WooServers pārskats

WooServers pieder lielākam uzņēmumam ar nosaukumu Aqua Networks, kas piedāvā plašu tīmekļa pārvaldības, IT un tīmekļa dizaina pakalpojumu klāstu. Tie atrodas Apvienotajā Karalistē, un, ja izvēlaties viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, jūs nebūsit vīlušies, jo tie ir gan lēti, gan uzticami.


Viņiem ir ekspertu komanda, kas vienmēr cenšas uzlabot atbalsta, aparatūras un funkciju kvalitāti, ko nodrošina WooServers. Viņu galvenais mērķis ir palīdzēt lieliem un maziem uzņēmumiem nemanāmi veidot un uzturēt savu klātbūtni tiešsaistē, nemaksājot par budžetu.

WooServers piedāvā parastos mitināšanas pakalpojumus, piemēram, mākoņa mitināšanas risinājumus un fiziskos serverus, taču tas vēl nav viss. Viņiem ir daži papildu pakalpojumi, kas saistīti ar lieliem datiem, un uzlabotas analītikas rīki, kas jums varētu šķist noderīgi. Liela apjoma dati ir ieguvumi visdažādākajiem uzņēmumiem šajās dienās, un pakalpojumu sniedzējs, kas var apstrādāt milzīgu datu daudzumu, var būt liels ieguldījums tiem.

WooServers sāka darbību 2009. gadā un pierādīja sevi kā vienu no labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ar augstu veiktspēju un uzticamību. Viņi ir nopelnījuši daudzu klientu uzticību, taču apskatīsim cenas, funkcijas un specifiskāku informāciju, lai jūs to redzētu pats.

WooServers pārskats

Pirmkārt, WooServers visiem klientiem piedāvā necaurlaidīgu mākoņu mitināšanas drošību. Tas ir tik drošs, ka parasti dienā pārtrauc 5000 vietņu uzbrukumus un novērš 10 000 no tiem, aizsargājot arī vietnes. WooServers nopelnīja tādu uzņēmumu kā SwiftServe, Sabercloud, White Shark Media un citu uzticību.

Viņiem ir absolūti drošs datu centrs Scranton bez logiem, un tas nodrošina, ka nekas un neviens nevar pietuvoties serveriem. WooServers ir daudz ieguldījis masīvās drošības durvīs, temperatūras uzraudzībā, plūdu un ugunsgrēka trauksmē un iekšējo vārtu ierīkošanā. Viņiem ir uzstādīts arī daudz kameru, tāpēc viss tiek kontrolēts gan ārpusē, gan iekšpusē.

WooServers plāni piedāvā augstākā līmeņa web hostinga pakalpojumus uzņēmumu lietotājiem un izcilus VPS pakalpojumus uzņēmumiem. Tomēr viņi galvenokārt lepojas ar saviem speciālajiem serveru plāniem, kas varētu būt lieliska iespēja lielākiem uzņēmumiem. Viņi pastāvīgi uzrauga savus īpašos serverus, piedāvājot augstas kvalitātes atbalstu.

WooServers ir arī viens no lētākajiem spēlē ar tiem paredzētajiem plāniem. Turklāt pirms pirkšanas jūs varat konsultēties ar viņiem. Tie ir pieejami Skype, ja jums ir kādi jautājumi par viņu hostinga plāniem, pārliecinoties, ka jūs to izvēlējāties saprātīgi, bez šaubām.

WooServers plāni un cenas

Īpaši hostinga plāni vietnē WooServers

Tā kā WooServers ir tik daudz īpašu serveru iespēju, tie var apmierināt visu veidu specifisko uzņēmumu vajadzības. Viņi galvenokārt koncentrējas uz šiem augstas veiktspējas un elastīgajiem serveriem. Tomēr nav pieejami koplietojami hostinga plāni, kas varētu būt negatīvie rādītāji tiem, kuri vēlas tikai nelielu vietni vai emuāru.

WooServers būs izcils tiem, kam nepieciešami milzīgi resursi, augstas kvalitātes serviss un augsta veiktspēja. Tie piedāvā trīs dažādas servera konfigurācijas, un tas ir atkarīgs tikai no paredzamās darba slodzes, kuru iegūsit. Viņu izmantotie serveri ir Dell Power Edge, tāpēc noteikti augstākās klases tehnoloģija ar cietu un jaudīgu aparatūru.

Aktīva ir arī aizsardzība pret DDoS uzbrukumiem, un to nodrošina Arbor Networks, viens no populārākajiem vārdiem, runājot par DDoS aizsardzību. Papildus tam WooServers nodrošina uzlabotu aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, programmatūras robotiem un neļauj ikvienam attālināti piekļūt serveriem. Viņi arī izmanto dažus no spēcīgākajiem pieejamajiem ugunsmūriem.

Papildus Dell PowerEdge tiem ir arī: Amadeus XR 3000 serveri, kas labi darbojas uzņēmumiem, kuri dod priekšroku elastīgiem un pielāgojamiem mitināšanas plāniem. WooServers veltītie plāni svārstās no 99 USD visu laiku līdz 599 USD mēnesis.

Tas, ko jūs saņemat ar pirmo plānu, ir Intel Xeon E5 centrālais procesors ar 4 kodoliem, 16 GB RAM un nemērītā 100 MB / s joslas platumu. Jo lielāku plānu izvēlaties, jo lielāki skaitļi un tā izskatās viņu lielākais veltītais plāns: Intel Xeon E5 ar 16 atvēlētajiem kodoliem un milzīgo 192 GB RAM.

Ar katru plānu jūs varat izvēlēties arī vadības paneli un OS. Katru mēnesi ir arī iespēja iegādāties jaunas IP adreses. WooServers ļauj apvienot divus serverus kopā ar pakalpojumu ar nosaukumu Private Switch, kas ievērojami palielina veiktspēju.

VPS mitināšanas plāni vietnē WooServers

WooServers izmanto Microsoft Azure platforma, lai nodrošinātu lielisku VPS pakalpojums. Neatkarīgi no tā, vai tas jums nepieciešams datu bāzēm, mākoņu krātuvei vai virtuālajiem tīkliem, kāds no WooServers plāniem noteikti būs piemērots jūsu vajadzībām. Šie VPS plāni ir balstīti arī uz augstākās klases aparatūru, nodrošinot izcilu sniegumu.

Neatkarīgi no tā, kuru plānu jūs izvēlaties, jūs vienmēr varat mainīt savas domas. VPS plānu jaunināšanu un pazemināšanu var veikt nemanāmi, izmantojot WooServers, atkarībā no šobrīd nepieciešamās veiktspējas..

Viņiem ir 6 dažādi VPS plāni un pirmais – 1. virtuālā mašīna plāns maksā tikai 10 USD. 2 kodolu CPU, 1 GB RAM, 30 GB SSD diska krātuves un 2 TB joslas platuma tas tiešām nav daudz. To var palielināt līdz viņu skaitam 10. virtuālā mašīna plāns ar 12 CPU kodoliem, 32 GB RAM, 320 GB SSD un 7 TB joslas platumu par mēneša cenu 320 USD.

WordPress mitināšana vietnē WooServers

Tā kā WooServers nesniedz koplietojamus mitināšanas plānus, arī jūs nevarat atrast nevienu no WordPress piedāvātajiem plāniem. Tomēr tas nenozīmē, ka tie neatbalsta WordPress vai kādu citu CMS. Viņiem faktiski ir profesionāļu komanda, kas var jums palīdzēt arī ar šīm platformām.

Jūs varat brīvi pievienoties jebkuram WooServers tīmekļa mitināšanas plānam un instalēt jebkuru CMS, piemēram, Joomla, WordPress un Drupal, un jūs noteikti saņemsit pilnīgu atbalstu. Viņu komanda garantē, ka šie CMS darbosies nevainojami viņu mašīnās.

WooServers mitināšanas iespējas

 • Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju pieņem tikai PayPal vai kredītkartes. Ja pievienosities WooServers, jums būs vairāk Maksājuma iespējas piemēram, Skrill, AlertPay un Liberty Reserve.
 • Jūs varat Jaunināt viņu VPS plāno vienlaidus, vienkārši samaksājot šo cenu atšķirību starp abiem plāniem. Tomēr, ja jūtat, ka specifikāciju ir mazliet par daudz jūsu vajadzībām, varat izvēlēties arī lētāku.
 • Īpaši plāni var arī uzlabot, mainot operētājsistēmu, aparatūru (HDD, RAM) un daudz ko citu. Varat arī izvēlēties vēlamo vadības paneli gan speciālajam, gan VPS plānam. Ja jūs maksājat pēdējo, jūs arī iegūsit vePortal paneli par cenu.
 • Jūsu vietnes būs pilnībā aizsargātas pret DDoS uzbrukumi kas vēl vairāk samazina dīkstāves iespējas. WooServers garantē gandrīz 100% no darbspējas un jaudīgu pakalpojumu, kas nodrošina jūsu tīmekļa lapu ielādi lielā ātrumā.
 • Vienkāršu un netraucētu vietņu pārvaldību garantē cPanel kas ir populārākā vadības paneļa programmatūra nozarē. Tas ļauj jums sekot savai vietnei un viegli piemērot atjauninājumus. CPanel var atrast daudzas funkcijas, kuras var instalēt ar vienu klikšķi.
 • Jaunie klienti var gūt labumu no Pirmdienās bez maksas kas ir lielisks veids, kā laimēt VPS tīmekļa mitināšanas plānu vienam mēnesim. Ja vēlaties to izmēģināt bez maksas, viss, kas jums jādara, ir pirmdien apmeklēt viņu emuāru un atbildēt uz viņu ziņu cik ātri vien iespējams. Pirmie trīs lietotāji nākamajam mēnesim saņem VPS ar 512 RAM, 1000 GB joslas platumu un 20 GB diska vietas.
 • WooServers ir Pievienojieties vai Nodošana programma arī. Neatkarīgi no tā, vai esat esošs vai jauns klients, jūs varat ieteikt viņu pakalpojumus saviem draugiem, un, ja divi no viņiem pievienosies, jūs saņemsit cenu. Viņi vai nu dod jums vienu mēnesi no viņu iesācēja VPS plāna, vai arī naudas ekvivalentu, ja vēlaties.

Bet tas nav viss, ir arī dažas papildu funkcijas, kuras arī ir vērts pieminēt. Mēs to apkoposim jums gaidāmajā sarakstā:

 • Katrā plānā var būt neierobežots e-pasta konts
 • Tie nodrošina ļoti efektīvu pakalpojumu DNS pārvaldībai
 • Jūs tiksit aizsargāts no surogātpasta
 • Izmantojot Fantastico, var izmantot populāros skriptus, nodrošinot instalēšanu ar vienu klikšķi
 • Viena no labākajām klientu atbalsta komandām pat bez telefona zvaniem

WooServers klientu atbalsts

Jūs saņemsit pastāvīgi pieejamu un izpalīdzīgu klientu atbalstu ar visiem WooServers mitināšanas plāniem. Viņi ir profesionāļu komanda, kas var novērst plašu jautājumu loku, piemēram, vadības paneli, Java, e-pasta problēmas un ar Linux-Apache-MySQL-PHP (LAMP) saistītās problēmas, kā arī.

Viņu tehniskā atbalsta komandu var sazināties ar Skype, dzīvot tērzēšanu, e-pastu, biļetēm, un jūs pat varat viņiem piezvanīt pa tālruni. Balstoties uz lietotāju atsauksmēm, viņi parasti atbild 10 minūšu laikā. Tomēr viņiem ir arī stabila zināšanu bāze, kuru varat pārbaudīt, ja jums ir nepieciešami kādi norādījumi.

Kopumā WooServers visu laiku pauž centienus nodrošināt augstas kvalitātes klientu atbalstu. Bet tas vēl nav viss, viņiem ir īpaši pārvaldīts pakalpojums par papildu cenu, kas jums garantēs dažas ekstras. Tajos ietilpst uzlabota drošība, īpašu programmatūras problēmu risināšana un papildu palīdzība ar Apache, MySQL, Nginx un Java. Tie patiešām nodrošina visu, kas nepieciešams uzņēmumam vai individuālam vietnes īpašniekam.

Plusi un mīnusi WooServers

Tiem, kam pieder bizness un kuri vēlas uzticamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu ar spēcīgām specifikācijām, WooServers, visticamāk, ir laba izvēle. Bet paturiet prātā, ka katram pakalpojumu sniedzējam ir dažas nepilnības, un jums tas jāpatur prātā arī pirms izvēlēties pareizo, kas ir piemērots jūsu vajadzībām.

Lai tas būtu īss un ātri saprotams, mēs apkopojām visus WooServers plusus un mīnusus šajā glītajā sarakstā:

Plusi

 • Lielo datu analīzes atbalstīšana noteikti ir viņu spēcīgais piemērs
 • Varat apvienot divus serverus, kas uzlabo veiktspēju (Private Switch)
 • Viņiem ir datu centri visā pasaulē, un jūs varat tos izvēlēties
 • Noderīgs un ļoti apmācīts klientu atbalsts

Mīnusi

 • Konkrēti WordPress plāni nav pieejami
 • Atbalstu nevar sasniegt pa tālruni
 • WooServers nenodrošina vietņu veidotājus vai veidnes

Tā kā cenas ir diezgan zemas, iespējams, ir vērts izmēģināt viņu pakalpojumus īsu laiku. Pat ja jums tas nepatīk, tas neiztērēs milzīgu jūsu budžeta summu.

WooServers pārskata secinājums

WooServers ir laba iespēja gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem, kuri par prioritāti izvirza veiktspēju un uzticamību, runājot par tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Pateicoties pieņemamām cenām un visiecienītākajiem pakalpojumiem, jūs vienkārši nevarat to padarīt nepareizu.

Viņi noteikti ir vieni no labākajiem ar savu VPS un speciālajiem plāniem, jo ​​īpaši ar speciālajiem OS X serveriem, kas lielākoties dod labumu lietotņu izstrādātājiem. Labi ir tas, ka viņi piedāvā arī dažus lētākus plānus, kas varētu noderēt maziem uzņēmumiem, kuriem nepieciešama tikai maza e-komercijas vietne.

WooServers nepiedāvā tik daudz funkciju. Viņu mitināšanas plāni lielākoties tiek ieteikti tiem, kuriem ir zināma pieredze tīmekļa kodēšanā, jo jums nav papildu vietņu veidotāju vai veidņu, ar kurām strādāt. Tie, kas izvēlas WooServers par savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, galvenokārt ir nopietni izstrādātāji, kuriem nepieciešams vienkāršs un uzticams risinājums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map