Bluehost vs HostGator – kurš Web hostings ir labākais?

hostgator-vs-bluehost


Tīmekļa mitināšanas pasaulē dažiem var būt grūti orientēties, jo katru dienu ir pieejamas jaunas iespējas. Visu dažādo uzņēmumu un visu dažādo pakalpojumu, ko tie piedāvā, salīdzināšana var būt diezgan biedējošs uzdevums.

Lai neatpaliktu no jūsu vietnes labākās puses, ieteicams salīdzināt dažādus uzņēmumus, lai iegūtu precīzāku priekšstatu par to, ko viņu pakalpojumi var jums piedāvāt..

Šodien mēs apskatīsim divus uzņēmumus BlueHost un HostGator – divus uzņēmumus, kuriem ir daudz gadu uzticami pakalpojumi zem jostas. Mēs salīdzināsim dažas viņu priekšrocības, kā arī salīdzināsim viņu trūkumus un izdarīsim lēmumus par to, kurš ir vislabākais.

Sāksim ar BlueHost.

Par BlueHost

Kopš dibināšanas Matt Heaton 2003. gadā BlueHost ir uzticami piedāvājis saprātīgu cenu tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. Kopš uzņēmuma Endurance International Group iegādes BlueHost ir kļuvis par nozīmīgu vārdu hostinga nozarē..

Kopumā BlueHost rīcībā ir daudz resursu, un tā koncentrējas uz klientu apkalpošanu un lietošanas vienkāršību. Viņu plāni ir vienkārši, un viņu piedāvātais sniegums ir konkurētspējīgs.

Lai padarītu lietas mazliet vieglāk sev, sadalīsim tās plusos un mīnusos:

Plusi no BlueHost

 • Zīmola reputācija. BlueHost 15 gadus ir piedāvājis uzticamu tīmekļa mitināšanu. Par viņu dienestiem tiek ziņots plaši, un ir pieejams daudz informācijas par to, kā viņu dienests iepriekš ir darbojies citu labā. Nemaz nerunājot par resursiem, kas ir viņu rīcībā.
 • Lieliski iekāpšanas resursi. BlueHost ir plašs zināšanu klāsts iesācējiem, kuri mācās izmantot savus pakalpojumus. Viņi izmanto arī nozares standartu cPanel, ļaujot jums iepazīties ar rīkiem, kas varētu būt noderīgi turpmākajos tīmekļa dizaina projektos..
 • Atlaides un īpašie piedāvājumi. BlueHost vienmēr piedāvā neskaitāmas īpašas paketes ar saviem hostinga pakalpojumiem, kas var būt milzīgs plus lietotājiem, kuri vēlas ietaupīt naudu vai piekļūt plaša spektra funkcijām par zemāku cenu..
 • Klientu atbalsts. BlueHost piedāvā klientu atbalstu pa tālruni visu diennakti, kā arī izmantojot tiešraides tērzēšanu, ļaujot jums saņemt nepieciešamo atbalstu, kad tas jums nepieciešams.
 • Naudas atdošanas garantija. Vienmēr ir patīkami saņemt atmaksu, kad kaut kas neiet kārtībā. BlueHost piedāvā naudas atdošanas garantiju, ja 30 dienu laikā atceļat savu mitināšanas pakalpojumu. Detalizētu informāciju par garantiju varat uzzināt viņu vietnē.
 • BlueHost ir plaši pazīstams uzņēmums, kas nozīmē, ka viņiem ir resursi, lai veltītu uzmanību klientu apmierinātībai. BlueHost reputācija pati par sevi ir veidota kā ērti lietojama un pieejamu platforma ar uzticamu pakalpojumu, kas runā pati par sevi.
 • Lietošanas ērtums. Nozares standarta cPanel saskarne, kas nodrošina BlueHost pārvaldības rīkus, ir viegli lietojama, un jūsu rīcībā ir daudz informācijas. Apvienojumā ar iekāpšanas resursiem, kas pieejami caur BlueHost, šis faktors var būt ļoti pievilcīgs iesācējiem, kuri tikko sāk darbu.
 • Lielisks serviss. Lai gan BlueHost ir bijuši daži no tiem pašiem žagariem, kas raksturīgi citiem uzņēmumiem, viņu pakalpojumu klāsts un saprātīgās cenas vairāk nekā to veido. Izrādes statistika par viņu mitināšanu arī nav nekas, par ko būtu jābiedē. Šie faktori padara BlueHost par ļoti konkurētspējīgu, ja runājam par iespējām maksāt.
 • Elastīgi norēķinu plāni. BlueHost piedāvā gan gada, gan mēneša plānus ar pieejamām atlaidēm ilgākiem plāniem. Tas klientiem stimulē ilgāk būt kopā ar uzņēmumu, lai ilgāk attīstītu labu saziņu ar mitināšanas pakalpojumu un veidotu uzticību savas vietnes uzticamībai..
 • Speciālie piedāvājumi. BlueHost bieži piedāvā īpašas atlaides un piedāvājumus uz viņu iesaiņojumiem, tāpēc ir vērts pievērst uzmanību un redzēt, vai varat ietaupīt naudu. Šī var būt pievilcīga iespēja cilvēkiem, kuri vēlas tērēt mazāk, vai iesācējiem, kas vēlas samazināt savu riska faktoru.

Mīnusi BlueHost

Neviens pakalpojums nav bez tā kļūdām, un BlueHost, diemžēl, neatšķiras. Ir dažas jomas, kurās BlueHost mēdz atpalikt no konkursa:

 • BlueHost ir gan uzticami, gan konkurētspējīgi pakalpojumi, taču ir arī daži, kas ir labāki. Lai gan BlueHost pilsētā nav vislielākais ātrums, viņi par šo faktu ir gatavi, publicējot specifikāciju saviem serveriem un funkcijām.
 • BlueHost cenu struktūra var būt ļoti saprātīga, izmantojot īpašos piedāvājumus un piedāvājumus, taču kopumā to cenas, salīdzinot ar konkurenci, ir nedaudz iespaidīgas. To lielā mērā atspoguļo fakts, ka daudzi no BlueHost plāniem ir ļoti ierobežoti krātuves un dažu citu funkciju ziņā.
 • Uzglabāšanas ierobežojumi. Viena no visspilgtākajām funkcijām, ko daudzi lietotāji pamanīs par BlueHost pakalpojumu plāniem, ir ierobežojums, kāds daudziem plāniem ir attiecībā uz tādām lietām kā krātuve un rezervētajiem domēniem. Lai gan BlueHost faktiskās cenas un pakalpojumi ir ļoti konkurētspējīgi, ir ieteicams uzmanīties un precīzi zināt, ko jūs saņemat, un vai tas tiešām atbilst jūsu vietnes plānam..
 • Liela kompānija. Lai gan BlueHost resursi un zīmola atpazīstamība to padara pievilcīgu daudzos veidos, ir arī daudz veidu, kā arī lielākam uzņēmumam var pietrūkt. Liela uzmanība tiek pievērsta lietotāju informēšanai un apkalpošanai, un daži tirgus nišas var palikt ārpusē, un daži pakalpojumi var tikt ignorēti vai aizmirsti. Būt lielam uzņēmumam arī padara BlueHost par kiberuzbrukumu mērķi, kas ir svarīgs jautājums, kas jāņem vērā.
 • Nav BBB akreditācijas. BlueHost nav akreditējis Labāka biznesa birojs, neskatoties uz to, ka tas ir liels vārds šajā nozarē vairāk nekā 15 gadus. Tas var būt sarkanais karogs tiem, kurus ir pieraduši nomierināt tādas organizācijas kā BBB.

Daži no šiem trūkumiem var šķist diezgan lieli, taču tas tiešām ir jautājums par to, kā BlueHost sacenšas ar konkurentiem. BlueHost piedāvā daudzas priekšrocības, kas viegli novērš daudzos trūkumus, kurus mēs šeit esam minējuši.

Tātad, tagad, kad esam pārdomājuši BlueHost, apskatīsim HostGator.

Par HostGator

HostGator ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Hjūstonā, Teksasā, un tas ir mazliet izplatījies arī Ostinā, Teksasā. Tos 2002. gada oktobrī dibināja toreizējais students Brents Okslijs.

Uzņēmums 2006. gadā izturēja 200 000 reģistrētu domēnu un tika iekļauts Inc. žurnāla 2008. gada visstraujāk augošo uzņēmumu sarakstā. Tāpat kā BlueHost, viņiem ir atzīta reputācija par kvalitatīviem pakalpojumiem, kurus viņi ir izveidojuši ilgā laika posmā..

Tātad, kādi ir atšķirīgie HostGator plusi un mīnusi?

Plusi HostGator

 • HostGator piedāvā garantētu 99,9% uptime, un tai ir reputācija, ka tā saglabā šo garantiju. Uzticams resursdators ir neticami svarīgs, un dažām vietnēm dažas minūtes var nozīmēt milzīgus trafika un ienākumu zaudējumus. Zinot, ka jūsu mitināšanas pakalpojumam ir mugura, ir milzīgs plus.
 • Naudas atdošanas garantija. HostGator saviem pakalpojumiem piedāvā 45 dienu naudu atpakaļ garantiju. Ja jūs neapmierina un atceļat 45 dienu laikā, jūs saņemsit pilnu atmaksu. Ir vērts atzīmēt, ka šī garantija attiecas uz ilgāku laika periodu nekā BlueHost 30 dienu garantija.
 • Lietošanas ērtums. HostGator ir balstīta uz nozares standarta cPanel, kas ir pazīstama ar viegli iemācāmu saskarni, kā arī ar Plesk saskarni. Mākoņu bāzes pakalpojums Plesk un ērtais cPanel padara HostGator ļoti draudzīgu gan jauniem, gan pieredzējušiem lietotājiem.
 • Linux & Windows plāni. HostGator piedāvā gan uz Linux, gan uz Windows balstītus plānus saviem koplietotajiem un speciālajiem serveriem. Tas var būt pievilcīgāka funkcija dažiem pieredzējušākiem lietotājiem, bet jaunākiem vai mazāk gudriem lietotājiem šis faktors mazāk rūpēsies.
 • Bezmaksas vietņu migrācija. HostGator piedāvā bezmaksas migrācijas pakalpojumu, lai jūsu vietni pārvietotu uz viņu mitināšanu. Tas ir milzīgs pluss cilvēkiem, kuri vēlas mainīt hostinga pakalpojumu sniedzējus, vai cilvēkiem, kuri iegādājušies lietotu domēnu un vēlas to atjaunot HostGator.
 • Diennakts klientu atbalsts. Tāpat kā BlueHost, HostGator piedāvā 24 stundas diennaktī klientu atbalstu pa tālruni. Vienmēr ir svarīgi spēt saņemt atbalstu, ja jūsu pakalpojumā ir dīkstāve vai ja jums ir jautājums, kas attiecas uz jūsu pakalpojumu. Jūsu mājas lapas nevainojama darbība ir spēles nosaukums, un laba atbalsta līnija ir labs veids, kā to nodrošināt.
 • Elastīgi norēķinu plāni. Tāpat kā BlueHost, HostGator piedāvā gan gada, gan mēneša plānus, ar atlaidēm ilgākiem plāniem. HostGator piedāvā daudz plašāku plānu klāstu ar sarežģītāku funkciju klāstu, tāpēc salīdzinājumā ar BlueHost šis faktors var būt nedaudz ietekmīgāks..
 • Bezmaksas SEO konsultācijas. HostGator piedāvā bezmaksas konsultācijas par meklētājprogrammu optimizāciju jūsu vietnei. Tas ir milzīgs pluss lietotājiem, kuri vēlas palielināt savu datplūsmu vai panākt, lai to saturu redz pēc iespējas vairāk cilvēku. Tas ir labs veids, kā cilvēki tikai sāk nogalināt divus putnus ar vienu akmeni, jo SEO būs liela uzmanība daudzām jaunām vietnēm, kas tikko sākušas darbību, un profesionālas konsultācijas var būt dārgas.
 • Specializētā WordPress mitināšana. Kaut kas cits uzņēmums pastāvīgi piedāvā to, kas BlueHost nav, ir specializēta WordPress mitināšana. Šis pakalpojums ir izveidots, lai palielinātu WordPress lietojamību, un tam ir bezmaksas migrācijas un citas specializētas funkcijas.

Kā redzat, HostGator ir dažas iespaidīgas karbonādes, kad runa ir par to funkcijām un priekšrocībām. Daži no viņu piedāvājumiem pat pārspēj BlueHost! Abi uzņēmumi ir diezgan salīdzināmi, un mēs sīkāk izpētīsim, kā tie tiek salīdzināti sekundē.

Pirms mēs to darīsim, apskatīsim dažus trūkumus, kas saistīti ar HostGator.

Mīnusi HostGator

 • Nav bezmaksas domēna vārda. Hostgator nepiedāvā bezmaksas domēna vārdu ar saviem plāniem, un jums būs jādomā par domēna izveidi. Tas nav tik liels jautājums cilvēkiem, kuri migrē vai jau maksā par savu domēnu, taču tas var būt faktors dažiem cilvēkiem, kuri vēlas ietaupīt naudu.
 • Agresīvs mārketings. HostGator ļoti cenšas jums pārdot papildu funkcijas un dārgākus plānus, un viņi par to nekautrējas. Lai arī viņu plāni piedāvā labas iespējas par saprātīgām cenām, agresīvs augšupielādes mārketings nav vispievilcīgākā pakalpojuma īpašība.
 • Nav Windows VPN mitināšanas. Diemžēl HostGator nepiedāvā uz Windows balstītu VPN mitināšanu. Tas var radīt lielas atšķirības cilvēkiem, kuri pieraduši strādāt pie platformas, taču lielākajai daļai cilvēku tas parasti nav par lielu lietu. Tas tomēr var dot labumu lietotājiem, kuriem drošība ir vajadzīga vairāk nekā citiem. Drošība vienmēr ir svarīga, taču daži pakalpojumi var pieprasīt vairāk, un neatbilstība šai kategorijai var būt automātiska spēle.
 • Nav akreditējusi BBB. Tāpat kā BlueHost, arī HostGator nav BBB akreditācijas, neskatoties uz to, ka darbojas vairāk nekā desmit gadus. Atkal tas patiesībā nenozīmē atšķirību salīdzinājumā ar pašu vietni, tas vienkārši nozīmē, ka tā uzticamības organizācija kā BBB nav pārbaudījusi savu pakalpojumu uzticamību un cenu struktūras konkurences taisnīgumu. Tas tiešām ir tikai liels darījums, ja šāda akreditācija jums daudz nozīmē, bet ir arī daudz citu hostinga uzņēmumu, kuriem ir akreditācija no BBB.
 • Ilgas saistības par labākajām atlaidēm. Lai saņemtu vislabākās atlaides no HostGator, jums būs jāapņemas gadiem ilgi, kas dažiem cilvēkiem var radīt neērtības. Tas jo īpaši ietekmēs, ja vēlaties samazināt savu risku vai ja jums ir šaubas par HostGator pakalpojumiem. Ja vien jūs negaidīsit, ka drīz mainīsit saimniekus vai tiešām jums vajadzēs ietaupīt naudu, tas, iespējams, nebūs liels darījums.

Tāpēc tagad, kad esam apskatījuši abu uzņēmumu piedāvātos piedāvājumus, apskatīsimies, kā viņi sakraujas viens otram blakus, lai redzētu, kurš no tiem top.

Funkcionalitāte, atbalsts un cena

Lai koncentrētāk apskatītu, kurš uzņēmums piedāvā vairāk nekā otrs, salīdzinājumu mēs sadalīsim trīs kategorijās: funkcionalitāte, atbalsts un cena. Atrodot acīmredzamu līderi šajās kategorijās, mēs gūsim precīzu priekšstatu par to, kurš uzņēmums ir labākais jūsu vietnes mitināšanai.

Funkcionalitāte

Abām vietnēm ir diezgan uzticama garantija par viņu pakalpojumu. Arī BlueHost pakalpojums ātruma un darbības laika ziņā spēj saskaņot HostGator pakalpojumus. Naudas atdošanas garantija uzņēmumam HostGator ir ilgāka – 45 dienas salīdzinājumā ar 30 dienām BlueHost pakalpojumam.

HostGator ir daudz plašāks plānu klāsts, kuriem kopumā ir mazāk ierobežojumu nekā BlueHost. HostGator ir specializējies WordPress mitināšana, kurā BlueHost nav. Cenu diapazona apakšējā daļā krātuves un domēnu ierobežojumi faktiski atbilst BlueHost, tāpēc ir iespējams, ka mēs redzam, ka BlueHost šeit virzīsies uz priekšu.

HostGator ir arī iebūvēts vietņu veidošanas rīks, kas var būt milzīgs ieguvums cilvēkiem, kuri nevēlas pārvietoties, salīdzinot citu programmatūras komplektu, lai atrastu to, ko viņi meklē. Viņi var vienkārši izmantot veidotāju, kas vislabāk darbojas ar viņu mitināšanas platformu.

Kopumā es to nosaukšu par kaklasaiti šajā kategorijā, jo abas vietnes darbojas labi, un tām ir salīdzināmas funkciju komplekti ar zemu cenu diapazonu. HostGator varētu dot priekšroku pieredzējušākiem lietotājiem vai cilvēkiem, kas vēlas dakšot nedaudz vairāk naudas.

Atbalsts

Abi uzņēmumi 24 stundas diennaktī piedāvā klientu atbalstu pa tālruni. BlueHost piedāvā atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu, taču to dara arī HostGator, un tas ir pieejams arī visu diennakti. HostGator piedāvā atbalstu arī caur biļešu sistēmu.

Abiem uzņēmumiem ir uzticama klientu atbalsta reputācija, un, šķiet, ir diezgan viegli sazināties ar cilvēku, lai saņemtu atbalstu, kas dažiem cilvēkiem var būt svarīgs. HostGator piedāvā vairāk iespēju sazināties ar atbalsta dienestu, turpretī BlueHost saviem lietotājiem piedāvā plašāku zināšanu bāzi.

Kopumā es to arī nāksies saukt par neizšķirtu. Ir grūti spriest par klientu atbalstu, faktiski to neizmantojot, tāpēc mums ir jālemj, pamatojoties uz to, kas tur ir. Abi uzņēmumi piedāvā līdzīgi uzticamus pakalpojumus, tāpēc šeit nav skaidru priekšteču.

Cena

Daudziem lietotājiem šis būs konkursa tapšanas vai pārtraukšanas brīdis. Cenu struktūra nosaka, cik efektīvs hostinga pakalpojuma komplekts jums būs. Ja jūs maksājat divreiz vairāk, nekā jums vajadzētu būt, tad kam rūpējas, vai jūsu vietne ir visstraujākā?

BlueHost piedāvā dalītu hostingu, sākot no USD 3,95 mēnesī, VPS hostingu, sākot no USD 19,99 mēnesī, un specializētā servera hostingu, sākot no USD 79,99 mēnesī. Viņu iespēju klāsts no pirmā acu uzmetiena ir nedaudz ierobežots, taču viņu piedāvātajiem plāniem ir daudz daudzpusības, un BlueHost var efektīvi izmantot daudzām dažādām vietnēm..

 • Iesācējiem, iespējams, ir laba ideja kopīgi plāni. Sākot no 3,95 USD mēnesī (parasti 7,99 USD) pamatplānam ar ierobežotu SSD krātuvi, apakšdomēniem, e-pasta krātuvi un bez īpašiem piedāvājumiem vai funkcijām. Plus plāns ir USD 5,95 mēnesī (parasti USD 10,99), un tas piedāvā neierobežotu vietņu skaitu, SSD krātuvi, apakšdomēnus un e-pasta glabāšanu. Plus plānā ir pieejami arī USD 200 mārketinga piedāvājumi. Izvēles plus pakete šobrīd ir arī USD 5,95 mēnesī (parasti USD 14,99), un piedāvā visas funkcijas neierobežotas ar visām papildu paketēm un piedāvājumiem.
 • BlueHost piedāvā VPS hostingu par USD 19,99 mēnesī ar 2 kodoliem, 30 GB SSD, 2 GB RAM, 1 TB joslas platuma, 1 domēnu / adresi un bezmaksas SSL. Uzlabotā VPS pakete par 29,99 USD dod jums 2 kodolus, 60 GB SSD, 4 GB RAM, 2 TB joslas platumu, 1 domēnu un divas adreses. Galīgā VPS pakete par 59,99 USD mēnesī dod jums 4 serdeņus, 120 GB SSD, 8 GB RAM, 3TB joslas platumu, 1 domēnu un 2 adreses. Kopumā šīm cenām un funkcijām trūkst salīdzinājumā ar Host Gator piedāvātajām cenām, lai arī zemākajos diapazonos cenas ir salīdzināmas.

HostGator piedāvā mākoņa mitināšanu no 4,95 USD mēnesī, specializēto WordPress mitināšanu, sākot no USD 5,95 mēnesī, VPS mitināšanu, sākot no USD 29,95 mēnesī, un speciālo mitināšanu, sākot no USD 119 mēnesī..

 • Mākoņu mitināšana ir līdzīga BlueHost kopīgajam plānam, un pakete “Hatchling” piedāvā vienu domēnu, 2 GB atmiņu, 2 kodolu centrālo procesoru un bezmaksas SSL sertifikātu par USD 4,95 mēnesī. Tas mēnesī sasniedz 7,95 USD ar paketi “Baby”, kas divkāršo atmiņu un centrālo procesoru un ievada neierobežotus domēnus. Dārgākā šeit ir mākoņu pakete “Bizness” par USD 9,95 mēnesī, kas dod jums 6 GB atmiņu, 6 kodolu centrālo procesoru, bezmaksas jaunināšanu uz pozitīvo SSL, bezmaksas speciālu IP un bezmaksas SEO rīkus..
 • Pārējie plāni, kurus vērts atzīmēt, ir WordPress mitināšanas plāni. Par USD 5,95 mēnesī jūs iegūstat 1 vietni ar 100 000 apmeklējumiem mēnesī, 1 GB dublējumos un bezmaksas SSL sertifikātu. Par 7,95 USD mēnesī jūs saņemat 2 vietnes, 200 000 apmeklējumu un 2 GB dublējumus. Visaugstākais ir 9,95 USD mēnesī ar 3 vietnēm, 500 000 apmeklējumiem un 3 GB dublējumiem. Šī ir diezgan vienkārša cenu struktūra, citi WordPress mitināšanas plāni ar citiem pakalpojumiem parasti piedāvā plašāku klāstu, taču šī joprojām ir ļoti laba iespēja, ja vēlaties HostGator uzticamību un citas priekšrocības ar WordPress balstītu vietni..
 • HostGator VPS hostings sākas ar USD 29,95 mēnesī, piedāvājot 2 GB RAM, 2 serdeņus, 120 GB vietas un 1,5 TB joslas platumu. Mēneša opcija 39,95 USD dod jums 4 GB RAM, 2 serdeņus, 165 GB vietas un 2 TB joslas platuma. Dārgākā ir 49,95 ASV dolāru opcija, kas dod jums 8 GB RAM, 4 kodolus, 240 GB vietas un 3 TB joslas platumu. Kopumā šie plāni ir salīdzināmi ar BlueHost’iem, taču HostGator piedāvā ievērojami augstākas uzglabāšanas iespējas ar saviem VPS plāniem.

Verdikts: HostGator vai BlueHost?

Kā redzējām, abi uzņēmumi piedāvā plašu funkcionalitāti par konkurētspējīgām cenām. Šie divi uzņēmumi nonāk ļoti tuvu daudzos aspektos, un katrs mēdz atpalikt tur, kur otram ir priekšrocības.

Kopumā daudz spēcīgāko cenu iespēju dēļ man tas būs jāpiešķir HostGator. Funkcionalitāte, ko viņi piedāvā cenu diapazonā, viņi vienkārši pārspēj jebkuru citu jomu, kurā BlueHost varētu virzīties uz priekšu.

Neuzņemieties par to vārdu, veiciet pats savus pētījumus un pārbaudiet, vai nevarat atrast kaut ko, kas jums izceļas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map