5 najlepších alternatív Bluehost – webhosting a registrácia doménových mien

najlepšie alternatívy Bluehostingu


BlueHost je bezpochyby jedným z najväčších hráčov v hostiteľskom priemysle s obľúbeným zdieľaným hostingom a hostingovými plánmi WordPress dostupnými za vreckové ceny. Ak ste zvedaví, čo ešte toto odvetvie ponúka alebo jednoducho BlueHost jednoducho nezasiahne vašu značku, zhromaždili sme 5 najlepších alternatív BlueHost, ktoré ponúkajú hostingové plány za podobné ceny..

BlueHost bol dlho fazúrovaný za svoje plány hosťovania optimalizované pre WordPress, natoľko, že sa stal poskytovateľom hostingu odporúčaného WordPress. Okrem hostenia WordPress je BlueHost známy aj svojím cloudovým hostingom, zdieľaným hostingom, VPS a dedikovanými servermi. Zabudovaná sieť na doručovanie obsahu, vylepšená technológia cPanel, bezplatné zálohovanie, bezplatné názvy domén a nástroje na tvorbu webových stránok sú len niektoré z bezplatných balíčkov, ktoré sú súčasťou hostiteľských balíkov spoločnosti BlueHost..

Pre tých, ktorí sú zvedaví na alternatívy k Bluehost, tu uvádzame 5 najlepších alternatív k Bluehost:

Web Host
Promo cena
hostgator najlepšia alternatíva hostiteľa3,95 USD / mesiac
inmotion best bluehost alternative2,95 $ / mesiac
Najlepšie alternatíva Bluehost1,99 USD / mesiac
namecheap najlepšie bluehost alternatíva0,82 USD / mesiac
najlepšia alternatíva bohabojov2,99 USD / mesiac

Teraz sa pozrime na každú webhostingovú spoločnosť v detailoch a uvidíme, prečo by mohla byť dobrou alternatívou k BlueHost.

Hostgator

hostgator najlepšia alternatíva hostiteľaHostGator ponúka rozmanitý súbor hostingových služieb, ktoré zahŕňajú cenovo dostupné, all-inclusive zdieľané hostingové plány a prvotriedne možnosti hostenia. HostGator, ktorý je súčasťou hostingového konglomerátu EIG, pôsobí v tomto odvetví od roku 2002.

Ich najväčším predajným miestom bol cenovo dostupný zdieľaný hosting. Aj keď to stále platí, hostGator sa dnes stal plnohodnotným poskytovateľom hostingu, ktorý ponúka všetko od hostingu založeného na Linuxe a Windows až po hostingové balíčky špecifické pre aplikácie (hosting Joomla, hosting Drupal) , Hosting WordPress atď.) A rozšírené hostingové balíčky.

Zdieľaný hosting začína na 3,95 dolárov mesačne a ponúka bezplatné týždenné zálohovanie mimo pracoviska, neobmedzenú šírku pásma, neobmedzené e-mailové účty, nemerané úložisko, inštalácie jedným kliknutím, 99,9% záruku dostupnosti, 45-dňovú vrátenie peňazí a ďalšie bezplatné nástroje na vytváranie a rozširujte svoje stránky.

Pre tých, ktorí hľadajú viac zdrojov a nezávislosti, má HostGator niekoľko cloudových, VPS a špecializovaných hostingových plánov vytvorených pre škálovateľnosť, ktoré prichádzajú s celou sadou vývojových nástrojov, flexibilných softvérových možností, výkonného hardvéru a pokročilých funkcií..

Okrem webhostingu sa hostgator venuje aj službám registrácie domén.

InMotion Hosting

inmotionhosting najlepšia alternatíva k hosťovaniuInMotion Hosting je nezávislý, výkonný a obchodne orientovaný poskytovateľ hostingu s dátovými centrami kompatibilnými s PCI kategórie A a PCI. InMotion Hosting sa pevne zaviazala k open-source, má ľahko prispôsobiteľné plány hostenia a veľkú zákaznícku podporu.

Zdieľané plány hostenia na stránkach InMotion nájdete pod názvom Business hosting a ceny začínajú na 5,99 dolárov mesačne. Je to o niečo vyššia počiatočná cena, ako ponúkajú iní poskytovatelia zdieľaného hostenia. Avšak spoločné plány hostenia InMotion môžu konkurentov vyhodiť z vody pomocou funkcií, ktoré ponúkajú: hosťovanie všetkých SSD, bezplatné doménové meno, bezplatné zálohovanie údajov, prístup SSH , neobmedzený priestor na disku a mesačné prevody, bezplatné webové prenosy, bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok a reklamy, hardvér podnikovej triedy, cPanel a ochrana pred škodlivým softvérom.

Medzi pokročilé možnosti hostenia patrí optimalizácia elektronického obchodu, bezplatné adresy IP, SSL, automatické aktualizácie & Ochrana systému Corero DDoS, odomknuté jadrá CPU a výkonné možnosti zálohovania.

Webový dizajn a registrácia domén tiež patria medzi služby, ktoré ponúka InMotionHosting.

iPage

Najlepšie alternatíva BluehostAplikácia iPage funguje od roku 1998, odolala skúške času v odvetví, ktoré je čoraz viac konkurencieschopné. Ich najviac inzerovaný hostingový plán je ich jedinou možnosťou zdieľaného hosťovania, čo je neobmedzený plán plný mnohých užitočných funkcií. Okrem zdieľaného hostingu služby iPage zahŕňajú aj niekoľko VPS, dedikovaných a hostingových plánov WordPress.

Neobmedzený zdieľaný hostingový plán na iPage začína na $ 1,99 / mesiac, čo je veľa na pláne, ktorý pravidelne stojí $ 7,99 / mesiac. S týmto plánom je zahrnutá bezplatná doména, bezplatný tvorca webových stránok pre drag and drop, bezplatné marketingové nástroje, bezplatná e-mailová adresa, šablóny, reklamné kredity, bezplatné nástroje elektronického obchodu a mnoho ďalších funkcií..

Ostatné hostingové balíčky na iPage prichádzajú s cPanel, root prístup, vysokorýchlostné zrkadlenie SAN úložný priestor, škálovateľné zdroje, úplná správa servera a podpora 24 × 7.

Programy hostingu optimalizované pre WordPress sú k dispozícii aj v iPage v dvoch konfiguráciách, pričom ceny začínajú na 3,75 USD mesačne.

Služby spoločnosti iPage presahujú rámec webhostingu a zahŕňajú marketingové služby, e-mailové služby, registráciu domén a nástroje elektronického obchodu.

NameCheap

namecheap najlepšie bluehost alternatívaNajznámejšie ako ICANN akreditovaný registrátor domén, NameCheap ponúka služby registrácie domén a webhostingové služby. Webhostingové služby spoločnosti NameCheap zahŕňajú niekoľko zdieľaných hostingových plánov začínajúcich na 9,88 $ / rok, plány pre distribútorov od 14,06 $ / mesiac, hostingové plány VPS od 16,95 $ / mesiac a dedikované servery od 58,88 $ / mesiac.

Zadarmo doménové meno .website je zahrnuté v každom hostingovom balíku a plány sú štandardne dodávané s cPanel. Medzi ďalšie funkcie patrí zrýchlený diskový priestor SSD, 100% dostupnosť bez prevádzkovej zmluvy, zákaznícka podpora 24 × 7, zabezpečenie hardvéru a softvéru, tri dostupné typy správy serverov: plne riadené, samosprávné a spravované atď..

Dedikované servery sú k dispozícii v konfiguráciách s jedným procesorom, s viacerými jadrami (Intel Xeon E3) a s viacerými procesormi, s viacerými jadrami (Intel Xeon E5)..

NameCheap môže byť dobrou alternatívou pre BlueHost pre zákazníkov, ktorí hľadajú viac dedikovaných serverových možností, ako ponúka BlueHost, alebo majú svoje doménové meno zaregistrované na NameCheap a chcú hostiť svoje webové stránky u rovnakého poskytovateľa..

Choď oci

najlepšia alternatíva bohabojovNáš zoznam 5 najlepších alternatív BlueHost sa uzatvára s GoDaddy, ktorý je tiež známy ako najlepší registrátor domén. GoDaddy je popredný registrátor domén so 17 miliónmi zákazníkov a 71 miliónmi domén pod správou. GoDaddy je známy aj ako poskytovateľ webhostingu, ktorého hostingové služby zahŕňajú zdieľaný hosting, spravované VPS, spravované WordPress a dedikované servery..

GoDaddy odvádza dobrú prácu pri vysvetľovaní rozdielu medzi rôznymi typmi hostingu, ktoré ponúka, a zdôrazňuje potrebnú úroveň zručností a typy stránok, pre ktoré sú ich balíčky odporúčané..

Pokiaľ ide o ceny, ich ponuka ponúka porovnateľné ceny s ostatnými webovými hostiteľmi uvedenými v tomto článku, takže možnosti zdieľaného hostenia začínajú na 3,95 USD mesačne, spravované možnosti WordPress začínajú na 3,99 USD mesačne, hostingové plány VPS stoja len 16,99 dolárov mesačne, zatiaľ čo dedikované servery začínajú na 69,99 dolárov mesačne.

Pokiaľ ide o funkcie, GoDaddy nesklame ani tým, že ponúka veľa zdrojov a usporiadanie funkcií, ako sú bezplatné doménové meno, cPanel s plánmi hostenia Linuxu, inštalácie jedným kliknutím, monitorovanie bezpečnosti 24/7 a ochrana DDoS, zdroj jedným kliknutím škálovanie, zálohovanie databázy & obnovenie, bezplatné certifikáty SSL, bezplatné odstránenie škodlivého softvéru, bezplatné dedikované adresy IP, spravované služby, úplný prístup root a ďalšie.

Zabaliť

Či už chcete migrovať z BlueHost alebo spúšťate svoj prvý web a hľadáte spoľahlivého webhostingu, našich 5 najlepších alternatív BlueHost zhromažďuje najlepších poskytovateľov hostingu, ktorí ponúkajú cenovo dostupné plány hostenia v celom spektre hostingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map