HostGator Joomla Hosting Recenzie – Je to dobrý Joomla Web Host?

hostgator-joomla-hosting-review


HostGator je skutočne dobrým poskytovateľom hostingu pre webové stránky Joomla, a takto: Ak chcete začať s HostGator bol v podnikaní od roku 2002 hosting ohromujúcich 8 miliónov domén a stále počíta. Je to jeden z tých populárnych hostiteľov webových stránok, ktorým nemôžete pomôcť, ale chcete. Tento poskytovateľ webhostingu vzal svet búrkou, počnúc jeho schopnosťou ponúknuť niekoľko hostingových plánov, mať vynikajúcu dostupnosť a priemernú rýchlosť načítania stránky, a nezabudol na hrsť hostingových plánov, ako sú WordPress, Joomla a mnoho ďalších, na ktoré si môžete myslieť z.

Hostgator obstála v teste času, ktorý si získal úctu k svojmu veľkému počtu serverov a bezkonkurenčnú spoľahlivosť okrem iných faktorov. Každý, kto používa túto hostingovú platformu, potvrdí svoje dôstojné a VPS možnosti, ktoré pomohli prispôsobiť ich stránky aktuálnemu stavu..

Pokiaľ ide o používanie hostgátora ako vášho poskytovateľa hostingu, je viac ako len na prvý pohľad. V tomto prehľade vás prevedieme po ceste, aby sme vám ukázali, prečo je táto platforma ideálna pre webového hostiteľa Joomla. Od výkonnosti a prevádzkyschopnosti až po zákaznícku podporu a hostingové plány s určovaním cien až po spustenie systému Joomla, nenecháme žiadny kameň na kameni, aby sme vám poskytli komplexnú recenziu tohto najobľúbenejšieho webhostingu v odbore dnes. Prečítajte si viac a zistite, prečo by ste mali zvážiť presun na svoje webové stránky Joomla do hostGator.

HostGator Joomla Hosting Recenzie

V nasledujúcom texte vám poskytnem niekoľko podrobných informácií o výkonnosti hostiteľa, jeho dostupnosti, technickej podpore, funkciách a cene. Ak teda chcete hosťovať svoju webovú stránku Joomla s programom HostGator, čítajte ďalej a rozhodnite sa, či je táto spoločnosť pre vás dobrou voľbou alebo nie..

Výkon a prevádzka hostgátora

Pri výbere vášho poskytovateľa webhostingu je prvým faktorom, ktorý treba zvážiť, je jeho výkon. Výkon webhostingu je do značnej miery determinovaný rýchlosťou, pretože rýchlejšia webová stránka je ďalším stimulom pre vašich používateľov a zvyšuje tiež vaše hodnotenie SEO. Podľa štúdií môže jednosekundové oneskorenie pri načítaní stránky stáť takmer o 7 percent menej konverzácií, o 11 percent menej zobrazení stránok a 16 percentné zníženie spokojnosti používateľov. Keďže chcete mať pre svoje webové stránky to najlepšie, želaním nie je zažiť vyššie uvedené problémy, a preto výkonnosť pre webhostingovú spoločnosť podľa vášho výberu.

Vďaka svojej 99,9-percentnej dostupnosti je HostGator dôvodom na úsmev. To ukazuje, že jeho výkon je obdivuhodne prvotriedny, najmä pokiaľ ide o spoľahlivosť. V skutočnosti je táto úroveň webhostingových služieb skutočne priemyselným štandardom. Jeho rýchlosť je však iba 984 ms, vďaka čomu je priemerná v porovnaní s inými hostiteľmi, aj keď by ste sa to už nemuseli obávať, pretože je tu viac pozitívnych atribútov. Aj keď existuje veľa poskytovateľov webhostingu s vyššou mierou dostupnosti, spodným riadkom je, že sú o niečo nákladnejšie ako hostgator. Keďže tento hostiteľ funguje už dlhší čas, môžete si aspoň trochu oddýchnuť s vedomím, že to nie je podvod a že má sľubnú budúcnosť so zlepšenými službami webhostingu..

Zákaznícka podpora hostGator

hostgator-online-zákazník-support

HostGator – technická podpora online

HostGator poskytuje služby starostlivosti o zákazníkov, ktoré sú špičkové v celom odvetví. Táto služba zahŕňa 24/7/365 live chat, telefón a e-mailovú podporu založenú na lístkoch. Na hlavnom paneli hostingu sa nachádza podporný portál spoločnosti, ktorý vám pomôže nájsť rýchle odpovede pochádzajúce z vedomostnej základne ohromujúcich 680 článkov a viac ako 500 videonávodov. Okrem toho má každý účet poskytovateľa hostingu webhostingu úplnú záruku generálneho riaditeľa spoločnosti, ktorý za normálnych okolností osobne reaguje na každý problém, ktorý mu bol predložený. V prípade, že stále máte problémy, s ktorými bežný podporný tím nedokáže spracovať, môžete slobodne požiadať o pridelenie letenky priamo generálnemu riaditeľovi, aby sa dosiahli lepšie riešenia..

Plány a ceny hostgátora

hostgator-joomla-hosting-plány

HostGator Joomla Hosting plány

HostGator prichádza s rôznymi plánmi webhostingu, z ktorých si môžete vybrať v závislosti od vašich potrieb. Tieto plány hostenia zahŕňajú zdieľaný hosting, hosting VPS, cloudový hosting, hosting WordPress a špecializované hostingové plány. Všetky tieto hostiteľské plány hostgátora majú bohaté funkcie, ktoré sú vhodné pre rôzne rozpočty, ako aj pre rôzne požiadavky na hosťovanie. Prezrite si nasledujúce plány hostenia, ktoré poskytuje poskytovateľ hostenia webhostingu HostGator:

Zdieľaný hosting: Toto je najlepší spôsob, ako začať na úplne novej webovej stránke s nízkou prevádzkou na internete. Tento plán poskytuje vášmu webu prostredie na zdieľanie zdrojov s akoukoľvek inou webovou stránkou hostenou na rovnakom serveri.

Cloud hosting: Na rozdiel od zdieľaného hostingu, ktorý je obmedzený iba na jeden server, cloudový hostingový plán používa viac serverov. To je dôvod, prečo je tento plán pre vás ideálnou voľbou, ak vaše webové stránky stále častejšie využívajú internet.

Hosting WordPress: Ide o zdieľaný hostingový plán, ktorý je plne optimalizovaný pre webové stránky podporované WordPress. V skutočnosti optimalizuje výkon a zároveň chráni vaše stránky pred bežnými útokmi WordPress.

Virtuálny súkromný server (VPS): Tento hostingový plán vám umožňuje spravovať všetky vaše virtuálne zdroje na cloudovej hostiteľskej platforme a je vhodný pre rast webových stránok, ktoré majú časté dopravné špičky..

Dedikovaný server: Špecializovaný hostingový plán dáva šancu získať server, ktorý hostí iba vaše webové stránky. Jedinou nevýhodou v tomto ohľade je, že tento plán má veľkú zodpovednosť, ktorá si vyžaduje, aby ste ho sami udržiavali.

Pre zdieľané hostingové plány existujú tri rôzne úrovne. Každý plán má neobmedzenú šírku pásma a úložisko, ale hlavné rozdiely sa objavujú v počte webových stránok, ktoré môže hosťovať každý hostiteľský plán. Takto to vyzerá:

Šrafovanie: Tento zdieľaný plán vám dáva šancu usporiadať iba jednu webovú stránku. Plán obsahuje inštalačný program Joomla na jedno kliknutie a hodí sa so štandardnou sadou funkcií. Celý plán stojí 2,75 dolárov mesačne a podporuje jedno doménové meno, neobmedzené subdomény a neobmedzené úložné a diskové miesto..

Plán pre bábätká: Plán pre bábätká vám ponúka možnosť hosťovania neobmedzeného počtu webových stránok a zahŕňa všetky funkcie v rámci plánu hatchlingu. V tomto pláne môžete tiež použiť doplnky, napríklad súkromný SSL. Plán stojí 3,95 dolárov mesačne a podporuje neobmedzenú šírku pásma, úložné priestory a názvy domén.

Podnikateľský plán: Je vhodný pre všetky webové stránky malých firiem a obsahuje bezplatný certifikát SSL a vyhradenú adresu IP, ktorá je potrebná na vytvorenie webovej stránky elektronického obchodu. Tento plán stojí 5,95 dolárov mesačne a je schopný podporovať neobmedzenú šírku pásma, neobmedzené ukladanie a názvy domén. Okrem toho má plán bezplatnú vyhradenú adresu IP a bezplatné číslo.

Spustenie Joomla na serveri HostGator

Joomla je svetový ocenený systém správy obsahu (CMS) pre tvorbu webových stránok a aplikácií. Pomáha vám sledovať všetky informácie a obsah na vašom webe. Patria sem obrázky, texty, dokumenty, hudba, videá a všetky dôležité položky na vašom webe.

Poskytovateľ webhostingu HostGator a Joomla sa však bezproblémovo spárujú, aby vám poskytli ten najlepší zážitok z webovej stránky. Inými slovami, HostGator prichádza s kompatibilnými hostingovými službami Joomla pre veľké množstvo webových stránok, a toto je perfektný zápas pre váš web Joomla. V skutočnosti je HostGator dnes jedným z najlepších poskytovateľov webhostingu Joomla v tomto odvetví.

Inštalácia na platformu HostGator je veľmi jednoduchá. S jeho automatickým inštalátorom Joomla môžete jednoducho nainštalovať Joomla jediným kliknutím. Súčasťou tejto inštalácie sú súčasné verzie MySQL, Apache a PHP. PHP beží vo forme suPHP, ďalšej verzie PHP s ďalšími vrstvami bezpečnostných prvkov na serveroch. Keď beží Joomla na HostGator, suPHP robí Joomla CMS oveľa užívateľsky príjemnejším. Stručne povedané, ak hľadáte jednoduchý spôsob spravovania obsahu online pomocou fantastického poskytovateľa hostiteľských služieb, potom je HostGator Joomla tým najlepším riešením pre vás..

Výhody a nevýhody hostgator Joomla Hosting

Cez všetky humbuk a atribúty, ktoré prichádzajú s HostGator, stále existujú dve strany mince a my sa pozrieme na výhody a nevýhody, aby sme vám poskytli jasný obraz o tom, čo by ste mali očakávať. Uvádzame výhody a nevýhody používania hostgatátora ako poskytovateľa webhostingových služieb:

Výhody hostgátora

 • Je dodávaný s ľahko použiteľným ovládacím panelom
 • Na každom pláne je neobmedzené miesto na disku, šírka pásma a neobmedzené množstvo e-mailov
 • Z prvých 3 rokov sa vám bude páčiť 62 percent
 • Zadarmo tvorca webových stránok drag-and-drop
 • Pred začatím zmluvy nie je potrebná zmluva
 • Máte záruku vrátenia peňazí 45 dní
 • Vynikajúca dostupnosť 99,98%
 • Dobrá podpora zákazníkov
 • Vylepšená bezpečnosť proti DDoS útokom
 • Bezplatná migrácia existujúcej webovej stránky
 • Široký výber možností hostenia
 • Spoľahlivý webhosting
 • Flexibilné fakturačné obdobia

Nevýhody hostGator

 • Nie je dosť rýchly
 • Za „skutočné“ zálohy sa účtujú ďalšie poplatky
 • Štandardné cenové triky
 • Žiadna migrácia domény zadarmo
 • Agresívny vzostup

záver

Zvážíte výber hostiteľa pre webové stránky Joomla? Vaša odpoveď by samozrejme mala byť „áno“, pretože HostGator je z mnohých dôvodov jedným z najlepších hostingových odvetví a najväčším hostiteľským webovým serverom pre domácnosť. Výkon hostiteľa je niečím, čo obdivuje jeho spoľahlivosť, vynikajúcu zákaznícku podporu, množstvo zdieľaných plánov hostenia a mnoho ďalších. Netreba dodávať, že táto spoločnosť v posledných rokoch zaznamenala veľké zlepšenie, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre tých, ktorí majú doteraz v tomto odvetví neuveriteľne dobrého hostiteľa. V tomto okamihu môžete s istotou odporučiť hostgator na hosťovanie webových stránok Joomla aj pre vás a vašich priateľov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map