Bluehost: Je to dobrá voľba pre hosting WordPress?

01.06.2020
Žiadna kategória 'Bluehost: Je to dobrá voľba pre hosting WordPress?
0 6 мин.

hosting hostiteľa


Takže plánujete vytvoriť webovú stránku pomocou WordPress a chcete vedieť, či by bol BlueHost dobrou voľbou alebo nie. V tomto článku vám ukážem výhody a nevýhody hosťovania vašich webových stránok s Bluehost a či by ste si mali zvoliť a dôverovať tejto spoločnosti, ktorá bude hosťovať vaše stránky WordPress..

BlueHost ponúka ľahkú inštaláciu WordPress na ich zdieľaných plánoch a okrem toho majú špeciálne plány postavené pre webové stránky WordPress. Ale aký plán by ste si mali zvoliť? Ktorý plán ponúka najlepšiu hodnotu za vaše peniaze? Mali by ste dokonca niečo o hosťovaní svojich stránok s Bluehost? Nižšie nájdete všetky odpovede, zatiaľ čo preskúmam plány hostenia WordPress BlueHost.

Rýchly prehľad o Bluehost

prehľadBluehost je jedným z najobľúbenejších poskytovateľov rozpočtu. Ich servery napájajú viac ako 2 milióny webových stránok. Spoločnosť podniká už 20 rokov. Majú veľmi dobrú povesť vďaka ich skvelým službám a vynikajúcej podpore. Pre podrobnejší prehľad si prečítajte našu podrobnú recenziu BlueHost.

BlueHost ponúka širokú škálu hostingových plánov: viac zdieľaných plánov (tieto sú skvelé pre webové stránky s malými a strednými prevádzkami), spravovaný hosting WordPress (ideálny pre webové stránky zostavené pomocou tohto cms), VPS hosting (pre webové stránky s elektronickým obchodom a s vysokou návštevnosťou) a špecializované plány (pre podniky) a v poslednej dobe je k dispozícii aj cloudový hosting. Viac informácií o dostupnom pláne nájdete na oficiálnych webových stránkach spoločnosti BlueHost.

Začíname s programami BlueHost a WordPress

Pred niekoľkými dňami som vydal návod, ako vytvoriť blog za 15 minút. Ako príklad som použil Bluehost, len preto, že sa veľmi ľahko zaregistroval a vytvoril web WordPress.

vyberte doménu blog

S BlueHostom môžete ľahko nainštalovať WordPress iba niekoľkými kliknutiami: vyhľadajte a kliknite na logo WordPress na ovládacom paneli hostiteľa, dostanete sa na MojoMarketplace (nástroj, ktorý automaticky nainštaluje WordPress na váš účet BlueHost), rozhodol sa nainštalovať softvér, vyberte doménu, pre ktorú chcete nastaviť systém, nastaviť názov a prihlasovacie údaje správcu pre svoj web a potvrdiť inštaláciu.

Je veľmi ľahké začať s WordPress, ak si ako poskytovateľa hostingu zvolíte Bluehost. Je priateľský pre začiatočníkov a priamo vpred.

Ktorý plán hostenia by ste si mali zvoliť?

Ak nastavujete WordPress prvýkrát a práve začínate, mali by ste zvoliť zdieľaný plán. Vždy odporúčam používať plán „plus“, pretože vám to umožňuje hosťovať toľko webových stránok, koľko chcete. „Štartovací“ plán umožňuje iba jednu webovú stránku. Nemali by ste ísť za plánom „business Pro“, pretože nestojí za príplatok.

bluehost zdieľa plány zdieľania wordpress

Namiesto toho, ak potrebujete ďalšie funkcie, mali by ste sa pozrieť na hostingové plány WordPress, ktoré spravuje BlueHost. Tu si budete môcť vybrať zo 4 plánov.

Ak máte zaneprázdnený blog, ktorý dostáva menej ako 100 miliónov zobrazení stránky mesačne, stačí program „blogger“. Tento plán umožňuje hosťovať až 5 webových stránok WordPress a zahŕňa 1 vyhradenú adresu IP, CDN, 2 GB pamäte RAM, 30 GB úložného priestoru a zálohy..

Bluehost riadené wordpress hosting hodnotenie

Ak sa rozhodnete kúpiť spravovaný plán WordPress, o vaše webové stránky sa postará špecializovaný tím odborníkov WordPress.

Aby som to zhrnul, ak ste začiatočník, mali by ste zvoliť zdieľaný plán (a ľahko inovovať neskôr, keď bude váš blog / web narastať); Ak hľadáte spoľahlivú službu spravovaného hostingu, plány optimalizácie WordPress od spoločnosti BluHost vám poskytnú najlepší výkon a podporu.

BlueHost sa zaviazala k WordPress

Bluehost odporúča bluehost od roku 2005Ak si nie ste istí výberom BlueHost pre hosťovanie vašich stránok WordPress, pravdepodobne by ste mali väčšiu dôveru, ak by ste vedeli, že WordPress.org odporúča BlueHost ako najlepšieho poskytovateľa hostingu WordPress od roku 2005..

Okrem toho má BlueHost na svojich službách hostených vyše milióna webových stránok WordPress. Spoločnosť podporuje projekt WordPress prispievaním k rozvoju jadra a sponzorovaním udalostí programu WordCamps. Veľmi sa zaviazali k hosťovaniu WordPress.

Firemný blog (bluehost.com/blog) tiež využíva technológiu WordPress.

Webové stránky WordPress hostené s Bluehost

Náhodne som si vybral 10 stránok WordPress hostených v Bluehost a vykonal som niekoľko testov pomocou testu rýchlosti webových stránok Pingdom. Testoval som čas odozvy každej webovej stránky pomocou rôznych umiestnení servera. Tu sú výsledky alebo priemerná doba načítania:

 • USA – 655 ms
 • EÚ – 1,96 s
 • AUS – 2,18 s

Ako vidíte, v USA (kde sú umiestnené servery BlueHost) je pripojenie veľmi rýchle, zatiaľ čo v Európe a Austrálii je priemerná doba načítania približne 2 sekundy. Tieto výsledky sú veľmi sľubné, zatiaľ čo webové stránky by sa mali načítať do 3 sekúnd, aby poskytovali dobrý dojem používateľa.

Záver – je Bluehost dobrý pre WordPress?

BlueHost je vynikajúci server pre osobné aj obchodné webové stránky. Ich rozmanitosť hostingových plánov umožňuje používateľom nájsť vhodný hostingový balíček a ľahko upgradovať (alebo downgradovať) s rastúcou návštevnosťou webových stránok a potrebou ďalších zdrojov servera. Z osobnej skúsenosti viem, že BlueHost je pre WordPress dobrý, pretože od roku 2011 s nimi hostím 2 malé blogy. Nikdy som s nimi nemal žiadne problémy..

Preto ja vysoko odporúčam Bluehost na hosťovanie všetkých typov stránok WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector