InMotion hostings vs A2Hosting – kurš hostinga uzņēmums ir labākais?

01.06.2020
Hostinga salīdzinājums 'InMotion hostings vs A2Hosting – kurš hostinga uzņēmums ir labākais?
0 22 мин.

inmotion-vs-a2hosting


Gan InMotion Hostings, gan A2Hosting ir ļoti slavēti ar klientu bāzi. Pirms izlemjat, kuru hostinga pakalpojumu sniedzēju izvēlēties no šīm divām ievērotajām alternatīvām, jums ir jāiedziļinās detaļās. Šajā rakstā mēs veiksim padziļinātu pārskatu, iepazīstinot jūs ar abu uzņēmumu priekšrocībām un trūkumiem.

Līdz šī raksta beigām jūs precīzi zināt, ko no viņiem sagaidīt. Tādējādi būs daudz skaidrāks, kurš visvairāk atbilst jūsu vietnes vajadzībām. Jūs redzēsit daudz bezmaksas rīku, jaudīgas funkcijas, labi pielāgotus plānus, vispārīgas lietotāju atsauksmes par diviem pakalpojumu sniedzējiem un daudz ko citu. Lielākā daļa cilvēku ir dzirdējuši par InMotion Hosting, pateicoties tā kvalitatīvajam klientu atbalstam.

Lai arī tā ir svarīga jebkura tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja sastāvdaļa, joprojām ir daudz svarīgāku lietu, kuras mēs vēlamies pieminēt par tām. Vietnē A2Hosting jūs varat arī saņemt daudz profesionālas palīdzības no viņu klientu atbalsta, lai gan ne tas, ka daudzi cilvēki ir pazīstami ar uzņēmumu. Iemesls tam ir A2Hosting nemaz nekoncentrējas uz reklamēšanu. Vienīgais, ko viņi vēlas, ir ieguldīt savu pakalpojumu uzlabošanā. Tagad redzēsim, kas notiek, ja salīdzinām šos divus milzīgos vārdus!

InMotion – konsekventa tīmekļa mitināšana

Jaunpienācējiem un ilggadējiem lietotājiem parasti nav vienāda viedokļa par tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Jaunie lietotāji ir optimistiskāki par pakalpojumu nekā tie, kuri ir pieredzējuši tā negatīvos aspektus. Tomēr InMotion hostings noteikti ir izņēmums. Būdams viens no viskonsekventākajiem pakalpojumu sniedzējiem, tas viegli iegūst lielākās daļas klientu uzticību. Uzņēmums tika izveidots nelielā birojā 2001. gadā, un tā sākumā bija tikai divi dalībnieki.

Viss sākās ar vienu serveri, kas pēc daudzu gadu darba kļuva par diviem milzīgiem datu centriem. Viņi, iespējams, nav lielākais uzņēmums nozarē, bet tas ir tikai tāpēc, ka viņi galvenokārt iegulda savu pakalpojumu uzlabošanā un ar saviem plāniem nodrošina vairāk noderīgu funkciju. Kopīgotā mitināšana bija pakalpojuma veids, ar kuru viņi sākotnēji sāka.

Tagad viņi piedāvā dažāda veida hostinga plānus, ieskaitot uzņēmējdarbību, VPS, tālākpārdevēju un īpašas paketes. Kā WordPress lietotājs varat izmantot plašā klāsta koplietojamo hostinga plānu priekšrocības, kas ir optimizēti arī CMS un WooCommerce. Papildu pakalpojumi InMotion ietver domēna reģistrāciju, vietņu veidošanu un dažādus vietņu mitināšanas rīkus.

Plusi & InMotion hostinga mīnusi

Pros no InMotion mitināšanas

 • Labākā naudas atdošanas garantija – Neatkarīgi no tā, kuru mitināšanas plānu jūs izvēlaties InMotion, varat būt drošs, ka viņi atmaksās visu jūsu naudu, ja atcelsit abonementu 90 dienu laikā. Tā ir diezgan dāsna naudas atdošanas garantija, un, iespējams, tā ir visilgākā, ja salīdzina to ar dažiem citiem pakalpojumu sniedzējiem. 15, 30 un 60 dienu periodi ir daudz biežāki, taču ilgāka atmaksas perioda noteikšana tikai parāda, cik pārliecināts ir pakalpojuma sniedzējs. Laikam ejot, jūs atklājat arvien vairāk labu funkciju un rīku, un, sasniedzot 90 dienu atzīmi, jūs pat nevēlaties atstāt.
 • Vērtīgas neierobežotas iespējas – Vietņu īpašnieki izvēlas mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, pamatojoties uz tā piedāvāto neierobežoto funkciju komplektu. Tas notiek tāpēc, ka katrai vietnei ir atšķirīgas vajadzības, un, ja jūsu vietnei noder InMotion piedāvātās neierobežotās iespējas, tad, iespējams, ir vērts reģistrēties. Viņu plānu galvenie pārdošanas punkti ir neierobežota datu pārsūtīšana un neierobežota vieta diskā, un jūs to varat iegūt pat ar viņu pamata plānu. Daudzi citi uzņēmumi piedāvā tikai ierobežotu krātuves un pārsūtīšanas daudzumu pat savos attīstītākajos plānos, tāpēc šī faktiski ir liela priekšrocība InMotion hostingam..
 • Papildu iespējas bez maksas – Pakalpojumu sniedzējs novērtē jaunpienācējus tik ļoti, ka tas viņiem piešķir bezmaksas domēna vārdus, kā arī citus bezmaksas piedāvājumus. Viss, kas jums jādara, ir reģistrēšanās un jūs uzreiz iegūstat domēnu kopā ar bezmaksas kredītiem, kurus varat izmantot savas vietnes reklamēšanai. Atbalstītās meklētājprogrammas, kurās varat reklamēt, ir Google, Yahoo un Bing. Turklāt InMotion nodrošina, ka jūsu vietnes dati vienmēr tiek aizsargāti, izveidojot regulāras dublējumkopijas. Dublējumi ir pilnībā automatizēti, un jums nav jāmaksā santīma, ja vien jūs nepārsniedzat noteiktu limitu. Bet par to mēs runāsim vēlāk.
 • Noderīgs klientu atbalsts – Kļūdas, kļūmes un kļūdas var notikt jebkurā laikā, pat ja esat lietpratējs. Šādos gadījumos jūs varat viegli iestrēgt, un, lai atrisinātu problēmu, iespējams, būs nepieciešama neliela palīdzība. Daudz vienkāršāks gadījums ir tad, kad vēlaties uzdot dažus jautājumus par serveriem vai platformu, kurā pašlaik strādājat. Abi gadījumi norāda, ka jābūt klientu atbalsta komandai, pie kuras jūs varat sazināties, kad viss notiek nepareizi. Par laimi, klientu atbalsts ir viens no spēcīgākajiem InMotion Hosting uzvalkiem. Diez vai var atrast uzņēmumu, kas to dara labāk, kaut arī ir daudz lielāku. Viņiem ir apmācītu speciālistu komanda, kas ir gatava jums palīdzēt visu diennakti. Viņus var sasniegt, izmantojot dažādus kanālus, tostarp tālruni, tiešraides tērzēšanu, e-pasta ziņas vai kontaktu veidlapas. Turklāt viņiem ir plaša zināšanu bāze, kur padziļināti tiek atrisināti un izskaidroti visi bieži sastopamie jautājumi. Izmantojot meklēšanas joslu, viņu bibliotēkā var atrast ļoti daudz dažādu ceļvedi, video pamācības un FAQ.
 • Augstākās klases servera komponenti – Jūsu vietnes veiktspēja galvenokārt būs atkarīga no aparatūras, kuru izmanto jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Ja tas drīz noveco, tas negatīvi ietekmēs jūsu tīmekļa lapu ielādes laiku. Tāpēc jums vajadzētu izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, kurš nekautrējas investēt jaunākajā aparatūrā. InMotion Hosting uzskata par obligātu aprīkot savus serverus ar augstākās klases komponentiem. Līdz šim uzņēmums ar saviem serveriem ir aizpildījis 2 datu centrus, kas abi atrodas ASV. Viņi garantē, ka jūsu vietne var sazināties ar serveri bez kavēšanās. Pakalpojumu sniedzēji var palielināt savu serveru ātrumu, izmantojot pienācīgu programmatūras infrastruktūru un konta pārvaldību, taču dienas beigās veiktspēja lielākoties būs atkarīga no aparatūras..
 • Pārliecinošs uptime rekords – Ja vēlaties piesaistīt milzīgu trafiku uz jūsu vietni kā uzņēmuma īpašnieks vai pat emuāru autors, jums jāpārliecinās, ka jūsu pakalpojumu sniedzēja darbības laiks pārsniedz 99% atzīmi. Jūs varat viegli aprēķināt, ko šis skaitlis nozīmē. Tas nozīmē, ka jūsu vietnes gada laikā piedzīvos tikai apmēram 6 stundas dīkstāves, kas būtībā nav nekas. Paturiet prātā, ka šis ir sliktākais scenārijs. InMotion Hostings ir viens no pakalpojumu sniedzējiem, kas veiksmīgi darbojas virs 99%, tāpēc jums nav jāuztraucas par skatītājiem, kas vīlušies pamet jūsu bezsaistes vietni. Viņi ir daudz ieguldījuši Dell serveros un jaunākajos Cisco komponentos, kas izskaidro, kā tie var būt tik atbilstoši uptime. Tas jau izklausās pietiekami labi, taču viņiem bija jāpārliecinās, ka ir ekspertu komanda, kas uzrauga serverus gadījumā, ja kaut kas noiet greizi. Pievienojiet augstākās klases infrastruktūru un cilvēku komponentus, un rezultāts ir jaudīga un uzticama mitināšana.
 • Augsta līmeņa drošība – Drošība ir vēl viens spēcīgs InMotion Hosting uzvalks. Izmantojot viņu surogātpasta filtru, jūsu e-pasta iesūtne vairs nebūs haoss, kas pilns ar surogātpastu. Tā vietā tas tiks aizpildīts ar īstiem e-pasta ziņojumiem, kas patiesībā ir svarīgi. Lai aizsargātu jūs pret ļaunprātīgu programmatūru un visu atjauninātu, viņi izmanto divas populāras drošības platformas: Patchman un Sucuri. Patchman lieliski palīdz atklāt un noņemt ļaunprātīgu programmatūru, kā arī atrod jūsu vietnes neaizsargātos punktus un vajadzības gadījumā lieto jaunāko ielāpu. No otras puses, Sucuri ir atbildīgs par drošības brīdinājumiem, dublēšanu, vietnes darbību un ļaunprātīgu programmatūru. Abi no tiem ir ļoti jaudīgi risinājumi, garantējot, ka esat simtprocentīgi aizsargāts.
 • Oglekļa pēdas samazināšana – InMotion nav tāds pakalpojumu sniedzējs, kas ar saviem serveriem piesārņo vidi. Viņi izmanto vēja turbīnas, lai ražotu enerģiju videi draudzīgā veidā. Datu centri prasa tik daudz enerģijas, ka tas atstāj ievērojamu oglekļa nospiedumu, lai to uzturētu tradicionālā veidā. InMotion būtībā dod jums iespēju dot ieguldījumu oglekļa pēdas samazināšanā, parakstoties uz viņu hostinga paketi. Protams, tā ir arī laba mārketinga prakse uzņēmumam, taču piesārņojuma samazināšana ir arvien nozīmīgāka uz mūsu planētas.

InMotion hostinga mīnusi

 • Neoptimālas cenas – Tīmekļa vietņu īpašnieki, kas reģistrējas pamata tīmekļa mitināšanas plānā, parasti vēlas izmantot soli pa solim. Pieaugot viņu vietnēm, viņi galu galā vēlas pāriet uz nākamo plānu, kas ir nedaudz spēcīgāks un dārgāks nekā iepriekšējais. Galu galā jūs nevēlaties maksāt par vairāk resursiem, kas jums faktiski nepieciešami. InMotion Hosting ir tas, ka viņu hostinga plāni nav īsti ideāli. Ja jūs sākat ar viņu lētāko plānu, jums ātri beigsies resursi, un starp nākamo un pašreizējo plānu būs liela cenu atšķirība. Nemaz nerunājot par to, ka nevar maksāt katru mēnesi, jo ir tikai viena gada līgumi vai vairāk. Iespējams, ka jaunpienācēji nevēlēsies palikt pilnu gadu. Tomēr viņi var izmantot InMotion 90 dienu naudas atdošanas garantijas priekšrocības. Saskaņā ar atsauksmēm šī garantija nenozīmē daudz. Daudzi cilvēki nolemj doties prom tieši pēc tam, kad ir redzējuši cenas.
 • Apšaubāmi paketes ierobežojumi – Ja ielūkojaties InMotion mitināšanas plānos, šķiet, ka viņi cenšas piespiest savus lietotājus uzlabot savu plānu. Piemēram, viņu palaišanas plāns ierobežo jūs ar 2 vietnēm un 2 datu bāzēm, lai gan tas ir diezgan spēcīgs plāns ar visām citām paketē iekļautajām funkcijām. Tie rodas kā nevajadzīgi ierobežojumi. Tiem, kuri patiešām vēlas palielināt savu klātbūtni tiešsaistē ar vairāk nekā 2 vietnēm, vienīgā iespēja ir samaksāt par nākamo plānu, kas varētu būt nevajadzīgi spēcīgs. Tas ir tāpat kā katru mēnesi izmest dažus dolārus pa logu. Jūs varat atrast daudz citu pakalpojumu sniedzēju, kuru plāni ir pielāgoti tā, lai lēnām varētu palielināt savu budžetu ar tiešsaistes biznesu, līdz varat atļauties nākamo plānu. Daudzas no tām ļauj arī mitināt vairāk nekā 2 vietnes, ja ne neierobežotas.
 • Ilga konta iestatīšana – Viss iestatīšanas process InMotion Hosting ir diezgan garš un sarežģīts. Tā vietā, lai padarītu to pēc iespējas skaidrāku un ātrāku, viņi izvēlējās vadīt klientus, izmantojot virkni lapu, kuru pabeigšana prasa daudz laika. Jūsu servera un vietnes iestatīšanai un darbībai nevajadzētu būt tik kaitinošam procesam.
 • Ierobežota bezmaksas dublēšana – Lai gan viņi regulāri dublē jūsu vietnes datus, viņi ir noteikuši zināmu ierobežojumu savam bezmaksas rezerves pakalpojumam. Kamēr jūsu vietnes dati neaizņem 10 GB, jūs saņemat rezerves kopijas. Ja tas pārsniedz šo robežu, tas kļūst par maksas pakalpojumu. Tomēr ir saprotams, ka viņi nevēlas uzturēt tik lielu datu daudzumu bez maksas. Arī faili, kas vecāki par 4 mēnešiem, tiek izdzēsti, tāpēc tas ļauj jums atgriezties laikā.

A2Hosting – augstas kvalitātes tīmekļa mitināšana

Iemesls, kāpēc šis mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nav tik populārs, ir tas, ka viņi nevēlas investēt sava zīmola reklamēšanā. Viņu galvenais mērķis ir pēc iespējas uzlabot hostinga pakalpojumu kvalitāti. Patiesībā viņiem pat nav nepieciešams sevi reklamēt. Lielākā daļa cilvēku, kas atrod savu vietni un reģistrējas vienā no viņu hostinga paketēm, uzreiz kļūst pārliecināti, ka viņiem ir darīšana ar ļoti spēcīgu hostinga uzņēmumu.

Tā vietā, lai mēģinātu tieši ieskaidrot klientus, A2 daudz iegulda, lai pieveiktu citus nozares lielos nosaukumus, ņemot vērā ātrumu, darbības laiku, funkcijas, drošību un klientu atbalstu. Beigās rezultāts ir tāds pats. Viņu pakalpojumi piesaista arvien vairāk vietņu īpašnieku, kuri vēlas reģistrēties un attīstīt savu biznesu.

Plusi & Mīnusi A2Hosting

Plusi par A2 mitināšanu

 • Zibensizlādes laiks – Kā jau minējām, kvalitatīva mitināšana ir viss, kas jums būtu jāgaida no A2Hosting. Viņu serveri ir aprīkoti ar jaunāko aparatūru, garantējot zibens ātru lapu ielādēšanas ātrumu vietņu īpašniekiem. Tas ir ne tikai tas, ko uzņēmums saka savā oficiālajā vietnē, bet viņu klienti to pašu saka arī pārskatos. Tiem, kurus interesē viņu pakalpojumi, A2Hosting ir datu centri, kas pieejami trīs vietās. To skaitā ir Mičigana, Amsterdama un Singapūra, attiecīgi aptverot ASV, Eiropu un Āziju. Tas garantē uzticamu vietņu mitināšanu cilvēkiem no visas pasaules. Lai viņu serveri darbotos visaugstākajā veiktspējā, tie ļauj serveriem darboties tikai noteiktam skaitam vietņu.
 • Tas arī novērš ārpakalpojumus, tāpēc A2Hosting noteikti nebūs tā veida pakalpojumu sniedzējs, kas pārdod vairāk hostinga kontu, nekā viņi faktiski var rīkoties..
 • Labi apmācīts atbalsts – Viņu klientu atbalsta komanda ir ne tikai labi apmācīta, bet arī patiesi eksperti, kad jārisina problēmas, kas saistītas ar jūsu vietni vai mitināšanas pakalpojumu. Izmantojot A2Hosting, jums nav jāgaida stundas, līdz problēma tiek atrisināta. Viņi pastāvīgi cenšas palīdzēt vienam klientam pēc otra. Viņus var sasniegt, izmantojot arī e-pastu, tiešraides tērzēšanu un tālruni. Ļoti draudzīgais un uz vietas strādājošais personāls pilnībā apzinās to, ka vietnes īpašniekam ir svarīga katra minūte. Tie ir pieejami visu diennakti, viegli gaidot klientus, kuriem nepieciešama palīdzība. Ja mēs novērtētu viņu klientu atbalstu, mēs noteikti piešķirtu tai piecu zvaigžņu novērtējumu, pamatojoties uz viņu spēcīgo sniegumu pēdējos gados.
 • Lielisks servera darbspējas laiks – A2Hosting līdz šim bija diezgan veiksmīgs, saglabājot viņu servera darbības laiku virs 99,92%, kas ir skaitlis, kas pārspēj daudzus citus nozares piedāvātājus. Tas nozīmē, ka, ja jūs savu vietni palaižat uz viņu serveriem, tad gadā tā piedzīvos vidēji 6-7 stundas dīkstāves. Ņemot vērā, ka problēmas var rasties visu laiku un neviens hostinga pakalpojumu sniedzējs nav ideāls, tas ir diezgan glīts skaitlis. Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju cenšas saglabāt savu darba laiku virs 99%.
 • Pārvaldītā drošība – Kopā ar mitināšanas paketi pakalpojumu sniedzējs arī jūsu kontā piemēro noteiktus drošības pasākumus. Vīrusi un hakeru uzbrukumi ir diezgan bieži, tāpēc viņiem ir jāaizsargā jūsu vietnes dati no kaitējuma. Kad esat reģistrējies, viņi aktivizē ugunsmūri, kas bez pauzes nodrošina aizsardzību pret draudiem. A2Hosting novērš ļaunprogrammatūru piekļuvi jūsu datiem ar populāro un ļoti efektīvo drošības pakalpojumu HackScan. Tas nedaudz atšķiras no tiem, ko nodrošina citi mitināšanas uzņēmumi, jo tas neprasa, lai jūs pats uzraudzītu programmatūru. A2Hosting to darīs jūsu vietā, kamēr jūs varēsit koncentrēties uz savas vietnes uzdevumiem. Tie nodrošina pakalpojumu, kas pat neprasa, lai jūs to uzturētu.
 • Bezmaksas vietņu pārsūtīšana – Parasti, atstājot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, tā nav patīkama pieredze. Parasti tajā ir iekļauta papildu maksa, un pat nedomājiet par to, vai lūgt viņiem migrēt jūsu vietnes datus. Tomēr A2Hosting nepavisam nav tāds. Viņi ir dāsni pat tiem klientiem, kuri vēlas pārtraukt abonēšanu. Pieņemsim, ka vēlaties pamest pakalpojumu sniedzēju pēc viena gada abonēšanas, jo esat atradis daudzsološāku alternatīvu. Tādā gadījumā viņi būs vairāk nekā gatavi palīdzēt jums migrēt vietnes datus uz jauno serveri. Kas zina, varbūt jūs nolemjat atgriezties. Tas tikai prasa jaunajam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam palaist cPanel savos serveros. Šis pakalpojums ir īpaši noderīgs lielākām vietnēm, kurās ir uzkrāts daudz satura un lietotāju. Tas būtu arī satriecošs maksas pakalpojums, taču viņi nolēma to darīt bez maksas.
 • Hostings ar zaļo enerģiju – A2Hosting ir viens no mitināšanas uzņēmumiem, kas veicina labāku, veselīgāku vidi. Serveru darbināšana ar zaļo enerģiju ir arvien populārāks risinājums hostinga pakalpojumu sniedzēju vidū. Tā nav tikai mārketinga nozveja, jo šodien ir ļoti svarīgi samazināt šādu darbību radīto kaitējumu. A2Hosting vēlas dot cilvēkiem iespēju padarīt pasauli labāku, izvēloties serveri, kas nepiesārņo apkārtējo vidi. Uzņēmums apvienojās ar Carbonfound.org, kas ir organizācija, kuras mērķis ir samazināt dažādu dažādu darbību radīto oglekļa pēdu. Tādēļ jūsu vietne darbosies ar oglekļa neitrālu serveri.

Mīnusi A2Hosting

 • Dārgi hostinga plāni – Šim hostinga uzņēmumam ir augsta veiktspēja, profesionāli darbinieki, maksimāla drošība, bet par kādu cenu? Izrādās, ka A2Hosting cenas ir ievērojami augstākas nekā vidēji. Mēs nesakām, ka jūs nesaņemat pietiekami daudz naudas par savu naudu. Tomēr, ja jūs meklējat pieejamus hostinga plānus, iespējams, tas nav tas uzņēmums, pie kura jums vajadzētu doties. Pārbaudot viņu kopīgotos hostinga plānus, jūs redzēsit, ka lētākais mēnesī maksā 4,90 USD. Lai pazeminātu cenu, varat to izdarīt, parakstoties uz viņu līgumu uz 1, 2 vai 3 gadiem. Tas var ievērojami samazināt cenu, padarot viņu Lite plānu tikai USD 3,92 mēnesī. Ja uzskatāt, ka hostinga plāns un funkcijas ir piemērotas jūsu vietnei kopumā, mēs varam tikai ieteikt jums izvēlēties 3 gadu plānu. A2Hosting noteikti ir dažas spēcīgas hostinga paketes, taču ar mazu budžetu katru mēnesi par tām maksāt ir sāpīgi..
 • Ierobežoti lēti plāni – Lai gan vietnē A2Hosting varat atrast daudzsološus lētus plānus savai vietnei, iespējams, ka tie ātri prasīs jums pārslēgties uz spēcīgāku. Piemēram, Lite plāns ierobežo jūs ar vienu vietni ar 5 datu bāzēm. Tas tikai norāda, ka šie plāni nav izstrādāti ilgtermiņā. Nu, ja jūs visu laiku uzturat vietņu trafiku un saturu zemu. Vismaz mēs varam teikt, ka Lite plāns nodrošina izcilu lapu ielādes ātrumu. Divas citas paketes (Swift un Turbo) ir vēl ātrākas. Tomēr, ja jums ir nauda, ​​jums nevajadzētu kautrēties no spēcīgākajiem A2Hosting plāniem. Jūs to noteikti nenožēlosit.

A2Hosting vs InMotion – kuru izvēlēties?

InMotion Hostings nav lielākais uzņēmums, bet noteikti tas ir strauji augošs. Iespējams, ka viņiem nav tik daudz datu centru, cik viņu konkurencē, taču viņi daudz iegulda augstas kvalitātes pakalpojumu nodrošināšanā. Tas saņem daudz pozitīvu atsauksmju gan no vecākajiem lietotājiem, gan no jaunpienācējiem. Viņi cenšas lietotājiem sniegt nepieciešamos rīkus, lai tiešsaistē gūtu panākumus.

InMotion katrs hostinga plāns ir papildināts ar noderīgām funkcijām, nemaz nerunājot par to, ka katrs no tiem nodrošina neprātīgu sniegumu. Tas, kas visvairāk rūpējas par saviem klientiem, ir viņu pilnīga neatkarība no uzņēmuma un bagātīgā naudas atdošanas garantija. InMotion lietotāji neizjūt spiedienu nekavējoties iesaistīties pakalpojumā. Tā vietā viņi pavada laiku un izmēģina visas lieliskās iespējas.

Tad kāpēc jums vajadzētu izvēlēties A2Hosting? Atbilde ir vienkārša. Viņiem acīmredzami nav rūp reklāmas, mārketinga vai finanšu viltības. Par viņiem īsti nedzirdat, jo viņi ir aizņemti, nodrošinot klientus ar visaugstāko sniegumu un uzturot viņu pakalpojumu kvalitāti. Viņi viegli uztur savu darbības laiku virs 99% un nodrošina izcilu drošību un dublējumu. Kurš no tiem izklausās labāk? Tas ir jūsu lēmums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector