Pārskats par 123-Reg.co.uk

123-Reg.co.uk ir populārs Lielbritānijas domēnu reģistrators, kas piedāvā arī plašu tiešsaistes rīku komplektu jebkuram biznesam vai indivīdam, kurš vēlas izveidot tiešsaistes klātbūtni. Tādējādi 123 Reg piedāvā vietņu veidošanas rīkus, e-komercijas rīkus, tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, SSL sertifikātus, meklēšanas optimizācijas un tiešsaistes mārketinga rīkus, kā arī vietņu drošības rīkus..


Šajā pārskatā 123-reg.co.uk mēs koncentrējamies uz tīmekļa vietni 123 Reg, uzskaitot mitināšanas iespējas, to cenu noteikšanu, kā arī plusus un mīnusus vietnes mitināšanai vietnē 123 Reg..

Pārskats par 123-Reg.co.uk

Kā viens no lielākajiem domēnu reģistrētājiem Lielbritānijā, 123 Reg mitina vairāk nekā 3 miljonus domēna vārdu un 1,7 miljonus vietņu. Viņi apgalvo, ka mitina 1 no 5 AK aktīvajām vietnēm. Uzņēmums tika dibināts 2000. gadā kā domēnu reģistratūra, taču kopš tā darbības paplašināšanas, iekļaujot tīmekļa mitināšanu un arī vairākus citus noderīgus tīmekļa rīkus.

Koplietošanas mitināšana, lietojumprogrammu mitināšana, VPS un īpašas mitināšanas iespējas ir pieejamas vietnē 123 Reg. Apskatīsim šo plānu piedāvātās cenas un iespējas.

123-Reg plāni & Cenu noteikšana

Cenu noteikšanu plāno 123 reg

Koplietošanas hostinga plāni sākas ar £ 2,49 mēnesī Essential plānam, kas ļauj jums mitināt vienu vietni, piedāvā 10 GB tīmekļa vietu, 1 bezmaksas domēnu, neierobežotu joslas platumu, 100 pastkastītes ar 5 GB krātuvi katrā un vienu MySQL datu bāzi. Šis plāns ir diezgan pamatīgs, taču šajā kategorijā ir pieejami vēl trīs plāna atkārtojumi. Plāns ar visvairāk resursiem ir Premium + plāns, kura cena ir £ 14,99 mēnesī, un tajā ietilpst: 1 bezmaksas domēns, mitināšana neierobežotām vietnēm, 100 GB tīmekļa telpa, neierobežots joslas platums, neierobežotas MySQL datu bāzes, neierobežotas pastkastes, bezmaksas SSL, WordPress iepriekšēja versija. instalēta.

Lietojumprogrammu mitināšanas plāni ir vēl viena populāra mitināšanas iespēja vietnē 123 Reg. Tādējādi biznesa plāna WordPress hostings, Joomla hostings un Drupal hostinga plāni sākas ar 2,99 GBP mēnesī, kas ļauj jums mitināt 5 vietnes, 5 MySQL datu bāzes un ietver 100 GB tīmekļa vietu un neizmērojamu joslas platumu. Ja jūs meklējat neierobežotu CMS optimizētu mitināšanu, biznesa plāns ļauj jums mitināt neierobežotus domēnus un neierobežotas MySQL datu bāzes par USD 14,99 mēnesī. Tīmekļa vietnei joprojām ir ierobežota 100 GB robeža, taču biznesa plānā ir arī 2 GB atvēlētā operatīvā atmiņa un SSL sertifikāts.

Virtuālo privāto serveru cena ir no 9,99 USD mēnesī (sākuma plāns), un tiem ir Linux vai Windows operētājsistēmas, Plesk vai cPanel vadības panelis. Hostinga vide šajos serveros ir pielāgojama, un serveri tiek dublēti reizi 24 stundās. VPS plāns ar visvairāk resursiem maksā 44,99 GBP mēnesī (+ 20% PVN), un tajā ietilpst: 3 kodolu CPU, 3 GB RAM atmiņa, 150 GB krātuve, neizmēģināta datu pārsūtīšana.

123 Reg augstākās klases hostinga pakotnēs tiek pārvaldīta mitināšana, kas īpašu serveru ietilpību un veiktspēju apvieno ar dalītā mitināšanas vienkāršību un draudzīgumu lietotājam. Šīs kategorijas plāni sākas ar £ 29,99 mēnesī (+ 20% PVN) M plānam, kas ir paredzēts izturēt un lēst 375 000 ikmēneša apmeklējumus un piedāvā mitināšanu neierobežotām vietnēm. Plāns nāk ar 100 GB tīmekļa vietu, neierobežotu trafiku, neierobežotu MySQL datu bāzēm, 4 GB RAM. XL plāns maksā £ 119,99 mēnesī (+ 20% PVN), un tajā ir 16 GB RAM, neierobežota krātuve, neapmēram datplūsma un spēja veikt vairāk nekā 1500 000 ikmēneša apmeklējumu.

Augstākās kvalitātes hostinga plānos ir arī 99,99% darbības laika garantija, slodzes līdzsvarošanas tehnoloģija, bezmaksas SSL sertifikāti, speciālas IP adreses, aparatūras atbalsts visu diennakti un viena klikšķa instalēšanas lietotnes.

123-Reg.co.uk mitināšanas iespējas

123-Reg piedāvā ar funkcijām bagātu hostinga plānu, kas arī augstu izmantojamību. Lūk, kas padara interneta vietni 123-reg.co.uk par vienu no katrām 5 aktīvajām Lielbritānijas vietnēm:

 • Lieliskas mitināšanas iespējas, tostarp optimizēta WordPress, optimizēta Joomla un Drupal optimizēta mitināšana;
 • Linux un Windows bāzes VPS mitināšanas izvēle;
 • Ērti lietojams cPanel vai Plesk vadības panelis;
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija;
 • 99% darbības laika garantija;
 • Bezmaksas .co.uk domēna vārds ar lielāko daļu plānu (CMS optimizētajos biznesa plānos ir iekļauti divi bezmaksas domēna vārdi);
 • Nemērīta satiksme ar visiem plāniem;
 • Apvienotajā Karalistē sniegts atbalsts;
 • Lietojumprogrammas instalēšana ar vienu klikšķi;
 • Bezmaksas SSL sertifikāti ar lielāko daļu plānu;
 • Linux mitināšanas plāni atbalsta PHP, Perl, Python, Ruby uc;
 • Windows mitināšanas plāni atbalsta tādu populāru programmatūru kā IIS, ASP, .NET, MS SQL utt .;
 • 24/7 atbalsts;
 • Ekspertu atbalsts, automātiska atjaunināšana, dublēšana un atjaunošana, aizsardzība pret surogātpastu ar CMS optimizētām hostinga pakotnēm.

123-Reg klientu atbalsts

123 reg tiešsaistes atbalsta centrs

123-Reg ir ļoti labas atbalsta iespējas. Klienti, kuriem nepieciešama tehniskā palīdzība, var sazināties ar 123-Reg klientu atbalstu, izmantojot tālruni, tiešraides tērzēšanu vai arī paaugstināt atbalsta biļeti. Atbalsts ir pieejams visu diennakti. Atbalsta lapā ir arī FAQ sadaļa un visaptveroša zināšanu bāze ar bagātīgu informāciju par visiem vietnes 123-reg.co.uk pakalpojumiem..

Klientu komanda atrodas Apvienotajā Karalistē, tādējādi tiek novērstas problēmas, kas varētu rasties, izmantojot atbalsta komandas, kuras tiek nodotas ārvalstīs.

Plusi & Mīnusi 123-Reg.co.uk

Vietne 123-reg.co.uk nodrošina vispusīgus plānus ar lieliskām funkcijām, taču tā ir tīmekļa mitinātāja, kas galvenokārt izstrādāta, ņemot vērā Lielbritānijas klientu bāzi. Kā kopsavilkumu par iepriekš minēto, redzēsim, kuras ir tīmekļa resursdatora 123-Reg stiprās un vājās puses:

Plusi

 • Nav saistību izpildes laika, elastīgi plāni katram mēnesim;
 • Uz Linux un Windows balstītas mitināšanas iespējas;
 • Nemērīta satiksme ar visiem plāniem;
 • WordPress, Drupal un Joomla optimizēti mitināšanas plāni;
 • 24/7 klientu atbalsts Lielbritānijā;
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija;
 • Laba vispārējā veiktspējas metrika.

Mīnusi

 • Neliela vietņu krātuve ar sākotnējiem plāniem;
 • Daži pamata plāni nekā konkurentu plāni;
 • Bezmaksas domēnos ietilpst tikai .co.uk domēni;
 • Nav bezmaksas tālruņa atbalsta.

Pārskata secinājums

123 Reg ir viegli lietojams tīmekļa resursdators, kas ir orientēts uz Lielbritānijas klientu bāzi, un to atspoguļo dažas tā funkcijas, kas ir izdevīgas galvenokārt tiem, kas vēlas atvērt Lielbritānijas vietni (.co.uk domēns, AK balstīts klientu atbalsts). . Tīmekļa mitināšanas plāni, ko piedāvā 123-reg.co.uk, aptver plašu mitināšanas vajadzību spektru, sākot no mazām, statiskām vietnēm un beidzot ar lielu trafiku, lielām vietnēm..

Tā kā uzņēmums sākotnēji bija domēnu reģistrators, domēnu reģistrācija joprojām ir viens no viņu vissvarīgākajiem pakalpojumiem ar Apvienotās Karalistes domēniem, sākot tikai ar 99p + PVN. Ja vēlaties mitināt savu vietni pie sava domēna reģistratūras un jums ir nepieciešams tiešsaistes vietņu veidošanas komplekts, tiešsaistes mārketinga un e-komercijas rīki, 123-reg.co.uk var būt viss vienā risinājums visām jūsu tīmekļa vajadzībām..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map