Je program HostGator vhodný pre začínajúcich podnikateľov? – 10 dôvodov, prečo si vybrať hostiteľský server pre spúšťacie webové stránky

01.06.2020
Žiadna kategória 'Je program HostGator vhodný pre začínajúcich podnikateľov? – 10 dôvodov, prečo si vybrať hostiteľský server pre spúšťacie webové stránky
0 11 мин.

Hostgator-začínajúcich


Plánujete založenie novej startupovej spoločnosti? Ak áno, potom je tu jedna vec, s ktorou musíte byť schopní dosiahnuť svoj cieľ: webová stránka. Áno, takmer každá spoločnosť má v súčasnosti webovú stránku.

Je to veľmi dôležité, pretože môžete použiť webovú stránku na uvedenie svojho startupu na trh a vyťažiť z neho maximum. V skutočnosti neexistuje iná účinná metóda ako webová stránka, ktorá osloví toľko ľudí na celom svete.

Ale ak si vytvoríte webovú stránku, musíte hľadať webhostingovú službu, ktorá vám umožní čo najlepšie využiť tento startup. Našťastie ste prišli k správnemu článku.

Tu budeme hovoriť o webhostingovej spoločnosti s názvom HostGator a o tom, prečo je jedným z najlepších kandidátov na použitie s startupmi. Uvediem vám 10 dôvodov. Na konci tohto článku by ste mali mať celkom dobrú predstavu o tom, čo môže HostGator urobiť a prečo je najlepšia stávka na úspech.

HostGator pre startupy

HostGator je spoločnosť so sídlom v USA, prvýkrát založená v roku 2002 Brentom Oxleym. Teraz, viac ako 16 rokov, je HostGator jedným z popredných poskytovateľov webhostingu na svete.

Majú stovky tisíc klientov z celého sveta, ktorých hosťujú stovky tisíc webových stránok a domén. Ak sú takí úspešní, musí byť veľa dôvodov, aby si ľudia vybrali HostGator.

To je presne to, o čom budeme odteraz hovoriť. Mali by ste vedieť, že pravdepodobne nie každý dôvod bude pre vás obzvlášť presvedčivý. Ale keďže ich uvediem na zozname 10, určite nájdete aspoň niektoré, ktoré vás prinútia vážne premýšľať o službách hostGator pre vaše nové spustenie..

Prečo zvoliť HostGator pre spúšťacie webové stránky?

1. Je cenovo dostupný

hostgator-lacné-web-hosting-plány

Toto je prvý dôvod, prečo ste si pre svoj startup web vybrali HostGator: je to lacné. Nemusím vám hovoriť, aká dôležitá môže byť cena pre väčšinu ľudí.

Keďže na spustenie potrebujete webovú stránku, bolo by dobré mať lacnú hostingovú službu, takže za túto službu nemusíte míňať veľa peňazí. Nakoniec, spustenie potrebuje nejaký čas, aby sa etablovalo a zarobilo značné množstvo peňazí.

S lacnou hostingovou službou, ktorá vás zálohuje, môžete ušetriť nejaké peniaze, ktoré môžete neskôr použiť na rozvoj svojho podnikania. Tu je príklad, ako lacný hostGator skutočne je:

Najdrahší plán medzi zdieľanými hostingovými nákladmi iba 5,95 dolárov mesačne. Zoberme si, že v kategórii zdieľaného hostenia existujú 3 samostatné plány a ten, ktorý som práve spomenul, je najdrahší, ktorý ponúkajú (áno, naozaj).

Byť lacný samozrejme znamená, že všetky ich služby musia byť za primeranú cenu. A presne to sú: dokonca aj náklady na hosting VPS a dedikovaný server, ktoré sú podstatne nižšie, než poplatky iných spoločností.

2. Množstvo služieb

Druhým dôvodom pre výber hostgátora je množstvo služieb, ktoré ponúkajú. Prečo je tento aspekt taký dôležitý, že ho uvádzam osobitne? Pretože startup sa nakoniec premení na dobre známy podnik, však? Prinajmenšom to máte v úmysle urobiť.

Akonáhle sa vaše podnikanie rozrastá, možno budete musieť rozšíriť svoje webové stránky. A zložitejšia webová stránka bude potrebovať viac zdrojov na správne fungovanie. To je dôvod, prečo je HostGator vhodný pre akékoľvek spustenie: keď vyrastiete z plánu, pre ktorý ste sa zaregistrovali, upgradujte na lepší.

Napríklad, ak sa najprv prihlásite na prémiový zdieľaný hostingový plán (uvedený vyššie) a vaše stránky rastú v popularite, môžete prejsť na hostingový plán VPS. Takýto balík vám poskytne viac zdrojov na efektívne fungovanie.

3. Veľká zákaznícka podpora

hostgator-pra-zákazník-support

Zákaznícka podpora. Áno, toto je náš tretí dôvod, prečo by ste si mali zvoliť HostGator pred ostatnými spoločnosťami. Pri vytváraní webových stránok alebo ich neskoršej správe sa môžu vyskytnúť problémy, a to aj pri najlepšej hostiteľskej službe.

Tu prichádza do úvahy podpora zákazníkov. Podpora hostgátora je ocenená. Toto je napísané na ich oficiálnych webových stránkach. To nie je vymyslený nápad.

Tím za HostGator je skutočne taký spoľahlivý. Napríklad vám odpovedia behom niekoľkých minút alebo dokonca sekúnd. Niekedy nemusíte vôbec čakať, kým s niekým budete hovoriť.

Každý člen tímu vie dobre a dôkladne, o čom je web hosting. Z tohto dôvodu čo najskôr vyriešia váš potenciálny problém. Riešením je vždy taký tím, ktorý vám pomôže.

4. Vysoko bezpečné

Keďže pre svoju firmu vytvoríte web, je dôležité, aby bol čo najbezpečnejší. Aj osobné webové stránky musia byť bezpečné. Podnikateľské miesto teda potrebuje ešte lepšie nainštalované bezpečnostné opatrenia.

Našťastie spoločnosť HostGator poskytuje bezplatné certifikáty SSL so všetkými hostiteľskými plánmi v ich ponuke. Certifikát SSL je v súčasnosti štandardom pre všetky webové stránky. V skutočnosti, keď ste na webe, ktorý nemá nainštalovaný takýto certifikát, prehliadač vám povie, aby ste boli opatrní, pretože stránka, ktorú navštevujete, nie je bezpečná.

Za zmienku tiež stojí, že mnoho ďalších spoločností si účtuje poplatok za certifikát SSL osobitne. Je dobré vedieť, že HostGator túto funkciu poskytuje zadarmo.

5. Tvorca webových stránok zdarma

hostgator-web-staviteľ

Ak ste svoje webové stránky ešte nevytvorili, budete radi, že hostGator prichádza aj s bezplatnou platformou na vytváranie webových stránok, ktorá je súčasťou každého plánu hostenia..

Vytvorenie webovej stránky vášho startupu bude pomocou tohto nástroja hračkou. Môžete si vybrať z desiatok bezplatných šablón, ktoré sú v predvolenom nastavení responzívne (na všetkých typoch zariadení / obrazovkách budú vyzerať dobre).

Používanie tohto nástroja je tiež veľmi jednoduché. Táto platforma je v podstate tvorcom webových stránok typu drag-and-drop. Ide o to, že si môžete vybrať z mnohých preddefinovaných prvkov a sekcií a jednoducho ich presúvať do rozloženia svojich webových stránok. Prispôsobenie vašich webových stránok bude rýchle a jednoduché.

6. Prevod zadarmo od iného poskytovateľa

Čo ak však už máte webovú stránku hostenú u niekoho iného a chcete ju preniesť do hostGator? Náš šiesty dôvod na tomto zozname vás v tomto prípade poteší.

Akýkoľvek plán hostenia od hostgator vám umožňuje preniesť už vytvorenú webovú stránku od vášho starého poskytovateľa na nový plán, ktorý ste si práve kúpili od hostgator. A viete, čo je najlepšia časť?

Tento proces je úplne zadarmo. HostGator vám umožňuje bezplatne prenášať staré webové stránky. Iní si za túto možnosť účtujú dosť peňazí.

7. Partnerský program

Ďalším dôvodom, prečo by ste si ako majiteľ startupu mali vybrať HostGator ako svojho nového poskytovateľa hostingu, je partnerský program, ktorý spoločnosť poskytuje. Je pravda, že existujú aj iné spoločnosti, ktoré ponúkajú svojim klientom príležitosti pridruženého marketingu.

HostGator však v tejto oblasti vyniká. V akom aspekte? Suma peňazí, ktorú vám zaplatia za nového zákazníka, ktorého prinesiete, je celkom zrejmá.

Ak ich napríklad získate z 1 až 5 nových registrácií za mesiac, za každého nového klienta dostanete 50 dolárov. Keď počet klientov, ktorých získate, rastie, zvyšuje sa aj výnos. Ak prekročíte 21 nových klientov mesačne, dostanete platbu 125 USD za registráciu. Pre 21 klientov to znamená celkom 2 625 dolárov.

8. Veľmi dobré návody

Používanie hostgátora ako nového poskytovateľa hostingu pre spúšťaciu webovú stránku znamená, že získate veľa návodov vytvorených samotnou spoločnosťou. Tieto návody vám pomôžu ísť rýchlejšie a efektívnejšie.

Nebudete robiť rovnaké chyby, aké robia ostatní, ktorí neprešli týmito návodmi.

Za zmienku stojí, že nielen čítate príspevky z tutoriálov, ale aj sledujete videonávody. Je dobré vedieť, že hostGator vám pomôže aj v tejto situácii.

9. Hosting hostiteľa

hostgator-make-money-predajca-hosting

Ak plánujete iba vytvorenie vlastného podniku, ale neviete presne, čo by mal váš startup urobiť, hostGator vám na to môže dať dobrý nápad..

Ponúkajú niečo zvané Reseller Hosting. Ak sa zaregistrujete pre jeden z týchto plánov, budete si môcť vytvoriť svoj vlastný webhostingový podnik od začiatku pomocou zdrojov, ktoré vám ponúkajú..

Aké úžasné je to? Váš nový startup môže byť nová hostingová spoločnosť, ktorá využíva zdroje hostgátora. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si plán, ktorý vám vyhovuje, a skúsiť to.

10. 45-denná záruka vrátenia peňazí

Posledným dôvodom, prečo ste si vybrali HostGator, je funkcia, ktorú ponúkajú so všetkými svojimi službami: 45-dňová záruka vrátenia peňazí. Toto obdobie vám poskytne dostatok času na vyskúšanie všetkých funkcií, ktoré ste dostali s určitým plánom.

Bez ohľadu na to, do ktorého hostingového balíka sa zaregistrujete, ak máte pocit, že niečo nefunguje podľa očakávania, alebo ste sa práve rozhodli urobiť niečo úplne iné, hostGator vráti vaše peniaze späť, ak ste stále v prvých 45 dňoch odkedy ste program kúpili.

záver

Preto stojí za to zvoliť hostgator pre váš nový projekt spustenia?

Odpoveď znie: Áno, určite je. Zo všetkých vyššie uvedených dôvodov ste určite našli aspoň 1 alebo 2 (dúfajme, že viac), ktoré sú pre vás dostatočne presvedčivé, aby ste vyskúšali tohto hostiteľa. Nebudete sklamaní.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector