Vietnes zemes pārskats Austrālija

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'Vietnes zemes pārskats Austrālija
0 11 мин.

Austrālija ir liela valsts, un tās īpašās ģeogrāfiskās atrašanās vietas dēļ ir grūti apkalpot starptautiskos viesus ar turienes datiem. Salīdzinājumā ar citiem Zemes apgabaliem Austrālijai ir vājš datu savienojums ar citām valstīm, tāpēc vietējie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji galvenokārt ir piemēroti vietējām vietnēm. Lielākais iemesls, kāpēc šī valsts nav labi savienota ar citām teritorijām, ir zemūdens datu kabeļu trūkums.


Kāpēc zemūdens kabeļi ir tik svarīgi:

 • lielāko daļu datu pārsūtīšanas veic zemūdens kabeļi
 • tie ir daudz ātrāki (TerraBytes / sekundē) nekā satelīti (GigaBytes / sekundē)
 • kabelis ir izturīgs pret traucējumiem
 • un kabeļos ir mazāks datu latentums nekā satelītos

zemūdens kabeļi-Austrālija

Avots: submarinecablemap.com

Šīs priekšrocības parāda, kāpēc zemūdens kabeļi tiek izmantoti visur un kāpēc datu pārsūtīšana ir balstīta uz tiem. Iemesls, kāpēc mēs tos neizmantojam visur, ir tas, ka divu dažādu fizisko vietu savienošana ar otru, izmantojot kabeļus, maksā simtiem miljonu dolāru.

Ja jūs dzīvojat Austrālijā un plānojat izveidot vietni starptautiskiem apmeklētājiem, ir vērts atrast labu hostinga pakalpojumu sniedzēju no citām valstīm. Visā pasaulē ir pieejami tūkstošiem lētu saimnieku, taču ieteicams izmantot tikai tos, kas ir pietiekami uzticami.

Mēs iesakām vietni SiteGround. Tam ir datu centri 3 kontinentos; vistuvākais Austrālijai atrodas Singapūrā un ir ideāls arī jūsu starptautiskajiem klientiem. Šajā rakstā mēs pārskatīsim šo uzņēmumu, lai jūs varētu izvēlēties labāko risinājumu savai vietnei.

Kāpēc Austrālijas klienti izvēlas vietni SiteGround?

 • Daudzpusīgs produktu klāsts: SiteGround ir daudz tīmekļa mitināšanas risinājumu, un tas piedāvā arī sākuma līmeņa dalīta hostinga pakalpojumus un arī uzlaboto veltīto serveru mitināšanu.
 • SSD diskdziņi: Pretstatā citiem hostinga uzņēmumiem, SiteGround kā noliktavas izmanto tikai SSD diskus. Jūs varat aizmirst daudz lēnākos klasiskos HDD un strādāt ar daudz ātrākiem mūsdienu cietvielu diskdziņiem.
 • Jaunākās tehnoloģijas: Uzņēmums izmanto visjaunākās tehnoloģijas un skriptus, ieskaitot PHP 7, NGINX, Python, Perl un bezmaksas CDN pakalpojumus.
 • Bezmaksas SSL: SiteGround nodrošina bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikāciju visām mitināšanas pakotnēm. Tas nozīmē jūsu vietnes https un lielāku apmeklētāju un meklētājprogrammu uzticību.
 • 7/24 atbalsts: Īpašā atbalsta komanda ir pieejama visu diennakti, un jūs varat viņus sasniegt, izmantojot tālruni, tērzēšanu vai biļešu pārdošanas sistēmu uz vietas. Uzņēmums ir pazīstams ar ļoti pieejamo un profesionālo vietņu atbalstu, tāpēc jūs saņemsit reālu atbalstu ar kvalificētiem cilvēkiem.
 • Uzticami un lieli: SiteGround tika izveidots 2004. gadā, un mūsdienās tajā ir vairāk nekā 400 darbinieku, un tajā ir izvietoti vairāk nekā 1 700 000 domēna vārdu. Tas ir viens no lielākajiem nozares tīmekļa mitināšanas piedāvājumiem, tāpēc jūsu dati būs drošībā pie uzticama pakalpojumu sniedzēja.
 • Pārsteidzošs darbspējas laiks un ātrums: Vietnes SiteGround darbspējas laiks ir 99,99%, kas nozīmē maksimāli 8,6 sekunžu nepieejamību dienā, un šī vērtība pārsniedz nozares vidējo rādītāju. Uzņēmuma serveru ielādes laiks ir aptuveni 700 milisekundes, kas ir daudz labāk nekā vidēji. Un vēl viens svarīgs fakts – SiteGround serveriem nav lēns ielādes laiks, tie darbojas droši arī ilgtermiņā.
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija: Uzņēmums dod jums 30 dienas pēc pasūtītā pakalpojuma aktivizēšanas, lai pārbaudītu mitināšanas pieredzi. Ja neesat apmierināts ar rezultātiem, varat atgūt naudu. Garantija nav spēkā mākonis un specializētā hostinga pakalpojumiem.
 • Neierobežots e-pasta kontu skaits: Varat savam domēnam pievienot tik daudz e-pasta kontu, cik vēlaties. Pat lētāku dalīta hostinga plānu var izmantot, lai izveidotu neierobežotu skaitu e-pasta kontu, un jūs varat brīvi iestatīt arī automātiskos atbildētājus un ekspeditorus. CPanel saskarni var izmantot, lai pārvaldītu pasta kontus tikai ar dažiem klikšķiem.
 • Velciet un nometiet vietņu veidotāju: Ja jums nav zināšanu par kodēšanu, jūs daudz izmantojat vietņu veidotāju, velkot un nometot. Ar tās palīdzību jūs varat izveidot savas vietnes, velkot un nometot vēlamos vietnes elementus norādītajā vietā, varat pievienot attēlus, video, tekstus un izveidot jaukus izkārtojumus..
 • Vienkāršs reģistrēšanās process un lokalizētas vietņu versijas: Varat reģistrēties vietnē SiteGround, pabeidzot vienkāršu reģistrēšanās procesu, ievadot savus datus vienas lapas saskarnē. Vietnes apakšā jūs varat izvēlēties savu ģeogrāfisko apgabalu, ieskaitot pasauli, Lielbritāniju, Spāniju, Amerikas Savienotās Valstis, Eiropu, Itāliju, LATAM vai Austrāliju. Parādītās cenas, valūtas un vietnes valoda seko jūsu izvēlei. Jūs varat apmaksāt savu mitināšanu, izmantojot Visa, MasterCard un American Express.

Vietnes vietne ir mūsu populārākā WordPress mitinātāja Austrālijai.

Vietnes zemes izvietošanas plāni

Uzņēmuma sākuma līmeņa koplietošanas hostinga pakalpojumu sauc par Web hostingu, un tas ir pieejams 3 versijās:

 • Uzsākt: Lētākais iepakojums ir piemērots vienai vietnei, līdz 10 000 apmeklētāju mēnesī. Iekļauts 10 GB vietas, un jūs varat pievienot neierobežotu skaitu e-pasta kontu un datu bāzu. Rezerves sistēma katru dienu veido jūsu vietnes dublējumu, un CDN var izmantot arī bez maksas. Sākot no USD 3,95 mēnesī (parastā cena USD 11,95 mēnesī).
 • GrowBig: Šī pakete jau ļauj jums pievienot vairākas vietnes un nodrošina 20 GB krātuves. Tas var būt noderīgs līdz 25 000 apmeklētāju mēnesī, un Startup ekstras papildina arī daži papildu pakalpojumi, ieskaitot bezmaksas dublējuma atjaunošanu, prioritāro atbalstu, super kešatmiņu un vietnes pārsūtīšanu. Tas sākas ar USD 5,95 mēnesī (parastā cena USD 19,95 mēnesī).
 • GoGeek: Šī ir vietņu vietnes geeky pakete, un tā ir piemērota līdz 100 000 ikmēneša apmeklētāju. Krātuves apjoms ir 30 GB, un līdzās iepriekš minētajām ekstras iegūsit geeky ekstras, ieskaitot GIT repo, bezmaksas rezerves kopijas pēc pieprasījuma, WordPress un Joomla inscenējumu un daudz ko citu. Sākot no USD 11,95 mēnesī (parastā cena USD 34,95 mēnesī).

WordPress mitināšana ir mitināšanas tips, kas īpaši paredzēts WordPress vietņu īpašniekiem. Jebkurā no WordPress mitināšanas pakotnēm varat saņemt bezmaksas WordPress instalēšanu vai jau esošas WP vietnes bezmaksas migrāciju uz jauno krātuvi. Programmatūras un WP CLI automātiskie atjauninājumi & SSH atbalsts ir iekļauts arī visās paketēs.

Šāda veida mitināšana sākas ar USD 3,95 mēnesī (parastā cena USD 11,95 mēnesī). Par šo naudu jūs varat palaist WordPress vietni savā krātuvē un failu glabāšanai izmantot līdz 10 GB diska vietas.

Ir arī a WooCommerce mitināšana pakalpojumu vietnē SiteGround, piedāvājot 3 īpašas WooCommerce paketes. Kopā ar mitināšanas daļu jūs iegūsit papildu funkcijas, tostarp iepriekš instalētās WooCommerce un StoreFront, ikdienas dublējumus un automātisko atjauninātāju..

Lētākās WooCommerce paketes cena ir USD 3,95 mēnesī (parastā cena USD 11,95 mēnesī). Tas tika paredzēts, lai apkalpotu līdz 10 000 apmeklētāju mēnesī, un par to jūs iegūsit 10 GB krātuves.

Mākonis Hostings dod jums vairāk servera resursu un mākoņa platformas priekšrocību. Jūs varat izvēlēties no pilnībā pārvaldītām pakotnēm un izmantot kādu no visā pasaulē pieejamajiem 4 datu centriem. Viena no lielākajām priekšrocībām ir automātiski mērogojamu resursu klātbūtne. Tas nozīmē, ka jūs varat pievienot arvien vairāk servera resursu savam pakotnei ar klikšķi vai iestatīt, lai tas automātiski seko serveru slodzēm un trafika pieaugumam.

Piedāvājums ir pieejams no USD 80 mēnesī. Par šo summu jūs iegūsit 2 CPU serdeņus, 4 GB atmiņu, 40 GB krātuvi un 5 TB datu izmantošanu.

Tālākpārdevēju mitināšana ir pieejams arī vietnē SiteGround, lai sāktu darbu, jums ir jāiegādājas vismaz 5 tālākpārdevēja kredīti. Katrs kredīts nozīmē viena klienta mitināšanu gadā, jo vairāk kredītus pērkat, jo labākas cenas jūs iegūsit. Jūsu klienti iegūs cPanel, un tiem būs tādas pašas priekšrocības kā Web hostinga lietotājiem. Tālākpārdevēja kredīti ir pieejami par 49 USD / kredīta cenu, ja jūs pērkat vismaz 10 no tiem, tad tā cena kļūst par 42 USD / kredīts.

Uzņēmējdarbības mitināšana nesniedz paketes, jo tas piedāvā jums pilnībā pielāgotu risinājumu tīmekļa mitināšanai. Izvēloties to, jums tiks nodrošināts konta pārvaldnieks, kurš palīdzēs iziet novērtēšanas procesu. Tā beigās jūsu uzņēmums iegūs mitināšanas risinājumu ar vislabāko cenu un uzticamiem servera rīkiem.

Dedicated Server Hosting ir pieejams 3 dažādās datu vietās Amerikas Savienotajās Valstīs, Eiropā un Āzijā. Tā kā jūs interesē tuvākā Austrālijas atrašanās vieta, ieteicams izmantot Āzijas un Klusā okeāna valstu datu centru. Ir pieejami 3 dažādi servera pakotnes, izmantojot Intel Xeon procesorus, SSD diskus un DDR3 atmiņu.

Mazākā pakete dod jums 4 CPU serdeņus un 8 Intel Xeon E3-1230 procesora pavedienus, 16 GB atmiņu, 480 GB atmiņu un 10 TB joslas platuma. Lielākā pakete nodrošina arī RAID1 datu atspoguļošanas rīku. Dedicated Server Hosting paketes sākas ar 329 USD / mēnesī.

Secinājums

Austrālijas uzņemšana

Vai SiteGround ir piemērots austrāliešiem? Atbilde noteikti ir JĀ. Daudzpusīgais produktu klāsts, ļoti pielāgojamie iepakojumi katrā hostinga tipā, pārsteidzošs darbspējas un ielādes laiks, kvalificēts klientu atbalsts un netālu esošais datu centrs Singapūrā ir galvenie fakti, kāpēc mēs Austrālijas klientiem iesakām SiteGround.

Ja esat austrālietis, varat būt pārliecināts, ka jūsu vietne būs labās rokās un jūsu vietne ātri un uzticami apkalpos jūsu starptautiskos klientus. Vienkārši izvēlieties atbilstošo mitināšanas paketi un sāciet strādāt jau šodien savā vietnē!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector