WebHostingPad pārskats

Kabatām draudzīga dalīta mitināšana ir WebHostingPad galvenā uzmanība, taču uzņēmums neaprobežojas tikai ar pakalpojumiem ar dalītu mitināšanu – tiem, kuriem ir dažādas mitināšanas vajadzības, ir pieejamas daudz VPS un WordPress optimizētas mitināšanas iespējas. Papildus tīmekļa mitināšanai, e-pasta mitināšanai un domēna reģistrēšanai ir arī WebHostingPad piedāvātie papildpakalpojumi.


WebHostingPad pārskats

Uzņēmumu 2005. gadā dibināja pieredzējuši tīmekļa mitināšanas nozares veterāni. Viņi ir vislabāk pazīstami ar pieejamu un iesācējiem draudzīgu dalītu mitināšanu, kas ietver bezmaksas domēna vārdu un daudzas neierobežotas iespējas, piemēram, domēna mitināšanu un tīmekļa telpu.

Viņu WordPress plāni ir arī par pieejamu mitināšanas pusi, piedāvājot iebūvētu satura piegādes tīklu un automātisku ļaunprātīgas programmatūras noņemšanu. Lietotājiem, kuriem nepieciešami īpaši resursi, WebHostingPad piedāvā sešus VPS plānus, kas, iespējams, nav lētākie tirgū, taču tiem ir dažas lieliskas specifikācijas un funkcijas.

WebHostingPad plāni & Cenu noteikšana

Vietnē WebHostingPad dalītā mitināšana var maksāt tik zemas USD 1,99 mēnesī, taču šeit ir redzams loms – tikai tad, ja reģistrējaties 48 mēnešus, tas ir, 4 gadus. Jums nav iespēju katru mēnesi maksāt par dalīta hostinga plāniem, jo ​​īsākais saistību periods ir 12 mēneši, kas ir USD 3,99 mēnesī. Šis plāns ir barošanas plāns, kas piedāvā neierobežotu tīmekļa vietu un joslas platumu, kā arī bezmaksas domēnu.

webhostingpad plas cenu noteikšana

Power Plus plāns maksā 7,99 USD / mēnesī ar 1 gada plānu vai 4,99 USD / mēnesī ar 4 gadu plānu. Gan Power, gan Power Plus plānos ir neierobežota vietņu mitināšana, neierobežota krātuve, neierobežots joslas platums, neierobežotas MySQL datu bāzes, neierobežoti e-pasta konti utt. Abos plānos ir iekļauts bezmaksas Weebly vietņu veidotājs, cPanel vadības panelis un vairāki citi bezmaksas rīki..

Tas, kas atšķir Power Plus plānu no barošanas plāna, ir tāds, ka tajā ietilpst uzlabots surogātpasta filtrs, bezmaksas SSL sertifikāts, uzlabota tīmekļa statistika, SSD datu bāzes krātuve, lielāka skaitļošanas jauda, ​​automātiskais ļaundabīgo programmu skeneris un karantīna, premium rezerves pakalpojums un SSH piekļuve.

Tie, kas meklē sava WordPress emuāra vai vietnes mitināšanas plānu, var izvēlēties no 3 WordPress optimizētiem mitināšanas plāniem – WP Basic par 2,99 USD mēnesī ar 3 gadu plānu vai 4,99 USD mēnesī par 12 mēnešu plānu; WP Pro pie USD 3,99 mēnesī ar 3 gadu plānu vai USD 5,99 mēnesī ar 1 gada plānu; un WP Premium pie USD 5,99 mēnesī ar 3 gadu plānu vai USD 7,99 mēnesī ar 1 gada plānu. Visiem WordPress optimizētajiem plāniem ir iebūvēts CDN, neierobežots e-pasta konts un glabāšanas vieta, kā arī automātiska ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un noņemšana. Dažos plānos ir paredzēts premium rezerves pakalpojums, ekspertu WP palīdzība, bezmaksas SSL sertifikāts.

WebHostingPad VPS mitināšana piedāvā visvairāk plānu – kopumā 6 VPS mitināšanas plānus, ko nodrošina VPSDepot.com. Visos plānos ietilpst cPanel un WHMCS. Šajā kategorijā ir pieejami mēneša, 3 un 6 mēnešu plāni. Sākuma līmeņa plāns maksā 29,95 USD / mēnesī (pamatojoties uz sešu mēnešu saistībām), savukārt vismodernākais plāns šajā kategorijā ir USD 99,95 mēnesī, un tam ir šādas specifikācijas: 300 GB diska vietas, 3 TB joslas platums, 3 CPU serdeņi, 8 GB RAM un 3 IP adreses.

Šiem plāniem ir arī dažas neierobežotas funkcijas, piemēram, datu bāzu, e-pasta kontu, domēnu, cPanel kontu un FTP kontu skaits, ko varat izveidot un mitināt vienā kontā.

WebHostingPad e-pasta mitināšanas pakalpojums PadMail sākas ar cenu 40 USD / gadā.

WebHostingPad mitināšanas iespējas

webhostingpad funkcijas

Lai gan WebHostingPad produktu piedāvājumā trūkst īpašu servera opciju, to kopīgotie, WordPress un VPS plāni piedāvā plašu iespēju un resursu klāstu. Plānos & Šī WebHostingPad pārskata cenu sadaļa mēs esam apsprieduši dažus resursus un funkcijas, kas pieejami ar katru mitināšanas kategoriju. Šeit ir WebHostingPad labāko mitināšanas funkciju pārskats:

 • cPanel / WHM iekļauts visos plānos;
 • Bezmaksas domēna vārds ar dalīta hostinga kontiem;
 • Iebūvēts globāls CDN ar WordPress plāniem;
 • Automātiska ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un noņemšana;
 • Viena klikšķa skripts tiek instalēts, izmantojot Softaculous;
 • Neierobežotas mitināšanas iespējas (domēni, datu bāzes, joslas platums, diska vieta utt.);
 • 24/7 atbalsts;
 • Naudas atmaksa 30 dienu laikā;
 • 99% uptime;
 • SSD krātuve dažos plānos;
 • Premium līmeņa rezerves pakalpojums ar dažiem plāniem;
 • Bezmaksas vietnes pārsūtīšana;
 • Bezmaksas tālākpārdevēja konts ar VPS plāniem;
 • Vairākas papildiespējas (surogātpasta ugunsmūris, SSL sertifikāts, aizstājējzīmju SSL, ļaunprātīga satiksmes aizsardzības zīmogs, premium dublēšanas pakalpojums, vienreizēja dublējuma atjaunošana utt.).

Izrakstīšanās laikā jūs varat pievienot šos papildu pakalpojumus, taču, kaut arī tie dažiem var izrādīties noderīgi, tie var palielināt jūsu ikmēneša plāna izmaksas.

WebHostingPad klientu atbalsts

WebHostingPad klientu atbalsts ir viegli pieejams, izmantojot tiešraides tērzēšanu vai biļešu iesniegšanu. Zināšanu bāze, kas sakārtota dažādās kategorijās, un video apmācības sadaļa var palīdzēt jums ātri apgūt WebHostingPad mitināšanas pakalpojumu pamatus. Kaut arī ir dažas sūdzības par WebHostingPad klientu atbalsta kompetenci, ir arī pozitīvas atsauksmes par viņu atbalsta komandu.

webhostingpad atbalsta uptime naudas atdošanas garantiju

Plusi & Mīnusi WebHostingPad

Tagad par WebHostingPad plusiem un mīnusiem:

Plusi

 • Pievilcīgas dalīta hostinga paketes;
 • Neierobežotas mitināšanas iespējas (domēns, e-pasti, krātuve, joslas platums);
 • 24/7 tiešraide;
 • Lietotājam draudzīgs Weebly vietnes veidotājs;
 • WordPress optimizētas hostinga paketes;
 • cPanel vadības panelis;
 • Bezmaksas domēna vārds ar dalītu mitināšanu.

Mīnusi

 • Ilgi apņemšanās baudīt zemākas cenas (4 gadi);
 • Nav kopīgu hostinga plānu mēnesī;
 • Nav īpašu hostinga pakešu;
 • Uptime jautājumi;
 • Daudz pārdošanas.

Diemžēl WebHostingPad nespēj spīdēt, kad runa ir par darbības laiku. Viņi sola 99% uptime, tomēr sūdzības par viņu pakalpojumu uzticamību liecina pretēji. Kaut arī viņi sola zemāku darba laiku nekā citi budžetam draudzīgi hostinga pakalpojumu sniedzēji (vairums to sola 99,99%), WebHostingPad nepilda savus solījumus..

WebHostingPad pārskata secinājums

WebHostingPad saukli par “nepārspējamām cenām” patiešām atbalsta pievilcīgas cenas, tomēr jums ilgstoši jāapņemas nopietni uzticēties viņu pakalpojumiem, lai gūtu labumu no zemām cenām. Papildus budžeta dalīta hostinga plāniem viņi piedāvā arī plašu VPS mitināšanas plānu klāstu sadarbībā ar VPSDepot.com, tomēr šie plāni vairs neietilpst kabatai draudzīgu mitināšanas kategorijā.

Ja jums ir svarīga augsta pieejamība un iespēja jaunināt uz speciālu serveri, WebHostingPad var nebūt jums piemērota tīmekļa mitinātāja. Ja jūs meklējat iesācējiem draudzīgu dalītu mitināšanu par pieņemamām cenām, un ilgtermiņa saistības jums nav problēma, varat paļauties uz WebHostingPad dalītajiem mitināšanas plāniem, lai nodrošinātu visu nepieciešamo, lai jūs varētu nokļūt tiešsaistē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map