Pressable.com apskats

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'Pressable.com apskats
0 11 мин.

Tādi hostinga uzņēmumi kā Pressable.com specializējas viena produkta pārvaldīta WordPress mitināšanas piedāvāšanā. Šis mitināšanas veids ir piemērots WordPress vietņu īpašniekiem, kuri nevēlas nodarboties ar veiktspējas problēmu, atjauninājumu, mērogojamības vai WordPress drošības problēmu risināšanu..


Izmantojot pārvaldītu WordPress mitināšanas plānu, jūs ļaujat savam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam nodarboties ar jūsu WordPress vietnes uzturēšanu, vienlaikus koncentrējoties uz satura izveidi un publicēšanu, mārketingu un sava biznesa izaugsmi, zinot, ka aizkulisēs WordPress eksperti strādā, lai viss darbotos nevainojami. tu.

Šajā Pressable.com pārskatā mēs iepazīstināsimies ar hostinga funkcijām, kas iekļautas katrā Pressable.com plānā, un to, vai Pressable var būt laba izvēle kādam, kurš meklē savā klasē vislabāk pārvaldītu WordPress mitināšanu..

Nospiežams uzņēmuma pārskats

Pressable 2010. gadā dibināja Vid Luters, un tas pirmo reizi tika laists klajā ar vārdu ZippyKid. Dažus gadus vēlāk tas tika atkārtoti atvērts ar nosaukumu Pressable, kas izrādījās veiksmīgāka zīmola izvēle, jo iepriekšējais nosaukums šķita zināmas neskaidrības klientu vidū..

Mūsdienās Sanantonio (Teksasa, ASV) bāzētais uzņēmums nodrošina izvietošanu jaunizveidotiem uzņēmumiem, vidējiem uzņēmumiem un lielām korporācijām. Daži no ievērojamākajiem klientiem ir Whirlpool, Estee Lauder, Hibbs Lupus Trust utt..

Presējamo datu centrus un tīkla infrastruktūru nodrošina uzņēmums Rackspace, viens no lielākajiem mitināšanas uzņēmumiem pasaulē. Pressable investoru skaitā ir arī daži no sākotnējiem Rackspace dibinātājiem.

Nospiežami plāni & Cenu noteikšana

Šķiet, ka daži hostinga uzņēmumi, kas piedāvā pārvaldītu WordPress mitināšanu, lapas apmeklējumu vai apmeklētāju noteiktā cenu noteikšana ir vēlamā cenu sistēma, un Pressable nav izņēmums.

Pressable piedāvā individuāliem, maziem un vidējiem uzņēmumiem piemērotus plānus, kā arī uzņēmuma līmeņa plānus, kas pielāgoti klienta unikālajām vajadzībām. Tāpēc jūs varat izvēlēties plānu ar jums piemērotajiem resursiem un cenu punktu no šādiem 5 plāniem:

Pamata plāns sākas ar USD 20,83 mēnesī ar ikgadēju rēķinu, kas samazina cenu par 2 mēnešiem, ja jūs nolemjat uzņemties saistības uz gadu. Mēneša plāni tiek pārdoti par USD 25 mēnesī, kas ir salīdzinoši dārgi, ņemot vērā, ka tas atbalsta tikai 5 WordPress instalācijas un 60 000 lapu skatījumus visās jūsu mitinātajās vietnēs..

Vispopulārākais nospiežamais plāns maksā USD 37,50 mēnesī (vai USD 45 mēnesī), un tas atbalsta līdz 10 WordPress vietnēm un 200 000 koplietotu lapu skatījumu..

Šīs kategorijas augstākā līmeņa plāns var uzņemt 20 WordPress vietnes un atbalsta līdz 400 000 koplietotu lapu skatījumu.

Tie, kas vēlas mitināt vairāk nekā 20 WordPress vietnes, var sazināties ar Pressable, lai izveidotu pielāgotu plānu, vai arī izvēlēties no diviem organizācijām paredzētajiem plāniem (aģentūra & VIP), kas vēlas mitināt 30+ vietnes un sagaida lielu trafika daudzumu.

Aģentūras plāna cena ir USD 135 mēnesī, tas ietver mitināšanu 30 vietnēm un ir konfigurēts, lai apstrādātu vairāk nekā 600 000 lapu skatījumu. VIP plāns maksā 750 USD / mēnesī un ietver mitināšanu 100 + vietnēs un var apstrādāt 5 000 000 lapu skatījumu.

Runājot par tīmekļa mitināšanu, bezmaksas izmēģinājumi ir retums, jo vairums tīmekļa mitinātāju tā vietā piedāvās naudas atdošanas garantijas. Pressable izmanto citu pieeju, piedāvājot 15 dienu izmēģinājumu un bez naudas atmaksas garantijas.

Tagad, kad jūs zināt, kur Pressable norāda cenu veidošanu un plānus, apskatīsim, kādas citas funkcijas jūs varat sagaidīt, izmantojot šos plānus.

Nospiežamas funkcijas & Vērtība

Visiem Presable hostinga plāniem ir šādas iespējas:

 • MaxCDN satura piegādes tīkls ir iekļauts bez maksas, kas nodrošina ātru lapas ielādi neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu apmeklētāji;
 • Bezmaksas SSL sertifikāts, izmantojot programmu Let’s Encrypt;
 • Kešatmiņa, lai ātri apkalpotu saturu jūsu apmeklētājiem (izmanto lapu kešatmiņu kā lapas kešatmiņu un saglabā to atmiņā);
 • Vietņu iestatīšana un viena klikšķa klonēšanas rīks, lai izveidotu testēšanas vidi, kas ļauj ērti virzīt izmaiņas uz aktīvo vietni vai arī visu klonēto vietni;
 • Servera puses optimizācija: serveri ir optimizēti, lai uzlabotu jūsu WordPress vietņu veiktspēju;
 • Piekļuve vietnei un augšupielāde caur SFTP;
 • Iespēja izveidot pieteikšanās kontus jūsu vietnes līdzstrādniekiem (piemēram, tīmekļa dizaineriem vai izstrādātājiem). Kad sadarbība beidzas, jūs varat atsaukt šos akreditācijas datus, un viņi vairs nevarēs veikt izmaiņas;
 • Bezmaksas vietņu migrācija līdz 5 vietnēm;
 • Ikdienas dublējumi: ja kaut kas noiet greizi, varat atjaunot vietni no dublējuma bez maksas. Nospiežams saglabā datu bāzes dublējumu divas nedēļas un satura – pēdējās divas dienas;
 • Pārvaldīti jauninājumi: Pressable rūpējas par visiem WordPress kodola atjauninājumiem, un drošības ielāpi tiek piemēroti vienas stundas laikā pēc to izlaišanas;
 • Ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un noņemšana: nospiežams veic nakts skenēšanu un noņemšanu, kā arī tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris nodrošina jūsu vietnes drošību;
 • Aizsardzība pret brutālu spēku uzbrukumiem: Nospiežamās darbina ielaušanās atklāšanas sistēmas, lai uzraudzītu un bloķētu ielaušanās mēģinājumus;
 • Specializēts WordPress atbalsts: viena no pārvaldītā WordPress mitināšanas priekšrocībām ir ekspertu WordPress atbalsts;
 • Pielāgots, nospiežams vadības panelis.

Visas šīs funkcijas ir vairāk vai mazāk raksturīgas pārvaldītam WordPress mitināšanas pakalpojumam. Tāpat kā citi pārvaldītie WP mitināšanas pakalpojumu sniedzēji (piemēram, WP Engine vai Pressidium), Pressable nepārdod domēnus un nepiedāvā e-pasta mitināšanu. Tā vietā viņi koncentrējas uz visaptverošas pārvaldītas hostinga pieredzes nodrošināšanu. Ja vēlaties visu paketi (domēnu, e-pasta mitināšanu un WordPress optimizētus serverus), mēs iesakām izvēlēties InMotion Hosting vai BlueHost pakalpojumus..

Pressable.com mitināšanas plānos ir iekļauti vairāki iepriekš instalēti spraudņi, piemēram, Akismet, Jetpack, VaultPress, Batcache, Gauge.es un Pressable pašu iebūvētie spraudņi..

Tāpat kā ar jebkuru pārvaldītu WordPress mitināšanu, ir arī daži spraudņi, kurus ierobežo Pressable, un tie parasti ietver spraudņus, kas jau ir iebūvēti mitināšanas infrastruktūrā vai kuri vienkārši labi nedarbojas Pressable sistēmā vai nu dubultas funkcionalitātes, vai traucējumu dēļ. Piemēram, tādos kešatmiņas spraudņos kā W3 kopējā kešatmiņa, WP raķete vai WP super kešatmiņa nav atļauts lietotnē Pressable. Šie spraudņi var traucēt pašas Pressable kešatmiņas sistēmām un var izraisīt jūsu vietnes palēnināšanos.

Pilnu sarakstu ar spraudņiem, kas nav atļauti vietnē Pressable, lūdzu, skatiet BUJ sadaļā Pressable zināšanu bāzē..

Ir daži Pressable pakalpojumu aspekti, par kuriem viņi nerunā, proti, viņu serveru tehniskās specifikācijas un darbības laika garantijas. Diemžēl 15 dienu izmēģinājuma periods ir īss, lai pārbaudītu darbspējas veiktspēju, un 60 dienu naudas atdošanas garantija, ko piedāvā Pressidium un WP Engine, vai vēl labāk, šķiet, ka InMotion Hosting piedāvātā 90 dienu naudas atdošanas garantija. piemēram, labākas alternatīvas.

Nospiežams klientu atbalsts

Pressable ir īpaša WordPress atbalsta komanda, kuru var sasniegt pa tālruni, lai uzdotu jautājumus pirms pārdošanas, tieši pa e-pastu [email protected] vai iesniedzot atbalsta biļeti no MyPressable vadības paneļa, kur varat izsekot biļetes statusam..

Pressable nepiedāvā atbalstu visu diennakti, viņu atbalsta komanda ir pieejama no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 8:00 līdz 22 CST. Atbalsts ir pieejams arī citās stundās un nedēļas nogalēs, kā arī ārkārtas situācijām visā sistēmā, tomēr tas nav tik spēcīgs kā darba dienās.

Varat arī pārlūkot Pressble zināšanu bāzi, lai sāktu apmācības, FAQ un citu noderīgu informāciju par pārvaldītajiem hostinga plāniem, kas pieejami vietnē Pressable.

Uzņēmuma Pressable atbalsta komanda ir saņēmusi dažādas atsauksmes, daži klienti sūdzas par nepietiekamu un nereaģējošu atbalstu, bet citi slavē viņus par viņu noderīgumu un kompetenci. Tā kā Pressable piedāvā 15 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, iesakām pašiem pārbaudīt klientu atbalstu, lai pārliecinātos, vai esat apmierināts ar viņiem..

Plusi & Pressable.com mīnusi

Vai Pressable ir gatavs spēles pamatlaikam vai arī viņiem joprojām ir jāpaaugstina spēle? Šeit redzams, kur spiežams Pressable un kur viņiem vēl jāveic uzlabojumi:

Plusi

 • Visos CD iekļauts premium CDN;
 • Automātiska ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un noņemšana;
 • Noderīga vietņu inscenēšanas funkcija;
 • Līdzstrādnieku piekļuves kontrole;
 • 2 mēneši bez ikgadējiem rēķiniem;
 • Automātiskas dublējumkopijas un atjauninājumi;
 • Līdz 5 bezmaksas vietņu migrācijām.

Mīnusi

 • Tikai 15 dienu bezmaksas izmēģinājums, bez naudas atdošanas garantijas;
 • Nav darbspējas garantiju;
 • Nav tieša atbalsta vai diennakts atbalsta.

Nospiežamais ir apzinājies pārvaldītās WordPress mitināšanas pamatprasības un iekļauj dažus stabilus ar veiktspēju saistītus rīkus un drošības garantijas jūsu WordPress vietnēm. Tam ir arī plāni dažādām vajadzībām un dažādos cenu punktos, tomēr mēs uzskatām, ka Pressable nepārsniedz papildu jūdzes salīdzinājumā ar citiem pārvaldītajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem un pat dalīta mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas arī piedāvā WordPress optimizētu mitināšanu.

Pressable.com pārskata secinājums

Pressable pārvaldītie WordPress mitināšanas risinājumi var būt lieliski piemēroti vietņu īpašniekiem, kuriem ir jāuzņem daudz WordPress vietņu, taču nevēlas, lai viņu uzturēšana un pārvaldīšana būtu saistīta ar viņu, un neiebilst, ka šīs ērtības ir papildu cena. Diemžēl Pressable trūkst dažās jomās (atbalsta pieejamība un uptime caurspīdīgums), kas neļauj tam kļūt par stabilu sāncensi labāk pārvaldītajā WordPress mitināšanā.

Gan WP Engine, gan Pressidium.com 60 dienu naudas atdošanas garantija, SLA nodrošinātais darbības laiks un visu diennakti strādājošais klientu atbalsts vienkārši pārspēj Pressable piedāvājumus pārvaldīto WordPress mitināšanas jomā..

Tiem, kas meklē pieņemamu WordPress optimizētu hostingu, kas ietver bezmaksas domēnu, neierobežotu trafiku, neierobežotu krātuvi un neierobežotu e-pasta mitināšanu un mitināšanas iespējas, kas ir salīdzināmas ar Pressable piedāvātajām, ieteicams iepazīties ar InMotion Hosting vai BlueHost WordPress optimizētajiem plāniem..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector