Je Bluehost dobrý výber pre WooCommerce?

01.06.2020
Žiadna kategória 'Je Bluehost dobrý výber pre WooCommerce?
0 15 мин.

Bluehost-woocommerce


WooCommerce je najpoužívanejšia platforma elektronického obchodu, ktorá je široko používaná na internete. Jeho najväčšou výhodou je to, že svoj e-obchod môžete vytvoriť iba niekoľkými kliknutiami, a to na základe vynikajúceho internetového softvéru s názvom WordPress.

Prvá verzia WooCommerce bola uvedená na trh v roku 2011 a produkt kúpila spoločnosť Automattic, majiteľka WordPress.com v roku 2015. Od tej doby získava spoločnosť WooCommerce ďalší vývoj a ďalšie zdroje, aby bola ešte užitočnejšia.

Ak vás zaujíma, či je WooCommerce pre vaše účely dobrý alebo nie, tu sú tri čísla, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní:

 • Viac ako 3,3 milióna webových stránok je poháňaných WooCommerce podľa Bultwith.com
 • Tento softvér používa 4,9% z 1 milióna najčastejších webových stránok
 • WooCommerce bol doteraz stiahnutý viac ako 51 miliónov krát

Určite to môže byť váš softvér, ak chcete spustiť nový obchod. Ak potrebujete viac informácií o spoločnosti WooCommerce, prečítajte si náš prepojený návod.

Kľúčové vlastnosti WooCommerce

woocommerce-logo-BluehostWooCommerce má veľa skvelých funkcií, alebo aby som bol úprimný, všetky jeho vlastnosti sú skvelé. Softvér neobsahuje žiadne slabé diela, s najväčšou pravdepodobnosťou ich však nebudete všetky používať. Vo WooCommerce by sme mali spomenúť kľúčové funkcie, ktoré sú najväčšou silnou stránkou a môžu z nich mať úžitok takmer všetci používatelia.

Rýchla inštalácia a nastavenie

Pretože WooCommerce je doplnok WordPress, dá sa nainštalovať iba niekoľkými kliknutiami. Aktiváciou ďalším kliknutím získate doplnok nažive.

Proces nastavenia je Sprievodca, ktorý vás prevedie základnými nastaveniami a nastaví váš internetový obchod. Pretože v samotnom softvéri je veľa možností prispôsobenia, Sprievodca nastavením je vynikajúci nástroj, ktorý vám pomôže počas prvých krokov.

Pokročilé použitie mien, daní a platobných brán

Ak ste už niekedy riešili spôsoby platby v internetovom obchode, je to jedna z najťažších úloh v živote elektronického obchodu. Hovoríme o platbách a peniazoch ľudí, takže nie je miesto, kde by sa niečo stalo. Na druhej strane poskytovatelia platobných služieb vyžadujú, aby na vašich stránkach fungovali štandardizované metódy, a mali by ste postupovať podľa týchto kritérií.

WooCommerce vám pomôže pridať vaše platobné brány a riešenia oveľa jednoduchšie a môžete si byť istí, že budú fungovať. Platby vašich zákazníkov budú v bezpečí a celý proces bude automatizovaný.

Ak hovoríme o peniazoch, mali by sme spomenúť aj dane a meny. Vo WooCommerce máte šancu nastaviť neobmedzený počet daní, prípadov použitia a mien. Môžete predávať na domácej alebo medzinárodnej úrovni, vaše ceny budú presné a nebudete sa musieť starať o presné ceny pre rôznych zákazníkov.

Ochrana dát

Ochrana vašich vlastných údajov, údajov vašich obchodov a údajov vašich zákazníkov je v súčasnosti ešte dôležitejšia. Nové pravidlá GDPR v EÚ, vnútroštátne zákony o ochrane údajov v každej krajine vás nútia zaobchádzať s vašimi údajmi opatrne a ukladať ich v bezpečí..

WooCommerce používa štandardnú ochranu a merania, takže sa nemusíte obávať úniku dát. Môžete sa tiež rozhodnúť, či by si vaši zákazníci mali zaregistrovať užívateľský účet alebo povoliť hosťovi check-out. V druhom prípade môžete získať viac objednávok; Avšak pomocou registrácie používateľa môžete pre svojich vracajúcich sa zákazníkov získať kupóny alebo iné zľavy. WooCommerce tiež podporuje také zákaznícke výhody.

Manipulácia s výrobkom

Kľúčom vášho internetového obchodu je manipulácia s produktom, pretože by ste mali svoje položky odovzdávať a ukazovať ich zákazníkom. WooCommerce má všestranné prostriedky na podporu týchto úloh vrátane veľmi podrobných stránok s profilom produktu, pokročilých metód prispôsobenia, používania rôznych druhov prepravných, marketingových a iných nástrojov na správu atď..

Podpora odborníkov a priemyslu

Ak je niečo také veľké ako WooCommerce, vychádza z toho celý priemysel. Môžete tak ľahko nájsť bezplatné alebo prémiové šablóny WooCommerce pre WordPress, vývojárov, marketingových guru alebo dokonca zamestnancov v oblasti zadávania údajov, ktorí poznajú tento softvér..

WooCommerce má svoj vlastný tematický obchod a obchod s rozšíreniami, kde môžete získať oficiálne doplnky zadarmo alebo za nejaké peniaze. Samozrejme nájdete desiatky známych, ale nezávislých obchodov po celom svete.

Príspevok používateľa

Môžete povoliť svojim používateľom hodnotiť a hodnotiť produkty a môžete im tiež odpovedať. Váš obchod tak bude vyzerať profesionálnejšie a obsah vygenerovaný používateľom znamená bezplatný obsah a vyšší predaj!

Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja

Celý obsah alebo produktové stránky môžu byť obohatené o SEO a WooCommerce to absolútne podporuje. Ak vynakladáte úsilie na písanie častí SEO, váš obchod bude úspešnejší a bude iný ako tucet ďalších obchodov na internete..

tímová práca

WooCommerce vám umožní pridať členov svojho tímu do vášho obchodu. Nemusíte ich spravovať, ale dokážu spracovať prehľady alebo nákupy. Zahrnuté bolo aj množstvo štatistických a analytických nástrojov, takže môžete sledovať svoje ciele.

Požiadavky servera WooCommerce

Ak plánujete používať WooCommerce, mali by ste vedieť o jeho požiadavkách na server, aby ste našli najlepšieho hostiteľa. Pretože sa jedná o doplnok WordPress, najskôr by ste mali poznať požiadavky servera na tento CMS.

Čo budete potrebovať pre WordPress:

 • PHP minimálne vo verzii 7.2 alebo vyššej
 • MySQL minimálne vo verzii 5,6 alebo vyššej; ALEBO MariaDB verzie 10.0 alebo vyššej
 • podporujúce HTTPS
 • odporúča sa Apache alebo Nginx, ale môžete použiť akýkoľvek webový server, ktorý podporuje vyššie uvedené verzie

Čo budete potrebovať pre WooCommerce:

 • vyššie uvedené zdroje
 • nastavenie minimálne 128 MB limitu pamäte v WordPress (wp-config.php)

Na špeciálne úlohy môže byť potrebných aj niekoľko ďalších služieb, napríklad podpora CURL alebo fsockop; o nich si môžete prečítať viac oficiálna webová stránka WooCommerce.

V zásade sú však vyššie uvedené serverové prostriedky potrebné na hladký chod programov WordPress a WooCommerce. Upozorňujeme, že väčšina poskytovateľov webhostingu stále prevádzkuje na svojich serveroch PHP 5, ktorý nie je aktívne podporovaný od 31. decembra 2016, čo znamená viac zraniteľností a možností hackovania ako PHP 7.

Ak máte spoľahlivého a dobre fungujúceho poskytovateľa webhostingu, odporúčame vám BlueHost. Prečítajte si viac a dozviete sa viac, prečo odporúčame túto spoločnosť a na ktoré špeciálne služby WooCommerce môžete mať úžitok.

Prečo si zvoliť Bluehost pre WooCommerce

BlueHost je webhostingová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2003 a je všeobecne známa ako jedna z najspoľahlivejších spoločností v odbore. Čísla tiež ukazujú to isté, približne 2 milióny doménových mien sú spravované spoločnosťou BlueHost a jej sesterskými spoločnosťami, čo z nej robí jedného z najväčších webových hostiteľov na svete. Prečítajte si našu podrobnú recenziu BlueHost a získajte viac informácií o tejto spoločnosti.

Spoločnosť má rôzne druhy hostingových balíkov, vrátane zdieľaného hosťovania na základnej úrovni a pokročilejšieho VPS hostingu alebo dedikovaného servera. Vytvorila tiež špeciálnu produktovú radu hostingových balíkov WooCommerce, ktoré sú určené na spúšťanie tohto softvéru eCommerce.

Bluehost-woocommerce-plan-funkcie

Hlavné výhody balíkov BlueHost WooCommerce:

 • Názov bezplatnej domény: Názov domény pre svoj web môžete získať zadarmo.
 • Automatická inštalácia WooCommerce: Softvér je automaticky nainštalovaný z takýchto plánov, takže môžete okamžite použiť svoju vlastnú inštanciu.
 • Bezplatné šifrovanie SSL: Vaše stránky automaticky získajú bezplatnú ochranu SSL, takže vaše údaje zákazníkov a webových stránok budú šifrované na internete. Veľkou výhodou je, že moderné prehliadače ako Chrome, Firefox a ďalšie ukážu vašim zákazníkom, že váš web je bezpečný.
 • Bezplatná vyhradená adresa IP: Na rozdiel od zdieľanej adresy IP, kde vaši susedia na serveri majú rovnakú adresu IP, budete mať jedinečnú adresu IP určenú iba pre vás. Ak teda niektorý z vašich susedov vytvára nezákonné veci na internete, neublíži vám to.
 • PPC kredity: Získate kredity PPC ako darček, ktorý môžete použiť na bezplatnú reklamu na svoje stránky.
 • 24/7 zákaznícka podpora: Ak ste už mali nefunkčnú webovú stránku a museli ste čakať na pomoc, pretože váš bývalý poskytovateľ hostingu neposkytoval podporu počas večerov alebo cez víkendy, viete, prečo je podpora 7/24 nevyhnutná. Na podporu BlueHost sa dostanete prostredníctvom e-mailu, telefónu, live chatu a systému predaja lístkov. Na webe je tiež vyčerpávajúca vedomostná základňa pokrývajúca všetky možné témy.
 • Neobmedzená šírka pásma: Všetky návštevy webových stránok naznačujú využitie šírky pásma, pretože vaše údaje sa prenášajú zo servera poskytovateľa hostingu do domu návštevníka. Po dosiahnutí limitu šírky pásma bude váš web nedostupný, pokiaľ nezaplatíte viac. Plány WooCommerce zahŕňajú neobmedzené využitie šírky pásma, takže vaše webové stránky nebudú nikdy vypnuté.
 • Priateľské pravidlá pre vrátenie platby: Bluehost ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí na hostingové plány WooCommerce. Môžete bezplatne požiadať o vrátenie platby za váš hostingový balík do 30 dní, ďalšie nákupy, ako napríklad názvy domén, sa nevracajú. Ak dostanete bezplatné doménové meno a požiadate o vrátenie ceny za hostingový plán, za názov domény vám bude účtovaná suma 15,99 $, ale doménu si môžete ponechať. Po 60-dňovom registračnom období ho môžete bez otázok bez problémov presunúť na iného registrátora.

BlueHost WooCommerce plány

BlueHost má 3 druhy plánov WooCommerce, takže môžete použiť ten najvhodnejší pre svoje účely. Všetky z nich boli vyvinuté pre WooCommerce a poskytujú vám inú úroveň zdrojov. Môžete začať s prvým plánom, ale pokročilejšie plány majú silnejšie aktíva.

Bluehost-woocommerce-hosting-plány, oceňovanie

Štartovací plán

V tomto pláne získate 100 GB úložného priestoru na ukladanie údajov. Môžete pridať 1 parkovaciu doménu, 5 subdomén a vytvoriť 5 e-mailových účtov. Kredity PPC sú tiež zahrnuté v hodnote 50 USD.

Bežná cena: 13,99 $ mesačne, špeciálna zľavnená cena začína na 6,95 $ mesačne.

Kedy si vyberiete: pre založenie obchodu za najlepšiu cenu.

Plus plán

V tomto hostingovom pláne získate neobmedzené úložisko a tiež nie je nijak obmedzený počet parkovacích domén, subdomén alebo e-mailových účtov, ktoré pridáte. Zahrnutá je aj ochrana proti spamu pre názov domény 1 a kredity PPC vo výške 100 USD.

Bežná cena: 17,99 $ mesačne, špeciálna zľavnená cena začína na 8,95 dolárov mesačne.

Kedy si vyberiete: Ak chcete použiť väčšie množstvo PPC kreditov a váš obchod začína rásť.

Pro plán

Najpokročilejší hostingový plán vám poskytuje všetky funkcie, ktoré plán Plus ponúka, a navyše získate aj niekoľko doplnkov. Zahŕňajú denné zálohy webových stránok, nástroj na ochranu osobných údajov domény, ochranu pred spamom pre 2 názvy domén a 200 kreditov PPC za 200 dolárov.

Bežná cena: 31,99 $ mesačne, špeciálna zľavnená cena začína na 12,95 $ mesačne.

Kedy si vyberiete: Ak má váš obchod veľkú návštevnosť a / alebo chcete urobiť maximum, aby ste zabránili spamu, hackom a iným nepríjemným veciam proti vašej firme.

Okrem vyššie uvedených plánov WooCommerce ponúka BlueHost množstvo ďalších plánov pre rôzne potreby. Prečítajte si náš podrobný článok, v ktorom preskúmame každý plán hostenia ponúkaný spoločnosťou BlueHost.

Ako založiť obchod WooCommerce v Bluehost

Po výbere požadovaného plánu hostenia vyššie uvedených môžete rýchlo začať podnikať. Postupujte podľa týchto krokov:

 1. Kliknite na zelené tlačidlo ZVOLIŤ v pláne hostenia, ktorý sa vám najviac páči.
 2. Ako ďalší krok pridajte novo zaregistrovaný alebo už existujúci názov domény.
 3. Vytvorte si svoj užívateľský účet a zadajte svoje platobné údaje.
 4. Počkajte, kým je WooCommerce nainštalovaný automaticky.
 5. Vyberte tému svojho obchodu.
 6. Pridajte svoje produkty, dane a informácie o platbe.

To je všetko. Vaše nové stránky môžu byť jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Môžete si tiež kúpiť ďalšie služby, ako sú ďalšie doménové mená, prémiová certifikácia SSL, filtrovanie spamu pre e-maily, ďalšie súkromie domény, nástroje SEO a ďalšie..

Predtým, ako dospejeme k záveru, prosím, pozrite sa na výhody a nevýhody Bluehost.

záver

V názve tohto článku bola položená otázka – Je Bluehost dobrý výber pre WooCommerce? Môžeme povedať: určite ÁNO. Špeciálne hostingové balíčky WooCommerce boli určené na spustenie WooCommerce, takže si vyberte len ten najvhodnejší a postupujte podľa vyššie uvedených krokov. Len za pár minút budete mať živú pracovnú stránku elektronického obchodu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector