Ktorý plán hostgátora je pre vás najlepší?

01.06.2020
Žiadna kategória 'Ktorý plán hostgátora je pre vás najlepší?
0 16 мин.

hostgator-web-hosting-plány


HostGator je výkonný webhosting, ktorého služby zahŕňajú hostingové plány pre všetky typy webových stránok od malých firiem po podniky. Plány hostgátora sú cenovo dostupné a ľahko použiteľné, čo z nich robí skvelú voľbu pre začiatočníkov aj profesionálnych používateľov. V rámci tohto preskúmania plánov hostgátora robíme komplexnú analýzu funkcií hostingu, konfigurácie, ceny a prípadov použitia webovýchhostingových služieb hostgator..

Stručný prehľad spoločnosti

HostGator existuje už od roku 2002, keď ho založil Brent Oxley v kolejnej izbe na Floride. Do roku 2009 mala spoločnosť HostGator 200 000 zákazníkov a rozrástla sa v hosťujúcu spoločnosť s medzinárodnými kanceláriami, ktoré slúžia zákazníkom po celom svete. V roku 2012 spoločnosť HostGator získala spoločnosť Endurance International Group, materská spoločnosť iných rozpočtových hostiteľov, ako sú BlueHost alebo iPage..

Aj keď sa HostGator predával hlavne ako rozpočet pre jednotlivcov a malé podniky, ich plány hostenia sú vhodné aj pre väčšie webové stránky s vysokou návštevnosťou..

Preskúmanie hostingových plánov hostgator

Webhostingové služby hostgátora pozostávajú z nasledujúcich typov hostenia:

 • Zdieľaný hosting;
 • Cloud hosting;
 • Hosting WordPress;
 • Hosting VPS;
 • Dedikovaný hosting;
 • Hosting predajcu.

Windows a Linux, ktoré hosťujú, sú súčasťou plánov hostgator, s programom cPanel / WHM & Licencie na ovládací panel WHMCS a Plesk sú zahrnuté zadarmo. Na rozdiel od mnohých svojich konkurentov, HostGator neponúka bezplatné doménové mená so žiadnym zo svojich balíčkov.

Zdieľané hostingové plány hostgátora

Zdieľané hostingové plány pre Linux na serveri HostGator prichádzajú v troch konfiguráciách:

 • Plán šrafovania začínajúci na 2,78 USD mesačne;
 • Baby plán začínajúci na 3,98 dolárov mesačne;
 • Podnikateľský plán začínajúci na 5,98 dolárov mesačne.

Plán šrafovania je vhodný na hosťovanie jednej webovej stránky a prichádza s nemeranou šírkou pásma, nemeraným miestom na disku, neobmedzeným počtom databáz MySQL, neobmedzeným hosťovaním e-mailov a cPanel. Ak chcete neobmedzený hosting webových stránok, mali by ste použiť buď plán Baby, ktorý je dodávaný s nemeraným diskovým priestorom, šírkou pásma a neobmedzeným hostingom domén, alebo podnikateľský plán, ktorý obsahuje všetky tieto funkcie plus bezplatnú vyhradenú adresu IP a bezplatný protokol SSL..

Všetky zdieľané hostingové plány sú kryté 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí a 99,9% zárukou dostupnosti. Okrem toho tieto plány zahŕňajú aj bezplatné marketingové kredity pre Google AdWords a Bing, okamžité zálohovanie, podporu 24/7, neobmedzené účty FTP, podporujú mnoho programovacích jazykov (Ruby on Rails, Python, Perl atď.), Prístup SSH, streaming audio / video, Assassin Spam, ochrana hotlink, správca odmietnutia IP a mnoho ďalších funkcií.

Zdieľané hostingové plány hostgátora Windows sú k dispozícii v dvoch konfiguráciách:

 • Osobný plán začínajúci na 4,76 $ mesačne;
 • Podnikateľský plán začínajúci na 14,36 USD mesačne;

Osobný plán bude hostiť jednu doménu, ponúka nemeraný priestor na disku a šírku pásma a zdieľaný certifikát SSL, zatiaľ čo podnikový plán ponúka hosťovanie pre 5 domén, zahŕňa neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku a bezplatné súkromné ​​SSL a IP..

Oba programy obsahujú Plesk ako svoj ovládací panel a zahŕňajú tiež bezplatné nástroje na vytváranie webových stránok, 4 000+ bezplatných webových šablón, inštalácie populárnych skriptov jedným kliknutím a rôzne ďalšie programovacie nástroje, databázové nástroje atď..

Okrem šírky pásma a miesta na disku sú ďalšími neobmedzenými funkciami zahrnutými v oboch plánoch aj neobmedzené e-mailové účty, subdomény a FTP účty..

Rovnako ako Linux zdieľané hostingové plány, Windows zdieľané hostingové plány sú tiež podporované 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí a 99,9% uptime zárukou.

HostGator Cloud Hosting

Ak pre svoje online projekty potrebujete flexibilný a škálovateľný hosting, cloudhosting hostgátora poskytuje dvakrát rýchlejšie načítanie vďaka serverom s nízkou hustotou, viacerým vrstvám vyrovnávacej pamäte a hardvéru špičkovej kvality. Cloudové hostingové plány sú k dispozícii v troch konfiguráciách:

 • Hatchling Cloud od 3,58 $ mesačne;
 • Baby Cloud od 4,78 $ mesačne;
 • Business Cloud od 7,18 USD mesačne.

Cloud hosting hostgatora automaticky distribuuje tri zrkadlené kópie vašich údajov, aby bola zaistená redundancia a bezpečnosť. Okrem toho vďaka ochrane pred zlyhaním a integrovanému ukladaniu do vyrovnávacej pamäte si vaše stránky môžu vychutnať zvýšený výkon a žiadne prestoje.

Plán Hatchling Cloud je navrhnutý na hosťovanie jednej domény, obsahuje 2 jadrá CPU, 2 GB pamäte, nemeranú šírku pásma a nemerané miesto na disku. Plán Baby Cloud je možné použiť na hosťovanie neobmedzených domén. Dodáva sa so 4 procesorovými procesormi, 4 GB pamäte, nemeraným miestom na disku a nemeranou šírkou pásma.

Podnikateľský plán je vhodný aj na hosťovanie neobmedzených domén. K dispozícii je 6 jadier CPU, 6 GB pamäte a vyhradený protokol IP a súkromný SSL zadarmo. Aj keď vyhradená adresa IP nie je k dispozícii pre plán Hatchling, pre plán Baby sa dá kúpiť za 2 doláre mesačne.

S každým plánom hosťovania v cloude môžete ľahko monitorovať a alokovať zdroje. K dispozícii je tiež niekoľko doplnkov, ktoré je možné zakúpiť s týmito plánmi, ako je CodeGuard, ktorý ponúka denné automatické zálohy, 1 GB úložného priestoru, neobmedzené databázy; SiteLock, ktorý prehľadáva na vašom webe výskyt škodlivých kódov, útokov na robot a slabých miest; G Suite, ktorý integruje populárne aplikácie Google; a ochrana súkromia domény, ktorá chráni pred krádežou identity a nevyžiadanou poštou.

HostGator WordPress Hosting

Programy WordPress spoločnosti HostGator sú postavené na architektúre cloudu, ktorá ponúka rovnaké výhody z hľadiska rýchlosti, výkonu a bezpečnosti ako plány hostingu cloudu hostgator. Aj v tejto kategórii existujú tri plány:

 • Štartovací plán začínajúci na 3,98 USD mesačne;
 • Štandardný plán začínajúci na 6,38 USD mesačne;
 • Obchodný plán začínajúci na 9,18 USD mesačne.

V pláne Starter sa bude nachádzať 1 web, zvládnuť priemerný mesačný prenos stránok, vrátane 1 GB automatických denných záloh databáz, automatické odstránenie škodlivého softvéru, neobmedzené e-mailové účty, nemeraný úložný priestor a kredit Google AdWords vo výške 100 USD..

So štandardným plánom môžete hostiť 2 weby, zvládnuť priemernú mesačnú návštevnosť 200 000 stránok, vrátane automatizovaného denného zálohovania databázy 2 GB, odstraňovania škodlivého softvéru, neobmedzeného počtu e-mailových účtov, nemeraného úložiska a 100 USD v kredite Google AdWords..

V obchodnom pláne sa môžu ubytovať 3 weby s priemernou mesačnou návštevnosťou až 500 000, ponúka pomoc WPPro Developer (30-minútová konzultačná relácia WordPress v hodnote 100 USD), automatizované denné zálohovanie 5 GB, automatické odstránenie škodlivého softvéru, nemeraný úložný priestor, a 100 USD v kredite Google AdWords.

Pri každom pláne programu WordPress je zadarmo zahrnutá ochrana kódu CodeGuard, SiteLock, certifikát SSL a ochrana súkromia domény.

Programy hostiteľa WordPress sú optimalizované z hľadiska rýchlosti a bezpečnosti. Môžete monitorovať a prideľovať ďalšie zdroje, užívať si neuveriteľne vysoké rýchlosti bez toho, aby ste museli konfigurovať ukladanie do vyrovnávacej pamäte alebo CDN.

S každým plánom sú zahrnuté bezplatné prevody stránok a nepretržite je k dispozícii odborná podpora WordPress.

HostGator VPS Hosting

Plány HostGator VPS ponúkajú plný prístup root, takže si môžete vychutnať úplnú kontrolu nad svojím hostiteľským prostredím. Plány VPS sa dodávajú s autonómnym virtuálnym serverom určeným výlučne pre vašu stránku, takže vám umožňujú využívať výhody dedikovaného servera, ale bez vyšších nákladov s tým spojených..

HostGator ponúka tri plány VPS:

 • Snappy 2000 od 19,95 dolárov mesačne;
 • Snappy 4000 od 29,95 dolárov mesačne;
 • Snappy 8000 od 39,95 dolárov mesačne.

Server Snappy 2000 je nakonfigurovaný tak, aby obsahoval 2 jadrá CPU, 2 GB RAM, 120 GB miesta na disku, šírku pásma 1,5 TB a 2 adresy IP. Snappy 4000 je dodávaný s 2 procesorovými procesormi, 4 GB RAM, 165 GB miesta na disku, 2 TB šírkou pásma a 2 IP adresami. Snappy 8000 obsahuje 4 jadrá CPU, 8 GB RAM, 240 GB miesta na disku, šírku pásma 3 TB a 2 adresy IP.

cPanel sa ponúka voliteľne so všetkými plánmi služby Snappy VPS, ako aj týždenné zálohy mimo pracoviska, aby sa zaistilo, že vaše údaje zostanú v bezpečí. Súčasťou každého balíka je aj celá sada nástrojov na vývoj webových stránok, tisíce šablón bezplatných webových stránok a inštalátor skriptov. Podpora je k dispozícii prostredníctvom živého chatu, telefónu a e-mailu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby vám pomohla vyriešiť akékoľvek problémy.

Dedikované servery HostGator

Ak chcete dosiahnuť maximálny výkon, kontrolu a bezpečnosť, určené servery HostGator sú postavené na pokročilú správu, maximálny výkon a okamžitú škálovateľnosť. Môžete si vybrať Windows s Pleskom alebo Linux so servermi cPanel, ako aj spravované a čiastočne spravované možnosti. Zákazníci HostGator si môžu vybrať z troch dedikovaných serverov:

 • Value Server začínajúci na 119 $ / mesiac;
 • Power Server od 139 USD mesačne;
 • Enterprise Server od 149 dolárov mesačne.

Všetky dedikované servery zahŕňajú 4 IPv4 IP, konfiguráciu RAID-1, úplný prístup root, ochranu DDoS, neobmedzené databázy, plne redundantnú sieť a nepretržitú živú podporu.

Servery Value Server sa môžu pochváliť 4 procesormi Intel Core Xeon-D, 8 GB RAM, 1 TB HDD, nemeranou šírkou pásma, operačným systémom Linux alebo Windows. Power Server má 8jadrový / 16-vláknový procesor Intel Xeon-D, 16 GB RAM, 2 TB HDD alebo 512 GB SSD, nemeranú šírku pásma a výber operačného systému Linux alebo Windows. Enterprise Server obsahuje 8jadrový / 16-vláknový procesor Intel Xeon-D, 32 GB RAM, 1 TB SSD, nemeranú šírku pásma, Linux alebo Windows OS.

Plány predajcu HostGator

Ak chcete založiť vlastný malý webhostingový podnik alebo pridať hosting ako doplnkovú službu k svojim službám webového dizajnu, hostgator má tri úrovne predajcu:

 • Hliník od 19,95 dolárov mesačne;
 • Meď od 24,95 $ mesačne;
 • Striebro začínajúce na 24,95 USD mesačne.

Všetky plány obsahujú neobmedzený hosting domén, neobmedzené subdomény, e-mailové účty, databázy MySQL, FTP účty. Hliníkový plán obsahuje diskový priestor 60 GB, šírku pásma 600 GB. Plán Copper má na disku 90 GB a šírku pásma 900 GB. Plán Silver sa môže pochváliť priestorom na disku 140 GB a šírkou pásma 1400 GB.

Medzi ďalšie funkcie hostenia predajcu patrí:

 • Flexibilný, ľahko použiteľný cPanel;
 • Súkromné ​​menné servery založené na vašej doméne;
 • Záruka 99,9% dostupnosti;
 • 45-dňová záruka vrátenia peňazí;
 • Bezplatné prevody webových stránok až pre 30 webových stránok;
 • Bezplatný klubový účet predajcu;
 • Automatické týždenné zálohy mimo pracoviska;
 • WHM & WHMCS;
 • SSH prístup;
 • Prevencia proti spamu a ďalšie.

Plány predajcov spoločnosti HostGator vám poskytujú flexibilitu na prevádzkovanie vášho hostingového podnikania ľubovoľným spôsobom, od pridelenia zdrojov až po prispôsobenie produktu cPanel a ponúknutie ďalších služieb (názov domény, certifikáty SSL atď.).

Ktorý hostGator plánuje zvoliť?

Ak spúšťate svoj prvý web alebo osobný projekt, je nepravdepodobné, že by ste získali takú návštevnosť, že by ste potrebovali zdroje celého servera venovaného vášmu projektu. Zvyčajne, keď začínate, stačí zdieľaný plán hostenia. Vždy, keď a ak sa vaše požiadavky na hosťovanie zmenia, môžete vždy inovovať.

Začať s programom BabyG HostGator vám umožní hosťovať viac ako jednu doménu a budete sa cítiť pohodlne s programom cPanel, nástrojom na vytváranie stránok hostgator a nástrojom QuickInstaller. Môžete si vytvoriť prakticky akýkoľvek typ webovej stránky (blog, fórum, fotogalériu atď.) A získať prístup k širokému výberu tém a šablón..

Plány hostgátora sú škálovateľné, v prípade potreby môžete ľahko pridať ďalšie zdroje alebo prepnúť na plány hostenia vyššej úrovne..

Ak ste profesionál, ktorý spúšťa webový projekt a potrebujete úplnú kontrolu nad svojim hostiteľským prostredím spolu s možnosťou inštalácie vlastného softvéru alebo spúšťania vlastných aplikácií, plány VPS hostgátora vám ponúkajú slobodu tak urobiť..

Mali by ste zvážiť prechod na vyhradený server iba v prípade, že výkon vášho webu na VPS klesne. Potreba vyhradeného servera je zvyčajne bežnejšia pre webové stránky elektronického obchodu s vysokou návštevnosťou, pre podniky, ktoré spracúvajú platby a ukladajú citlivé informácie atď..

Ak vlastníte web WordPress, možno budete chcieť zvážiť spravovaný hostingový účet WordPress pred inováciou na VPS. Tieto plány optimalizované pre WordPress prichádzajú s viacerými zdrojmi ako zdieľané hostingové plány a zohľadňujú osobitosti stránok WordPress, ako sú výkon, bezpečnosť a aktualizácie..

HostGator ponúka mesačnú fakturáciu na väčšinu svojich hostingových plánov, ale aby ste mohli využívať propagačné ceny, musíte sa zaregistrovať najmenej na 12 mesiacov. Napríklad, plán Baby stojí 11,95 USD mesačne, ak sa zaregistrujete iba na mesiac, ale ak sa rozhodnete zaviazať sa na rok, mesačná cena klesne o 60% na iba 4,78 USD mesačne..

45-dňové vrátenie peňazí, ktoré ponúka spoločnosť HostGator, vám zaručuje, že ak ste spokojní s ich službami, môžete sa z akéhokoľvek dlhodobého plánu odstúpiť. Ide o veľkorysú záruku vrátenia peňazí, ktorá je nadpriemerná.

záver

HostGator je obľúbenou voľbou v konkurenčnom hostingovom priemysle. Sú spoľahlivým hostiteľským partnerom bez ohľadu na to, či potrebujete hosting v systéme Linux alebo Windows, cloud alebo VPS alebo či sa chcete stať hosťujúcim distribútorom. Tento webhosting môže uspokojiť potreby jednotlivcov, odborníkov v oblasti IT, malých a stredných podnikateľov a ich výber špecializovaných oddelení môže dokonca vyhovieť požiadavkám podnikového hostingu..

Dúfame, že vám naša kontrola plánov hostgator pomohla rozhodnúť sa, či hostGator môže byť pre vás dobrý zápas, a aké hostingové plány hostgator by ste si mali zvoliť pre svoj web..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector