StableHost apskats Austrālija

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'StableHost apskats Austrālija
0 8 мин.

Austrālija atrodas zem Āzijas relatīvi vientuļā planētas apgabalā. Visticamāk, tas ir iemesls, kāpēc šai kontinenta lieluma valstij ir vājš datu savienojums ar citām pasaules daļām. Zemūdens datu kabeļi ir dārgi; jauna to ieviešana maksā līdz dažiem simtiem miljonu dolāru par katru kabeli.


Tomēr ir arī citas datu pārsūtīšanas metodes, ieskaitot satelītus visā pasaulē. Diemžēl, salīdzinot ar kabeli, satelīti darbojas ievērojami vājāk, ja runa ir par datu pārsūtīšanu. Satelīts izmanto tikai nelielu radiofrekvences daļu, un tas ierobežo pārsūtīto datu daudzumu noteiktā laika posmā. Kabeļus izgatavo no optiskās šķiedras, un tiem ir daudz vairāk datu ietilpības. Skaitļos: satelīts katrā sekundē var pārsūtīt vienu vai dažus gigabaitus datu, savukārt kabelis var pārsūtīt tūkstoš reižu vairāk, terabaitus sekundē..

zemūdens kabeļi-Austrālija

Avots: submarinecablemap.com

Latentums ir reāla problēma arī tad, ja mēs runājam par satelīta datu pārsūtīšanu. Satelītu tīkls ir novietots dažu desmit tūkstošu kilometru augstumā kosmosā, un dati pārvietojas starp Zemi un tiem. Tam nepieciešams zināms laiks un tas kavē datu apstrādes reāllaikā. Pretstatā tam zemūdens kabeļiem nav lielas kavēšanās. Godīgi sakot, viens kabelis var pārsūtīt gandrīz tādu pašu datu daudzumu kā visi komerciālie satelīti.

Tātad, ja jūs dzīvojat Austrālijā, jums vajadzētu rūpēties par saviem starptautiskajiem viesiem un atrast labu risinājumu, lai viņus labāk apkalpotu. Austrālijā ievietots serveris var būt lēnāks vājāku datu savienojumu dēļ, un starptautiskais serveris var labāk apkalpot klientus.

Mēs iesakām StableHost, jo Āzijā ir datu centrs, kas spēj labi apkalpot starptautiskos klientus.

Kāpēc Austrālijas klienti izvēlas pakalpojumu StableHost?

 • Daudzpusīgs produktu klāsts: StableHost ir daudzpusīgs produktu klāsts, kas var kalpot visa veida klientu vajadzībām. Kopā ar dalītu mitināšanu jūs varat atrast arī tālākpārdevēju mitināšanu, VPS mitināšanu un specializēto mitināšanu.
 • Neierobežots diska vietas un joslas platuma lietojums: Pat mazākajā sākuma līmeņa paketē jūs iegūsit neierobežotu skaitu krātuves un neierobežotu joslas platuma izmantošanu.
 • DDoS aizsardzība: Viens no kaitinošākajiem uzbrūkošajiem veidiem ir izplatītais pakalpojumu atteikums (DDoS), jo tā dēļ jūsu vietni var dramatiski palēnināt. Ja jūs uzglabāt savu vietni vietnē StableHost, jūs iegūsit bezmaksas DDoS aizsardzību, un jūsu vietne nekad netiks nomesta.
 • Lielisks servera darbspējas laiks: Uzņēmums garantē 99,9% servera darbspējas laiku (tas nozīmē ne vairāk kā 1 minūti 26 sekundes dīkstāves dienā) lētākām dalīta hostinga paketēm un 99,99% lielākiem paketēm. Pēdējais nozīmē maksimālo 8,6 sekunžu dīkstāvi dienā, kas pārsniedz nozares standartu.
 • Vietnes celtnieks: Visās pakotnēs ir bezmaksas vietņu veidotājs, kurā varat izveidot savu vietni, izmantojot vilkšanas un nomešanas veidotāju. Izmantojot to, jūs varat izveidot savu moderno un atsaucīgo vietni, nenoalgojot programmētāju.
 • 7/24 atbalsts: StableHost atbalsta centrs ir pieejams visu diennakti pa e-pastu vai tiešraidē. Īpašā klientu komanda palīdz jums viegli atrisināt jūsu mitināšanas un citus ar tīmekļa vietni saistītos uzdevumus. Uzņēmuma vidējais reakcijas laiks ir mazāks par 20 minūtēm, kas atkal ir labāks nekā vidējais nozares rādītājs.
 • Mūsdienīga aparatūra: StableHost ir moderni serveri ar diviem procesoriem, lielu atmiņas daudzumu un SSD diskdziņiem. Tīkls ar pārējo pasauli ir savienots ar ātrumu 200 GB / s.
 • Ierobežoti lietotāju konti katrā serverī: Pretstatā citiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, StableHost ierobežoja koplietojamo mitināšanas klientu skaitu katrā serverī. Mazākos iepakojumos jūsu vietne tiks novietota serverī, kurā ir ne vairāk kā 500 lietotāju. Ja izvēlaties lielāko koplietojamo hostinga paketi, maksimālais klientu skaits serverī ir 50.
 • SSD klasteris: StableHost glabāšanas sistēma ir klasteris, ko veido SSD diskdziņi. SSD tehnoloģija kopu padara ātrāku nekā klasisko cieto disku izmantošana, savukārt datu piešķiršana nodrošina kļūmēm izturīgu darbību. Diskdziņi tiek uzraudzīti katru minūti, un, tiklīdz ir kļūdains SSD, pārējie tīkla dalībnieki to aizvieto, nepadarot jūsu vietni pieejamu.
 • Domēna reģistrācija: Vietnē StableHost varat reģistrēt savu domēnu, ir pieejami gan klasiskie TLD, piemēram, .com, gan jauna stila TLD, piemēram, .club. Visa domēna reģistrācijā ir iekļauta bezmaksas whois aizsardzība, tāpēc jūsu identitāte tiks paslēpta aiz starpniekservera.

Mēs esam iekļāvuši StableHost mūsu labāko Austrālijas WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju sarakstā.

StableHost mitināšanas plāni

StableHost ir daudzpusīgs mitināšanas piedāvājums, kas ietver koplietojamo hostingu, tālākpārdevēju hostingu, VPS mitināšanu un specializētā servera mitināšanu. Dalītā hostinga pakalpojumu sauc par Web mitināšanu un tas ir pieejams ar 3 pakotnēm:

 • Starteris: Šai paketei var pievienot vienu vietni ar līdz 250 000 failiem. CPU kodols kalpos jūsu vietnei, un tajā pašā laikā ir iespējoti 25 MySQL savienojumi. Tiek garantēta 99,9% servera darbības laika sākumcena 3,50 USD / mēnesī.
 • Pro: Šajā paketē jūs iegūsit tos pašus resursus kā Starter, taču piešķirto vietņu skaits nav ierobežots. Tās sākuma cena ir USD 7,50 mēnesī.
 • Platinum: Lielākā pakete dod jums vairāk servera resursu, un pretēji iepriekšējo pakotņu 500 klientiem / serverim tikai 50 klienti saņem visu serveri. Jūsu krātuvei tiks piešķirti 2 CPU kodoli, un vienlaikus varēsit izmantot līdz 500 000 failu un 50 MySQL savienojumus. Sākuma cena ir USD 28,50 mēnesī.

Tālākpārdevēju mitināšana komplektācijā ietilpst arī 3 paketes, kas paredzētas 10, 50 un 100 klientiem. Mazākais nodrošina jums 20 GB krātuvi, ko varat sadalīt līdz pat 10 klientiem. Tas sākas ar USD 9,12 mēnesī.

VPS hostings tika izveidots, lai apkalpotu vietnes ar lielāku trafiku un ir pieejams 5 versijās. Sākuma līmeņa VPS tiek saukts par VZ 1GB, un tas dod jums 1 GB RAM, 1 CPU kodolu un 40 GB krātuvi. Iekļauts arī 2 TB joslas platuma lietojums 1 Gbit tīklā. Tas maksā tikai USD 9,12 mēnesī.

Lielākajā VPS paketē jau ir 16 GB atmiņa, 8 CPU kodoli, 300 GB krātuve un 16 TB pārsūtīšana. Tas sākas ar 109,95 ASV dolāriem mēnesī.

Visspēcīgākais produkts produktu līnijā ir Dedicated Server Hosting, pieejams 3 versijās. Mazākās veltītās servera paketes cena ir USD 145,00 mēnesī, un komplektācijā ietilpst Intel Pentium 3,4 GHz procesors, 4 GB RAM, 2 reizes 300 GB krātuve, 2 TB joslas platuma izmantošana un RAID 0 vai RAID 1 datu atspoguļojums..

Lielākā pakete jau izmanto Intel Xeon E5 procesoru un nodrošina 16 GB operatīvo atmiņu un 4 TB joslas platuma izmantošanu par tās sākuma cenu 245,00 USD mēnesī..

Secinājums

Austrālijas uzņemšana

Vai StableHost ir ideāls austrāliešiem? Atbilde ir JĀ. Tās datu centrs, kas atrodas netālu no Austrālijas, daudzpusīgais produktu klāsts un uzticamais uzņēmums ir galvenie iemesli, kāpēc StableHost izvēle ir laba ideja. Iegādājoties labu hostinga paketi, jūs varat efektīvi apkalpot gan vietējos, gan starptautiskos klientus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector