InMotion Hostings vs SiteGround – Kura Web Host ir labākā?

01.06.2020
Hostinga salīdzinājums 'InMotion Hostings vs SiteGround – Kura Web Host ir labākā?
0 23 мин.

inmotion-vs-siteground


Šajā rakstā mēs salīdzināsim divus pilnīgi atšķirīgus, taču patiešām spēcīgus nosaukumus tīmekļa mitināšanas nozarē: InMotion Hostings un SiteGround. Pirmkārt, mēs dalīsimies ar svarīgu informāciju par InMotion, ieskaitot viņu pakalpojumu galvenās priekšrocības un trūkumus. Mēs to pārbaudīsim attiecībā uz klientu atbalstu, uzticamību, bezmaksas rīkiem un funkcijām, cenām un lietotāju atsauksmēm.

Cilvēki pastāvīgi slavē InMotion par spēcīgo klientu atbalsta komandu. Tas noteikti ir viens no viņu spēcīgajiem uzvalkiem ar milzīgajām zināšanām un ātru reakcijas laiku. No otras puses, mums ir SiteGround, kas ir diezgan mazs uzņēmums, ja jūs tagad salīdzinātu ar nozares lielajiem nosaukumiem. Tomēr iemesls, kāpēc tas saņem tik daudz pozitīvu atgriezenisko saiti, ir uz klientu orientēto risinājumu dēļ.

Vietnē SiteGround jums ir lielākas iespējas atrast mitināšanas plānu, kas lieliski atbilst jūsu vietnes vajadzībām un nodrošina labu naudas vērtību. Līdz šī raksta beigām jums būs pilnīgi skaidrs, ko sagaidīt no šiem pakalpojumu sniedzējiem. Tas jums ļaus vieglāk izlemt, kurš no jums vislabāk darbojas. Sāksim, bez turpmākas piepūles!

Plusi & InMotion hostinga mīnusi

InMotion ir uzņēmums, kas ir atradis perfektu līdzsvaru. Parasti ir divi dažādi klientu bāzu veidi, kas slavē uzņēmumu. To slavē vai nu tie, kas pievienojušies pirms pāris mēnešiem, vai pieredzējušākie, lojālākie lietotāji, kuriem tur ir sena vēsture. InMotion ir ļoti populārs uzņēmums, kuru nepārtraukti slavē abas puses.

Viņu daudzgadīgā pieredze uzņēmējdarbībā lielā mērā sekmēja viņu panākumus. Viss sākās 2001. gadā ar diviem puišiem, vienu serveri un maršrutētāju. Šie divi cilvēki veica klientu apkalpošanu, rēķinu sagatavošanu, apkopi un visus ar uzņēmējdarbību saistītos uzdevumus. Nav investoru, nav budžeta, ar kuru sākt. Viņi sāka augt pamazām, un tas galu galā pārtapa par milzīgu uzņēmumu.

Ja kaut ko sākat no nulles, jums patiešām ir laiks saprast visas dažādās tā daļas. Tāpēc līdz šim brīdim viņi precīzi zina, kā apmierināt daudz dažādu mērķauditoriju, piemēram, pieredzējušu vietņu īpašnieku, uzņēmumu īpašnieku, emuāru veidotāju, izstrādātāju un citu vajadzības. Mūsdienās InMotion piedāvā arī dažādus veltītus hostinga plānus. Ja jūs tos uzskatāt par pārāk dārgiem, ir dažādi koplietojami un VPS plāni.

Šobrīd uzņēmums ir viens no lielākajiem nosaukumiem nozarē. Cilvēki to zina kā stabilu, uzticamu un pieejamu risinājumu. Izpētīsim labākās iespējas, ko var piedāvāt šis pakalpojumu sniedzējs!

Pros no InMotion mitināšanas

 • 90 dienu naudas atdošanas garantija – InMotion Hosting uzticas saviem pakalpojumiem. Tie piedāvā 90 dienu garantiju lietotājiem, kuri nav apmierināti ar viņu plānu. Ar tik ilgu laika periodu uz jums netiks izdarīts nekāds spiediens. Jūs varat sākt savu serveri un diezgan daudz izmēģināt visu, kas ietilpst viņu mitināšanas pakalpojumā. Ja jums tas nepatīk, varat vienkārši atstāt savu naudu.
 • Dāsni hostinga plāni – Tas, ko jūs parasti varētu gaidīt no tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, ir piedāvāt dažas neierobežotas iespējas un pēc tam pārsteigt jūs ar negaidītu samaksu. Parasti cilvēki izvēlas pakalpojumu sniedzēju, pamatojoties uz to, vai komplektācijā iekļautās neierobežotās iespējas ir piemērotas viņu vietnei. InMotion lietotājiem ir diezgan labs darījums. Viņu plānos ietilpst neierobežota uzglabāšana un neierobežota datu pārsūtīšana. Jūs varat saņemt šīs ekstras, pat parakstoties uz viņu lētāko plānu. Cik labi tas ir? Īpaši lieliski, ja glabāšana un datu pārsūtīšana ir divas funkcijas, kas jums īpaši nepieciešamas jūsu vietnei. Ja jums to nav, tas jums neko daudz nenodarīs.
 • Iekļauts daudz ekstru – InMotion piešķir jums domēna vārdu tieši pie nūjas, tāpēc jums nav jāuztraucas par domēna reģistrētāja atrašanu un domēna iegādi tur. To var iegūt bez maksas, vienkārši reģistrējoties kādā no viņu plāniem. Bez tam, jūs varat sākt reklamēt savu vietni populārākajās meklētājprogrammās, tostarp Bing, Google un Yahoo, izmantojot bezmaksas kredītus, ko jums piešķir InMotion. Automatizētās dublējumkopijas ir iekļautas arī bezmaksas produktu komplektā, garantējot, ka jūsu vietnes dati nekad netiks sabojāti vai nozaudēti. Mūsdienās tiešsaistes bizness nav īsti augošs, ja nav rezerves kopiju drošības.
 • Tehniski lietpratīgs klientu atbalsts – Vietnes un serveri ir tik sarežģītas entītijas, ka jūs jebkurā laikā varat negaidīti saskarties ar problēmām. Šajos gadījumos ir labi, ja ir klientu atbalsta personāls, uz kuru varat paļauties. Izmantojot InMotion, jūs varat saņemt profesionālu palīdzību visu diennakti; jums vienkārši jālūdz, izmantojot pieejamos kanālus. Ar viņu darbiniekiem var sazināties, izmantojot e-pastus, saziņas veidlapu, tiešraides tērzēšanu un tālruni ar ātru reaģēšanas laiku. InMotion joprojām tiek uzskatīts par vienu no spēles mazākajiem uzņēmumiem, ņemot vērā tā lielumu. Tomēr viņi noteikti ir profesionālāki par daudziem citiem, lielākiem. Īpaši tas attiecas uz klientu atbalstu. Protams, ja jums nav nepieciešama tieša palīdzība, varat atrisināt daudzas problēmas, vienkārši pārlūkojot rokasgrāmatas, FAQ un video pamācības viņu zināšanu bāzē. Tajā ir dokumentētas daudzas izplatītas problēmas, kuras var atrisināt pāris minūšu laikā. Viss, kas jums jādara, ir ierakstiet atslēgvārdus meklēšanas joslā un noklikšķiniet uz Meklēt.
 • Jaudīgi serveri – InMotion Hosting ir daudz ieguldījis savā aparatūrā, lai lietotājiem nodrošinātu zibens ātrumu. Pakalpojumu sniedzēji vienmēr var kaut nedaudz optimizēt savu serveru ātrumu, izmantojot programmatūru, taču tas galvenokārt balstās uz dažādām aparatūras daļām, no kurām serveris sastāv. Izmantojot jaunāko aparatūru, viņi spēj izveidot ātru un stabilu savienojumu starp vietnēm un serveri. Kā mēs minējām, InMotion ir nedaudz mazāks uzņēmums nekā daudzi citi lielie vārdi tīmekļa mitināšanas jomā. Viņi ir izveidojuši tikai 2 datu centrus, un tie abi atrodas ASV. Tie nav pieejami nevienā citā kontinentā, taču uzņēmumam noteikti ir spēcīga klātbūtne apgabalos ap Ešbērnu un Losandželosu.
 • Pārliecinošs darbspējas laiks – Viņu serveri tiešsaistē ir tiešsaistē vairāk nekā 99% laika. Šī ir informācija, kas vietņu īpašniekiem galvenokārt interesē, pirms viņi izvēlas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Un tam ir jēga, jo neviens nevēlas pievilt savus apmeklētājus (vai klientus) ar bezsaistes vietni. No otras puses, servera dīkstāve var izraisīt ievērojamu ieņēmumu zaudējumu. InMotion Hosting palaiž Linux savos Dell serveros, un infrastruktūra ir balstīta uz Cisco komponentiem. Tā ir diezgan spēcīga kombinācija, un rezultāts pats par sevi runā. Diez vai jūs varat apturēt šo mašīnu darbību, un tās visu laiku tiek uzraudzītas. Bez programmatūras ir arī cilvēka komponents. Uzņēmumā strādā ekspertu komanda, kas spēj ne tikai atrisināt problēmas, bet arī novērst to, ka serveri var izraisīt avārijas..
 • Droša mitināšana – Drošības nodrošinātājs to komplektācijā iekļauj dažus spēcīgus rīkus. Jūs saņemat surogātpasta filtru, kas nodrošina, ka iesūtnē tiks pieņemti tikai īsti e-pasti. Neatkarīgi no tā, kāda veida vietni vēlaties izveidot, jūs galu galā sāksit saņemt regulārus surogātpasta ziņojumus, tāpēc patiesībā nav citas iespējas. Turklāt jūs saņemat Sucuri un Patchman. Sucuri ir populāra vietņu drošības platforma, kas aizsargā jūsu vietni no ļaunprātīgas programmatūras. Tas garantē, ka varat turpināt veidot savu tiešsaistes zīmolu, neraizējoties par draudiem. Patchman, no otras puses, pārliecinās, ka viss jūsu vietnē ir pareizi izlabots, novēršot ievainojamības. Tas arī regulāri skenē ļaunprātīgu programmatūru un noņem tos, ja tie tiek atklāti. Tas būtībā ir vēl viens jūsu servera miesassargs.
 • Videi draudzīgs – Tā kā servera darbināšanai ir nepieciešams daudz enerģijas, datu centri ir ārkārtīgi piesārņoti. Par laimi, izmantojot zaļo enerģiju, oglekļa pēdu var ievērojami samazināt. Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji parasti iegulda vēja enerģijā un tādējādi veicina labāku vidi. Tas kļūst arvien populārāks hostinga uzņēmumu vidū, un pat InMotion Hosting seko šīm pēdām. Pierakstoties viņu hostinga plānos, jūs varat arī palīdzēt samazināt piesārņojumu.

InMotion hostinga mīnusi

 • Dārga mērogošana – Viens no InMotion Hosting negatīvajiem aspektiem ir tas, ka viņiem ir dārgi un lēti plāni savā repertuārā, bet starp tiem nav nekā. Tā varētu būt problēma, ja jums sāk trūkt līdzekļu un vēlaties atjaunināt nākamo plānu, jo tas prasīs jums ieguldīt ievērojami lielāku budžetu. Mēs salīdzinājām uzņēmumu ar citiem populārajiem hostinga nozarē, un izrādās, ka to cenas ir augstākas par vidējām. Tomēr jums jāņem vērā, ka par cenu jūs saņemat augstu kvalitāti. Jūsu vienīgā iespēja būtībā ir parakstīties uz vismaz gada līgumu, kas nav ērti tām vietnēm, kurām pakalpojums ir nepieciešams tikai pāris mēnešus. Vismaz viņiem ir diezgan ilgs naudas atdošanas garantijas periods – 90 dienas. 90 dienu laikā jūs varat izlemt, vai jums ir piemēroti ilgstoši darbināt savu vietni viņu serverī. Tas ir daudz laika domāt, taču saskaņā ar atsauksmēm cenas jau ir pietiekami lielas, lai potenciālie klienti varētu aiziet.
 • Ierobežoti pamatplāni – Viņu sākuma plāns var nebūt pietiekams visiem, jo ​​tas ierobežo lietotāju maksimāli 2 vietnēs un 2 datu bāzēs. Jums, iespējams, vajadzēs jaunināt uz nākamo plānu tikai tāpēc, lai ļautu mitināt vairāk vietņu, kaut arī jums vēl nav nepieciešams tik daudz resursu. Tas nozīmē, ka InMotion plāni nav īsti līdzsvaroti ikdienas lietotājiem, liekot viņiem tērēt nevajadzīgus jauninājumus. Ja vēlaties izveidot stabilu klātbūtni tiešsaistē, pamatplāns, protams, ilgi nebūs pietiekams. Citi pakalpojumu sniedzēji piedāvā pamata plānus, kur jūs varat stabili palielināt savus tiešsaistes ienākumus līdz vietai, kurā jūtaties ērti jaunināt. Tas noteikti nav gadījumā ar InMotion Hosting.
 • Pārāk ilgs sākums – Jums ir jāiet cauri nevajadzīgi garai lappušu un formu secībai, līdz jūsu konts un vietne ir gatavi izveidei. Tas var atņemt lielu daļu jūsu laika, turpretī dažu citu pakalpojumu sniedzēju kontus var izveidot pāris minūtēs. InMotion bez jebkādām acīmredzamām lietām pārlieku sarežģīja šīs lietas.
 • Bezmaksas rezerves kopēšana ir ierobežota – Pakalpojumu sniedzējs ir diezgan dāsns, lai regulāri izveidotu jūsu vietnes datu dublējumus, kaut arī tam ir arī ierobežojums. Un diemžēl šī robeža ir diezgan zema. Ja vēlaties regulāri veidot dublējumus, vietnes lielums nedrīkst pārsniegt 10 GB. Pretējā gadījumā jūsu vienīgā iespēja ir sākt maksāt par dublējumiem. Arī rezerves kopijas, kas vecākas par 4 mēnešiem, tiek automātiski izdzēstas, tāpēc negaidiet, ka atgriezīsities vēlāk. Visi pārējie pakalpojumi, kas saistīti ar dublēšanu, tiek uzskatīti par papildu maksas pakalpojumiem.

Plusi & Mīnusi SiteGround

Vietnes, kuras visvairāk mēģina pierādīt, ir tas, ka viņi savā vietnē var sniegt tieši to, ko sola. Ir desmitiem mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kuri vienkārši nespēj pildīt savus solījumus. Kad esat parakstījis viņu plānu, jūs parasti pamanāt, ka aiz līguma jūs gaida dažādi pirkumi un neparedzētas maksas.

Vietnē SiteGround varat atrast visu veidu tīmekļa mitināšanas paketes, kas darbojas kā aprakstīts. Ir arī risinājumi WordPress, Joomla, Magento, Drupal, PrestaShop un WooCommerce lietotājiem. Papildus tam ir kopīgi izplatītāju, tālākpārdevēju, mākoņdatošanas un īpašu hostinga plāni. Viņi var sniegt visu, kas palīdz jūsu vietnei kļūt tiešsaistē un augt. Bez papildu pievēršanās apskatīsim dažus no galvenajiem šī uzņēmuma aspektiem, kurus mēs uzskatām par priekšrocībām!

Plusi no SiteGround

Ātrgaitas mitināšana – Tas, ko vairums vietņu īpašnieku meklē tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējā, ir ātrs lapu ielādes ātrums. Tā kā internets ir pilns ar ļoti konkurētspējīgām vietnēm, liela ātruma nodrošināšana kļuva obligāta visiem, kas vēlas izveidot stabilu klātbūtni tiešsaistē. Tam nav cita ceļa. Apmeklētājiem jāspēj nemanāmi pārlūkot jūsu saturu, līdz viņi atrod to, ko viņi vēlas. Ja jūs palēnināsit šo procesu, izvēloties lēnu pakalpojumu, viņi vienkārši izlems pamest un atrast to citur. SiteGround ir viens no mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas uztur augstu ātrumu, runājot par ātrumu. Tas notiek galvenokārt pateicoties daudzajiem datu centriem, kas izveidoti stratēģiskās vietās visā pasaulē. Kad esat pierakstījies, jums vienkārši jāizvēlas tuvākā atrašanās vieta, un jūs esat iestatīts.

Daudz bez maksas – Papildus spēcīgam mitināšanas plānam, SiteGround piedāvā arī plašu bezmaksas rīku un funkciju klāstu, lai palīdzētu jums attīstīties. Piemēram, tie ļauj jums izveidot tik daudz e-pasta kontu un datu bāzu, cik vēlaties. Uzņēmums nodrošina jūsu vietnes datu drošību, izveidojot ikdienas dublējumus. Ja jūsu vietne avarē un jūs nezināt, kāpēc, vienmēr ir iespēja atgriezties pie iepriekšējās versijas. Fakts, ka SiteGround nodrošina cPanel licenci, tikai uzsver, ka viņi vēlas saglabāt lietas vienkāršas un lietotājam draudzīgas. Cilvēki laiku pa laikam maina pakalpojumu sniedzējus, un cPanel ir vadības panelis, pie kura viņi, visticamāk, ir pieraduši. Viņiem var būt milzīga priekšrocība to turpināt izmantot. Turklāt tie palīdz jums sākt jūsu vietni, iekļaujot paketē bezmaksas domēnu un vietņu veidotāju. Cenai ir liela vērtība.

Neapšaubāma drošība – Vietnes vietne nesniedz nevajadzīgus solījumus attiecībā uz drošību. Viņi to vienkārši dara, un jums nebūs par ko sūdzēties. Jūsu vietne tiks novērota pret ļaunprātīgu programmatūru un visa veida hakeru uzbrukumiem visu diennakti. Viņi piemēroja jaunākos drošības pasākumus visu savu datu centru aparatūras un programmatūras infrastruktūrai 6 dažādās vietās. Ar augstu veiktspēju nāk augsta līmeņa drošība, nav brīnums, ka viņiem ir tik daudz apmierinātu klientu. Viņu serveri ir fiziski un praktiski neskarti.

Efektīvs un noderīgs atbalsts – Tiešsaistes biznesa vadīšana ir atbildīga par jūsu vietnes uzturēšanu un darbību visu diennakti. Ja problēma parādās nakts vidū un izraisa tās avāriju, jums tas jāapzinās un jārīkojas pēc iespējas ātrāk. Tas pats tiek gaidīts no pakalpojumu sniedzēja. Viņiem ātri jāpierod pie problēmas un jāsāk pie tā strādāt, katru minūti skaita. Par laimi SiteGround piedāvā augsta līmeņa atbalstu ar savu ekspertu komandu. Viņi var ātri un efektīvi novērst tehniskas problēmas, lai jūs varētu atpūsties un atpūsties, nevis atsvaidzināt savu bezsaistes vietni atkal un atkal pēc pusnakts. Kad esat ziņojis par problēmu, jūs drīz saņemsit draudzīgu atbildi, un nepaies daudz laika, līdz tā tiks atrisināta. Ja jums ir vietne Joomla, Drupal vai WordPress, varat saņemt palīdzību arī šīm platformām.

Pieejams daudzās valstīs – SiteGround šobrīd ir milzīgs uzņēmums, tāpēc kurš gan būtu domājis, ka tas viss ir sācies mazajā Bulgārijas valstī? Tā kā viņu pakalpojumi ieguva popularitāti, viņi tos padarīja pieejamus visā pasaulē. Tā kā viņu galvenā mītne atrodas Bulgārijā, tas jau izklausās daudzsološi Eiropas lietotājiem, jo ​​tā atrodas diezgan tuvu visām tur esošajām valstīm. Viņu citi datu centri un biroji atrodas Singapūrā, Londonā, Milānā, Čikāgā un Amsterdamā. Izrādās, ka viņi var sniegt ātrgaitas hostinga pakalpojumus neatkarīgi no tā, kur atrodaties uz planētas. Viņi pat ļauj pārslēgties uz valūtu, ar kuru jums ir visērtāk norēķināties. Kopumā SiteGround ir ērts risinājums cilvēkiem gan ģeogrāfiski, gan ekonomiski.

Optimizēts WordPress – Ja vēlaties, lai jūsu vietnes darbinātu WordPress, tad jums būs ļoti izdevīgi pierakstīties vietnē SiteGround mitināšanas plānā. Jūs varēsit instalēt CMS ar vienu klikšķi un sākt strādāt uzreiz. Nekāda pieredze nav nepieciešama, un jūs varat ietaupīt daudz vairāk laika, izmantojot arī papildu viena klikšķa instalēšanas skriptus, ko nodrošina arī SiteGround. Viņi ir padarījuši WordPress un WooCommerce lietotājiem daudz vienkāršāku, izmantojot koplietotās, mākoņa un īpašās servera paketes.

Mīnusi SiteGround

 • Neliela vieta diskā par cenu – Uzņēmums ir diezgan dāsns ar bezmaksas domēnu nosaukumiem un datu bāzēm, kuras tie iekļauj katrā kopīgajā plānā. Tie arī ļauj jums vadīt daudzas vietnes katrā plānā un instalēt daudz noderīgas programmatūras. Bet, kā izrādās, diska vieta, ko viņi jums piešķir ar koplietojamu mitināšanas plānu, nav pietiekama ilgtermiņā. Pārējās specifikācijas ir labas, taču jūs nevarat gaidīt, ka jūsu vietne ilgi izdzīvos, izmantojot pamatplānu, kas jums nodrošina tikai 10 GB lielu krātuvi. Tas ir stingrs ierobežojums, kuru var pārsniegt tikai tad, ja jaunināt uz nākamo plānu. Nemaz nerunājot par to, ka ir arī vairāki citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas sniedz jums neierobežotu krātuvi vismaz vienā no viņu pamatplāniem.
 • Cenas paaugstinās par augstu – Mēs varam teikt, ka SiteGround laiku pa laikam piedāvā dažas satriecošas atlaides, un arī to parastās cenas nav pārāk augstas. Tomēr tas attiecas tikai uz pirmo abonēšanas gadu. Pēc 12 mēnešu abonēšanas termiņa beigām tie ievērojami paaugstina cenas, liekot jums daudz vairāk ieguldīt tīmekļa mitināšanā. Viņu plāni ir lieliski šajā laika posmā, un tad mēs iesakām jums atjaunot abonementu tikai tad, ja esat patiesi apmierināts ar viņu pakalpojumiem. Cenu pieaugums uzņēmumiem un privātpersonām bieži ir tik sāpīgs, ka būtībā liek tiem pāriet pie cita pakalpojumu sniedzēja. Pateicoties viņu norēķinu metodei, maksājot par mēneša hostinga plānu, jūs varat saskarties ar neparedzētām maksām. Norēķinu par katru mēnesi priekšrocība ir tā, ka jūs varat apstāties, kad vien vēlaties. Tā kā līguma darbības laiks ir tikai 30 dienas, jums nav jāuztraucas par papildu izdevumiem, ja lietas neder jūsu vietnei. Diemžēl, ja jūs nolemjat aiziet, SiteGround iekasē jums $ 14,95. Protams, jūs to uzzināsit tikai pēc aiziešanas no pakalpojumu sniedzēja.
 • Lielākoties dod labumu uzņēmumiem – Pakalpojumu sniedzēja piedāvātie pakalpojumi ir piemērotāki uzņēmumiem, nevis atsevišķiem projektiem. Neskatoties uz šo faktu, SiteGround joprojām reklamē sevi kā visiem pieejamu risinājumu. Mēs teiktu, ka viņu plāni ir diezgan dārgi emuāru autoriem vai kādam, kurš vēlas vietni citiem personīgiem mērķiem. Jā, tas ir pilnvērtīgs, un jums, visticamāk, nebūs problēmu, taču ir arī daudz citu pieejamu iespēju, kuras piedāvā citi uzņēmumi. Vietnes vietne nav tas pakalpojumu sniedzēja veids, kas sniedz jums funkciju klāstu un atstāj jūs vienu. Viņi arī vēlas sniegt jums atbalstu un palīdzēt jūsu biznesam augt.

SiteGround vs InMotion – kurš no tiem ir labāks?

Kopš InMotion dibināšanu, ko 2001. gadā izveidoja divi puiši, uzņēmums ir daudz audzis. Tagad tas tiek uzskatīts par vienu no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem hostinga pakalpojumu sniedzēju vidū. Viņi ne tikai vēlas paplašināties, bet arī vēlas uzlabot. Lai sasniegtu savu mērķi, viņi izmanto atšķirīgu pieeju un saskaras ar visiem sarežģītajiem elementiem, kas padara viņu pakalpojumus par labu klientiem.

Tāpēc katrā no plāniem viņi iekļauj tik specifisku un daudzpusīgu funkciju kopumu. Turklāt viņu ilgā naudas atdošanas garantija un pilnīga uzņēmuma kā neatkarība ir tās lietas, kas cilvēkiem sagādā visvairāk. SiteGround ir spēcīgs konkurents arī attiecībā uz bezmaksas rīkiem un funkcijām.

Tie ir paredzēti, lai nodrošinātu ātrgaitas serverus, kas tīmekļa vietņu apmeklētājiem nodrošina izcilu lietotāja pieredzi. Vietne Ground ir pieejama vairākos reģionos nekā InMotion, jo tie koncentrējas uz plašākas auditorijas sasniegšanu. Paplašinoties, viņiem izdodas piedāvāt arī augstākās kvalitātes pakalpojumus. Lieliska klientu apkalpošana ir vēl viena lieta, kurai jums būs pieejama, tur mitinot savu vietni.

Kā redzat, gan SiteGround, gan InMotion ir diezgan spēcīgas alternatīvas attiecībā uz tīmekļa mitināšanu. Šeit jums ir jāņem vērā katra sīkākā detaļa un jāizvēlas jūsu vietnei vispiemērotākais mitināšanas plāns.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector