InMotion Hostings vs BlueHost – kurš hostinga pakalpojumu sniedzējs ir labākais?

inmotion-hosting-vs-bluehost


Tīmekļa mitināšanas nozare mainās katru dienu. Tiek parādīti jauni uzņēmumi, kas piedāvā aizraujošas jaunas mitināšanas iespējas tādām vietnēm kā idejas, piemēram, tām, kuras plānojat veidot. Galvenais, lai pārliecinātos, ka izvēlaties pareizo, ir palikt informētam.

Tur ir ļoti daudz informācijas par visiem dažādiem saimniekiem, un to var būt grūti izskatīt, tāpēc mēs apskatīsim pāris hostinga uzņēmumus un redzēsim, kā viņi sakraujas viens otram blakus. Šajā rakstā mēs salīdzināsim divus labākos tur esošos hostinga pakalpojumu sniedzējus: InMotion un BlueHost.

Sāksim ar ātru BlueHost pārskatu.

BlueHost – mitināšanas nozares līderis

BlueHost 2003. gadā dibināja Metjū Heatons, un viņi šodien ir vieni no lielākajiem vārdiem tīmekļa mitināšanas jomā. Kopā ar saviem māsas uzņēmumiem; Hostmonster, FastDomain un iPage kopā uztur vairāk nekā 2 miljonus domēnu.

Par BlueHost var teikt daudz, un tie ir lielo vārdu dzīvnieki dīvainā dīķī. Tātad, kā mēs izdomājam, vai viņi ir piemēroti mums? Apskatīsim dažas lietas, kuras es uzskatu par priekšrocībām un trūkumiem sadarbībā ar BlueHost.

Plusi no BlueHost

BlueHost piedāvā respektablu funkciju klāstu ar plaša nosaukuma resursiem un atbalsta iespējām visām viņu klientu vajadzībām:

 • 15 gadu laikā BlueHost ir veidojis sev vārdu kā uzticams hostinga pakalpojums. Viņi piedāvā plašu kvalitatīvu pakalpojumu klāstu, par kuriem viņi ir plaši pazīstami. Liela vārda iegūšana nozīmē arī to, ka tur ir daudz informācijas par to, kā šis uzņēmums iepriekš ir strādājis citiem. Apskatiet, ko citi saka par BlueHost, un pārbaudiet, vai pats nevarat izdarīt secinājumus.
 • Labi mācību resursi. Jaunu lietotāju iesaistīšana ir laba hostinga uzņēmuma neatņemama sastāvdaļa, un BlueHost ir lielisku mācību līdzekļu fonts, lai jaunus lietotājus pieradinātu pie pakalpojuma. BlueHost izmanto arī nozares standarta cPanel un var iemācīt jums svarīgas prasmes, kas palīdzēs jums turpināt darboties ar jūsu vietni.
 • Speciālie piedāvājumi. Tāpat kā jebkuram labam hostinga uzņēmumam, arī BlueHost bieži piedāvā īpašus atlaides dažādiem viņu hostinga pakalpojumiem. Pārbaudiet arī viņu māsas uzņēmumus un uzziniet, vai nevarat saņemt labus piedāvājumus.
 • Klientu atbalsts. Pārliecinoties, ka jūsu klientiem ir nepieciešamais atbalsts, ir viens no vissvarīgākajiem labas tīmekļa mitināšanas uzņēmuma faktoriem. Īpaši tad, kad jūs tikko sākat darbu, atbalsta resursi var padarīt vai sabojāt jūsu mitināšanas pieredzi. BlueHost piedāvā atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī, kā arī tiešraides tērzēšanu.
 • Naudas atdošanas garantija. BlueHost piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju par saviem pakalpojumiem. Ja jūs atceļat savu mitināšanas pakalpojumu 30 dienu laikā, par hostinga pakalpojumiem jūs saņemat pilnu atmaksu. Tomēr ir neliela drukāšana, tāpēc ieteicams to pārbaudīt viņu vietne.
 • Resursi ar lielu vārdu. Būt vienam no lielajiem puišiem nozīmē, ka BlueHost rīcībā ir pietiekami daudz resursu, lai patiešām koncentrētos uz klientu apmierinātību. Labs tīmekļa mitināšanas uzņēmums ir tikpat labs, cik apmierināti ir viņu klienti, tāpēc tas ir svarīgs faktors.
 • Kā es teicu iepriekš, BlueHost izmanto nozares standarta cPanel saskarni un piedāvā plašu zināšanu bāzi jauniem lietotājiem. CPanel saskarne ir plaši pazīstama ar tās lietošanas vienkāršību, un šie faktori apvieno, lai padarītu BlueHost ļoti draudzīgu lietotājam. Patiešām pievilcīga kvalitāte jaunākiem izstrādātājiem, uzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlas izvērsties tiešsaistē.
 • Lielisks serviss. BlueHost ir pavadījis 15 gadus, uzlabojot savas prasmes, lai sniegtu jums labākos iespējamos tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. Ir bijuši daži izciļņi, taču viņu reputācija kā vienam no vadošajiem tīmekļa mitinātājiem ir patiesa. Vietnes, kuras tiek mitinātas ar BlueHost, darbojas ļoti ātri, un pieejamo funkciju klāsts ir ļoti saprātīgs cenu diapazonam un struktūrai.

Mīnusi BlueHost

Acīmredzot ir jābūt kaut kam, kas BlueHost neveicas labāk. Šeit ir dažas jomas, kurās konkurence mēdz nedaudz apsteigt BlueHost:

 • Lai gan BlueHost piedāvā izcilu ātrumu to cenu diapazonam un funkciju struktūrai, daži citi pakalpojumi parasti pārspēj tos šajā kategorijā. Tomēr BlueHost ir ļoti godīgs attiecībā uz saviem pakalpojumiem un pārredzami sniedz precīzu informāciju par visu savu serveru un funkciju specifikācijām..
 • BlueHost ir saprātīga cenu struktūra, kurai ir tendence labvēlīgi izkonkurēt konkurentus, taču tā dažreiz var neatbilst. Daži plāni un paplašinātās funkcijas ir dārgākas nekā līdzīgas koncesijas no viņu konkurences, un šķiet, ka gandrīz maksājat par atbalstu un zīmola atpazīstamību, nevis par funkcijām.
 • Ierobežoti uzglabāšanas plāni. Atšķirībā no vairuma citu hostinga uzņēmumu, BlueHost ar saviem mitināšanas plāniem nepiedāvā neierobežotu datu glabāšanu. Lai arī likmes ir ļoti saprātīgas, tas ir acīmredzams trūkums salīdzinājumā ar dažiem citiem saimniekiem ar neierobežotām iespējām.
 • Lielvārda problēmas. Atzīstama zīmola izmantošana var būt liela uzņēmuma priekšrocība; tas piesaista uzņēmējdarbību un palielina uzticību jūsu potenciālajiem klientiem un investoriem. Tomēr jāsaka, ka ir arī dažas problēmas, kas saistītas ar lielu uzņēmumu. Liels vārds var padarīt jūs par kiberuzbrukumu mērķi, kā mēs iepriekš esam redzējuši sadarbībā ar BlueHost. Tas var arī ievērojami mainīt kvalitātes kontroles līmeni un klientu apkalpošanas kvalitāti.

BlueHost daži no trūkumiem var šķist milzīgi sarkani karodziņi, taču kopumā tie ir stabils mitināšanas uzņēmums, kura spēcīgais modelis un plašais resursu un funkciju klāsts padara tos par pievilcīgu iespēju plašam vietņu klāstam..

Tāpēc nākamais mūsu maršruts ir aplūkot InMotion.

InMotion hostings – stabilitāte & Mērogojamība

InMotion ir vēl viens plaši pazīstams zīmols, kas ir salīdzināms ar BlueHost. Kopš 2001. gada viņi ir palielinājuši savu klientu bāzi līdz vairāk nekā 300 000 domēniem, un viņi izsaka plašas pretenzijas par vislabāko sniegumu no visiem mitināšanas uzņēmumiem..

Neraugoties uz to, daudzi no šiem liela nosaukuma uzņēmumiem var sarunāties ar sava zīmola atpazīstamību un pēc tam nonākt nopietnā pārbaudē. Apskatīsim, ko InMotion piedāvā galdā, pirms mēs redzam, kā abi uzņēmumi salīdzina viens otru.

Pros no InMotion mitināšanas

 • Klientu apkalpošana. InMotion lielu uzsvaru liek uz klientu atbalstu viņu mārketingā. Viņi piedāvā ASV atbalstu, izmantojot tālruni, e-pastu, biļeti vai tiešraides tērzēšanu. Lielākā daļa no mums ir nodarbojušies ar klientu apkalpošanu, un mēs zinām, kā var šķist, ka uzņēmumiem ir vienalga. Šķiet, ka InMotion ir dedzīgi veltījusi šīs idejas izkliedēšanai, un daudzi apmierināti klienti ar prieku ziņo par izcilu apkalpošanu no savām atbalsta vietām.
 • InMotion lepojas ar 99,926% vidējo darbības laiku. Tas ir labāko vidējo rādītāju apakšējā daļā, taču tas joprojām ir ļoti labs vidējais rādītājs. Viņu faktiskais uptimes reizēm arī ir darbojies labāk nekā šis. Vēl viens labs standarts, pēc kura var spriest, ir laiks līdz pirmajam baitam (TTFB). Tas ir, cik ilgs laiks prasa serverim atbildi pēc apmeklētāja pieprasījuma. InMotion ir pārbaudīts ar pamata WordPress vietni uz dalīta hostinga plāna aptuveni 0,528 sekundes TTFB.
 • InMotion piedāvā 90 dienu naudas atdošanas garantiju, kas ir ievērojami ilgāka nekā BlueHost 30 dienu garantija. Dažiem klientiem tas var būt “padarīt vai pārtraukt” faktors, īpaši tiem, kuri vēlas ietaupīt naudu, nepaaugstinot riska faktoru, lai samazinātu maksu par visu gadu uzreiz.
 • Speciālie piedāvājumi. Tāpat kā daudziem nozares uzņēmumiem, InMotion ir pieejams virkne īpašu piedāvājumu un bezmaksas funkciju. Vienmēr ir laba ideja izpētīt to, ko šobrīd piedāvā katrs uzņēmums, lai noskaidrotu, vai kaut kur citur nevarat panākt izdevīgāku darījumu.
 • Bezmaksas datu dublējumi. Uzticamas datu rezerves kopijas ir ļoti svarīga laba mitināšanas pakalpojuma sastāvdaļa, jo vairums cilvēku ne pārāk vēlas zaudēt visus savus datus. InMotion veiktās dublējumkopijas var brīvi izgūt, kas ir pievilcīgi salīdzinājumā ar dažiem citiem uzņēmumiem, kuri iekasē maksu par dublēto datu izguvi.
 • Bezmaksas vietņu migrācija. Tas ir liels pluss cilvēkiem, kuri pamanās daudz lēkt vai kuri var būt neapmierināti ar mitināšanas uzņēmumu, kuru viņi ir izvēlējušies savai vietnei. InMotion piedāvā bezmaksas vietņu pārsūtīšanas pakalpojumu ar nulles dīkstāvi vietnei, kamēr viņi veic pārsūtīšanu.
 • Laba atbalsta kopiena. Tā kā InMotion ir vēl viens nozīmīgs vārds nozarē, tai ir uzticīga klientu un sekotāju kopiena, kas veido stabilu zināšanu un atbalsta bāzi ikvienam, kurš vēlas sākt darbu ar InMotion. InMotion ir arī viens no nedaudzajiem patiesi neatkarīgajiem zīmoliem nozarē, kas ļauj viņiem patiesi koncentrēties uz savu klientu kopienu un klientu apmierinātību.
 • Tāpat kā BlueHost, InMotion savam interfeisam izmanto nozares standarta cPanel. Vadības paneli ir viegli lietot, un tur ir daudz informācijas un literatūras, kā to efektīvi izmantot. InMotion arī integrē cPanel saskarni tieši informācijas panelī, tas nozīmē, ka jums nebūs nepieciešami atsevišķi pieteikšanās konti savam cPanel un norēķiniem..
 • BBB akreditācija. Atšķirībā no BlueHost, InMotion Hosting, Inc. kopš 2003. gada ir akreditējis Labāka biznesa birojs. Viņiem ir A + reitings, kas nozīmē, ka pakalpojumu sniegšanas un klientu apmierinātības ziņā viņi ieguva ļoti augstus vērtējumus..

InMotion hostinga mīnusi

 • Cenu struktūra. Šeit atrodams spēles nosaukums, kā atrast pareizo pakalpojumu par pareizo cenu. Neviens nevēlas maksāt vairāk, nekā nepieciešams, par pakalpojumu, kas varētu pat nebūt tā vērts. InMotion ir ļoti zemu reklamēto cenu par saviem plāniem, taču šie ir gada plāni, kur jums būs nepieciešams iegādāties visu gadu uzreiz. Viņiem ir plāni par pieņemamu cenu, taču ir plaši ierobežojumi, kurus es apspriedīšu tālāk.
 • Vietnes ierobežojumi. Jūsu vietnē atļauto datu bāzu skaits noteiks, kuras lietotnes varat palaist un kā jūsu vietne kopumā darbosies. Arī vietņu skaits, kas jums var būt vienā domēnā, ir svarīgs pārdošanas punkts daudziem hostinga pakalpojumiem. InMotion, diemžēl, stingri ierobežo šīs iespējas, ierobežojot vietņu un datu bāzu skaitu pat ar to dārgākajiem plāniem.
 • Zīmola fokuss. InMotion piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas specializējas dažādiem dažādiem vietņu veidiem. Tas var būt labi, ja atrodat kaut ko, kas lieliski piemērots jūsu vietnei, taču tas var radīt arī sāpes, ja nezināt, ko vēlaties. Pat ja jūs zināt, ko vēlaties, ja uzņēmums izkliedē uzmanību tik daudziem pakalpojumu modeļiem, tas var sagādāt grūtības dažiem klientiem, kuri var iegūt vairāk specializētu uzmanību no koncentrētāka uzņēmuma.
 • Lēna pārbaude. InMotion ļoti rūpīgi rūpējas par drošību, un visiem jaunajiem klientiem nepieciešama tālruņa verifikācija. Nevar uzreiz piekļūt savam kontam, un jūsu identitātes verifikācijas process var aizņemt daudz laika. Daži klienti pat ir ziņojuši, ka viņiem ir jānosūta sava personas attēla attēls. Lai arī tā ir laba drošībai, daudziem potenciālajiem klientiem tā var būt pagrieziena punkts.
 • Liela vārda problēmas. Tāpat kā BlueHost, InMotion ir labi pazīstams uzņēmums ar lielu skaitu reģistrētu klientu. Lai gan tas sniedz vairākas atšķirīgas priekšrocības, tas var padarīt dažus aspektus darījumos ar uzņēmumu nepamatotām galvassāpēm.

Tātad, kā redzat, starp abiem uzņēmumiem ir daudz ko aplūkot. Abiem ir atšķirīgas priekšrocības un trūkumi, un to darbība un reputācija ir ļoti salīdzināmi. Tātad, kā mēs izvēlamies, kurš no mums ir piemērots?

Kā viņi sakrauj?

Izlemt, kurš hostinga uzņēmums ir labāks, var būt izaicinājums. Ir daudz dažādu punktu, kas jāaptver, un katrs uzņēmums piedāvā ievērojami atšķirīgu pakalpojumu klāstu un īpašos piedāvājumus. Tas tiešām ir atkarīgs no tā, ko meklējat, bet, ja vēlamies aplūkot tuvāk, to var iedalīt trīs kategorijās: funkcionalitāte, atbalsts, un cena.

Funkcionalitāte

Abas vietnes lepojas ar iespaidīgu ātrumu un darbspējas statistiku, neierobežotu vietu diskā, bezmaksas domēna vārdu vienam gadam un naudas atdošanas garantijām par savu pakalpojumu. InMotion garantija ir trīs reizes ilgāka nekā BlueHosts, lai gan BlueHost lepojas ar nozares vadošo aparatūru un uptime.

Šķiet, ka BlueHost darbojas nedaudz labāk, taču cenu atšķirība un struktūra ir tā, kas šo faktoru patiešām radīs vai sagraus. BlueHost piedāvā bezmaksas vietņu veidošanas rīku ar veidnēm, kā arī bezmaksas Cloudfare CDN un neskaitāmas atlaides atkarībā no tā, kurš jūs norāda uz pakalpojumu. InMotion piedāvā arī virkni bezmaksas iespēju ar atlaižu mitināšanas plānu, ieskaitot bezmaksas veidošanas rīkus un veidnes, bezmaksas migrēšanu, bezmaksas SSD krātuvi, &c.

Neierobežots joslas platums pat ar InMotion atlaižu plāniem padara to pievilcīgu zemo cenu diapazonā, lai gan BlueHost neapšaubāmi piedāvā augstākas veiktspējas un atbalsta iespējas ar saviem lētākajiem plāniem.

InMotion sāk virzīties uz priekšu, kad skatāties uz dārgākiem plāniem, tomēr veiktspējas un funkciju jauninājumiem ir tendence pārspēt BlueHost piedāvājumus, pieaugot cenai..

Atbalsts

Klientu atbalsts un mācību resursi, ko piedāvā hostinga uzņēmums, ir daži no vissvarīgākajiem faktoriem lielai daļai klientu. Pat ja jūs neplānojat kādreiz pieprasīt klientu atbalstu, nenovērtējams ieguvums ir zināšanu un kompetences pieejamība problēmu gadījumā.

Abiem uzņēmumiem ir plaši zināšanu centri, kur jaunie lietotāji var uzzināt, kā efektīvi izmantot savus hostinga pakalpojumus, un abi uzņēmumi saviem klientiem piedāvā tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. Lai gan abi uzņēmumi piedāvā atbalstu pa tālruni, tikai BlueHost piedāvā šo pakalpojumu visu diennakti. No otras puses, InMotion piedāvā arī klientu atbalstu, izmantojot biļešu sistēmu vai Skype zvanus.

InMotion ir nedaudz mazāks nekā BlueHost, un tas parāda viņu centību pēc klientu apmierinātības. Lai gan to funkcijas var šķist nedaudz pietrūkstošas, viņu klientu atbalsta reputācija ir fenomenāla. Jums būtu grūti noskaidrot kādu, kuru pastāvīgi ir sarūgtinājuši InMotion klientu atbalsta iespējas.

Jāsaka gan, ka BlueHost diennakts tālruņa atbalsts var būt ļoti noderīgs tiem klientiem, kuri nevēlas iet caur automatizētu pakalpojumu vai biļešu sistēmu, lai saņemtu atbalstu, un arī BlueHost atbalsta ekspertu komandai ir ļoti laba reputācija problēmu risināšanā..

Galu galā tas būs atkarīgs no tā, cik liels atbalsts jums būs un kāda veida. Abi uzņēmumi piedāvā ļoti uzticamu klientu atbalstu, ar kuru vajadzētu pietikt, lai jūs apmierinātu ar savu tīmekļa mitināšanu.

Cena

Kā redzat, abi pakalpojumi piedāvā plašu funkciju un atbalsta klāstu. Šīs atšķirības parāda dažas acīmredzamas priekšrocības un trūkumus, viens no vissvarīgākajiem faktoriem lielākajai daļai klientu būs cena. Cik maksā katrs pakalpojums un kā salīdzina cenas?

 • BlueHost piedāvā dalītu hostingu, sākot no USD 3,95 mēnesī, VPS hostingu, sākot no USD 19,99 mēnesī, un specializētā servera hostingu, sākot no USD 79,99 mēnesī. Viņu iespēju klāsts šķiet diezgan ierobežots, taču viņu plāni ir ļoti daudzpusīgi, un tos var efektīvi izmantot ar plašu vietņu modeļu klāstu.
  • Cilvēkiem, kas tikai sāk darbību, viņu kopīgie plāni, iespējams, ir jūsu labākā likme, un tie sākas ar 3,95 USD mēnesī (parasti 7,99 USD) pamatplānam ar ierobežotu SSD krātuvi, apakšdomēniem, e-pasta glabāšanu un bez īpašiem piedāvājumiem vai funkcijām. Plus plāns ir USD 5,95 mēnesī (parasti USD 10,99), un tas piedāvā neierobežotu vietņu skaitu, SSD krātuvi, apakšdomēnus un e-pasta glabāšanu. Plus plānā ir pieejami arī USD 200 mārketinga piedāvājumi. Izvēles plus pakete šobrīd ir arī USD 5,95 mēnesī (parasti USD 14,99), un piedāvā visas funkcijas neierobežotas ar visām papildu paketēm un piedāvājumiem.
 • Kustībā piedāvā ārkārtīgi plašu dažādu cenu iespēju klāstu, kas ir izstrādātas, lai pielāgotos jebkurai jūsu vietnes vajadzībām. Viņu plāni svārstās no USD 3,99 mēnesī par dalītu biznesa hostingu, līdz pat viņu serveru plāniem, kas sākas ar USD 95 mēnesī
  • Viņu kopīgajā biznesa mitināšanā, kurai šobrīd ir 50% atlaide, ir pieejama bezmaksas SSD krātuve, viena klikšķa instalēšana ar vairāk nekā 400 lietojumprogrammām un bezmaksas domēns.
  • Viņiem ir specializēta WordPress mitināšana, sākot no 4,99 USD mēnesī. Šie plāni ir izstrādāti, lai tie būtu optimizēti vietnēm, kuru pamatā ir WordPress, un nodrošina izcilu ātrumu un uzticamību. Tas ir tas, ko jūs meklējat, ja vēlaties izveidot WordPress vietni.
  • Vēl viena interesanta iespēja ir tālākpārdevēju pakete, kas ir specializēta tiem, kurus interesē domēnu tālākpārdošana. Tās sākas ar 13,99 ASV dolāriem mēnesī un ļauj jums uzņemt savus klientus un pārdot domēnus ar neierobežotu vietņu skaitu.

Tātad, kā redzam, cenu diapazoni abiem pakalpojumiem ir ļoti atšķirīgi. InMotion ir daudz universālāka struktūra ar specializētiem WordPress vai domēna tālākpārdošanas plāniem. No otras puses, BlueHost piedāvā nepārspējamu veiktspēju un milzīgu resursu daudzumu, ko klienti var izmantot savā labā. BlueHost plāni ir arī nedaudz lētāki.

Galu galā tas būs atkarīgs no vietnes veida, kuru vēlaties izveidot. Cilvēki, kas tikko sākuši darbību, iespējams, izvēlēsies BlueHost tās vienkāršības dēļ, savukārt specializētāki klienti, iespējams, izvēlēsies InMotion tā daudzpusības un iespēju dēļ.

Verdikts: InMotion vai BlueHost?

Abiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem gadu desmitiem ir uzticams serviss, un nevienam no viņiem biznesā nav bijis tik lielu žaunu. BlueHost ir lielāks vārds, un, lai gan tas dažkārt var nozīmēt nepietiekamu klientu apkalpošanu un apmierinātību, BlueHost patiešām cenšas sasniegt plašāko līmeni, kad nepieciešams atbalstīt viņu klientu bāzi..

Arī veiktspēja ir diezgan vienmērīgi saskaņota, un InMotion patiešām kļūst tikai pievilcīgāka iespēja, ja meklējat specializētu plānu. Klienti, kuri skatās uz šiem diviem uzņēmumiem, iespējams, galu galā būs apmierināti neatkarīgi no tā, ar ko viņi dodas, taču vienmēr ir laba ideja pieņemt apzinātu, nevis pārsteidzīgu lēmumu..

Neraugoties uz to, būs grūti nopietni pārdomāt, kāda veida vietni jūs plānojat izveidot, un to, kā jūs sagaidāt, ka abu pakalpojumu dažādās funkcijas darbosies jūsu labā. Mans ieteikums ir patstāvīgi izpētīt abus uzņēmumus, varbūt pat aprunāties ar pārstāvi un pārliecināties, vai nevarat atrast kaut ko sev piemērotu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map