5 najlepších alternatív hostiteľa – webhosting a registrácia doménových mien

najlepšie alternatívy hostgátora


HostGator je populárne meno v odvetví hostingu, ktoré je aktívne od roku 2002. Ich nárok na slávu bol vždy ich lacný plán zdieľaného hostenia, ale ich služby sa v priebehu rokov rozšírili o prémiové možnosti hostingu..

Ak máte oči na jednom z hostingových plánov hostiteľa, ale nie ste pripravení sa zaregistrovať, kým nezohľadníte všetky svoje ďalšie možnosti, prečítajte si náš článok a dozviete sa viac o 5 najlepších alternatívach hostgátora, ktoré ponúkajú podobné alebo lepšie možnosti. hostovanie balíkov ako hostgator.

Predtým, ako sa pozrieme na niektoré z alternatív k produktu HostGator, je potrebné poznamenať, že plány hostingu HostGator zahŕňajú možnosti hostenia Linux aj Windows spolu so zdieľanými a vyhradenými serverovými balíkmi. Najnovšie a najlepšie kupóny HostGator nájdete v prepojenom článku.

Pokiaľ ide o alternatívy hostgátora diskutované nižšie, pozrime sa, čo ich robí vyniknúť z davu:

Bluehost

bluehost najlepší hostgator alternatívaBlueHost bol spustený v roku 2003 a je hosťom webhostingu v spoločnosti HostGator. Obe spoločnosti pôsobia pod väčším zastrešením spoločnosti Endurance International Group, jednej z najväčších hostingových spoločností na svete.

BlueHost získal obrovskú popularitu získaním schválenia WordPress.org a stal sa hosťom pre webové stránky WordPress. V BlueHost začínajú hostingové plány WordPressu 19,99 dolárov mesačne. Tieto plány sú postavené na technológii VPS, obsahujú vylepšený cPanel, inštalácie jedným kliknutím z trhu MOJO, vstavanú CDN, SiteLock Security a SiteLock WAF.

Zdieľaný hosting je ďalšou populárnou možnosťou v Bluehost, s cenami začínajúcimi iba 3,95 dolárov mesačne. Bezplatný názov domény je zahrnutý v každom hostingovom pláne, nielen v zdieľaných hostingových balíčkoch. Okrem služby WordPress a zdieľaného hostingu ponúka BlueHost tiež cloudový hosting, VPS hosting, hosting WooCommerce, dedikované servery a dokonca aj účty maloobchodníkov..

Medzi ďalšie významné funkcie hostingu, ktoré nájdete na BlueHost, patrí podpora 24/7, zrkadlené disky pre extrémnu ochranu údajov, štandardne cPanel s každým hostingovým plánom, root prístup, upgrade úložiska jedným kliknutím, okamžité škálovanie, integrované ukladanie do vyrovnávacej pamäte a automatické núdzové prepnutie pre maximálnu dobu prevádzky.

InMotion Hosting

inmotionhosting najlepšia alternatíva hostgátoraĎalej v našom zozname najlepších hostgator alternatív je InMotion Hosting, vynikajúci poskytovateľ obchodného hostingu ponúkajúci pokročilé nástroje hostingu pre väčšinou pokročilých používateľov, aj keď niektoré z ich zdieľaných plánov hostenia sú navrhnuté pre všetky úrovne zručností.

Jednou z najväčších výhod služby InMotion je skutočnosť, že ponúkajú hosťovanie všetkých SSD, čo pre vaše stránky znamená lepší výkon. Aj tu môžete získať bezplatné doménové meno so všetkými typmi hostenia, aj keď s niektorými plánmi sa možno budete musieť zaregistrovať najmenej 6 mesiacov, aby ste získali bezplatné doménové meno.

InMotion ponúka aj jedno z najštedrejších záručných období vrátenia peňazí – 90 dní na rozdiel od iba 30 dní ponúkaných inými spoločnosťami. Úplné zálohy dát sa ponúkajú bezplatne a všetky plány zahŕňajú bezplatnú licenciu cPanel. Súčasťou väčšiny programov je aj ochrana pred malvérom a spamom.

Ceny za zdieľané hostingové plány a optimalizované plány WordPress začínajú na 5,99 USD mesačne, zatiaľ čo hostingové plány VPS a špecializované hostingové plány začínajú na 29,99 USD mesačne a 99,99 USD mesačne. InMotion Hosting je síce o niečo drahší ako konkurencia, ale vyniká rýchlym rýchlym hosťovaním SSD, vynikajúcou zákazníckou podporou a kategóriou A, Kompatibilný s PCI dátové centrá.

iPage Hosting

ipage najlepšia alternatíva hostgatorČasť Endurance International Group, spolu s BlueHost a HostGator je iPage jedným z najdlhšie fungujúcich hostiteľov v tomto zozname. Bola založená už v roku 1998 a od tej doby ponúka svoje hostingové služby.

Najobľúbenejším plánom spoločnosti iPage je ich neobmedzený (úložisko, e-mail, šírka pásma, hosting domén atď.) zdieľaný plán hostenia, ktorý má jednu z najnižších počiatočných cien v priemysle. Zdieľaný plán hosťovania spoločnosti iPage stojí počiatočné obdobie 1,99 USD mesačne a obnovuje sa 7,99 USD mesačne. Hostingový balík obsahuje niekoľko bezpečnostných nástrojov (SiteLock), bezplatné marketingové kredity (Google AdWords) & Bing) a sadu bezplatných nástrojov na vytváranie stránok. Okrem týchto nástrojov sú tiež zahrnuté nástroje elektronického obchodu a bezplatné doménové meno.

Aj keď služba iPage nereguluje toľko iných hostingových plánov, ponúka niekoľko dobre zaoblených programov VPS, dedikovaných a hostingových plánov WordPress, čo umožňuje rast vašej miestnosti na vašom webe..

Webhosting nie je jedinou webovou službou ponúkanou spoločnosťou iPage, medzi jej služby patrí aj registrácia domén, online marketing a eCommerce služby.

Choď oci

najlepšia alternatíva pre hostiteľa GhostaddyS históriou trvajúcou viac ako dve desaťročia je GoDaddy obľúbený hostingový gigant, ktorý ponúka všetky typy hostingových služieb pokrývajúcich celé spektrum hostingov. Medzi služby GoDaddy patrí aj registrácia domén, online marketing a webová bezpečnosť.

Zdieľané plány hosťovania začínajú na 3,49 dolárov mesačne pre plán Economy, ktorý sa dodáva s úložiskom 100 GB. Všetky ostatné plány v tejto kategórii prichádzajú s nemeraným úložiskom, šírkou pásma a hosťovaním domén. Súčasťou ročných plánov je bezplatná doména a súčasťou balíka hostingu je aj bezplatný e-mail firmy Microsoft Office 356. Programy hostingu optimalizované pre WordPress sa začínajú už od 3,49 dolárov mesačne.

VPS a dedikované servery sú k dispozícii v operačných systémoch Linux alebo Windows, pričom tie Windows sú drahšie. Plány systému Linux VPS začínajú na 16,99 USD mesačne, zatiaľ čo možnosti systému Windows začínajú na 26,99 USD. Rovnaký cenový posun sa vzťahuje aj na dedikované servery, pričom dedikované servery Linux začínajú na 69,99 USD mesačne a dedikované servery Windows začínajú na 99,99 USD mesačne.

Pokiaľ ide o funkcie hostenia, GoDaddy určite nesklame, pretože ponúka úplný prístup root, cPanel, bezplatné poskytovanie aktualizácií, spravované služby ako štandard, možnosť zvoliť si úrovne správy, bezplatný SSL certifikát, podporu 24/7 a veľa zdroje.

NameCheap

namecheap najlepšia alternatíva hostgatorNameCheap získava na popularite vďaka svojim cenovo dostupným službám registrácie domén a stal sa názvom domácnosti pre lacné webové služby. Spoločnosť ponúka rôzne hostingové balíčky a niekoľko webových bezpečnostných nástrojov (SSL certifikát, WhoisGuard, PremiumDNS, atď.).

Plány hostenia sú dostupné prostredníctvom niekoľkých kategórií hostenia, od zdieľaného hostenia až po dedikované servery. Zdieľaný hosting sa začína od 9,88 dolárov ročne, zatiaľ čo hosting WordPress sa začína už od 8,88 dolárov ročne.

Medzi hostingové funkcie servera NameCheap patrí možnosť voľby medzi dátovými centrami Spojeného kráľovstva a USA so zdieľanými a predajnými plánmi, bezplatná doména .website so všetkými plánmi, 100% prevádzková služba SLA s väčšinou plánov, možnosti samostatného, ​​spravovaného a plne spravovaného servera. , cPanel a WHM zadarmo, bezplatné dedikované adresy IP s niektorými plánmi a ďalšie.

Najviac plánov ponúka špecializovaná kategória hosting serverov, ktorá zostavuje pôsobivých 14 špecializovaných plánov hostenia s cenami v rozmedzí od 58,88 $ mesačne do 379 $ mesačne..

NameCheap je skutočne cenovo dostupný hosting s dobrými výkonmi, dobre vyladenými plánmi hostenia a spoľahlivými službami, vďaka ktorým sú skvelou alternatívou k hostiteľovi HostGator..

záver

Či už chcete zmeniť hostiteľa, stať sa hosťujúcim predajcom alebo jednoducho hodnotíte svoje alternatívy, dúfame, že náš prehľad o 5 najlepšie alternatívy hostgator vám poskytol nejaký prehľad o rôznych možnostiach hostenia, ktoré sú v tomto odvetví k dispozícii pre rozpočet.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map