InMotion Hostings vs Hostinger – kurš hostinga pakalpojumu sniedzējs ir labākais?

01.06.2020
Hostinga salīdzinājums 'InMotion Hostings vs Hostinger – kurš hostinga pakalpojumu sniedzējs ir labākais?
0 21 мин.

inmotion-vs-hostinger


Hostinger un InMotion Hosting ir divas kompānijas, kuras mēs ilgi gribējām salīdzināt. Tagad beidzot ir pienācis laiks, un mēs varam jums nosūtīt šo detalizēto pārskatu par abu priekšrocībām un trūkumiem. Tomēr mēs neesam šeit, lai pateiktu, kurš uzņēmums ir labāks.

Tā kā katrs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir atšķirīgs, mēs šeit nevaram skaidri pasludināt uzvarētāju. Tā vietā mēs esam šeit, lai palīdzētu jums noteikt, kurš pakalpojumu sniedzējs ir labāks jūsu vajadzībām. Līdz šī raksta beigām jūs varēsit viegli izdarīt izvēli, pamatojoties uz informāciju, kuru mēs gatavojamies dalīties.

Mēs runāsim par cenām, uptime, klientu atbalstu, aparatūru un bezmaksas funkcijām, kuras varat iegūt, abonējot. Neskatoties uz to, ka InMotion ir mazāks uzņēmums šajā jomā, tas nodrošina lielisku klientu atbalstu un veiktspēju, pamatojoties uz jaunāko aparatūru.

Turpretim Hostinger ir lieliska reputācija, sniedzot ērti lietojamus pakalpojumus, uz kuriem var pieteikties nepieredzējuši lietotāji. Lai arī tie ir draudzīgi iesācējiem, viņu pakalpojumi ir arī uzticami un ātri, salīdzinot ar nozares standartiem. Bez papildu pievēršanās sīkāk izpētīsim detaļas!

Par InMotion hostingu

Parasti runājot par tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, vecāku lietotāju un jaunpienācēju viedoklis ievērojami atšķiras. Tas noteikti neattiecas uz InMotion, jo tie nodrošina diezgan pārliecinošas hostinga paketes abām klientu grupām.

Viņi vienmēr bija labi, rūpīgi izpētot klientu vajadzības. Uzņēmums sākumā bija ļoti mazs. 2001. gadā divi puiši nolēma veltīt laiku darbam nelielā birojā. Viņiem bija tikai viens serveris un telefons.

Abas no tām rūpējās par apkopi, vienlaikus sniedzot atbalstu saviem klientiem un rūpējoties par visu biznesu. Kamēr sākumā serverī bija tikai nedaudz lietotāju, uzņēmums kļuva tik populārs, ka šodien tūkstošiem lietotāju parakstījās par savām hostinga pakotnēm..

InMotion nodrošina izcilu klientu apkalpošanu, augstākās klases aparatūru un daudzas noderīgas funkcijas tiešsaistes programmatūras un lietojumprogrammu veidā. Pēc gandrīz divām desmitgadēm šajā nozarē viņiem ir izdevies kļūt par vienu no labākajiem hostinga uzņēmumiem. Apskatīsim, kas padara InMotion par tik lielu konkurentu tīmekļa mitināšanas tirgū.

Plusi un mīnusi InMotion mitināšanā

InMotion plusi

Nav saistību – Vietnē InMotion jums nav nekavējoties jāapņemas uzņemties savu hostinga paketi. Ja jums tas nepatīk, jūs varat atgūt savu naudu, ja vien 90 dienu laikā atceļat abonementu. Salīdzinot ar citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, mēs varam teikt, ka viņu 90 dienu garantija ir diezgan dāsns piedāvājums. Lielākā daļa citu uzņēmumu jums piešķir 60 dienas, taču arī 30 un 15 dienu garantijas nav retums.

Vērtīgas hostinga paketes – InMotion atšķir sevi no konkurences, piedāvājot pāris neierobežotas iespējas katrā tā paketē. Tajos ietilpst neierobežota pārsūtīšana un neierobežota krātuve. Abas šīs funkcijas ir ļoti noderīgas dažāda veida vietnēm.

Ja datu pārsūtīšana un diska vieta ir īpaši svarīga jūsu vietnei, tad noteikti būsit apmierināts ar InMotion mitināšanas plānu. Pakalpojumu sniedzējs iekļauj šīs funkcijas pat visvienkāršākajā plānā, ļaujot jums sākt ar ierobežotu budžetu.

Noderīgas bezmaksas preces – Pakalpojumu sniedzējs ir gatavs lietotājiem sniegt daudz ko bez maksas. Pirmkārt, jūs saņemat bezmaksas domēna vārdu neatkarīgi no tā, kuru hostinga paketi izvēlaties. Šo domēnu var iegūt reģistrācijas vai vietnes nodošanas procesā.

Šīs ir lieliskas ziņas, jo jūsu domēns būs jūsu vietnes pamats. Otrkārt, jūs saņemat bezmaksas kredītus, kurus var izmantot savas vietnes reklamēšanai tiešsaistē. InMotion piešķir kredītus Bing, Yahoo un Google AdWords, ļaujot novirzīt papildu trafiku no šiem avotiem.

Bet tas vēl nav viss! InMotion bez maksas aizsargā arī jūsu datus, izmantojot automātiskas dublējumkopijas. Ja kaut kas noiet greizi, varat viegli atgriezties pie savas vietnes datu vecākas versijas.

Prasmīgs atbalsts – Lai iegādātos mitināšanas paketi un izveidotu tiešsaistes zīmolu, jums nav jābūt ekspertam. Tomēr jums noteikti nepieciešama prasmīga klientu atbalsta komanda, kurai ir jūsu mugura. Lai arī InMotion nodrošina izcilu servisu, tehnikas pasaulē lietas dažkārt var būt diezgan neparedzamas.

Viņu klientu atbalsts ir gatavs atbildēt, vai jums ir nepieciešams padoms vai ātra problēmas novēršana. Jūs varat tos sasniegt, izmantojot dažādus kanālus, tostarp tālruni, tiešraides tērzēšanu un e-pastu vai aizpildot veidlapu viņu vietnē.

InMotion varētu būt mazāks nekā citi labākie uzņēmumi, taču viņi noteikti zina, kā nodrošināt izcilu klientu atbalstu. Turklāt jūs varat apmeklēt viņu visaptverošo zināšanu bāzi. Lietotājiem, kuriem nepieciešama ātra labošana, ir pieejami daudzi noderīgi ceļveži, FAQ, video pamācības un raksti.

Augstākās klases aparatūra – Ja jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs saviem serveriem izmanto jaunākās tehnoloģijas, jūsu vietne noteikti tiks ielādēta zibens ātrumā. InMotion ir viens no uzņēmumiem, kurš nekautrējās ieguldīt līdzekļus augstākās klases aparatūrā.

Tas viss ir saistīts ar saziņas ātrumu starp serveri un jūsu vietni. Iekraušanas ātrumu nosaka vēl daži faktori, taču, ja aparatūra nav pietiekami jaudīga, tad nekas cits nevarēs palīdzēt situācijai.

InMotion ir tikai 2 datu centri, kas var neizklausīties tik pārliecinoši, taču vismaz šie divi ir pilnībā aprīkoti un pilnībā uzticami.

99% uptime – InMotion serveri darbojas un darbojas vairāk nekā 99% laika. Tas ir būtisks faktors uzņēmumiem, jo ​​pat stunda dīkstāves tiem var radīt ievērojamus ienākumu zaudējumus. Faktiski “augsts darbspējas laiks” vai “uzticams darbības laiks” ir vieni no visvairāk meklētajiem terminiem, kad uzņēmumi vēlas atrast tīmekļa mitināšanas alternatīvu savai vietnei.

Viņu serveru pamatā ir augstākās klases tehnoloģijas. Viņi izmanto Dell serverus ar Linux operētājsistēmu, kurā darbojas, un Cisco komponentus. Šie trīs nosaukumi runā paši par sevi, jo būtu kauns šīm modernajām tehnoloģijām ļaut serveriem nolaisties.

Neskatoties uz tik uzticamu aparatūras komplektu, InMotion nodarbina arī ekspertu grupu. Tie nodrošina nepārtrauktu serveru darbības laiku un novērš visas problēmas, iespējams, pirms tās pat kļūst redzamas lietotājam.

Drošības programmatūra – InMotion nodrošina surogātpasta filtru, kas ir vienkāršs, taču ļoti efektīvs rīks, kas var ietaupīt daudz laika. Tā vietā, lai manuāli atlasītu svarīgos e-pastus no surogātpasta pārpilnības, rīks tos filtrē, lai jūs skaidri redzētu, kas ir svarīgi iesūtnē..

Turklāt jūs saņemat divas ļoti populāras drošības platformas, ieskaitot Patchman un Sucuri. Patchman, kā saka nosaukums, visu atjaunina, tādējādi novēršot jūsu vietnes neaizsargātību pret uzbrukumiem. Abu šo programmatūru galvenais mērķis ir aizsargāt jūsu datus no ļaunprātīgas programmatūras un DDoS uzbrukumiem, sava veida papildinot viens otru šajos uzdevumos.

Videi draudzīgs – Nav brīnums, ka datu centriem ir nepieciešama daudz enerģijas, lai tie darbotos pareizi. Tas parasti nozīmē, ka šādi uzņēmumi atstāj ievērojamu oglekļa pēdu, kaitējot videi.

Mūsdienu tehnoloģija ļauj mums iegūt enerģiju no atjaunojamiem avotiem un tādējādi izmantot to mūsu ikdienas dzīvē, vienlaikus aizsargājot zemeslodi no piesārņojuma. Starp hostinga uzņēmumiem kļuva arvien populārāk izmantot zaļo enerģiju.

InMotion, būdams viens no augsto tehnoloģiju uzņēmumiem nozarē, arī sāka izmantot zaļo enerģiju, ļaujot jums samazināt planētai nodarīto kaitējumu, parakstoties vienā no viņu hostinga plāniem..

InMotion mīnusi

Virs vidējām cenām – Mēs iesakām jums uzmanīgi piekļūt cenām InMotion Hosting. Protams, viņu pamatplāni var šķist pieņemami, kamēr viņi pakāpeniski palielina savas cenas līdz visdārgākajiem atvēlētajiem serveriem. Diezgan visi pakalpojumu sniedzēji ievēro to pašu shēmu.

Tomēr izrādās, ka kopumā InMotion cenas ir augstākas par vidējām, ja salīdzina tās ar līdzīgām pakotnēm, kuras piedāvā citi uzņēmumi. Vēl viens neapmierinošs faktors ir tas, ka jūs nevarat maksāt mēnesī, viņi vēlas, lai jūs apņemtos vismaz pilnu gadu.

Viņu 90 dienu naudas atdošanas garantija ir jūsu vienīgā iespēja nesāpīgi atcelt abonementu. Skaitļos teikts, ka potenciālie klienti, neskatoties uz dāsno garantiju, nolemj pamest cenu apskati.

Nevajadzīgi ierobežojumi – Pamata mitināšanas plāni ir diezgan jaudīgi InMotion Hosting, taču ir daži stingri ierobežojumi. Palaišanas plāns sniedz jums visnepatīkamāko, ierobežojot vietņu skaitu, kas jums var būt 2.

Lai gan ir arī citas jaukas funkcijas, daudzi lietotāji joprojām nevar attīstīties tālāk tikai šī ierobežojuma dēļ. InMotion galvenokārt liek viņiem pāriet uz dārgāku plānu, kas, iespējams, vēl neatbilst viņu budžetam. Nemaz nerunājot par to, ka jūs varat ātri atrast pakalpojumu sniedzēju, kas ļauj jums palaist neierobežotu vietņu skaitu ar pamata paketi.

Ilgi uzstādījumi un aktivizācija – InMotion ir neparasta politika attiecībā uz iestatījumiem un vietnes verificēšanu. Šie uzdevumi prasa nevajadzīgi daudz laika, lai gan citi pakalpojumu sniedzēji ļauj daudz ātrāk aktivizēt kontu un vietni.

Stingra rezerves politika – Uzņēmuma sniegtais automātiskās rezerves kopijas pakalpojums sākumā ir lieliska lieta, taču, ja neesat piesardzīgs, tas var kļūt par papildu izdevumiem. Kad jūsu vietnes datu lielums pārsniedz 10 GB ierobežojumu, jums jāmaksā par dublējumiem, nevis jāiegūst tie par brīvu.

Turklāt dublējumi nav pieejami mūžīgi. Kopš rezerves kopijas izveidošanas tā ir pieejama 4 mēnešus, pirms tā tiek izdzēsta. Jūs vienkārši nevarat iet tālāk laika gaitā.

Par Hostinger

Katru dienu tūkstošiem cilvēku parakstās uz Hostinger plāniem, līdz šim kopā veidojot 29 miljonus kontu. Skaitļi nemelo; šis pakalpojumu sniedzējs noteikti sniedz pakalpojumu, kas pārsniedz vidējo, tā mērķauditorijai. Tagad jums ir jānoskaidro tikai tas, vai jūs ietilpst šajā cilvēku grupā.

Mēs varam jums palīdzēt, apkopojot visas pakalpojumu sniedzēja priekšrocības un trūkumus. Saskaņā ar viņu vietni viņi no viņiem saņem pilnīgi lietotājam draudzīgu, ātru un uzticamu pakalpojumu ar visaugstāko drošību, lietpratīgu klientu atbalsta personālu un daudz bezmaksas dāvanu..

Izklausās labi, vai ne? Tomēr jums vienmēr jābūt mazliet skeptiskam attiecībā uz šiem pakalpojumu sniedzējiem. Daudzas reizes šie pakalpojumi nav gandrīz tik labi, kā tiek apgalvots. Vispirms apskatīsim dažas no Hostinger piedāvātajām labākajām funkcijām. Tad mēs jums parādīsim dažus potenciālos darītājus.

Plusi un mīnusi Hostinger

Plānus Hostinger

Jaudīgi serveri – Mūsdienās, ja vēlaties, lai jūsu vietne būtu veiksmīga, jums ir jānodrošina ātrs lapu ielādes laiks. Ja vietnes ielādēšana prasa vairāk nekā pāris sekundes, lielākajai daļai apmeklētāju varat atvadīties.

Par laimi Hostinger nodrošina ātru savienojumu ar viņu augstākās klases serveriem un infrastruktūru. Viņi ir izveidojuši datu centrus Eiropā, ASV un Āzijā, padarot savus pakalpojumus pieejamus visā pasaulē. Viņu aprīkojums lietotājiem var garantēt 1000 Mbps savienojumu.

Pat ja jūs savā vietnē izmantojat prasīgu motīvu, iespējams, ka tā ielādēšana neaizņems vairāk kā 1 sekundi. Ja ātrums ir viena no jūsu prioritātēm, tad ar Hostinger nevar noiet greizi.

Lietotāju draudzīgs – Hostinga pakalpojumi dažkārt var būt diezgan sarežģīti, it īpaši nepieredzējušiem lietotājiem. Hostinger galvenais uzsvars ir likts uz to, lai iesācējiem būtu mazāk nepatīkami izmantot mitināšanas pakalpojumu. Viņi ir pārliecinājušies, ka pieredzes trūkums nebūs problēma visiem, kas vēlas reģistrēties savos pakalpojumos.

Hostinger vadības panelis ir nedaudz atšķirīgs. Tas izmanto minimālistisku, krāsainu dizainu ar izkārtojumu, ar kuru ir viegli orientēties. Katrai opcijai ir uzrakstīts neliels apraksts, ja jūs uzreiz nesaprotat, ko tā dara.

Šajā viedajā vadības panelī varat atrast visus rīkus un opcijas, kas nepieciešami vietnes un mitināšanas konta pārvaldīšanai. Nav nekā slēpta vai grūti atrodama, jūs varat sasniegt visu ar pāris klikšķiem.

Drošība un privātums ārpus SSL – Tas vairs nav tik liels darījums, kad mitināšanas pakalpojumu sniedzējs piedāvā bezmaksas SSL kopā ar saviem plāniem. Ir tik svarīgi, lai jūsu vietnē būtu instalēta SSL, ka jums pat nevajadzētu apsvērt iespēju sākt tādu bez tā.

Lai internetā būtu pilnīgi drošs, jums ir nepieciešams vairāk nekā SSL. Hostinger pārliecinās, ka darbībā ir daži papildu drošības pasākumi, kas aizsargā jūsu vietnes datus. Neatkarīgi no tā, kuru plānu izvēlaties, jūs iegūstat drošības platformu ar nosaukumu Bitninja, kas nodrošina jūs ar daudz noderīgām funkcijām.

Tas pastāvīgi aizsargā jūs pret DDoS uzbrukumiem, ļaunprātīgu programmatūru, brutālu spēku un visa veida citiem uzbrukumiem, ko varat saņemt no hakeriem. Turklāt jūs saņemat SpamAssassin – surogātpasta filtru, kas noņem e-pasta ziņojumus, kurus jūs jebkurā gadījumā pārvietosit uz miskasti. Vēl viena lieta, kas pierāda, ka Hostinger nopietni uztver drošību, ir viņu bezmaksas rezerves pakalpojums.

Bezmaksas vietņu veidotājs – Hostinger ir liela priekšrocība salīdzinājumā ar daudziem citiem pakalpojumu sniedzējiem, izmantojot savu vietņu veidotāju. Jūs ne tikai iegūsit uzticamu un jaudīgu tīmekļa mitināšanas plānu, bet arī varēsit nemanāmi izveidot savu vietni. Nav pamata apliets izskata vietne, bet gan tāda, kas izskatās patiesi profesionāla.

Gala rezultāts būs unikāla vietne, nevis viena no tām, kuru cilvēki masveidā ražo kopā ar citām platformām. Ir plašs vietņu veidņu klāsts, no kurām izvēlēties, un katrā no tām ir daudz pielāgošanas iespēju.

Kad esat pabeidzis izveidot pilnīgi jaunu vietni, Hostinger jums piedāvās iespēju reģistrēt domēna vārdu tai bez maksas. Lai iegūtu bezmaksas domēnu, jums jāizvēlas Biznesa vai Premium plāns.

Iespaidīga zināšanu bāze – Hostinger vēlas dalīties zināšanās un sniegt saviem lietotājiem ātrus labojumus un skaidrojumus, kas saistīti ar vietnēm un mitināšanu kopumā. Tāpēc viņi izveidoja savu zināšanu bāzi, kurā, izmantojot meklēšanas joslu, jūs viegli varat atrast sev interesējošās tēmas.

Katram lietotājam tur ir pieejamas neskaitāmas video pamācības, ceļveži un noderīgi raksti. Tā ir lieliska iespēja ātri apgūt lietas tiem, kuriem nav pieredzes tīmekļa mitināšanas jomā. Jūs pat varat izmantot viņu tiešraides tērzēšanu kā zināšanu bāzi. Viņu atbalsta personāls ir apmācīts komunicēt ar klientiem kā skolotājiem.

Pieejami plāni – Vietnē Hostinger varat atrast diezgan jaudīgus hostinga plānus, pat ja jums ir ierobežots budžets. Ja salīdzina to ar dažiem citiem spēles labākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, izrādās, ka viņu cenas ir diezgan zemas. Turklāt, izmantojot katru no viņu plāniem, jūs iegūstat daudz bezmaksas funkciju.

Tagad mēs zinām, ka darbojas dažas taktikas, kuru dēļ jums būs jāmaksā nedaudz vairāk, bet tas ir diezgan daudz katrā uzņēmumā. Viņi vēlas parādīt pēc iespējas mazāk informācijas par saviem iesaiņojumiem, lai cilvēki aktīvāk reģistrētos.

Noderīgi e-pasta rīki – Tas varētu šķist neliels bonuss, taču e-pasta rīku komplekts var būt ļoti noderīgs tiešsaistes uzņēmumiem. Jebkurš Hostinger plāns, izņemot visvienkāršāko, sniedz jums neierobežotu e-pasta kontu, nepieprasot maksāt papildus.

Izveidojot Hostinger kontu, jūs jebkurā laikā varēsit pieteikties un pārvaldīt savu e-pasta kontu. Ja jūs strādājat ar komandu, varat arī dot piekļuvi katram no dalībniekiem. Jūs saņemat ļoti noderīgus rīkus kopā ar e-pasta kontiem, ieskaitot automātiskos atbildētājus, surogātpasta filtru un e-pasta pārsūtīšanas programmatūru.

Īpašs darbības laiks – Viena no lietām, kas hostinga pakalpojumu sniedzējam vajadzētu būt patiešām veiksmīgam, ir jūsu vietnes uzturēšana tiešsaistē bez traucējumiem. Tīmekļa mitināšanā ir daudz lietu, kas var noiet greizi gan aparatūrā, gan programmatūrā.

Hostinger ir lielisks darbspējas rekords, pateicoties augstākās klases aparatūrai un spējai novērst problēmas, pirms tās kļūst redzamas lietotājiem. Viņi garantē, ka jūsu vietne katru mēnesi nepiedzīvos vairāk nekā pāris stundas dīkstāves, kas ir vairāk nekā 99,9% uptime.

Mīnusi Hostinger

Pārāk aizņemts klientu atbalsts – Hostinger pieprasa pieteikties savā kontā, ja vēlaties izveidot savienojumu ar viņu klientu atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu. Reizēm tas var būt diezgan kaitinoši. Viņu atbalsta komandu veido eksperti, kuriem ir liela pieredze savā jomā. Viņi arī ļoti labi novērš problēmas un sniedz padomus.

Negatīvie ir tas, ka jums jāgaida ievērojams laiks, līdz jūs saņemat šo augstas kvalitātes atbalstu. Kad viņi beidzot nokļūs pie jums, viņi varētu lūgt jūs pagaidīt vēl dažas reizes, līdz viņi atrod komandas locekli vai resursu, kas ir pilnībā piemērots jūsu pašreizējai situācijai.

Nav cPanel – Viņi vēlējās kaut ko vienkāršu, kas noveda pie lēmuma atbrīvoties no cPanel un piedāvāt savu vadības paneli. Tā var būt slikta ziņa tiem lietotājiem, kuri jau ir pieraduši pie cPanel un tagad viņiem ir jāapgūst no jauna, kā pārvietoties pa jauno platformu.

Kopumā to versija ir diezgan vienkārša un pašsaprotama, taču tomēr cPanel ir iemesls, kāpēc tā ir tik populāra mitināšanas pakalpojumu sniedzēju vidū. Ir arī pieredzējušāki lietotāji, kuri pieraduši pie sarežģītiem uzdevumiem, un viņiem var būt kaitinoši darboties ar tik pārlieku vienkāršotu vadības paneli.

Nepatīkami cenu triki – Starp hostinga pakalpojumu sniedzējiem ir ierasts ieviest dažus trikus un pārliecināt klientus, ka viņiem ir lētas cenas, un tad galu galā pieprasīt vairāk. Hostinger noteikti nav izņēmums, tāpēc, ja vēlaties pievienoties, jums jābūt gatavam papildu izdevumiem.

Būs atjaunošanas izmaksas, taču jūs varat iegūt pienācīgu cenu, ja pierakstīsities uz pilnu gadu vai ilgāk. Galu galā cenas ir diezgan pieņemamas, ja jūs nolemjat tur ilglaicīgi uzturēties. Vēl viens mīnuss ir tas, ka nav plānu par katru mēnesi.

Secinājums: Hostinger vai InMotion hostings?

InMotion varētu būt viens no mazākajiem uzņēmumiem, kas atrodas klasifikācijas augšgalā, taču tas noteikti ir strauji augošs. Viņi uztver visas problēmas nopietni un cenšas pēc iespējas labāk apmierināt klientus. Diemžēl šāda attieksme nav tik izplatīta tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju vidū. Turklāt jūs saņemat daudz bezmaksas lietu neatkarīgi no tā, kuru hostinga plānu jūs reģistrējaties.

Uzņēmums jums piešķir 90 dienu naudas atdošanas garantiju, kas prasa daudz laika, lai izmēģinātu viņu pakalpojumus un noteiktu, vai esat apmierināts. InMotion jau dienā sāka sniegt pakalpojumus ar vienu speciālu serveri. Mūsdienās tas ir pilnīgi neatkarīgs uzņēmums, kurš uzlabojas katru dienu.

Hostinger ir ļoti ieteicams iesācējiem, kuri vēlas izveidot tiešsaistes klātbūtni un izveidot spēcīgu zīmolu. Viņu pakalpojumi ir lietotājam draudzīgi, ātri, un ar katru paketi jūs saņemat plašu ekstras. Ja esat gatavs papildu izdevumiem, kas varētu rasties ceļā, Hostinger ir izcila izvēle. Tagad tikai jūsu ziņā ir noteikt, kurš no tiem jums piešķir lielāku vērtību!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector