WPEngine vs Pressidium – kura ir vislabāk pārvaldītā WordPress saimniece?

01.06.2020
Hostinga salīdzinājums 'WPEngine vs Pressidium – kura ir vislabāk pārvaldītā WordPress saimniece?
0 22 мин.

wpengine-vs-pressidium


Tīmekļa mitinātāju meklēšana bieži var būt satriecoša. Visā tīklā ir piedāvāts pārāk daudz nišu un speciālo pakalpojumu. Tas var īpaši ietekmēt tīmekļa dizainerus, kuri tikai sāk darbu, vai arī pirmo reizi palielina savu klātbūtni tīmeklī.

Viens no labākajiem pirmajiem soļiem, ko varat veikt, ir pārliecināties, ka jūsu izvēlētā tīmekļa mitinātāja atbilst jūsu vietnes prasībām. Piemērotu cenu mitināšana ar atbalstu un jūsu vajadzībām atbilstošu funkcionalitāti var atvieglot katru procesa soli. Tas ir tikai jautājums par to, kā spēt pateikt labo no sliktā.

Lai izdomātu, kas mums vajadzīgs, mēs apskatīsim divus dažādus saimniekus un redzēsim, kā viņi sakraujas viens otram blakus. Tas ļauj mums mazliet apskatīt to, kas mums jākoncentrē, un ļauj mums patiešām redzēt, ko katrs uzņēmums var piedāvāt. Tas mums ir arī labs veids, kā izlemt, kurš ir labāks.

Šodien mēs apskatām WPEngine un Pressidium. Šie ir divi labi zināmi saimnieki ar labām atsauksmēm un konkurētspējīgām cenām. Viņi abi koncentrē savu enerģiju uz WordPress balstītu mitināšanu, un to īpašības un statistika to atspoguļo. Visi viņu plāni ir veidoti, paturot prātā WordPress, un viņi sola zibens ātrumu un labi optimizētu WordPress funkcionalitāti.

Tomēr, iespējams, ir vairāk nekā daži veidi, kā abiem šiem uzņēmumiem ir mazāk konkurences. Tāpēc sāksim, apskatot WPEngine, kas viņi ir un par ko viņi runā.

Kas ir WPEngine??

Mūsdienās WordPress darbina daudz tīmekļa vietņu. Daudzi saimnieki faktiski koncentrējas uz optimizētu plānu nodrošināšanu, kas izstrādāti vietnēm, kuru pamatā ir WordPress. WPEngine ir viens no vadošajiem WordPress balstītajiem resursdatoriem, kas šodien tur atrodas.

Saskaņā ar viņu pašu vietni 30% no visām vietnēm ir veidotas, izmantojot WordPress, un 27% no populārākajām 10 000 vietnēm, izmantojot satiksmi, arī izmanto WordPress. Šie skaitļi runā paši par sevi. WordPress ir spēcīgs rīks, kas, pareizi lietojot, var darboties ļoti spējīgai vietnei.

WPEngine mēģina padarīt šo procesu pēc iespējas vienkāršāku un spējīgāku, nodrošinot plašu uz WordPress orientētu plānu un pakalpojumu klāstu. Viņiem ir arī laba klientu apkalpošanas reputācija un ērta lietošana, kas padara tos par lielisku izvēli gan iesācējiem, gan pieredzējušiem web dizaineriem.

Tālāk mēs apskatīsim dažādas WPEngine piedāvātās priekšrocības.

Plusi WPEngine

 • WordPress optimizācija. WordPress ir spēcīgs rīks, kas var izveidot ļoti efektīvas vietnes ar daudzām funkcijām un satura mitināšanas iespējām. Lai jūsu WordPress vietne darbotos maksimāli efektīvi, WPEngine servera aparatūra un funkciju komplekti ir izstrādāti, lai darbinātu pat vissarežģītākās WordPress instalācijas. Viņu gan kopīgo, gan uz VPS balstīto plānu iespējas ir arī laba prātā, jo tas palielina WPEngine cenu struktūras un mērogošanas iespēju daudzpusību..
 • StudioPress motīvi. Izmantojot StudioPress, ir pieejama virkne prēmiju motīvu, ieskaitot motīvus, kas reaģē uz mobilajām ierīcēm. Izmantojot šos motīvus savā vietnē, jūs iegūsit viegli pielietojamas funkcionālās un estētiskās priekšrocības salīdzinājumā ar citiem dizaineriem, kuriem ir jāizveido savas tēmas vai jāmaksā papildus par piemaksām, izmantojot citu pakalpojumu. Daudzām no šīm StudioPress tēmām ir iebūvēts SEO un drošības līdzekļi.
 • Gatavības novērtējumi. WPEngine rīcībā ir plaisu ekspertu komanda, kas ir gatava veikt novērtējumus jūsu vietnē, lai pārliecinātos, ka tā pirms kuģa izmantošanas ir kuģa forma. Tā var būt milzīga pievilcība cilvēkiem, kuri tikai sāk darbu vai kuriem ir tendence daudz eksperimentēt ar savas vietnes dizainu un funkcijām. Paši testi tiek veikti, izmantojot kodu saderības pārbaudi un vietņu inscenējumu.
 • WPEngine ir daudz satura funkciju, kuras mērķorientētas noteiktos ģeogrāfiskos apgabalos. Tas ļauj jums pielāgot veidu, kā cilvēki dažādās pasaules daļās iesaistās jūsu saturā, ļaujot jums viegli sasniegt pārsteidzošu lasītāju skaitu, izmantojot savas vietnes funkcionalitāti..
 • Klientu atbalsts. WPEngine atbalstam ir lieliskas klientu atsauksmes, un tas ir pieejams, izmantojot diennakts tālruni un tiešraides tērzēšanu. Viņi piedāvā arī lielu mācību resursu bibliotēku, kas paredzēta, lai jauni tīmekļa dizaineri un pieredzējuši veterāni tiktu pieradināti pie pakalpojuma priekšrocībām un trūkumiem..
 • Globālā klātbūtne. Izmantojot serverus, kas atrodas ASV, Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āzijā un Āfrikā, WPEngine spēj piedāvāt satriecošu ātrumu un servera piekļuvi neatkarīgi no vietas, kur atrodaties. Šāda veida klātbūtne pasaulē nozīmē, ka WPEngine vienmēr spēs sniegt jums vislabāko sniegumu tirgū, kurā jūs atrodaties un esat aktīvs.
 • Plašs partnerību klāsts. WPEngine sadarbojas ar plašu citu pakalpojumu klāstu, kā rezultātā piedāvā neskaitāmas daudz jauninājumu. Viņu dažādie partneri ir Amazon Web Services, Google Cloud un citi. Viss to saturs, kas tiek nodrošināts partnerībās, ir optimizēts izmantošanai ar WordPress, un tas piedāvā daudz papildu funkciju, kuras daudzi konkurenti nevar saskaņot..

Acīmredzami WPEngine pakalpojumi patīk. Viņiem ir lielisks klientu atbalsts, integrētie resursi un klātbūtne visā pasaulē, kas pamatā garantē labu sniegumu un ir jēga jūsu ģeogrāfiskajam tirgum.

Viņu cenu struktūra arī ir diezgan daudzpusīga, taču mēs to sasniegsim pēc brīža. Acīmredzami ir arī daži citi veidi, kā WPEngine nav tik labvēlīgi salīdzināms ar konkurenci, un nebūtu laba ideja pieņemt lēmumus, nenoapaļojot mūsu pētījumu.

Šajā nolūkā apskatīsim veidus, kā WPEngine mēdz atpalikt.

Mīnusi WPEngine

 • Mazāk universāls nekā daži konkurenti. WPEngine piedāvā plašu plānu klāstu, kas specializējas lietošanai ar WordPress. Lai gan tas padara tos ļoti universālus un pielāgojamus vietnēm, kuru pamatā ir WordPress, to funkcionalitāte nav tik pievilcīga vietnēm, kuras neizmanto WordPress platformu. Tā kā abas vietnes, kuras mēs šodien skatāmies, ir vērstas uz WordPress optimizēšanu, tas nav tik mazs darījums, bet tomēr tas var būt labs prāts, kas jāpatur prātā, turpinot darbu.
 • Tā kā WPEngine piedāvā tik plašu funkciju klāstu, dažreiz sadarbojoties ar citiem pakalpojumiem, dažus no to interfeisiem un funkcijām var būt nedaudz grūti pierast. Lai gan sistēma ir izstrādāta tā, lai tā būtu ērti lietojama, joprojām pastāv daži tās aspekti, kas prasīs nedaudz laika, lai iemācītos efektīvi izmantot.
 • Daži ierobežojumi. Lai piedāvātu vislabāko ātrumu un darbspējas laiku tirgū, WPEngine uzliek dažus nelielus ierobežojumus dažādām instalācijām un spraudņiem, kurus varat izmantot savai WordPress vietnei. Lai gan tas ir diezgan standarts un ļauj WPEngine piedāvāt vispopulārāko WordPress optimizāciju, par kuru viņi ir pazīstami, tas joprojām ir sava veida vilšanās, strādājot ar tik potenciāli daudzveidīgu platformu.

Neskatoties uz šiem trūkumiem, WPEngine joprojām ir ļoti konkurētspējīga iespēja. Tie nodrošina jaudīgu WordPress mitināšanu ar globālu klātbūtni un pieejamu cenu punktiem. Jaunāki lietotāji no dažādiem kopīgajiem plāniem iegūs daudz nobraukuma, savukārt pieredzējušākiem vai lielāka mēroga tīmekļa mitinātājiem joprojām ir daudz iespēju un iespēju palielināt savu klātbūtni tiešsaistē..

Arī mīnusi, kas iet kopā ar WPEngine, nav pārāk sasodīti. Lielākā daļa šo lietu nav pārāk liels darījums, un tā ir diezgan līdzvērtīga kursam, kad runa ir par jaudīgu WordPress mitināšanu. Tomēr, neskatoties uz sacensībām, ir grūti iegūt labu priekšstatu par šo funkciju salīdzinājumu.

Tālāk mēs apskatīsim Pressidium.

Kas ir Pressidium?

Pressidium ir pārvaldīts WordPress mitināšanas risinājums, kura vīzija ir “noformēt un pilnveidot un nozarē vadošu pārvaldītu hostinga pakalpojumu mūsu iecienītākajai platformai – WordPress”. Tie nodrošina uzņēmuma WordPress platformu, kurai uzticas gan tehnoloģiju jaunizveidotie uzņēmumi, gan Fortune 500 uzņēmumi. Tiek uzskatīts, ka viņi ir pārāki par konkurējošajiem pārvaldītajiem WordPress saimniekiem, un viņi sola pakalpojumu kvalitāti, ātrumu, drošību un veiktspēju.

2014. gadā tos izveidoja tīmekļa dizaineru veterānu komanda, un viņi ir kļuvuši par labi zināmu un labi pārskatītu mitināšanas risinājumu. Viņiem tika piešķirta augstākā līmeņa WordPress mitināšanas veiktspēja 2015. un 2016. gadā, ko sniedz Review Signal.com. Apkārt Pressidium ir ļoti daudz hype, un šķiet, ka viņi to visu realizē.

Viena lieta, kas jāņem vērā, tomēr ir tāda, ka Pressidium iekasē maksu no lietotājiem, pamatojoties uz to vietņu apmeklējumu daudzumu. Tas acīmredzami nedaudz atšķiras no tā, kā rīkojas citi uzņēmumi, kur tie parasti piedāvā lielākas vizītes kopā ar lielākiem plāniem.

Acīmredzot tas ir kaut kas, kas jums jāpatur prātā, kad mēs apspriežam citus datus par šo uzņēmumu. To sakot, mēs īsti neuzzināsim, kamēr mēs to neapskatīsim, tāpēc apskatīsim dažas priekšrocības, kuras mums var piedāvāt Pressidium.

Plusi Pressidium

 • Vienkārša samaksa. Pressidium pieņem visus galvenos maksājuma veidus, kas nedaudz atvieglo rēķinu apmaksu. Lai gan vairumam uzņēmumu ir diezgan labi sekot galvenajām norēķinu metodēm, daži no tiem var neatbilst.
 • 60 dienu naudas atdošanas garantija. Tāpat kā jebkurai labai tīmekļa mitinātājai, arī Pressidium ir atmaksāta garantija par viņu pakalpojumiem, ja atceļat 60 dienu laikā. Tas ir apmēram divreiz ilgāk nekā 30 dienu garantija, ko piedāvā vairums uzņēmumu. Ir jauki, ja ir ieviesta pienācīga garantija, lai mazinātu risku. Kā vienmēr, lasīt viņu atmaksas politika pats, lai pārliecinātos, ka zināt, ko saņemat.
 • Pressidium ir datu centri Japānā, Ziemeļamerikā, Dienvidaustrumu Āzijā, Eiropā un Okeānijā. Tas viņiem ļauj nodrošināt ļoti lielu ātrumu neatkarīgi no tā, kurā pasaules vietā jūs dzīvojat. Viņu atsauksmes nedaudz atšķiras ātruma ziņā, taču šķiet, ka lielais vairums lietotāju ir vairāk nekā apmierināti ar to, ko Pressidium spēj nodrošināt.
 • Pressidium ir ļoti konkurētspējīgi cenu punkti, par kuriem mēs iedziļināsimies vēlāk, pieskaroties salīdzinājumiem. Viņu faktiskās cenas ir labvēlīgi salīdzināmas ar WPEngine gandrīz katrā cenu punktā, un dažādie plāni, kas viņiem ir, ir nedaudz daudzpusīgāki nekā WPEngine piedāvātie plāni mēroga ziņā.
 • Lietošanas ērtums. Gan Pressidium bezmaksas migrācijas pakalpojumu, gan to faktisko saskarni lietotāji internetā labi pārskata. Lai gan viņi neizmanto nozares standarta cPanel saskarni, to saskarne ir visaptveroša un, kā zināms, ir viegli iemācīties un apgūt.
 • Botu filtrēšanas sistēma. Visos Pressidium plānos ir iekļauta Bad-bots filtrēšanas sistēma, kas aizsargā jūsu vietni pret robotiem un tml. Tas ir jauki, ja jūsu vietnes saturs, iespējams, piesaista robotizētas aktivitātes vai ja jūsu lietotāju bāze ir patiešām jutīga pret robotprogrammatūras klātbūtni.
 • Pressidium sola 99,95% uptime, un testi, ko citi lietotāji veikuši tiešsaistē, šķiet, apstiprina šo statistiku. 99,95% ir ļoti labs rādītājs, kaut arī ne labākais. Svarīgi ņemt vērā, ka vairumā tiešsaistes atsauksmju patiesībā tiek apgalvots, ka pārbaudes laikā viņi ir izmantojuši 100% laika.
 • Pressidium sola bez problēmu novēršanu. Viņiem ir tādas lietas kā pārvaldīti automātiskie atjauninājumi, robotprogrammatūru filtrēšana un ugunsmūri, lai pārliecinātos par jūsu vietnes drošību. Viņiem ir arī drošības emuārs, kurā ir ietverta visa informācija par to, kā viņi aizsargā jūsu vietni. Kopumā Pressidium noteikti šķiet uzticams viņu apgalvojumiem šajā ziņā.
 • Bezmaksas migrācija. Pressidium nodrošina bezmaksas migrāciju uz viņu pakalpojumiem, tāpat kā jebkuru citu labu resursdatoru. Arī Pressidium ir daudz labu presi par faktisko migrācijas procesu, sakot, ka tas ir ļoti viegli un atbalsts procesa laikā bija fenomenāls. Tas ir patīkami pieskarties, ja meklējat labu saimnieku, uz kuru pāriet.
 • Bezmaksas CDN, SSL un dublējumi. Paralēli citām drošības un atbalsta funkcijām, Pressidium plāni piedāvā bezmaksas CDN, SSL un vietņu dublējumus. Tie ir paredzēti, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne darbojas pareizi, izmantojot visas tai nepieciešamās drošības funkcijas. Ir jauki, ja šīs funkcijas bez maksas var iegūt no pašas tīmekļa mitinātāja, tā vietā, lai būtu jāmaksā trešajai pusei.

Pressidium ir sava veida labi glabāts noslēpums mitināšanas nozarē. Viņu uptime statistika un plašais funkciju komplekts ir ļoti jauks, it īpaši ar viņu uzmundrinošo tehnisko emuāru, lai ikvienu apmierinātu ar sarežģītākiem jautājumiem.

Patīkami ir arī bezmaksas piedāvājumi un tādi, ko tie piedāvā. Tomēr mums ir jāatceras, ko viņi teica par maksu par apmeklējumu. Tas acīmredzami ir vispārējs trūkums, taču tas patiešām ir atkarīgs no vietnes veida, kuru jūs vēlaties izveidot.

Cenu un funkcionalitātes dēļ šķiet, ka Pressidium būtu diezgan jaudīga iespēja pareizajam lietotājam. To sakot, būs grūti iegūt labu priekšstatu par to, ar ko mēs nodarbojamies, līdz mēs apskatīsim trūkumus, kas saistīti ar Pressidium.

Jāatzīst, ka šeit to nav daudz. Viņi ir diezgan pamatīgi resursdatori gan izejot, gan izejot. Tomēr ir dažas lietas, kuras mēs varējām identificēt.

Mīnusi Pressidium

 • Maksas par apmeklējumu sistēma. Tas ir galvenais Pressidium trūkums, lai arī tas var nebūt tik slikts, kā šķiet. Tas tiešām ir atkarīgs no jūsu vietnes. Lai gan lielākā daļa WordPress vietņu ir izstrādātas darbam ar ieņēmumiem no reklāmas, daži biznesa modeļi ļauj gūt peļņu citos veidos. Tā kā lappušu skatījumi būs galvenais noteicošais faktors jūsu apakšējā rindā gandrīz jebkurā scenārijā, ir jēga nedaudz papildināt, lai iegūtu vairāk skatījumu. Šis faktors būs mazliet pamanāmāks, kad mēs aplūkosim cenu, jo tas mums ļaus parādīt, kā šīs maksas par skatījumu ietekmēs faktiskās cenas.
 • Cenu punkti, kas vērsti uz biznesa tirgu. Lai arī Pressidium piedāvā dažas iespējas mazāka mēroga vietnēm, vairums tās plānu ir izstrādāti uzņēmuma mērogā, un jūs varat pateikt, kur viņu uzņēmumam pievērš lielu uzmanību. Kas viņus var vainot? Galu galā liela mēroga projekti ir prasīgāki un ienesīgāki. Ja jums ir nepieciešama lielāka mēroga mitināšana, tas, iespējams, būs jūsu plus. Pretējā gadījumā tas ir jāņem vērā, ja meklējat mazāka mēroga resursdatoru.
 • Nav e-pasta mitināšanas. Atšķirībā no daudziem citiem hostinga uzņēmumiem, Pressidium nepiedāvā e-pasta mitināšanu viņu platformā. Tas nedaudz traucē, jo vietne ir tik ļoti moderna gandrīz visos citos aspektos. Jāsaka, ka tas nav tik liels darījums, ka jūsu e-pasts tiek mitināts citur, tas ir tikai kauns, ka jādodas uz divām dažādām vietām kaut ko, ko varētu piedāvāt viens.

Tāpat kā WPEngine, arī šeit nav daudz, lai paceltu pārāk daudz sarkano karodziņu. Šķiet, ka lielākais mīnuss Pressidium ir viņu maksa par apmeklējumu sistēma. Tas ir interesants ķeksītis, un tas pat varētu noderēt dažām vietnēm, taču kopumā tā ir tikai vēl viena lieta, kas jums ir jāseko līdzi.

Lielākā daļa citu saimnieku jau iekasē jums papildu maksu par skatījumiem, kas pārsniedz noteiktu ierobežojumu, kas saistīts ar jūsu plānu, tāpēc tas nav pārāk liels darījums, aplūkojot to kontekstā, bet mēs tiešām negūsim konkrētu priekšstatu par to, kas mēs esam darīšana, līdz mēs nonākam pie mūsu nepatīkamā salīdzinājuma.

Lai noteiktu, kura no šīm vietnēm pārspēj otru, mēs aplūkosim tās blakus un salīdzināsim tās, izmantojot dažus dažādus kritērijus. Mēs to sadalīsim atbilstoši Funkcionalitāte, drošība, un Cena.

Funkcionalitātes salīdzinājums

Abas vietnes piedāvā vismodernāko WordPress mitināšanu, kurai pievienotas visas jaudīgās funkcijas un atbalsta tīkli, ko jūs varētu sagaidīt no šīs nišas. Abiem uzņēmumiem ir plašs konkurences plānu klāsts, kas aptver nepieciešamo funkcionalitāti plašam biznesa mērogam.

Viņiem abiem ir arī funkcionalitāte, kas paredzēta, lai pielāgotos tālākpārdevējiem un citiem vietņu dizaineriem, kuriem, salīdzinot ar citiem WordPress lietotājiem, varētu būt dažas atšķirīgas vajadzības. Viņiem nav iespējas mitināt mitināšanu, kas nav WordPress. Tam nevajadzētu būt pārāk lielam darījumam, jo ​​jūs, iespējams, vienalga meklējat WordPress mitināšanu, taču tas ir jāņem vērā, ja nākotnē vēlaties mainīt savu klātbūtni tiešsaistē.

Mēs šeit sauksim Pressidium par uzvarētāju, ņemot vērā viņu izcilo darbības laiku un konkurētspējīgās īpašības.

Atbalsta salīdzinājums

Atkal abām šīm vietnēm ir ļoti labas klientu atsauksmes par viņu atbalsta komandām. Viņi abi piedāvā plašas zināšanas un atbalsta bāzes savās vietnēs, lai palīdzētu jums tikt galā ar mazākiem atbalsta jautājumiem. Tomēr, ja jums nepieciešama patiesa cilvēka uzmanība, Pressidium dalībniekiem vienkārši ir pieejams biļešu atbalsts.

No otras puses, WPEngine piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī pa tālruni un tiešraides tērzēšanu. Kaut arī abi uzņēmumi ir labi pazīstami ar labu klientu apkalpošanu, mēs šeit tikai WPEngine sauksim par nepārprotamu uzvarētāju tikai ar šī fakta nopelnu..

Cenu salīdzinājums

Šis ir īstais realizācijas brīdis daudziem potenciālajiem klientiem. Nav jēgas meklēt labākās pieejamās iespējas, ja jūs to izjaucat. Lai patiešām piesaistītu mūsu pārņemto plusu un mīnusu vērtību, mēs WPEngine un Kinsta cenu struktūras saliksim līdzās un izcelsim dažas galvenās cenu jomas, kas interesē.

 • WPEngine opiešķir “sākuma” plānus no USD 35 mēnesī, “izaugsmes” plānus no USD 115 mēnesī, “mēroga” plānus no USD 290 mēnesī un pielāgotus plānus cilvēkiem, kuriem nepieciešama vēl lielāka mēroga un uzticamība.
  • Cenas var šķist nedaudz stāvas, salīdzinot ar Bluehost’s, taču funkcionalitāte ir daudz universālāka. “Startēšanas” plāns nodrošina 25 000 apmeklējumu, 10 GB krātuves, 50 GB ikmēneša joslas platumā un 1 vietni. Tas ietver arī Genesis pamatprogrammu, StudioPress motīvus un atbalsta iespējas, kuras es minēju iepriekš.
  • “Izaugsmes” plāns palielina to līdz 100 000 apmeklējumu, 20 GB krātuves, 200 GB mēnesī joslas platuma un 5 vietnēm.
  • Plaša mēroga plāns ir milzīgs USD 290 mēnesī, un tajā ietilpst 400 000 apmeklējumu, 30 GB krātuves, 400 GB joslas platuma un 15 vietnes.
  • Viņiem ir arī “pielāgots” plāns cilvēkiem, kuri prasa daudz jaudīgākas vietnes. Tas palielina apmeklējumu skaitu miljonos, krātuvi 1 TB apgabalā, joslas platumu virs 400 GB mēnesī un līdz 25 vietnēm.
 • Pressidium Piedāvā plāni sākot no 21 USD mēnesī un mērogojot līdz 500 USD mēnesī, ar lielākiem “Enterprise” plāniem ir pieejami USD 750 mēnesī mēnesī.
  • Viņu “mikro” plāns dod jums 1 WordPress instalēšanu, 5 GB krātuves, pieturvietu vidi, dublējumus, SSL un citas funkcijas, kuras es minēju iepriekš.
  • Viņu “personīgais” plāns palielina to līdz USD 42 mēnesī, kas dod jums 3 instalācijas, 10 GB krātuves un visus citus labumus.
  • Profesionālās paketes cena ir USD 125 mēnesī, dodot jums 10 instalācijas un 20 GB krātuves.
  • Biznesa plāns ir USD 250 mēnesī ar 25 instalācijām un 30 GB krātuves.
  • Viņu lielākais standarta plāns ir plāns “Bizness Plus” par USD 500 mēnesī ar 50 instalācijām un 40 GB krātuves.

Acīmredzot abi uzņēmumi piedāvā konkurētspējīgas iespējas par zemākām cenām. Pressidium piedāvā lētāku plānu, taču tam trūkst dažu WPEngine zemāku cenu plāna funkciju.

Galu galā tas būs atkarīgs no vēlamās vietnes veida. Jebkura mēroga vietnēm būs laba pieredze ar kādu no šiem resursdatoriem, lai gan mazāka mēroga tīmekļa dizaineri, iespējams, var atrast mazāku resursdatoru, kas viņiem ir labāk.

Kā vienmēr, ja ir kaut kas, ko mēs nokavējām, vai ja jums ir bijusi citāda pieredze ar šiem saimniekiem, nekautrējieties paziņot mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector