WPEngine vs Cloudways – kura pārvaldītā WordPress saimniece ir labākā?

wpengine-vs-cloudways


Meklējot tīmekļa mitinātājus, mēs bieži varam būt satriekti par visiem piedāvātajiem pakalpojumiem. Īpaši tad, kad mēs tikai sākam darbu vai palielināmies pirmo reizi, izdomājam, kurš uzņēmums izmantos jūsu tīmekļa mitināšanu, var būt murgs.

Ir svarīgi atbrīvoties no bezgaumīgās mārketinga un koncentrēti apskatīt to, kas nepieciešams jūsu vietnei, un kā dažādie tur esošie uzņēmumi var palīdzēt jums izpildīt šīs vajadzības. Šajā nolūkā mums būs vajadzīgs labs veids, kā sadalīt pamatus un aklimatizēt sevi problēmai koduma lieluma gabalos..

Lai iegūtu šāda veida sakodiena lielumu, uz ko mums jākoncentrējas, šodien mēs apskatīsim divus hostinga uzņēmumus un to, kā tie sakraujas viens otram blakus. Šī procesa apmeklēšana ar dažādām vietnēm ir lielisks veids, kā iepazīties ar nozari un patiešām redzēt, ko katrs uzņēmums var piedāvāt.

Šodien mēs aplūkosim divus WordPress orientētus mitināšanas pakalpojumus; WPEngine un Cloudways. Abas šīs vietnes piedāvā ļoti labi uztvertus un labi zināmus pakalpojumus, abām ar unikālu pieeju šai konkrētajai nišai. Lai arī abām šīm vietnēm ir daudz ko piedāvāt, īpaši attiecībā uz WordPress funkcionalitāti, tām noteikti abās ir arī dažas jomas, kurās nepieciešami uzlabojumi..

Lai sāktu mūs, mēs pāriesim pie WPEngine par to, kas viņi ir un par ko viņi runā.

Kas ir WPEngine??

Mūsdienās WordPress programmatūra darbojas daudzās vietnēs. Attiecīgi daudzi mitinātāji ir izvēlējušies koncentrēt savus pakalpojumus uz optimizētu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniegšanu, kas ir izstrādāti, lai perfekti darbotos ar WordPress instalācijām un spraudņiem. WPEngine ir viens no vadošajiem WordPress orientētajiem resursdatoriem tirgū.

Saskaņā ar WPEngine vietni, 30% no visām vietnēm visā internetā ir veidotas, izmantojot WordPress. Turklāt 27% no 10 000 populārākajām vietnēm pēc datplūsmas nodrošina arī WordPress. Šie skaitļi patiešām veicina WordPress kā satura platformas dzīvotspēju, un labi mitinātas WordPress vietnes var būt milzīgs ieguvums noteikta veida vietnēm..

Dažādie WPEngine plāni piedāvā plašu uz WordPress orientētu statistiku un pakalpojumu klāstu, un tie nodrošina ekspertu līmeņa klientu atbalstu un ērtu lietošanu, padarot tos par ļoti pievilcīgu iespēju iesācējiem, vienlaikus saglabājot vajadzīgo jaudu vajadzību izpildei. lielāka mēroga vietnēs.

Apskatīsim dažas no dažādajām WPEngine priekšrocībām.

Plusi WPEngine

 • WordPress optimizācija. WordPress ir spēcīgs rīks, kas var izveidot ļoti efektīvas vietnes ar daudzām funkcijām un satura mitināšanas iespējām. Lai jūsu WordPress vietne darbotos maksimāli efektīvi, WPEngine servera aparatūra un funkciju komplekti ir izstrādāti, lai darbinātu pat vissarežģītākās WordPress instalācijas. Viņu gan kopīgo, gan uz VPS balstīto plānu iespējas ir arī laba prātā, jo tas palielina WPEngine cenu struktūras un mērogošanas iespēju daudzpusību..
 • StudioPress motīvi. Izmantojot StudioPress, ir pieejama virkne prēmiju motīvu, ieskaitot motīvus, kas reaģē uz mobilajām ierīcēm. Izmantojot šos motīvus savā vietnē, jūs iegūsit viegli pielietojamas funkcionālās un estētiskās priekšrocības salīdzinājumā ar citiem dizaineriem, kuriem ir jāizveido savas tēmas vai jāmaksā papildus par piemaksām, izmantojot citu pakalpojumu. Daudzām no šīm StudioPress tēmām ir iebūvēts SEO un drošības līdzekļi.
 • Gatavības novērtējumi. WPEngine rīcībā ir plaisu ekspertu komanda, kas ir gatava veikt novērtējumus jūsu vietnē, lai pārliecinātos, ka tā pirms kuģa izmantošanas ir kuģa forma. Tā var būt milzīga pievilcība cilvēkiem, kuri tikai sāk darbu vai kuriem ir tendence daudz eksperimentēt ar savas vietnes dizainu un funkcijām. Paši testi tiek veikti, izmantojot kodu saderības pārbaudi un vietņu inscenējumu.
 • WPEngine ir daudz satura funkciju, kuras mērķorientētas noteiktos ģeogrāfiskos apgabalos. Tas ļauj jums pielāgot veidu, kā cilvēki dažādās pasaules daļās iesaistās jūsu saturā, ļaujot jums viegli sasniegt pārsteidzošu lasītāju skaitu, izmantojot savas vietnes funkcionalitāti..
 • Klientu atbalsts. WPEngine atbalstam ir lieliskas klientu atsauksmes, un tas ir pieejams, izmantojot diennakts tālruni un tiešraides tērzēšanu. Viņi piedāvā arī lielu mācību resursu bibliotēku, kas paredzēta, lai jauni tīmekļa dizaineri un pieredzējuši veterāni tiktu pieradināti pie pakalpojuma priekšrocībām un trūkumiem..
 • Globālā klātbūtne. Izmantojot serverus, kas atrodas ASV, Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āzijā un Āfrikā, WPEngine spēj piedāvāt satriecošu ātrumu un servera piekļuvi neatkarīgi no vietas, kur atrodaties. Šāda veida klātbūtne pasaulē nozīmē, ka WPEngine vienmēr spēs sniegt jums vislabāko sniegumu tirgū, kurā jūs atrodaties un esat aktīvs.
 • Plašs partnerību klāsts. WPEngine sadarbojas ar plašu citu pakalpojumu klāstu, kā rezultātā piedāvā neskaitāmas daudz jauninājumu. Viņu dažādie partneri ir Amazon Web Services, Google Cloud un citi. Viss to saturs, kas tiek nodrošināts partnerībās, ir optimizēts izmantošanai ar WordPress, un tas piedāvā daudz papildu funkciju, kuras daudzi konkurenti nevar saskaņot..

Acīmredzami WPEngine pakalpojumi patīk. Viņiem ir lielisks klientu atbalsts, integrētie resursi un klātbūtne visā pasaulē, kas pamatā garantē labu sniegumu un ir jēga jūsu ģeogrāfiskajam tirgum.

Viņu cenu struktūra arī ir diezgan daudzpusīga, taču mēs to sasniegsim pēc brīža. Acīmredzami ir arī daži citi veidi, kā WPEngine nav tik labvēlīgi salīdzināms ar konkurenci, un nebūtu laba ideja pieņemt lēmumus, nenoapaļojot mūsu pētījumu.

Šajā nolūkā apskatīsim veidus, kā WPEngine mēdz atpalikt.

Mīnusi WPEngine

 • Mazāk universāls nekā daži konkurenti. WPEngine piedāvā plašu plānu klāstu, kas specializējas lietošanai ar WordPress. Lai gan tas padara tos ļoti universālus un pielāgojamus vietnēm, kuru pamatā ir WordPress, to funkcionalitāte nav tik pievilcīga vietnēm, kuras neizmanto WordPress platformu. Tā kā abas vietnes, kuras mēs šodien skatāmies, ir vērstas uz WordPress optimizēšanu, tas nav tik mazs darījums, bet tomēr tas var būt labs prāts, kas jāpatur prātā, turpinot darbu.
 • Tā kā WPEngine piedāvā tik plašu funkciju klāstu, dažreiz sadarbojoties ar citiem pakalpojumiem, dažus no to interfeisiem un funkcijām var būt nedaudz grūti pierast. Lai gan sistēma ir izstrādāta tā, lai tā būtu ērti lietojama, joprojām pastāv daži tās aspekti, kas prasīs nedaudz laika, lai iemācītos efektīvi izmantot.
 • Daži ierobežojumi. Lai piedāvātu vislabāko ātrumu un darbspējas laiku tirgū, WPEngine uzliek dažus nelielus ierobežojumus dažādām instalācijām un spraudņiem, kurus varat izmantot savai WordPress vietnei. Lai gan tas ir diezgan standarts un ļauj WPEngine piedāvāt vispopulārāko WordPress optimizāciju, par kuru viņi ir pazīstami, tas joprojām ir sava veida vilšanās, strādājot ar tik potenciāli daudzveidīgu platformu.

Jaudīgai WordPress mitināšanai ar globālu klātbūtni un pieejamu cenu punktiem WPEngine ir ļoti konkurētspējīga iespēja. Neatkarīgi no tā, vai esat jauns un vēlaties sākt izmantot viņu kopīgos plānus vai veterāns, kurš vēlas palielināt viņu klātbūtni tiešsaistē, WPEngine ir daudz resursu un funkciju, kas jums būs nepieciešami, lai palīdzētu jums visa ceļa garumā.

Arī viņu trūkumi nav pārāk postoši. Lielākā daļa no tām ir diezgan standarta, runājot par WordPress balstītiem hostinga pakalpojumiem. To sakot, mēs īsti nesapratīsim, kā šie plusi un mīnusi sacenšas ar konkurenci, līdz mēs apskatīsim nākamo uzņēmumu sarakstā.

Nākamajam izskatam mēs apskatīsim Cloudways un to, kā tie atšķiras no citiem pakalpojumiem mitināšanas tirgū.

Kas ir Cloudways?

Cloudways ir ērti lietojama pārvaldīta mākoņu mitināšanas platforma. Tie nodrošina pārvaldītu konsoli vietņu mitināšanai mākonis serveros. Lai arī tie sniedz plašu pakalpojumu klāstu, viņiem ir liela uzmanība pievērsta WordPress mitināšanai. Viņu unikālais modelis dod viņiem arī dažas citas priekšrocības.

Viņu faktisko mākoņa infrastruktūru nodrošina trešās puses, piemēram, DigitalOcean, Vultr, Amazon un Google. Viņi arī piedāvā bezmaksas migrāciju uz savu platformu, lai viņu ekspertu komanda apstrādātu jūsu serveri un drošības pārvaldību, kamēr jūs koncentrējaties uz jūsu vietnes daļām, kas ir svarīgas jūsu mērķim..

Vēl viena unikāla Cloudways īpašība ir to maksas noteikšana. Viņiem faktiski ir stundas līgumi, kas ļauj jums samaksāt par viņu pakalpojumiem līdz stundai, tāpēc jūs nekad nemaksājat par pakalpojumiem, kurus jūs galu galā neizmantojat. Ir arī dažas citas interesantas cenu iezīmes, taču mēs pie tām varam nokļūt pēc brīža.

Pagaidām sāksim apskatīt dažādas priekšrocības, ko Cloudways mums var sniegt.

Plusi no Cloudways

 • 5 dažādi mākoņa mitināšanas pakalpojumi. Cloudways mitināšanu faktiski nodrošina, izvēloties vienu no pieciem trešo personu uzņēmumiem. Uzņēmumos ietilpst DigitalOcean, Linode, Vultr, Amazon Web Services un Google Cloud Platform. Pakalpojumu piedāvāšana no dažādiem pakalpojumu sniedzējiem ļauj Cloudways nodrošināt satriecošas drošības un servera pārvaldības funkcijas, ērti lietojamas saskarnes un lielisku klientu atbalstu, pamatojoties uz kuru mākoņa pakalpojumu jūs nolemjat doties.
 • Viegli izmantot. Papildus plašajai zināšanu bāzei un emuāram, kurā ir sīki aprakstīti viņu pakalpojumu uzlabojumi, Cloudways ir arī intuitīva un ērti lietojama lietotāja saskarne, kuru ir viegli uzņemt pat nepieredzējušiem tīmekļa dizaineriem. Tas ir patīkami, ja esat jauns vai mazāk pieredzējis hostinga pakalpojumu jomā.
 • Klientu atbalsts. Cloudways nodrošina labi pārskatītu klientu apkalpošanu, izmantojot tālruni 24 stundas diennaktī vai tērzēšanu. Lai arī šīs iespējas ir diezgan standarta lielākajai daļai hostinga pakalpojumu, kas ir to sāls vērts, joprojām ir pārliecinoši zināt, ka jums būs pieejams kompetents klientu atbalsts, izmantojot jūsu izvēlēto ceļu..
 • Ātri serveri. Tā kā Cloudways faktiskos mākoņu mitināšanas pakalpojumus sniedz daži no vadošajiem trešo personu mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, viņu platformai ir pieejami ļoti jaudīgi serveri. Tā kā viņi var koncentrēties uz sava pakalpojuma pārvaldību un lietotāja saskarni, ārpakalpojumu mākoņu mitināšana ir zibens ātra un lieliski darbojas, lai paliktu atjaunināta un konkurētspējīga..
 • Bezmaksas SSL sertifikāti. Kā diezgan standarta drošības līdzeklis Cloudways piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus vietnēm, kuras tiek mitinātas viņu platformā. Tas ir patīkami pieskarties, pat ja tā ir diezgan standarta funkcija. SSL sertifikāti ir nepieciešami jūsu vietnes drošībai, un vienmēr ir patīkami visas šīs lietas novietot vienā vietā, nevis iet caur trešajām pusēm.
 • Bezmaksas WordPress kešatmiņas spraudnis. Cloudways ir iebūvēts kešatmiņas spraudnis, kas darbojas cauri Lakas un nodrošina pārlūka kešatmiņas saglabāšanas iespējas. Tas ļauj kešatmiņā saglabāt savu vietni, neejot pie citas trešās puses kešatmiņas pakalpojumu saņemšanai. Kešatmiņas saglabāšanas opcijas var kontrolēt arī no WordPress iestatījumu paneļa.
 • Pay-as-you-go plāni. Cloudways piedāvā “pay-as-you-go” plānus, par kuriem rēķins tiek aprēķināts pēc servera stundas. Tas darbojas nedaudz savādāk nekā reāllaika stundas rēķins stundās, un vietnes, kas izmanto vairāk resursu, stundā maksās vairāk nekā ilgtermiņa saistību plānā. Šī joprojām ir laba izvēle mazākām vietnēm, un sistēma ir pārsteidzoši dzīvotspējīga vēl lielāka mēroga vietnēm, kuras neizmanto daudz smagu spraudņu.
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija. Cloudways piedāvā bezmaksas pakalpojumu izmēģinājumu 30 dienu laikā. Tas nedaudz atšķiras no parastās 30 dienu naudas atdošanas garantijas, ko piedāvā vairums uzņēmumu, jo jums nav nepieciešams nolaist naudu un nav iespējas saņemt rēķinu par neatmaksātiem pakalpojumiem. Lai reģistrētos, jums pat nebūs nepieciešama kredītkarte.
 • Klientu nosūtīšanas komisija. Cloudways piedāvā filiāļu programmu, kas lietotājiem ļauj iekasēt komisijas par jaunu klientu piesaistīšanu pakalpojumam. Jūsu laiku, iespējams, var labāk pavadīt, izstrādājot vai pārvaldot vietni un biznesu, taču tas ir lielisks, mazs triks, kas izceļas.
 • Vienkārša automātiskā atjaunināšana. Cloudways ļauj viegli plānot WordPress programmatūras automātiskos atjauninājumus. Šī ir laba funkcija, kas ietilpst viņu pārvaldītajā mākoņa mitināšanas etiķetē, un tā atvieglo jūsu vietnes atjaunināšanu..
 • Neierobežots lietojumprogrammu skaits jebkurā plānā. Visi Cloudways piedāvātie plāni piedāvā neierobežotas lietojumprogrammas kopā ar jūsu WordPress instalēšanu. Tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri vēlas darbināt vietnes ar visdažādākajām lietojumprogrammu funkcijām. Papildu lietojumprogrammās tiks izmantoti papildu resursi, un tas ir svarīgi atcerēties, ja apsverat to atalgojuma struktūru..
 • Bezmaksas migrācija. Tāpat kā jebkura laba tīmekļa mitinātāja, Cloudways piedāvā bezmaksas vietnes pārvietošanu uz viņu mitināšanas platformu. Šī ir vēl viena funkcija, kas diezgan standartaprīkojumā ietilpst jebkuram cienījamam mitināšanas plānam, un tā drīzāk ir mārketinga viltība, nevis faktiska funkcija. Tomēr, ja tas nav jādara, ir jauki izvairīties no vietējās migrācijas maksāšanas no savas kabatas.

Par Cloudways ir daudz, kas patīk, un viņiem ir unikāla pieeja izcilu, uz mākoņiem balstītu pakalpojumu nodrošināšanai. Viņu pakalpojumi lieliski darbojas vietnēs, kuru pamatā ir WordPress, taču tie šajā nišā nav tik ierobežoti kā specializēts pakalpojums, piemēram, WPEngine.

Ir acīmredzams, ka lietpratīgais tīmekļa dizaineris var lieliski izmantot Cloudways pakalpojumus, taču joprojām ir svarīgi izpētīt dažus to trūkumus, pirms turpināt mūsu apsvērumus. Tālāk mēs apskatīsim dažus trūkumus, kas saistīti ar Cloudways.

Mīnusi Cloudways

 • Nav domēna reģistrācijas. Lai gan Cloudways nodrošina izcilus pārvaldītus mākoņu mitināšanas pakalpojumus, izmantojot daudzus trešo personu mākoņa mitināšanas uzņēmumus, tie nenodrošina jūsu domēna vārdu reģistrāciju. Jums būs jāreģistrē savs domēns citā uzņēmumā, un tas var aizkavēties, ja esat pieradis iegūt šo pakalpojumu no sava mitināšanas uzņēmuma..
 • Nav e-pasta mitināšanas. Papildus domēnu reģistrācijas trūkumam Cloudways nesniedz arī e-pasta adreses un mitināšanas pakalpojumus. Šim visam ir jēga, domājot par viņu mākoņu mitināšanas veidu, taču tas joprojām var sagādāt vilšanos, ja esat pieradis visus šos pakalpojumus iegūt vienā vietā.
 • Atbalstu var būt grūti sasniegt. Lai gan Cloudways ir labi pārskatījis klientu atbalstu, izmantojot dažādas iespējas, ir daži ziņojumi par lēnu reakcijas laiku pa tālruni vai izmantojot tiešraides tērzēšanu. Tas ir žēl, bet tas ir diezgan izplatīts trūkums, pat starp uzņēmumiem, kuriem ir lieliska klientu apkalpošanas reputācija.

Tāpat kā WPEngine, arī šie trūkumi nav pārāk lieli. Tomēr tie joprojām ir svarīgi paturēt prātā, it īpaši tāpēc, ka mēs virzāmies uz priekšu sava lēmuma pēdējā posmā.

Tālāk mēs sadalīsim šos divus uzņēmumus un apskatīsim, kā tie tiek salīdzināti trīs atšķirīgās kategorijās. Mēs apskatīsim, kā šie divi uzņēmumi darbojas funkcionalitāte, atbalsts, un cena.

Funkcionalitātes salīdzinājums

Gan WPEngine, gan Cloudways nodrošina izcilu atbalstu vietnēm, kuru pamatā ir WordPress, un ir pietiekami universālas gan mazām, gan lielām vietnēm. WPEngine funkcionalitāte ir nedaudz ierobežotāka, jo tā ir daudz vairāk orientēta uz WordPress balstītām vietnēm. Arī Cloudways mitināšana ir nedaudz unikāla ar tās trešo personu mākoņa mitināšanu.

Kopumā abām vietnēm ir globāla klātbūtne un salīdzināma funkcionalitāte, ja tīri raugās tikai uz savām WordPress iespējām. Cloudways ir dažas papildu interesantas bezmaksas versijas, piemēram, viņu izmēģinājuma un kešatmiņas spraudnis. Lai arī viņiem, iespējams, nav tāda pati mācību resursu bibliotēka kā WPEngine, Cloudways, šķiet, joprojām ir ļoti spēcīga iespēja jaunākiem un mazākiem klientiem.

Vien funkcionalitāte ir nedaudz miglaina, neapskatot cenu, tāpēc mēs pie visa šī atgriezīsimies un tagad apskatīsimies, kā šie divi uzņēmumi risina atbalstu.

Atbalsta salīdzinājums

Abi uzņēmumi ir ļoti labi pārskatījuši klientu atbalstu. Tā kā Cloudways savus pārvaldītos mitināšanas pakalpojumus nodrošina ar trešo personu starpniecību, tas var būt nedaudz sarežģīti, un jūs varat nākties izmantot klientu atbalstu biežāk. Jāsaka gan, ka viņu pārvaldītais mitināšanas modelis vienkāršo daudz vairāk servera pārvaldības un drošības tehnisko aspektu.

No otras puses, WPEngine piedāvā klientu atbalstu, izmantojot tās pašas iespējas, un tai ir ļoti salīdzināma reputācija par viņu atbalsta komandas efektivitāti. Par to joprojām ir grūti spriest, jo abi uzņēmumi ir lieliski saņēmuši atbalsta komandas, taču neliela reputācija par lēno reakcijas laiku.

Cenu salīdzinājums

Šis ir brīdis, kad daudzi klienti var izdarīt vai pārtraukt. Neizvērtējot cenu, nav iespējams patiesi spriest, cik efektīvs ir konkrētais mitināšanas pakalpojums. Cloudways cenu veidošanas struktūra ir diezgan sarežģīta, jo tie piedāvā savus mākoņa pakalpojumus, izmantojot daudzus trešo personu uzņēmumus, taču mēs tomēr salīdzināsim visaptverošu abu uzņēmumu cenu punktu kopsavilkumu..

 • WPEngine opiešķir “sākuma” plānus no USD 35 mēnesī, “izaugsmes” plānus no USD 115 mēnesī, “mēroga” plānus no USD 290 mēnesī un pielāgotus plānus cilvēkiem, kuriem nepieciešams vēl lielāks mērogs un uzticamība.
  • Cenas var šķist nedaudz stāvas, salīdzinot ar Bluehost’s, taču funkcionalitāte ir daudz universālāka. “Startēšanas” plāns nodrošina 25 000 apmeklējumu, 10 GB krātuves, 50 GB ikmēneša joslas platumā un 1 vietni. Tas ietver arī Genesis pamatprogrammu, StudioPress motīvus un atbalsta iespējas, kuras es minēju iepriekš.
  • “Izaugsmes” plāns palielina to līdz 100 000 apmeklējumu, 20 GB krātuves, 200 GB mēnesī joslas platuma un 5 vietnēm.
  • Plaša mēroga plāns ir milzīgs USD 290 mēnesī, un tajā ietilpst 400 000 apmeklējumu, 30 GB krātuves, 400 GB joslas platuma un 15 vietnes.
  • Viņiem ir arī “pielāgots” plāns cilvēkiem, kuri prasa daudz jaudīgākas vietnes. Tas palielina apmeklējumu skaitu miljonos, krātuvi 1 TB apgabalā, joslas platumu virs 400 GB mēnesī un līdz 25 vietnēm.
 • Mākoņi darbojas mazliet savādāk, un tai ir atšķirīgas cenu struktūras, pamatojoties uz trešās puses mitināšanas pakalpojumu, kuru jūs galu galā izvēlaties. Uzņēmumi, kas piedāvā savu mākoņu mitināšanu, izmantojot Cloudways, ietver DigitalOcean, Linode, Vultr, Amazon Web Services un Google Cloud Platform.
  • Šo dažādo pakalpojumu cenu diapazons un iespējas ir atšķirīgas. Lētākais ir DigitalOcean, bet visdārgākais ir Amazon Web Services.
  • DigitalOcean plāni sākas ar USD 10 mēnesī (USD 0,0139 stundā), un tie ietver 1 GB RAM, 1 galvenā procesora, 25 GB krātuves un 1 TB joslas platuma..
  • Šie plāni svārstās līdz USD 1035 mēnesī (USD 1,4375 stundā), kas jums pērk 192 GB RAM, 32 kodolu procesoru, 3840 GB krātuves un 12TB joslas platumu..

Amazon plāni sākas ar 34,91 ASV dolāru mēnesī (0,0485 stundā), kas ļauj iegūt 1,75 GB RAM, 1vCPU procesoru, 4 GB krātuves un 2 GB joslas platuma..

 • Šie plāni svārstās līdz USD 3058,26 mēnesī (USD 2 2476 stundā), kas ietver 256 GB RAM, 64vCPU procesoru, 4 GB atmiņas un 2 GB joslas platuma..

Kopumā Cloudways cenu diapazoni ir daudz atšķirīgāki, un ir arī daži interesanti sīkumi. Jūs droši vien pamanījāt, ka DigitalOcean plāni piedāvā daudz labāku krātuvi un joslas platumu, taču ir svarīgi ņemt vērā, ka šīs ir šo plānu sākumcenas, un var iegādāties arī papildu vietu vai joslas platumu..

Iesaiņojot to

Beigu beigās izskatās, ka WPEngine, iespējams, ir labāks risinājums iesācējiem un mazāka mēroga vietnēm to cenu punktu un lietošanas ērtuma dēļ. Ja esat lielāks mērogs, Cloudways visos plānos ir ārkārtīgi daudz iespēju, kā arī daudz labu atbalsta funkciju, kas palīdzēs jums pielāgot un pārvaldīt savus tīmekļa resursus..

Kā vienmēr, ja jums ir kādi komentāri vai vēlaties norādīt uz kaut ko, ko mēs nokavējām, dariet mums to zināmu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map