbalstu, vairākas maksājuma metodes, produktu kategorijas, nosūtīšanu un samaksu pārvaldība, pielāgojamas veidnes un dažādi klientu saglabāšanas rīki.

Hostinga iespējas

Lai arī VPS plāni ir starp Netfirms piedāvātajiem mitināšanas pakalpojumiem, tie tiek piedāvāti, sadarbojoties ar SPPS, VPS mitināšanas uzņēmumu. Liekas, ka tas ir veids, kā Netfirms paturēt klientus, kuri pāraug koplietošanas hostinga plānus, vai veids, kā nevairīties no dalīta mitināšanas klientiem, kuri meklē tīmekļa mitinātāju ar jaunināšanas iespējām. Tomēr ir skaidrs, ka Netfirms, pirmkārt, ir kopīgota mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tomēr jāsaka, ka šeit ir vissvarīgākās viņu koplietojamo mitināšanas plānu iespējas:

 • Neierobežota vieta diskā un pielāgojams joslas platums;
 • Līdz 5 bezmaksas domēna vārdiem;
 • Personisko un biznesa gatavu vietņu veidnes;
 • E-pasts, tērzēšana un atbalsts pa tālruni tiek piedāvāts visu diennakti;
 • Bezmaksas mārketinga kredīti (Google, Bing, yellowpages);
 • Neierobežota e-pasta mitināšana, surogātpasta filtrēšana un vīrusu skenēšana;
 • Pilnīga DNS pārvaldība;
 • Python, PHP 4 / PHP 5, Perl, MySQL atbalsts;
 • WordPress, WordPress daudzvietne, Drupal, Joomla atbalsts;
 • osCommerce un veikalu e-komercijas iespējas;
 • Foruma iespējas (bbPress, phpBB), foto galerijas iespējas;
 • Drošības līdzekļi (aizsargāta ar paroli, .htaccess, koplietoti un īpaši SSL sertifikāti, droša FTP piekļuve);
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija;
 • Tīmekļa vadības panelis.

Diemžēl Netfirms nepiedāvā nozares standarta cPanel vadības paneli un tā vietā piedāvā mazāk populāro, vDeck vadības paneli, to pašu, ko piedāvā iPower hostings. Arī Netfirms vietnes dizains ir diezgan novecojis saskaņā ar mūsdienu standartiem.

Klientu atbalsts

Lai arī ir daudz veidu, kā ar Netfirms palīdzību var sasniegt klientu atbalstu – e-pasts, tērzēšana, bezmaksas tālrunis -, par tā kvalitāti ir daudz sūdzību. Pieejama arī zināšanu bāze un atslēgvārdu meklēšana pēc atslēgvārdiem, lai arī tie nav īpaši labi uzturēti.

Sūdzības par Netfirms neaprobežojas tikai ar klientu atbalstu, bet arī ar Netfirms.com saistīto sūdzību sarakstā ir arī problēmas ar automātiskās atjaunošanas un uptimes atcelšanu. Viņu vietnei nav nekādu uptime garantiju, kas ir liels mīnuss, ņemot vērā, ka daudzi citi hostinga pakalpojumu sniedzēji tajā pašā cenu kategorijā nodrošina SLA nodrošinātas uptime garantijas.

Plusi & Mīnusi Netfirms

Runājot par Netfirms.com priekšrocībām un trūkumiem, mēs domājam:

Plusi

 • Līdz 5 bezmaksas domēniem
 • Bezmaksas tiešsaistes mārketinga kredīti
 • Bezmaksas gatavas vietnes
 • e-komercijas optimizēts mitināšana
 • Specializēts SSL sertifikāts ar biznesa plānu

Mīnusi

 • Nav norēķinu iespēju mēnesī (tikai 30 dienu naudas atdošanas garantija)
 • Nav īpašu hostinga iespēju
 • VPS plāni tiek piedāvāti, izmantojot trešās puses mitināšanu
 • Novecojusi vietne
 • Nav cPanel
 • Nav darbspējas garantiju
 • Briesmīgs klientu atbalsts

Netfirms.com pārskata secinājums

Netfirms.com pārdevēju ieslēgšanās problēmas, uptime garantiju trūkums un zems naudas atdošanas garantiju periods liek viņiem atrasties aiz daudziem saimniekiem vienā cenu kategorijā. Balstoties uz ilgstošiem klientu kontiem un esošajām klientu atsauksmēm, šķiet, ka Netfirms.com pakalpojumi ir pasliktinājušies dažu pēdējo gadu laikā. Kopumā ir ļoti daudz pozitīvu atsauksmju un pozitīvu pārskatu par piedāvātajiem pakalpojumiem, īpaši no ilggadējiem klientiem.

Ja jūs meklējat uzticamu mitināšanu, lūdzu, apsveriet InMotion, kas ir viens no labākajiem biznesa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector