BlueHost vs SiteGround – kurš hostinga pakalpojumu sniedzējs ir labākais?

bluehost-vs-siteground


Pārlūkošana starp visiem dažādiem tīmekļa mitinātājiem ar visām to bezgaumīgajām vietnēm un īpašajiem piedāvājumiem var kļūt nogurdinoša, īpaši cilvēkiem, kuri vēlas sākt darbu ar savu pirmo vietni. Bez īpašām zināšanām un katras tīmekļa mitinātājas izpētes var būt grūti iegūt patiesi labu priekšstatu par to, kā viņi visi sacenšas līdzās..

Tāpēc var būt laba ideja vienlaikus sadalīt pāris tīmekļa mitinātājus, lai salīdzinātu viņu stiprās un vājās puses. Šādi rīkojoties, mēs iegūstam koncentrētu ideju par to, ar ko mēs nodarbojamies, un ļauj mums patiešām sazināties ar to, ko katrs uzņēmums mums var piedāvāt, veidojot savas vietnes.

Šodien mēs apskatīsim vietnes BlueHost un SiteGround. Šie divi uzņēmumi ir lielie vārdi tīmekļa mitināšanas nozarē, kas attiecīgi pārsniedz attiecīgi 2 miljonus un 1,7 miljonus domēnu. Katrs uzņēmums izmanto atšķirīgus garumus ar viņu rīcībā esošajiem resursiem, un abiem ir savas stiprās un vājās puses.

Par BlueHost

2003. gadā dibinājis Metjū Heatons, uzņēmums BlueHost ir viens no uzticamākajiem nosaukumiem tīmekļa mitināšanas nozarē. Viņu plāni piedāvā rentablu un efektīvu iestatīšanu gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tīmekļa dizaineriem, un viņiem ir arī liela uzmanība pievērsta klientu atbalstam, kas rodas viņu klientu pārskatos..

Tie ir labi savienoti vārdi tīmekļa mitinātāju pasaulē, un viņi darbojas ar daudzām māsu vietnēm, piemēram, Hostmonster, Fastdomain un iPage. Lai arī viņiem agrāk ir bijušas dažas žagas, jo viņi ir paplašinājušies kā uzņēmums, viņiem ir vispāratzīta reputācija par kvalitatīviem pakalpojumiem un konkurētspējīgām cenām.

Dažas lietas, piemēram, cena vai datu ierobežojumi, kas var ietekmēt jūsu lēmumu, tāpēc ir svarīgi labi un mērķtiecīgi apskatīt plusus un mīnusus..

Plusi no BlueHost

 • Uzņēmumam BlueHost ir reputācija kā vienam no uzticamākajiem nosaukumiem nozarē. Viņi apkalpo vairāk nekā 2 miljonus domēnu, un viņiem ir interese saglabāt šo reputāciju. Tas izpaužas daudzos viņu pakalpojumu aspektos, jo īpaši klientu apkalpošanā un izmantojamībā. Cilvēki, kas vēlas izmantot pārbaudītu un patiesu uzņēmumu, nekļūs nepareizi ar BlueHost.
 • Mācību resursi. Pat ja jūs tikko sākat darbu, BlueHost ir plaša mācību resursu bibliotēka, kas izstrādāta, lai piesaistītu jaunus lietotājus un laimīgus. Šie resursi kopā ar BlueHost vispārējo izmantojamību un lielisko klientu apkalpošanu padara to par lielisku izvēli cilvēkiem, kuri meklē vienkāršību.
 • Īpašie piedāvājumi. Tāpat kā jebkura laba tīmekļa mitinātāja, arī BlueHost bieži veic darījumus un piedāvājumus, kas ļauj klientiem ietaupīt naudu par saviem hostinga pakalpojumiem. Tie mainās visu laiku, un var būt grūti tos izsekot un salīdzināt ar visiem dažādajiem darījumiem, kas ir citiem saimniekiem, tāpēc varētu būt laba ideja izpētīt dažus no šiem darījumiem pašiem..
 • Klientu atbalsts. BlueHost piedāvā 24 stundas diennaktī dzīvu klientu atbalstu pa tālruni, kā arī ierobežotu tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. Lai gan tikai viņu atbalsts pa tālruni ir pieejams visu diennakti, viņu klientu atbalsta līnijai ir lieliskas atsauksmes, un viņu klientu atbalsta komanda ir gatava jums palīdzēt neatkarīgi no tā, kas varētu satraukt jūsu pieredzi ar viņu pakalpojumu.
 • Naudas atdošanas garantija. BlueHost piedāvā naudas atdošanas garantiju, ja jūs atceļat viņu pakalpojumu 30 dienu laikā. Viņu garantija ir nedaudz īsa, salīdzinot ar dažiem citiem saimniekiem, taču tas joprojām ir plus tiem, kuri ir apņēmušies apņemties sniegt pakalpojumus.
 • Liela uzņēmuma resursi. BlueHost ir liels uzņēmums, un viņu rīcībā ir liels daudzums resursu, lai apmierinātu klientu vajadzības. Tas ievērojami atšķir viņu klientu atbalstu un vispārējo pakalpojumu kvalitāti.
 • BlueHost izmanto nozares standarta cPanel saskarni, un tas ir paredzēts, lai to varētu viegli iemācīties kopā ar plašajiem integrētajiem resursiem, ko viņi piedāvā. Pati cPanel saskarne ir labi pazīstama ar savu tiešumu un lietošanas ērtumu.
 • Lielisks serviss. BlueHost ir atzīts vārds nozarē vairāk nekā 15 gadus, un viņiem ir pieredzējusi komanda, kas ir apmācīta sniegt jums vislabāko hostinga pakalpojumu. Vietnēm, kuras tiek mitinātas ar BlueHost, ir konkurētspējīga veiktspēja, un to komplektiem, kas ir ļoti saprātīgi cenu diapazonam.

Šīs ir visvairāk no BlueHost visizcilākajām priekšrocībām. Viņiem var piedāvāt arī citas lietas, tāpēc varētu būt laba ideja pašiem palūkoties uz viņu plāniem.

Tomēr neviens uzņēmums nav ideāls, tāpēc apskatīsim jomas, kurās BlueHost ir uzlabojumu iespējas.

Mīnusi BlueHost

 • Uzņēmuma BlueHost veiktspēja ir konkurētspējīga ar cenu struktūru, taču ir arī citi hostinga pakalpojumi, kas darbojas ar lielāku ātrumu. Tomēr BlueHost par to ir daudz pārredzamības, un viņi savus serverus nosūta tieši savā tīmekļa vietnē.
 • BlueHost cenu veidošanas struktūra ir pamatoti izstrādāta, un tai ir daudz iespēju cilvēkiem, kuri vēlas sākt mazo, palielināt uzņēmējdarbību vai izmantot kaut ko specifisku, piemēram, WordPress mitināšanu. Tomēr daudzas citas vietnes ar līdzīgām funkcijām un veiktspēju piedāvā savus plānus par zemākām cenām.
 • BlueHost ierobežo daudz datu un citu lietu, piemēram, rezervēto domēnu, ierobežojumus, jo īpaši to lētākajos plānos. Tas ir raksturīgi lielākajai daļai hostinga uzņēmumu, taču visos cenu punktos BlueHost ierobežojumi mēdz būt nedaudz stingrāki nekā citiem uzņēmumiem..
 • Liela uzņēmuma problēmas. Lai gan BlueHost lielā nosaukuma resursi viņiem ļauj nodot daudzus šos resursus jūsu rīcībā, pastāv problēmas, kas saistītas arī ar to, ka esat liels uzņēmums. Viņu klientu atbalsta līnijai dažreiz var būt ilgs nogaidīšanas laiks, un tas, ka esat liels uzņēmums, padara jūs par potenciālu kiberuzbrukumu mērķi.

Kā redzat, šīs problēmas nav tik būtiskas, un tās galvenokārt ir saistītas ar BlueHost salīdzināšanu ar citiem uzņēmumiem, kas virzās uz priekšu noteiktās kategorijās. Ja jūs meklējat vienkāršību, konkurētspējīgu sniegumu un saprātīgu cenu, BlueHost, iespējams, joprojām ir labs risinājums jums.

Par vietni

Vietni Ground dibināja daži universitātes draugi 2004. gadā. Viņi apkalpo vairāk nekā 1,7 miljonus domēnu visā pasaulē, un viņiem ir reputācija, ka tie ir vieni no ātrākajiem un vislabākajiem tīmekļa mitinātājiem tirgū. Viņu uzņēmumā šobrīd strādā vairāk nekā 400 cilvēku.

Viņu plāni ir veidoti līdzīgi kā BlueHost, un viņi ir arī liels vārdu uzņēmums ar reputāciju par izcilu servisu, kas ilgst gandrīz tikpat ilgu laiku kā BlueHost..

Lai iegūtu labu priekšstatu par to, kā salīdzināt šos divus uzņēmumus, vispirms apskatīsim SiteGround plusus un mīnusus..

Plusi no SiteGround

 • Klientu atbalsts. Labas idejas iegūšana
 • Ir daudz mainīgo, kas ietekmē vietnes ātrumu. Vietne SiteGround lepojas ar daudz jaudīgu statistiku par viņu tīmekļa vietņu serveriem, un šķiet, ka viņu pakalpojums darbojas līdz galam. Vietnes vietne veiktspējas ziņā ir pazīstama kā viena no labākajām saimniekiem, tāpēc tas nav pārsteigums.
 • Neierobežots e-pasta kontu un datu bāzu skaits. Vietņu vietne saviem plāniem piedāvā neierobežotas datu bāzes un e-pasta kontus. Šī var būt ļoti pievilcīga funkcija, ja plānojat izmantot funkcijas, kurām nepieciešamas vairākas datu bāzes, vai arī jūs interesē, vai ar domēnu ir saistīti vairāki e-pasta konti.
 • cPanel interfeiss. Tāpat kā BlueHost, arī SiteGround izmanto cPanel saskarni. Tas nāk ar visām vienkāršības un lietotājdraudzīguma priekšrocībām, par kurām cPanel ir pazīstams. Tas ir arī labs faktors, ja nākotnē plānojat izmantot citu resursdatoru, jo interfeiss tiek plaši izmantots.
 • Bezmaksas PCI atbilstība, izmantojot GoGeek plānu. SiteGreound GoGeek plāns piedāvā bezmaksas PCI ievērošanu, kā arī bezmaksas Git & pieturvietas. Šīs ir jaukas iespējas, ja esat koncentrējies uz vienkāršību, jo tas ļauj nedaudz laika veltīt vairāk svarīgām jomām.
 • Pārredzamība & kopiena. Vietnei SiteGround ir caurspīdīguma reputācija, un tā atbalsta plaukstošu lietotāju kopienu, kas var sniegt daudz informācijas. Liela lietotāju kopiena nodrošina daudz resursu, no kuriem jūs varat gūt, kad meklējat atbildes ārpus vietnes SiteGround atbalsta pakalpojuma..

Kopumā SiteGround spēcīgākā priekšrocība ir tā veiktspēja. Cenas un citas iespējas ir līdzvērtīgas arī citiem uzņēmumiem, piemēram, BlueHost.

To sakot, mums ir jāaplūko arī trūkumi, ja vēlamies iegūt labu priekšstatu par to, ar ko mēs nodarbojamies.

Mīnusi SiteGround

 • Lai gan SiteGround saviem plāniem bieži piedāvā ievērojamas atlaides, to cenas ir nedaudz augstākas nekā konkurence par tām pašām funkciju kopām. Tas nav īsti liels darījums, ja domājat par veiktspējas pieaugumu, taču tas joprojām var būt faktors, ja cena ir jūsu lielākā problēma.
 • Tāpat kā BlueHost, arī vietnei SiteGround ir plaši ierobežojumi daudziem tās plāniem, īpaši lētākiem. Ja jūs sākat mazo, tas, iespējams, jums nav liels faktors, bet cilvēkiem, kuri meklē augstākas klases plānus, tas varētu šķist problēma.
 • Uz izstrādātājiem orientēts pakalpojums. Daudzas SiteGround funkcijas un specialitātes ir vērstas uz profesionāliem izstrādātājiem, kuri profesionāli veido vietnes. Lai gan tas pats par sevi nav trūkums, tas var ietekmēt jūsu lēmumu, ja jūs tikko sākat darbu. Cilvēki, kas joprojām mācās izveidot un pārvaldīt vietni, vai arī uzņēmumi ar minimālu tiešsaistes klātbūtni joprojām atradīs tādu pakalpojumu kā BlueHost..

Šis ir diezgan īss saraksts ar dažiem diezgan vispārīgiem trūkumiem. Kopumā, pat ja jūs dodaties ar lētāku plānu, funkcijas ir ļoti salīdzināmas ar citu saimnieku plāniem, kuru cena ir līdzīga, un sniegums ir vērts papildu izmaksas vai dažus ierobežojumus.

Cilvēki, kas vēlas palielināt savu tiešsaistes klātbūtni vai profesionāli attīstīt vietnes, vietnesGround uzskatīs par labu izvēli, savukārt cilvēki, kuri vēlas vairāk vienkāršības un visaptveroša atbalsta, iespējams, vēlēsies izmantot BlueHost.

Tomēr mums joprojām ir jāskatās uz abiem uzņēmumiem un jānoskatās, kā to dažādās īpašības tiek īpaši salīdzinātas. Šajā nolūkā mēs koncentrēsies uz trim jomām: Funkcionalitāte, atbalsts, un Cena.

Funkcionalitāte

Neapstrādātā enerģijas ziņā SiteGround uzvar ar zemu cenu. BlueHost ir informēts par viņu specifikācijām, un, lai arī viņu pakalpojumi ir diezgan konkurētspējīgi, tie nevar precīzi atbilst vietnes SiteGround ātrumiem. Jūs maksāsit nedaudz papildus, kā mēs redzēsim pēc brīža, taču veiktspēja ir cenas vērta, ja tas ir tas, ko pieprasa jūsu vietne.

Ir arī orientācija uz izstrādātāju. SiteGround funkcijas lielākoties ir paredzētas profesionāliem izstrādātājiem, kas nozīmē, ka viņu mitināšanas pakalpojums ir labi aprīkots, lai apmierinātu profesionāla vietnes dizainera prasības. Ja tas ir klienta tips, kuru jūs uzskatāt par sevi, tad SiteGround, iespējams, būs jūsu izvēle.

Tomēr funkcionalitātes kritums nav tik ekstrēms, lai padarītu salīdzināšanu negodīgu. BlueHost, kā jau teicu, piedāvā ļoti konkurētspējīgu funkciju komplektu, ar daudz mācību resursiem un labi pārskatītu klientu atbalsta sistēmu, kuru var piesaistīt jaunāki vai maz laika lietotāji.

Kopumā tas, iespējams, būs atkarīgs no vietnes veida, kuru vēlaties attīstīt, taču, ņemot vērā tās veiktspēju, mēs šeit nodosim zeltu vietnei SiteGround..

Atbalsts

BlueHost piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī pa tālruni, ar labām atsauksmēm un reputāciju, ka viņš ir uzmanīgs un izpalīdzīgs ar saviem klientiem. Viņi arī piedāvā tiešraides tērzēšanas atbalstu, lai gan tas visu laiku nav pieejams. Pat ja viņu klientu atbalsts ir labi pārskatīts, dažādu atbalsta veidu, piemēram, e-pasta vai biļešu sistēmas, trūkums padara šo priekšrocību par blāvu. Atbalsts ir patiešām svarīgs tikai tad, ja galu galā jums ir nepieciešama palīdzība.

Tomēr, izstrādājot vietni, joprojām ir svarīgi apsvērt, kas jums būs nepieciešams visvairāk. Ja esat iesācējs tīmekļa attīstībā vai arī jūsu pakalpojums ir ļoti jutīgs pret veiktspēju vai rodas problēmas, kas varētu būt vajadzīgas klientu atbalstam, BlueHost joprojām ir ļoti spēcīgs konkurents. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad tiek ņemts vērā mācību resursu apjoms, ko BlueHost piedāvā saviem lietotājiem.

Neraugoties uz to, SiteGround nav pilnībā izstrādāts klientu atbalsta nodaļā. Viņu atbalsta pakalpojums ir arī ļoti labi pārskatīts, un, lai arī viņu pakalpojumi ir sarežģītāki, viņiem ir daudz laba prese par klientu atbalstu tiešsaistē. Viņu atbalsts ir pieejams arī, izmantojot dažādas iespējas, salīdzinot ar BlueHost, piemēram, biļešu sistēma. Viņu tērzēšanas atbalsts ir pieejams arī visu diennakti.

Lai arī kopumā BlueHost vietne ir vieglāk lietojama, atšķirīgo klientu apkalpošanas iespēju trūkums liek svariem atkal kļūt par SiteGround..

Cena

Summa, ko maksāsit par savu mitināšanas pakalpojumu, lielākajai daļai lietotāju bieži vien ir pamats vai pārtraukums. Lielisks funkciju komplekts nav ļoti noderīgs, ja jums pašam ir jāveic bankrots, lai to atļautu, vai arī, ja jūs varat vienkārši iegūt izdevīgāku darījumu kaut kur citur.

Šeit tas var kļūt grūts. Kā jau teicu iepriekš, visu pieejamo darījumu un īpašo piedāvājumu uzskaite var radīt milzīgas sāpes kaklā. Tāpēc mēs vienkārši saliksim dažus no BlueHost plāniem līdzās vietnei SiteGround, lai redzētu, kā katrs viņu plāns salīdzina to funkcijas un izmaksas.

BlueHost piedāvā dalītu hostingu, sākot no USD 3,95 mēnesī, VPS hostingu, sākot no USD 19,99 mēnesī, un specializētā servera hostingu, sākot no USD 79,99 mēnesī. Viņu iespēju klāsts no pirmā acu uzmetiena ir nedaudz ierobežots, taču viņu piedāvātajiem plāniem ir daudz daudzpusības, un BlueHost var efektīvi izmantot daudzām dažādām vietnēm..

 • Iesācējiem, iespējams, laba ideja ir kopīgi plāni. Sākot no 3,95 USD mēnesī (parasti 7,99 USD) pamatplānam ar ierobežotu SSD krātuvi, apakšdomēniem, e-pasta krātuvi un bez īpašiem piedāvājumiem vai funkcijām. Plus plāns ir USD 5,95 mēnesī (parasti USD 10,99), un tas piedāvā neierobežotu vietņu skaitu, SSD krātuvi, apakšdomēnus un e-pasta glabāšanu. Plus plānā ir pieejami arī USD 200 mārketinga piedāvājumi. Izvēles plus pakete šobrīd ir arī USD 5,95 mēnesī (parasti USD 14,99), un piedāvā visas funkcijas neierobežotas ar visām papildu paketēm un piedāvājumiem.
 • Viņi arī piedāvā specializētus WordPress mitināšanas plānus, sākot no USD 3,95 mēnesī vienai vietnei ar 50 GB vietas un bezmaksas domēnu vienam gadam. Viņu Plus plāns palielina to līdz USD 5,95 mēnesī un piedāvā neierobežotu vietņu skaitu, neizmērītu vietni vietnei un dažas būtiskas funkcijas. Dārgākā iespēja ir Choice Plus plāns, kas piedāvā neierobežotu vietņu skaitu, neizmantotu vietņu vietu, bezmaksas domēnu vienam gadam, 1 domēna privātumu un automātisku dublēšanu par USD 5,95 mēnesī (parasti USD 14,99)..
 • Ir arī VPS hostings par USD 19,99 mēnesī ar 2 kodoliem, 30 GB SSD, 2 GB RAM, 1 TB joslas platuma, 1 domēnu / adresi un bezmaksas SSL. Uzlabotā VPS pakete par 29,99 USD dod jums 2 kodolus, 60 GB SSD, 4 GB RAM, 2 TB joslas platumu, 1 domēnu un divas adreses. Galīgā VPS pakete par 59,99 USD mēnesī dod jums 4 serdeņus, 120 GB SSD, 8 GB RAM, 3TB joslas platumu, 1 domēnu un 2 adreses.

Vietne piedāvā trīs plānus: Startup (par USD 3,95 mēnesī) ietver vienu vietni, 10 GB vietas, 10 000 ikmēneša apmeklējumus un visas būtiskās funkcijas. Viņu GrowBig plāns ir USD 5,95 mēnesī, un tas piedāvā vairākas vietnes, 20 GB vietas un 25 000 ikmēneša apmeklējumus. Šis plāns ietver arī visas būtiskās un premium funkcijas. Viņu dārgākais plāns ir GoGeek plāns par USD 11,95 mēnesī, kas piedāvā vairākas vietnes, 30 GB mēnesī, 100 000 apmeklējumus mēnesī, kā arī visas būtiskās, premium un Geeky Advanced funkcijas.

Kopumā šīs divas cenu struktūras ir ļoti salīdzināmas, lai gan BlueHost piedāvā nedaudz lielāku pielāgošanu. Vietnes vietnes plāni ir nedaudz pilnveidoti, taču visas funkcijas joprojām pastāv. Viņu atlaides padara cenu ļoti saprātīgu, kaut arī viņu parastās cenas ir daudz augstākas.

Abus pakalpojumus cenas ziņā ir grūti salīdzināt, jo to funkciju komplekti ir salīdzināmi un tomēr atšķirīgi. Kā es teicu iepriekš, ja jums ir nepieciešama lielāka jauda un esat gatavs maksāt nedaudz vairāk, SiteGround, iespējams, būs jūsu labākā likme. Piedāvātās funkcijas ir pielāgotas augstākām prasībām, un to cenu struktūra joprojām ir ļoti konkurētspējīga salīdzinājumā ar BlueHost.

No otras puses, jaunāki lietotāji un cilvēki, kas joprojām mācās, neatradīs nepieciešamo papildu jaudu vai funkcijas. Rezultātā BlueHost cenas ir lētākas, tāpēc var būt laba ideja doties šajā maršrutā, ja jums nav nepieciešams tik daudz enerģijas.

Arī klientu atbalsts ir laba lieta, kas jāņem vērā kā daļa no BlueHost cenām, jo ​​tās galu galā ir diezgan salīdzināmas ar SiteGround cenām. Abās vietnēs ir ļoti labs klientu serviss, taču BlueHost koncentrēšanās uz jaunākiem tīmekļa izstrādātājiem un mazāk pieredzējušiem klientiem galu galā padarīs viņu klientu atbalstu uzticamāku tiem, kam tas nepieciešams..

Verdikts: BlueHost vai SiteGround?

Tagad, kad mēs esam sadalījuši abus šos saimniekus līdztekus, mēs redzam, ka viņu pakalpojumi ir ļoti salīdzināmi, bet vietnei ir tendence virzīties uz priekšu veiktspējas ziņā. Mēs esam arī redzējuši, kā BlueHost plašie mācību resursi, iebūvētās programmas un vispārējā lietošanas ērtība ir ļoti pievilcīgi lietotājiem, kuri joprojām mācās. Tas labi darbojas ar zemākām specifikācijām un joprojām konkurētspējīgo BlueHost funkciju komplektu.

Vietnes vietne, kas orientēta uz izstrādātājiem, tomēr padara to par ļoti pievilcīgu pavisam citam klientu lokam. Ja esat profesionāls izstrādātājs vai persona, kas prasa lielāku ātrumu un pielāgošanu jūsu vietnei, papildu nauda tiks iztērēta, izvēloties vietni SiteGround..

Abām vietnēm ir sena vēsture, un tām ir iedibināta reputācija ar plašu klientu bāzi. Šeit ir grūti izvēlēties galīgo uzvarētāju, taču, tā kā mēs, iespējams, vēlamies sākt mazo, ar lielu atbalstu, BlueHost saņem mūsu galveno ieteikumu. Atkal, ja jums ir augstāki standarti, jūs, iespējams, atradīsit SiteGround ļoti pievilcīgu.

Ir daudz funkciju, kuras es neaptveru abiem uzņēmumiem, un plaša reģistrētu lietotāju kopiena, kas, iespējams, vēlas dalīties ar jums saviem stāstiem. Veiciet dažus savus pētījumus un noskaidrojiet, vai nevarat atrast kaut ko tādu, ko esmu palaidis garām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map