Pressidium.com apskats

Pressidium.com piedāvā drošu, ātru un uzticamu pārvaldītu WordPress mitināšanu, izmantojot vairākus pilnībā piedāvātus plānus, kas izveidoti, lai apmierinātu gan individuālo, gan biznesa lietotāju prasības. Lai arī tas nav tik populārs kā citi pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kā mēs redzēsim šajā Pressidium.com pārskatā, tā mitināšanas infrastruktūra un mitināšanas iespējas ir līdzvērtīgas tām, kuras piedāvā liela vārdu hostinga pakalpojumu sniedzēji..


Uzņēmuma Pressidium pārskats

Pressidium.com, iespējams, ir viens no vislabāk glabātajiem noslēpumiem pārvaldītajā WordPress mitināšanas nozarē, un, lai arī tas joprojām turpina attīstīties, tas noteikti ir viens no labākajiem WordPress specializētajiem mitināšanas risinājumiem, ko izvēlas tehnoloģiju jaunizveidotie uzņēmumi, plašsaziņas līdzekļu darbinieki, universitātes, digitālās aģentūras un Fortune 500 uzņēmumi. Aptverot visu zemeslodi, uzņēmumam ir serveri Eiropā, Ziemeļamerikā, Japānā, Dienvidaustrumu Āzijā un Okeānijā.

Pressidium.com, kura galvenā mītne atrodas Londonā, Apvienotajā Karalistē, 2013. gadā nodibināja četru pieredzējušu inženieru un izstrādātāju komanda: Endrjū Žoržs, Džons Andriopouloss, Džiannis Zachariadis un Filips Slaviks. Grupa iecerēja izveidot drošu, mērogojamu un uz veiktspēju balstītu pārvaldītu WordPress mitināšanas risinājumu, kas ir arī drošs un zibens ātrs.

Viņu centienus piemeklēja panākumi, un 2015. un 2016. gadā Pressidium tika piešķirta augstākā līmeņa WordPress mitināšanas veiktspēja, pārspējot citus populāros pārvaldītos WordPress mitinātājus..

Preses plāni & Cenu noteikšana

Līdzīgi kā citiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem (piemēram, WP Engine), Pressidium.com maksā, pamatojoties uz ikmēneša apmeklējumu skaitu. Katrs plāns ļauj maksāt mēnesī vai mēnesī. Tiem, kas izvēlas gada rēķinus, ir tiesības uz 20% atlaidi (4 mēneši bez maksas!).

Tikai viens no 5 Pressidium pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem ir paredzēts iesācējiem (Mikro plāns), citi plāni ir paredzēti pieredzējušiem lietotājiem vai uzņēmumiem. Apskatīsim, kā katrs plāns tiek konfigurēts un cik tas maksā:

Mikro

Mikro plāns ir Pressidium sākuma līmeņa plāns, kas paredzēts iesācējiem. Tas bija paredzēts 10 000 unikālu apmeklējumu mēnesī un 1 WordPress instalēšanai (savrupajam). Šis plāns maksā 21 USD / mēnesī ar ikgadējo rēķinu vai USD 24,90 / mēnesī ar rēķinu no mēneša uz mēnesi.

Resursu un funkciju ziņā šeit ir tas, kas ir iekļauts mikro plānā: 5 GB HA SSD krātuve, neierobežots joslas platums, SSL, ieskaitot pilnīgu atbalstu Let’s Encrypt sertifikātiem, PHP 7, inscenēšanas vidi un biļeti 24 stundas diennaktī & pa e-pastu DevOps inženieru ekspertu atbalsts.

Par papildu USD 10 mēnesī varat iespējot Pressidium HTTP / 2 darbināmu kompaktdisku un pievienot papildu WordPress instalācijas par USD 14,90 / katru papildu instalāciju.

Personīga

Personīgais plāns maksā 42 USD / mēnesī ar ikgadējo rēķinu vai 49,90 USD mēnesī. Šis plāns ir konfigurēts līdz 3 WordPress instalācijām (patstāvīgi) un 30 000 unikāliem apmeklējumiem mēnesī.

Plāns iesaiņo dubultā Micro plāna SSD krātuvi (10 GB), neierobežots joslas platums, ietver PHP 7, SSL, inscenēšanas vidi un ekspertu atbalstu. Bez maksas ir iekļauts arī HTTPN / 2 darbināms CDN.

Profesionāls

Profesionālajā plānā ir iekļautas līdz 10 WordPress instalācijas (savrupajam + daudzvietīgam), neierobežots joslas platums, 20 GB HA SSD krātuve un visas citas funkcijas, kas iekļautas personālajā plānā.

Bizness

Šis plāns ir paredzēts 500 000 unikālu apmeklējumu mēnesī un līdz 25 WordPress instalācijām (savrupajam + daudzvietīgam). Tam ir neierobežots joslas platums, kas tiek piedāvāts katram plānam, 30 GB HA SSD krātuve, PHP 7 vai HHVM, CDN, SSL, pieturvietu vide un ekspertu atbalsts ar īpašu konta pārvaldnieku.

Biznesa plāna cena mēnesī ir USD 299,90 mēnesī, savukārt gada plāna cena ir USD 250 mēnesī..

Biznesa Plus

Plāns ar visvairāk resursiem ir konfigurēts līdz 50 WP instalācijām (patstāvīgs & vairākas vietnes) un 1 miljons unikālu ikmēneša apmeklējumu. Lai arī no jums tiek iekasēta dubultā biznesa plāna cena, jūs saņemat tikai papildu 10 GB HA SSD krātuves. Visas citas biznesa plāna funkcijas ir iekļautas arī Business Plus plānā.

Tiem, kas uztraucas par mēneša plānu ierobežojumu pārsniegšanu, nevajadzētu uztraukties, jo Pressidium neiekasē maksu par pēkšņu trafika pieaugumu un nekādā veidā neierobežo jūsu vietni. Tomēr, ja jūsu vietne pastāvīgi pārsniedz jūsu plāna ierobežojumus, jums tiks ieteikts jauninājums.

Kā jūs, iespējams, pamanījāt, Pressidium nepiedāvā e-pasta mitināšanu, apgalvojot, ka viņi nevēlas upurēt kvalitāti daudzuma dēļ, cenšoties piedāvāt vislabāko WordPress mitināšanu.

Pressidium.com piedāvā arī pielāgotus plānus uzņēmumiem, kuriem nepieciešama pārredzama mērogojamība, pirmās klases DevOps atbalsts un stabila tīmekļa mitināšanas arhitektūra.

Iespējas & Pressidium vērtība

Pressidium piedāvā vislabāko pārvaldīto WordPress mitināšanu, izmantojot daudzus ar drošību, veiktspēju un lietojamību saistītus līdzekļus un rīkus. Neesot izsmeļošas, šīs ir funkcijas, kas padara Pressidium par cienīgu pretinieku jebkurai pārvaldītajai WordPress mitināšanai tirgū:

 • Mūsdienīga infrastruktūra: augstas pieejamības un līdzsvaroti serveri ir izveidoti mērogojamībai un veiktspējai, un tie uztur visas uzlabotās funkcijas, kas vajadzīgas jebkuras WordPress vietnes darbināšanai;
 • Pilnīga servera pārvaldība, DevOps, pārvaldīti automātiskie atjauninājumi & automātiskas dublējumkopijas: Pressidium uzņemas jūsu WordPress vietnes pārvaldības slogu visos līmeņos, lai jūs varētu pilnībā veltīt sevi sava biznesa izaugsmei;
 • Izvietošanas vietas: Ar vienas peles klikšķi jūs varat priekšskatīt savu vietni, veikt izmaiņas un pārbaudīt funkcijas pirms aktivizēšanas. Šī ir ārkārtīgi noderīga funkcija izstrādātājiem;
 • Pilnīga pārvaldīta drošība: Pressidium īsteno drošības kontroles un aizsardzības pasākumu kopumu, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne nekad netiek apdraudēta;
 • Ļaunprātīgas programmatūras uzraudzība & noņemšana: Pressidium platforma proaktīvi skenē, atrod un noņem ļaunprātīgu programmatūru un novērš ļaunprātīgus uzbrukumus infrastruktūras līmenī, klientiem nav jāinstalē spraudņi un jāizmanto korekcijas. Pressidium pat apņemas labot jūsu vietni bez maksas, ja maz ticams, ka jūsu vietne tiks apdraudēta;
 • Pārvaldīts tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris (WAF): Pressidium izvērš patentētu WAF, kas koncentrējas uz jūsu WordPress vietnes drošību;
 • Sliktu robotprogrammatūru filtrēšana: šī funkcija identificē un noraida šāda veida datplūsmu, vienlaikus ļaujot īstām meklētājprogrammām brīvi indeksēt jūsu vietni;
 • Pilnībā aizslēgta vide: drošība tiek nodrošināta pat pret uzbrukumiem no iekšpuses, pilnībā aizslēgtu un chrooted vidi pilnveido ierobežotas atļaujas un īpaši servera puses PHP izpildes baseini;
 • SFTP pakalpojums: izbaudiet SFTP pievienoto drošību, vienlaikus piekļūstot visām savām WordPress vietnēm;
 • Augstas pieejamības SSD bāzes tīmekļa mēroga krātuve;
 • Daudzlīmeņu 5 slāņu kešatmiņas platforma: ietver vairākus drošības slāņus, slodzes līdzsvarošanu un sistēmu kešatmiņu;
 • CDN integrācija: izņemot Micro plānu, visiem Pressidium mitināšanas plāniem ir iekļauts CDN;
 • PHP optimizācija: Uzlādētais Pressidium PHP apstrādes laiks vēl vairāk uzlabo vietnes veiktspēju;
 • SSL paātrinājums: piedāvā drošu un paātrinātu SSL pārlūkošanas pieredzi;
 • Pielāgots vadības panelis: ērti pārvaldiet visas savas WordPress vietnes ar Pressidium vienkāršo saskarni, kas piedāvā lietojumu un trafika analīzi, viena klikšķa inscenējumu izvietošanu, automātiskus un manuālus atjauninājumus, kešatmiņas pārvaldību, spraudņu pārvaldību, migrācijas vedni, datu bāzes administrēšanu, izmantojot PHPMyAdmin utt .;
 • 95% pakalpojumu pieejamības, ko atbalsta SLA: par katru stundu Pressidium nepilda garantēto pakalpojumu pieejamību, klientiem tiks ieskaitīti 5% no viņu ikmēneša maksas;
 • 60-dienas naudas atdošanas garantija;
 • Bezmaksas vietņu migrācija;
 • Ekspertu WordPress atbalsts.

Šīs funkcijas pierāda, ka Pressidium ir vairāk nekā gatavs uzņemties jūsu WordPress vietņu pilnvērtīgu pārvaldību, aptverot visus drošības, pieejamības, dublēšanas un ātruma veiktspējas aspektus. Visas šīs mitināšanas iespējas ir par cenām, kas salīdzināmas ar citiem pārvaldītajiem WordPress pakalpojumiem, tāpēc jums nav jāiedziļinās savās kabatās, lai gūtu labumu no premium līmeņa mitināšanas infrastruktūras.

Preses dienesta klientu atbalsts

Palīdzība un atbalsts ir pieejams dažādos kanālos, tostarp zināšanu bāze ar meklējamo atslēgvārdu, kas ir rūpīgi dokumentēta un ieraksti ir sadalīti dažādās kategorijās (piemēram, dublējumi, migrācija, kešatmiņa, WordPress, problēmu novēršana utt.).

Ja pašpalīdzības atbalsta kanāls nepalīdz atrast problēmu risinājumu, varat sazināties ar Pressidium tieši pa pastu [email protected], iesniedzot atbalsta biļeti vai sazinoties ar viņiem pa tālruņa atbalstu.

Pressidium atbalsta komanda piedāvā ekspertu WordPress atbalstu, pateicoties augsti kvalificētiem tehniskajiem inženieriem, kuri vada atbalsta komandu. Biznesa un biznesa plus abonenti iegūs arī īpašu kontu pārzini.

Bez tam, Pressidium arī izmanto vairākus aktīvus drošības un uzraudzības pasākumus, kas darbojas visu diennakti, lai nodrošinātu, ka jūsu WordPress vietne darbojas nevainojami un drošības draudi tiek novērsti..

Plusi & Pressidium.com mīnusi

Vai Pressidium būtu jāiekļauj saraksta augšgalā, meklējot pārvaldītu WordPress mitināšanu? Apskatīsim plusus un mīnusus:

Plusi

 • Uzticami & ātrie serveri;
 • 99,95% darbspējas garantija, ko nodrošina SLA;
 • Lieliskas uzlabotas WP funkcijas;
 • Bezmaksas CDN, SSL un vietņu dublējumi;
 • Spēcīgs drošības arsenāls;
 • Bezmaksas mājas lapas pārsūtīšana;
 • 60 dienu naudas atdošanas garantija;
 • Tīrs un gluds vadības panelis.

Mīnusi

 • Nav e-pasta mitināšanas;
 • Cenu sistēma, kas balstīta uz apmeklējumiem, var nepatikt visiem;
 • Nav iesācējiem draudzīgi.

Pressidium.com uzņēmuma klases infrastruktūra tika precīzi pielāgota WordPress. Daudzveidīgās uzlabotās funkcijas un augstā mērogojamība atbilst profesionāļu, mazu un lielu uzņēmumu vajadzībām.

Pressidium.com pārskata secinājums

Pressidium piedāvātais hostings izceļas ar tā daudzpusību. Tie, kas meklē pielāgojamu, izpildāmu un bez traucējumiem drošu mitināšanas risinājumu savām WordPress vietnēm, atradīs lielisku pakalpojumu, kas pilnībā pārzina WordPress mitināšanas plusus un trūkumus, kā arī piedāvā visas nepieciešamās funkcijas veiksmīgai WordPress pārvaldībai. Dāsna 60 dienu naudas atdošanas garantija, nevainojams tehniskais atbalsts un SLA darbības laika garantija ir kūkas glazūra.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map