Bluehost Joomla Hosting Recenzie – Je to dobrý Joomla Web Host?

01.06.2020
Žiadna kategória 'Bluehost Joomla Hosting Recenzie – Je to dobrý Joomla Web Host?
0 12 мин.

Bluehost-joomla-hosting-review


BlueHost pôsobí v podnikaní od roku 1996 a slúži mnohým zákazníkom a hosťuje milióny webových stránok po celom svete. Je zrejmé, že Bluehost je jedným z etablovaných a najväčších poskytovateľov webhostingu, na ktorý dnes môžete myslieť. Tento hostiteľ má okrem iného rad hostingových plánov, ako sú virtuálne servery, zdieľaný hosting, hosting pre predajcu, dedikované servery a hosting optimalizovaný pre WordPress..

Napriek tomu, že je BlueHost populárnym a najobľúbenejším poskytovateľom webhostingu, je tiež cenovo dostupný a spoľahlivý, ponúka najvyššiu možnú kvalitu hostingových služieb. Okrem toho sa BlueHost môže pochváliť neuveriteľne nízkymi cenovými plánmi, ľahko použiteľným rozhraním a inštalačným programom na jedno kliknutie pre softvér na dnešnom trhu..

Ako keby to nestačilo, je známe, že BlueHost ponúka užívateľom nižšej úrovne s najmodernejšími funkciami, ako aj vynikajúcu zákaznícku podporu pre všetkých používateľov. Najdôležitejšie je, že BlueHost vám môže pomôcť získať to najlepšie zo služieb Google a Bing prostredníctvom reklamy a ponúkať vlastné služby prostredníctvom vlastných dátových centier, optických pripojení a linuxového jadra na vlastných serveroch..

Pri používaní poskytovateľa webhostingu BlueHost je viac ako len oko a táto kontrola vás prevedie výkonom a bezporuchovosťou služby BlueHost, podporou zákazníkov, plánmi a cenami, spôsobom, akým spúšťa Joomla, a nakoniec vyzdvihuje jej výhody a nevýhody. Dozvieme sa viac.

Bluehost Hosting Joomla Recenzie

V nasledujúcom texte vám ukážem niekoľko dôvodov, prečo by ste pre svoje projekty Joomla mali zvoliť BlueHost. Pri výbere webhostingu pre vašu webovú stránku Joomla je dôležité vziať do úvahy nasledujúce faktory: dostupnosť, výkon, online podpora, plány a ceny. Nižšie nájdete podrobný prehľad každého z nich:

Výkon BlueHost a dostupnosť

Pri výbere vášho poskytovateľa hostingu určite budete hľadať rýchlu webhostingovú spoločnosť. A BlueHost je jednou z takýchto spoločností, ktorá vám dá to, čo hľadáte. Bluehost vykazuje vynikajúci výkon s každým zo svojich hostingových plánov vďaka svojej 99,99% dostupnosti, ktorá je výrazne nad štandardizovanými 99,94%. Táto hostingová platforma okrem toho ukazuje ohromujúcich 9 minút prestojov z našich 400 dní prihláseného obdobia.

Vďaka rýchlemu načítaniu stránky 424 minút je Bluehost na druhom mieste medzi desiatimi najvýkonnejšími poskytovateľmi webhostingu Joomla a neustále zaznamenáva obrovské zlepšenie v časoch načítania o takmer 300%. Tento výkon bol dosiahnutý po tom, čo spoločnosť BlueHost podnikla drastické opatrenia na modernizáciu svojho parku serverov Bluerock v snahe zlepšiť svoje skúsenosti so zákazníkmi. Z tohto dôvodu sú výkon BlueHost a doba prevádzkyschopnosti dva hlavné faktory, vďaka ktorým sa tento poskytovateľ webhostingu stáva čoraz obľúbenejším, pretože stále viac ľudí objavuje svoju existenciu..

BlueHost zákaznícka podpora

Bluehost-online-support

BlueHost – online podpora zákazníkov

Ako zákazník máte právo v prípade potreby získať pomoc a podporu. Preto je vhodné zvoliť poskytovateľa webhostingu, ktorý vám môže kedykoľvek a kedykoľvek poskytnúť podporu. A jedna z hostingových spoločností, ktorá sa venuje zabezpečeniu toho, aby jej zákazníci čo najlepšie využili svoje podporné služby, je Bluehost.

Zdá sa, že BlueHost udržuje veľkú knižnicu podrobných príručiek, článkov a videonávodov bohatých na rozsiahle znalosti o webhostingu. Ide o ušľachtilý krok, ktorý podnik podnikol, najmä pre začiatočníkov. So všetkými týmito užitočnými materiálmi, ktoré máte k dispozícii, môžete jednoducho vyriešiť bežné problémy jednoduchým výskumom.

Ak to nepomôže, môžete sa obrátiť aj priamo na odborníka, aby ste dostali pomoc z prvej ruky. To je dôvod, prečo BlueHost poskytuje systém zákazníckej podpory 24/7/365, ktorý vám umožňuje hovoriť s príslušným zástupcom zákazníckej podpory prostredníctvom telefonických hovorov alebo živých rozhovorov. Je to dôležité najmä pri hľadaní pomoci od technického personálu.

Je smutné, že sa BlueHost zbavil systému zákazníckej podpory založenej na vstupenkách, ktorý sa zameriaval najmä na osobný prístup prostredníctvom telefónu a živú chatovú podporu. Aj keď sa to stalo kvôli šetreniu času, pre niektorých používateľov bol systém zákazníckej podpory založený na lístkoch pomerne spoľahlivý, najmä v prípade problémov, ktoré sa nedajú vyriešiť telefonicky alebo live chatom..

Plány a ceny BlueHost

Bluehost-joomla-hosting-plány

BlueHost – Joomla Hosting plány & stanovenie ceny

Pokiaľ ide o hostingové plány a ceny, Bluehost ponúka množstvo plánov pre všetky veľkosti a rozpočty. Plány zahŕňajú VPS, zdieľaný hosting, dedikovaný server, hosting WooCommerce, cloudový hosting, hosting WordPress atď. Pozrime sa na jednotlivé plány webhostingu Bluehost a ich funkcie:

Zdieľaný hosting: Ide o perfektný spôsob, ako môžete začať nový web s nízkym objemom internetového prenosu. Prostredie zdieľaného hostenia zvyčajne znamená, že webové stránky zdieľajú medzi sebou prostriedky servera.

Cloud hosting: Toto je najspoľahlivejšia aktualizácia zdieľaného webhostingového plánu, pretože vám umožňuje využívať viac dostupných cloudových serverov, čo umožňuje vašim serverom automaticky prepnúť na iný server v prípade vysokej prevádzky alebo zlyhania hardvéru..

Hosting WordPress: Je určený predovšetkým pre vaše webové stránky podporujúce WordPress. Inými slovami, tento hostingový plán je optimalizovaný tak, aby spúšťal WordPress a zároveň chránil web pred akýmikoľvek hrozbami.

WooCommerce hosting: Toto je najobľúbenejší a bežne používaný doplnok eCommerce pre WordPress, ktorý vám umožňuje ľahko začať internetový obchod s WordPress. Ponúka základné funkcie, ktoré vám pomôžu začať s obchodom s elektronickým obchodom bez problémov

Hosting VPS alebo virtuálneho súkromného servera: Ide o inováciu zdieľaného hostenia WordPress a umožňuje vám prístup k virtuálnym vyhradeným zdrojom v zdieľanom prostredí..

Dedikovaný serverový hosting: Tento plán vám umožňuje mať k dispozícii všetky potrebné zdroje servera. Jedinou nevýhodou tohto plánu hostenia je to, že budete musieť servery spracovať sami.

Všeobecne platí, že všetky plány hostenia v rámci Bluehost majú ľahko použiteľný ovládací panel webhostingu, ktorý vám umožní mať úplnú kontrolu nad hosťovaním, vyvíjať databázy a mnoho ďalších..

Každý plán hostenia má pri určovaní cien nasledujúce funkcie:

 • Základné: Umožňuje vám hosťovať iba jednu webovú stránku. Okrem toho je hostiteľom 1 domény a 25 subdomén, 5 e-mailových účtov (z ktorých každý má 100 MB úložného priestoru) a 50 GB úložného priestoru. V prípade prvých časovačov je platba 3,95 USD mesačne a pri obnovení je platba 7,99 USD mesačne.
 • Plus: Tento plán prichádza s neobmedzeným počtom webových stránok a neobmedzeným webovým priestorom vrátane šírky pásma. Okrem toho budete mať aj neobmedzený počet e-mailových účtov. Pre začiatočníkov je cena 5,95 dolárov mesačne, ale pri obnove to bude 10,99 dolárov mesačne.
 • Prime: Zahŕňa všetky funkcie v rámci plánu Plus a navyše budete mať ochranu domény s programom Backup Backup Pro v hodnote viac ako 80 dolárov ročne. Pri platbe za prvé obdobie je cena 5,95 dolárov mesačne a 14,99 dolárov pri jeho obnovení.

Beží Joomla na Bluehost

BlueHost je hrdý na to, že ponúka optimalizovaný hosting pre WordPress, ale tento poskytovateľ webhostingu bohužiaľ nemá žiadny plán hostenia určený špeciálne pre Joomla. Toto tvrdenie by vás však nemalo odrádzať, keďže na konci tunela je aspoň trochu svetla pre tých, ktorí chcú Joomlu používať teraz av blízkej budúcnosti..

Preto, ak plánujete hostiť svoje webové stránky Joomla pomocou Bluehost, dobrá správa je, že stále máte niekoľko možností na dosiahnutie svojich cieľov. Je to spôsobené skutočnosťou, že nástroj na inštaláciu skriptu hostiteľa vám umožní vykonať inštaláciu verzie Joomla 2.5 alebo skôr verzie 3.x rýchlejšie a ľahšie viac, ako ste si kedy mysleli. Týmto spôsobom si užijete používanie Joomly na hostingových plánoch Bluehost.

V tejto fáze je dôležité vedieť, že Joomla používa oveľa viac zdrojov v porovnaní s iným softvérom, ako je WordPress. To znamená, že ak ste si úplne istí, že vaše stránky budú generovať internetový prenos presahujúci 500 návštevníkov každý deň, je rozumné, aby ste zvážili vysporiadanie sa s hostiteľským plánom VPS namiesto zdieľaných..

Výhody a nevýhody Bluehost

Pokiaľ sa o Bluehost povedalo veľa, musíte si uvedomiť, že pri používaní tejto webhostingovej platformy sa vyskytujú pozitívne a negatívne atribúty. Rovnako dôležité je poznať negatívnu stránku tohto hostiteľa, aby ste sa vždy mohli primerane pripraviť na riešenie prípadných udalostí. Tu sú výhody a nevýhody používania Bluehost, ktoré by ste mali mať vždy na dosah ruky:

Pros – Prečo by ste si mali zvoliť Bluehost?

 • BlueHost má plány webhostingu, ktoré sú navrhnuté tak pre rýchlosť, ako aj pre vynikajúci výkon
 • Každý hostingový plán v rámci Bluehost prichádza s bezplatnou doménou
 • K dispozícii je bezplatný marketingový kredit, SSL s niekoľkými plánmi a špecializované adresy IP
 • BlueHost vám umožní hosťovať viac domén
 • Má vylepšený cPanel so všetkými potrebnými štandardnými funkciami
 • Cenovo dostupný poskytovateľ webhostingu v cloude so solídnym výkonom a spoľahlivosťou
 • Existuje neobmedzená kapacita úložiska a šírky pásma
 • Pri používaní služby BlueHost si budete môcť užiť bezplatné doplnky
 • Vynikajúca podpora zákazníkov
 • Garancia vrátenia peňazí
 • Rôzne možnosti hostenia služieb
 • Záruka dostupnosti
 • Dobrá reputácia

Nevýhody – Aká je negatívna stránka používania Bluehost?

 • Neexistuje žiadny hosting Windows ani možnosť zvoliť si preferovaný OS
 • Aj keď existujú prijateľné počiatočné ceny, existujú vysoké obdobia záväzkov a vysoké miery obnovy
 • Základný plán webhostingu vám umožňuje hosťovať iba jednu webovú stránku
 • Obmedzené využitie CPU
 • V účtoch predajcu sa vyskytujú pomalé stránky
 • Pre predvolený DNS existuje jedna sada
 • Za migráciu webových stránok sa účtujú poplatky

záver

Vyberiete pre svoje webové stránky Joomla BlueHost? Vaša odpoveď by mala byť „áno“, keď už máte informácie z prvej ruky týkajúce sa používania BlueHost na hosťovanie vašich webových stránok Joomla. Prinajmenšom viete, ako funguje tento poskytovateľ hostingu, jeho plány hostenia a ceny, ako ho môžete použiť na spustenie Joomly, ako aj jeho pozitívne atribúty z dlhodobého hľadiska. V tomto prípade je nesporným faktom, že svojim priateľom a zákazníkom odporučíte webové stránky BlueHost for Joomla. A ak ste tam, kde budujete svoj blog Joomla alebo nastavujete svoje webové stránky, môžete si byť celkom istí, že vás Bluehost nesklame.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector