Pārskats KnownHost

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'Pārskats KnownHost
0 8 мин.

KnownHost ir privāts hostinga uzņēmums, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. KnownHost hostinga pakalpojumu galvenais uzsvars tiek likts uz pārvaldītu VPS mitināšanu, taču tie piedāvā arī WordPress mitināšanu un speciālas mitināšanas iespējas, lai apmierinātu dažādas mitināšanas vajadzības. Mūsu Knownhost pārskatā tiks novērtētas Knownhost mitināšanas iespējas un pašlaik pieejamie mitināšanas plāni.


Pārskats KnownHost

KnownHost, kas dibināts 2005. gadā, pieder četri datu centri, no kuriem trīs atrodas ASV, aptverot Austrumu krastu, Rietumu krastu un ASV centrālo daļu (Teksasā), bet viens datu centrs atrodas Amsterdamā. Knownhost piedāvā virkni pārvaldītu mitināšanas risinājumu un uzņēmuma līmeņa aparatūru, kas balstās uz Dual Hex-Core Xeons, izmantojot RAID 10 glabāšanas masīvus, ar visu, ko atbalsta izcils uptime SLA, garantējot pakalpojumu uzticamību.

zināmās tīkla vietas

ZināmiHost plāni & Cenu noteikšana

Lai arī KnownHost piedāvā arī īpašus un WordPress optimizētus mitināšanas plānus, mēs sāksim ar pārvaldīto VPS plānu analīzi, kas patiesībā ir KnownHost maize un sviests.

Virtuālie privātie serveri

KnownHost pārvaldītajiem virtuālajiem privātajiem serveriem ir 24 stundas diennaktī pilnībā pārvaldīts atbalsts, 99,9% SLA, bezmaksas dublējumi un bezmaksas migrācijas, kā arī papildu DDoS aizsardzība.

Šajā kategorijā ir 7 VPS pakotnes, sākot no 25 ASV dolāriem mēnesī par 1280 MB operatīvo atmiņu, 30 GB RAID-10 diska vietas, 3000 GB premium joslas platumu. Ir pieejami arī ceturkšņa un gada rēķini, un klienti, kuri izvēlas šīs norēķinu iespējas, var baudīt atlaides.

Šīs kategorijas dārgākie VPS plāni maksā 120 USD mēnesī, un tajā ietilpst 8,25 GB RAM, 190 GB RAID-10 diska vietas, 17 000 GB joslas platums..

Katrā serverī ir iekļautas 2 IP adreses, pilna saknes pieeja, neierobežota domēna mitināšana un bezmaksas dublējumi.

unknownhost pārvaldīti vps hostinga plāni

SSD virtuālie privātie serveri

Knownhost ir 6 dažādas ar SSD darbināmas VPS hostinga paketes, sākot no 25 USD / mēnesī. Plānos ir vienāda daļa no 8+ CPU kodoliem līdz 24+ CPU kodoliem, 1,25 GB garantētā RAM līdz 7,25 GB garantētā RAM, 20 GB līdz 115 GB RAID-10 SSD krātuve un 4000 GB līdz 13 000 GB premium joslas platums..

Visos ar SSD darbināmajos VPS plānos ir neierobežota domēna mitināšana, bezmaksas dublējumi, pilna saknes pieeja, 99,9% SLA, 2 IP adreses bez maksas un papildu DDoS aizsardzība.

Dedicated Serveri

KnownHost nodalītie serveri ir balstīti uz Linux un komplektā ar cPanel vadības paneli. Visi serveri ir izgatavoti pēc pasūtījuma un ir nodrošināti ārpus izvēles.

Cenas pilnībā pārvaldītiem speciālajiem serveriem sākas no 179 USD / mēnesī par paketi ar šādu konfigurāciju: i7-4770 (4 × 3.4GHz 8MB) CPU, 16 GB DDR3 operatīvā atmiņa (32 GB DDR3 maksimālā RAM), 11 000 GB joslas platums, 750 GB SATA-II HDD-1, 750 GB SATA-II HDD-2, porta ātrums 100 Mb / s, cPanel & Softakulīgs vadības panelis. Par šo plānu tiek iekasēta arī maksa par iestatīšanu 49 USD vērtībā.

KnownHost piedāvā 4 speciālas servera konfigurācijas, visdārgākā no tām maksā 379 USD / mēnesī + 129 USD iestatīšanas maksa. Šis plāns lepojas ar Dual Xeon E5-2620v3 centrālo procesoru, 32 GB DDR4 operatīvo atmiņu, 26 000 GB joslas platumu, 120 GB SSD, 1 TB SATA-II HDD 2, cPanel un Softaculous..

Ar visiem plāniem ir pieejama pilna saknes pieeja, neierobežota domēna mitināšana, viena klikšķa instalētājs un diennakts atbalsts.

WordPress optimizētās hostinga paketes tiek piedāvātas jaudīgos pārvaldītos VPS serveros, lai pielāgotos gan lielām, gan intensīvas WordPress vietnēm.

KnownHost mitināšanas iespējas

Neatkarīgi no tā, vai meklējat VPS vai speciālus serverus, KnownHost mitināšanas paketēm ir šādas mitināšanas iespējas:

 • Neierobežota domēna mitināšana;
 • SSD darbināmas VPS mitināšanas paketes;
 • Bezmaksas pilna attēla dublējumi un DDoS aizsardzība;
 • Saknes pieeja / SSH;
 • CentOS operētājsistēma;
 • Pilnībā pārvaldīts atbalsts visu diennakti;
 • Iespēja izvēlēties datu centru (Teksasā, Kalifornijā un Ņūdžersijā);
 • CPanel / WHM vai DirectAdmin izvēle (par papildu USD 5 mēnesī);
 • Resursu jauninājumi (papildu RAM, atmiņas, joslas platums un IP adreses) un programmatūras jauninājumi (vietņu veidotājs, norēķinu programmatūra);
 • Balti marķēts VPS standarts, lai zīmētu jūsu pašu VPS paketi;
 • Bezmaksas migrācijas pakalpojums;
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija;
 • 9% uptime SLA;
 • Instalētāji ar vienu klikšķi;
 • Vienādas daļas centrālais procesors;
 • Bezšuvju VPS jaunināšana uz VPS;
 • 2 īpašas IP adreses;
 • Privāti vārda serveri utt.

Pārvaldītās VPS paketes ir KnownHost pakalpojumu pamatā. VPS serveri tiek uzreiz nodrošināti un ir pieejami daudzās jaudīgās konfigurācijās. Tie, kas meklē koplietošanas mitināšanas iespējas, neatradīs nevienu, jo KnownHost ir specializējies piedāvāt tikai VPS un īpašu hostingu.

KnownHost klientu atbalsts

zināmshost iesniedz biļešu atbalstuKlientu atbalsta iespējas KnownHost ietver e-pastu 24 stundas diennaktī un palīdzības dienesta atbalstu. Tiešsaistes tērzēšanas funkcija ir pieejama tikai pārdošanas nolūkos. ASV bezmaksas tālrunis atrodas arī KnownHost kontaktu lapā, taču arī tas attiecas tikai uz pārdošanas jautājumu risināšanu.

Sabiedrības forums, kuru uztur KnownHost, ir vēl viena iespējama pieeja tiem, kas meklē atbalstu. Bez šiem uzņēmumiem KnownHost ir pieejama publiska Wiki lapa un emuārs ar informāciju par mitināšanu, e-komerciju, tiešsaistes mārketingu un citiem nozares jaunumiem..

Plusi & Mīnusi KnownHost

Atzinumi par KnownHost ir pārsvarā pozitīvi, un ir tikai dažas negatīvas atsauksmes par ierobežotām klientu atbalsta iespējām. Gudrs veiktspējas un uzticamības ziņā Knownhost ieņem augsto vietu lielākajā daļā lietotāju pārskatu un neatkarīgās mitināšanas vietnēs. Tā kā neviens mitināšanas pārskats nav pabeigts, ja nav uzskaitīti attiecīgā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja mīnusi, lūk, Knownhost labie un sliktie:

Plusi

 • Par pieņemamām cenām pārvaldītas VPS un SSD darbināmas VPS paketes;
 • WordPress optimizēti plāni VPS serveros;
 • Noderīgas bezmaksas rezerves (dublējumi un DDoS aizsardzība);
 • Laba uptime SLA;
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Mīnusi

 • Nav dalītas mitināšanas iespēju;
 • Maksa par speciālu serveru iestatīšanu;
 • Papildus maksa par cPanel vai DirectAdmin ar VPS plāniem.

Koplietotie hostinga plāni, kas agrāk bija raksturoti starp Knownhost pakalpojumiem, tomēr šī raksta sastādīšanas laikā tie vairs nav pieejami. Lai gan dalītā mitināšana ir labs veids, kā piesaistīt klientus, Knownhost ir izvēlējies citu ceļu, lai piesaistītu klientus, un ir koncentrējies uz citu klientu bāzi. Pat bez dalīta mitināšanas Knownhost piedāvā daudz VPS iespēju, lai apmierinātu lielāko daļu budžetu un vajadzības.

KnownHost pārskata secinājums

Ja atrodaties pilnībā pārvaldītu virtuālo privāto serveru vai speciālu serveru tirgū, Knownhost, iespējams, ir tieši priekšā. Šis privātīpašuma mitināšanas pakalpojumu sniedzējs piedāvā mitināšanu 4 pasaules klases datu centros ar augstākās kvalitātes aparatūras tehnoloģijām, atbalstu visu diennakti un uzticamu mitināšanas infrastruktūru. Izmantojot savus pakalpojumus, Knownhost nav mērķēts uz iesācējiem vai tiem, kas meklē vienkāršu dalītas mitināšanas opciju, tāpēc tas ir izstrādāts, lai apmierinātu to vietņu vajadzības, kurās ir stingrākas resursu prasības.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector