Plány Bluehost – ktoré si vybrať pre svoj web?

Bluehost-plány


BlueHost je webhostingová spoločnosť so sídlom v USA, ktorá je súčasťou Endurance International Group. Skupina má tiež ďalšie spriaznené spoločnosti, vrátane spoločností iPage a HostGator. BlueHost má sídlo v Utahu a zamestnáva viac ako 750 ľudí.

BlueHost obsluhuje viac ako 2 000 000 webových stránok a ponúka kompletné webové riešenia od registrácie domény po webhosting. Jeho sortiment zahŕňa lacný zdieľaný hosting a pokročilejšie dedikované serverové riešenia.

Spoločnosť odporúčame, pretože jej dlhá životnosť v webhostingovom priemysle, spoľahlivé služby a veľký počet spokojných zákazníkov. BlueHost má veľkú povesť a verí sa, že je dobrým poskytovateľom hostingu. Je tiež dôležité, aby na rozdiel od iných poskytovateľov lacných hostiteľov BlueHost nepoužíva klasické pevné disky, ale namiesto toho používa superrýchle SSD úložiská. Moderný disk SSD môže byť 3-krát rýchlejší ako bežný pevný disk, pokiaľ ide o čítanie údajov, a 2,5-krát rýchlejšie pri zápise údajov.

Aj keď je tento článok väčšinou zameraný na predstavenie rôznych plánov hostenia ponúkaných spoločnosťou BlueHost, možno vás bude zaujímať aj čas prevádzky, výkonnosť a osobný názor spoločnosti BlueHost. Ak chcete zistiť naše skúsenosti s touto spoločnosťou, prečítajte si našu recenziu spoločnosti BlueHost. Hostujeme s Bluehostom už viac ako 5 rokov.

Zdieľaný webhosting

Vstupnou službou spoločnosti BlueHost je zdieľaný webhosting, spoločnosť ponúka 3 balíčky:

Bluehost-zdieľané hostingové plány, detaily

 1. Základné: Tento balík je ideálny pre jednu webovú stránku a má úložisko 50 GB a nemeranú šírku pásma. Môžete k nim pridať 5 názvov parkovaných domén, 25 subdomén a 5 e-mailových účtov; každý z nich dostane 100 MB úložného priestoru. Je k dispozícii za počiatočnú cenu 2,95 $ mesačne.
 2. Plus: Balík Plus môže byť domovom pre neobmedzený počet webových stránok a šírka pásma je stále nemeraná. Počet parkovaných domén, subdomén a e-mailových účtov nie je obmedzený a pre každý e-mailový účet existuje neobmedzené úložisko. Plus tiež zahŕňa marketingové ponuky v hodnote 200 USD a službu Spam Experts. Tento balík si môžete kúpiť za počiatočnú cenu 5,95 dolárov / mesiac.
 3. Výber Plus: Tento najväčší balík je k dispozícii aj od 5,95 $ mesačne a obsahuje rovnaké služby ako služba Plus. Do služby Plus však boli pridané dve ďalšie funkcie, jedna ochrana súkromia domény a jedno riešenie zálohovania CodeGuard Basic, takže je vhodné zvoliť tento balík oproti jednoduchému doplnku Plus..
 4. Go PRO: Tento balík je k dispozícii od 13,95 USD mesačne a poskytuje vám niekoľko ďalších služieb v oblasti Choice Plus. Za svoje peniaze dostanete vyhradenú adresu IP, certifikáciu SSL, ochranu súkromia domény a kód strážcu Basic.

Všetky zdieľané balíčky webhostingu zahŕňajú bezplatnú službu SSL. Zabudovaný správca domén sa ľahko používa a môžete s ním rýchlo nastaviť doplnky, parkovať ich a subdomény. K e-mailovým účtom je možné pristupovať cez IMAP alebo POP3 a na ne je možné použiť veľa filtrov a filtrovania spamu.

BlueHost je obrovským fanúšikom záloh, a preto ponúka automatické riešenia zálohovania. Spoločnosť vám poskytuje denné, týždenné a mesačné zálohy pre celý váš účet; to znamená, že vaše serverové súbory aj databáza sú chránené proti strate údajov. Údaje zo zálohy môžete obnoviť jediným kliknutím. Podpora je k dispozícii 7/24.

Cloud hosting

Cloud Hosting je spoľahlivejším spôsobom, ako obslúžiť svojich návštevníkov pomocou webovej stránky, pretože využíva serverovú sieť, kde sú vaše dáta živé v 3 kópiách. Zmeny sa aktualizujú v celej sieti a v prípade zlyhania hardvéru ostatné 2 inštancie spracujú vašich návštevníkov. Medzitým systém vytvorí novú 3. verziu vašich kópií.

Bluehost-cloud-hosting-plány

BlueHost poskytuje cloudový panel, kde môžete sledovať trendy používania, rýchlosť zobrazenia a globálny dosah vašich webových stránok. Cloudová sieť vždy zaisťuje, že vaše stránky sú k dispozícii. Ak jeden server získa príliš veľa návštevníkov, potom mu ostatné dve miesta pomôžu obslúžiť návštevy..

Existujú 3 balíčky hostenia cloudu:

 1. Štartér: Tento balík je ideálny pre jednu webovú stránku a je dodávaný s úložiskom 100 GB a nemeranou šírkou pásma. Zahrnutý je aj 1 názov domény zadarmo, 2 GB pamäte a 2 CPU. Spoločnosť pridala marketingové ponuky v hodnote 50 dolárov a môžete pridať až 100 e-mailových účtov s 500 MB úložiska e-mailov pre každý. Táto ponuka je k dispozícii za počiatočnú cenu 6,95 dolárov mesačne.
 2. Výkon: Prostredný balík môže obsahovať neobmedzený počet webových stránok, a preto nie je nijako limitované využitie úložného priestoru a šírky pásma. Obsahuje tiež bezplatné doménové meno, 4 GB pamäte a 4 CPU. Hodnota marketingových ponúk sa zvýšila na 200 dolárov a počet pridelených e-mailových účtov nie je obmedzený, pričom pre každý z nich je neobmedzené úložisko. Balíček je k dispozícii od 8,95 dolárov mesačne.
 3. Business Pro: väčší balík je určený aj pre neobmedzený počet webových stránok, s neobmedzeným využitím úložného priestoru a šírky pásma. Spolu s bezplatnou doménou ponúka už 6 GB RAM a 6 CPU s balíkom marketingových ponúk 200 dolárov. Počet e-mailových účtov a ich úložisko nie sú obmedzené. Balíček je k dispozícii od počiatočnej ceny 15,95 dolárov mesačne.

V porovnaní s balíkom Performance s produktom Business Pro existuje veľa rozdielov. Lacnejší balík je dodávaný s 1 expertom na nevyžiadanú poštu, zatiaľ čo väčší balík je k dispozícii s 2. Obe zahŕňajú bezplatné šifrovanie SSL, ale druhé ponúka riešenie zálohy stránok CodeGuard Basic s obnovením jedným kliknutím.

Všetky hostingové balíčky Bluehost sú podporované tímom odborníkov spoločnosti, ktorý je k dispozícii 7/24 telefonicky alebo prostredníctvom live chatu.

Hosting VPS

Po rozšírení vášho webu bude potrebné viac serverových prostriedkov. Ďalšou úrovňou serverových úložísk je hosting VPS, kde získate virtuálny server. Riešenia BlueHost VPS sú pokročilé, takže nemusíte čakať príliš dlho, zakúpený VPS je k dispozícii za pár minút.

Bluehost-VPS hosting-plány

Hypervízor poskytuje pridelené prostriedky na vaše webové stránky nepretržite as dynamickým priradením úložiska môžete okamžite prepnúť na väčšie riešenie. V produktovej rade spoločnosti sú 3 balíčky VPS:

 1. Standard: Balík Standard VPS je dodávaný s 2 procesorovými procesormi, 30 GB úložného priestoru, 2 GB pamäte a 1 TB šírkou pásma. Ponúka 1 registráciu názvu domény a 1 vyhradenú IP adresu. Je k dispozícii od 19,99 dolárov mesačne.
 2. Vylepšené: Prostredný balík má vylepšené zdroje. Aj keď vám stále poskytujú 2 jadrá CPU, ostatné parametre sú väčšie a do nej bolo zabalených 60 GB pamäte, 4 GB pamäte a 2 TB využitia šírky pásma. Môžete získať aj bezplatné doménové meno, ale udelia sa aj 2 adresy IP. Ponuka začína na 29,99 dolárov mesačne.
 3. Ultimate: Najväčší balík VPS má vo svojej ponuke 4 procesorové jadrá, 120 GB úložného priestoru, 8 GB RAM a 3 TB šírky pásma. Pridali sa tiež bezplatné doménové meno a 2 adresy IP. Je k dispozícii od 59,99 dolárov mesačne.

Všetky balíčky VPS zahŕňajú bezplatnú službu SSL a poskytujú vám 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Prístup typu root je k dispozícii na správu vašich vlastných aplikácií a skriptov, zatiaľ čo správa viacerých serverov sa dá použiť na dohľad nad viac ako 1 balíkmi VPS. Táto služba môže tiež vzájomne prepojiť vaše zdieľané hostenie a balíčky VPS, aspoň si ich budete môcť spravovať na jednom mieste.

Pokročilé nástroje správy serverov sú široko dostupné, napríklad si môžete prispôsobiť svoje súbory .htaccess a php.ini a úlohy cron môžete nastaviť a spúšťať kedykoľvek budete chcieť. Protokoly SSH a FTP sú pripravené slúžiť vašej úlohe. Môžete si vytvoriť ľubovoľný počet účtov FTP.

Za VPS je expertný a interný tím, ku ktorému sa môžete dostať 7/24 prostredníctvom chatu alebo telefónu.

Dedikovaný hosting

Ak potrebujete viac serverových zdrojov, určené riešenia hostingu serverov BlueHost sú pre vás. S nimi máte šancu vlastniť celý server bez riešenia problémov s hardvérom a pomôckami.

Bluehost určeného-server-hostingové plány

S nespravovanými balíkmi si môžete vytvoriť vlastné runtime prostredie, počnúc výberom operačného systému a pokračovaním s pridaním aplikácie webového servera. Ak dávate prednosť pokročilejšiemu riešeniu, môžete pridať rozhranie založené na cPaneli, kde môžete spravovať svoje webové stránky, domény, e-maily a ďalšie diela pohodlnejším spôsobom..

Správa viacerých serverov je povolená aj pre vyhradených zákazníkov hostingu, ak si zakúpite vyhradený balík, ktorý môžete prepojiť s viacerými podobnými balíčkami alebo dokonca s jedným z vašich ďalších balíkov VPS alebo zdieľaného hostingu. Týmto spôsobom môžete všetky spravovať na jednom mieste, čím získate mimoriadnu flexibilitu.

Úložiská RAID sa využívajú za všetkými vyhradenými plánmi hostenia, takže vaše údaje sa budú ukladať redundantne a budú k dispozícii aj v prípade zlyhania hardvéru. Pomocou monitorovacích nástrojov môžete okamžite pridať viac úložnej kapacity pre svoju objednávku bez ďalších zmlúv.

K dispozícii sú 3 špecializované hostingové balíčky:

Všetky balíčky obsahujú 4 procesorové jadrá s 8 vláknami, existuje však rozdiel medzi rýchlosťou procesora a ostatnými aktívami.

 1. Štandard: Najmenší balík používa 2,3 GHz rýchly procesor s 500 GB úložného priestoru, 4 GB pamäte a 5 TB šírky pásma. Obsahuje tiež názov domény a 3 adresy IP za počiatočnú cenu 79,99 dolárov mesačne.
 2. Vylepšené: Procesor stredného balíka je rýchly 2,5 GHz a prichádza s 1 TB úložného priestoru a 8 GB RAM. Šírka pásma sa zlepšila na 10 TB a medzi voľným názvom domény; získate aj 4 adresy IP. Je k dispozícii od 99,99 dolárov mesačne.
 3. Prémium: Najväčší vyhradený serverový balík vám ponúka 3,3 GHz procesor s 1 TB úložného priestoru, 16 GB RAM a 15 TB šírky pásma. Zadarmo doménové meno a 5 adries IP boli tiež pridané za počiatočnú cenu 11,99 dolárov / mesiac.

Všetky balíčky zahŕňajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a bezplatnú šifrovaciu službu SSL. Pri tejto cenovej hladine to nie je zázrak, ale treba uviesť, že na riešenie problémov používateľov vyhradených serverov bol pridelený tím profesionálnej podpory..

Existujú voliteľné funkcie, ktoré si môžete kúpiť za malý dodatočný poplatok, vrátane ochrany domény a ochrany SiteLock proti útokom a vstavanej detekcii škodlivého softvéru. Filtre Postini vybavené technológiou Google sú veľkým plusom, pokiaľ ide o filtrovanie spamu, preto sa odporúča používať túto službu vo vašich poštových schránkach..

Reseller Hosting

Predajcovi BlueHostu dôveruje viac ako 200 000 predajcov, takže spoločnosť získala veľa skúseností so službami tohto druhu zákazníkov. Ponuky spoločnosti sú ponúkané pod nezávislou značkou ResellerClub prostredníctvom samostatnej webovej stránky.

Bluehost-predajca-hosting-plány

Spoločnosť ResellerClub ponúka viac ako 800 produktov, takže ak ste predajcom, potom môžete zákazníkom ponúknuť tieto služby s pridanou hodnotou. Výrobky môžu byť zabalené vo všetkých verziách a môžete ich predávať pod obchodnou značkou, zatiaľ čo BlueHost poskytuje technické riešenia.

K dispozícii sú 4 predajné balíčky poskytované 3 dátovými umiestneniami dátových stredísk spoločnosti z USA, Veľkej Británie a Indie. Ceny sa pre rôzne centrá mierne líšia; prehodnotíme ceny dátového centra USA a poskytneme informácie našim medzinárodným čitateľom:

 1. R1: Najmenší balík je ideálny na začatie ďalšieho predaja a môže byť domovom neobmedzeného počtu webových stránok. Dodáva sa s 40 GB miesta na disku a 800 GB prenosu dát. Môžu sa použiť aj neobmedzené e-mailové účty a nástroje cPanel. Je k dispozícii od 18,99 dolárov mesačne.
 2. R2: Vylepšené úložisko 50 GB a prenos 1 000 GB vám poskytnú viac prostriedkov. Okrem neobmedzeného počtu e-mailov a účtov cPanel bola do tejto ponuky zabalená bezplatná služba WHMCS. Jeho počiatočná cena je 21,99 $ mesačne.
 3. R3: Tento balík ponúka rovnaké nástroje ako R2, ale priestor na disku sa zdvihol na 100 GB a prenos údajov sa zvýšil na 2 000 GB. Začína sa na 29,99 $ mesačne.
 4. R4: Najväčší predajný balík poskytuje úložisko 200 GB a prenos údajov 4000 GB. Ponúka tiež bezplatné WHMCS a neobmedzený počet e-mailových účtov a inštancií cPanel. Počiatočná cena je 44,49 dolárov / mesiac.

Všetky hostingové balíčky predajcu môžu používať určené adresy IP; je k dispozícii za 3,99 USD za každú. Na váš nákup sa bude vzťahovať 30-dňová záruka vrátenia peňazí a nepretržitá špeciálna podpora predajcu.

Vaši zákazníci môžu mať výhodu slávneho inštalátora Softaculous s viac ako 400 aplikáciami a ich údaje budú chránené technológiou CloudFlare. Ak už máte predajný plán u iného poskytovateľa, profesionáli BlueHost ho bezplatne presunú do vášho nového úložiska.

Za balíkmi sú aktuálne hardvérové ​​a softvérové ​​prostredia. Používaný operačný systém je CloudLinux, zatiaľ čo všetky najbežnejšie skripty a funkcie sú k dispozícii, vrátane Pythonu, PHP 5 a 7, MySQL, phpMyAdmin a ionCube loader.

Hosting WordPress a WooCommerce

Hosting WordPress a WooCommerce však nie sú rozdielnymi typmi hostingových balíčkov; mali by sme o nich tiež hovoriť. V podstate ide o zdieľané hostingové riešenia určené pre vybraný softvér. Pretože ich BlueHost poskytuje ako súčasť svojho sortimentu, budeme ich tiež kryť nezávisle.

Hosting WordPress

BlueHost ponúka špeciálne balíčky pre používateľov WordPress a dáva im pár bonusov. Ak máte tiež záujem o webovú stránku so systémom WordPress, môžete z toho mať úžitok.

Bluehost-WordPress-hosting-plány

Spoločnosť poskytuje bezplatné doménové meno a certifikáciu SSL spolu s balíčkami WordPress, začínajúc na $ 2,95 / mesiac. Bola tiež použitá funkcia automatickej aktualizácie, ktorá neustále aktualizuje jadro WordPress na jeho najnovšiu stabilnú verziu. Vďaka tomu bude váš web nikdy neaktuálny.

Môžete si tiež vytvoriť neobmedzený počet e-mailových účtov s vami zvoleným názvom domény a nastaviť preposielateľov a automatické odpovede na ne. Na vyriešenie problémov používateľov WP bola vytvorená podpora hostenia WordPress 7/24.

3 balíky WordPress Hosting sú rovnaké ako v balíkoch Shared Hosting; Základný balík začína na $ 2,95 / mesiac a je ideálny pre jednu stránku. Balík Plus môže obsluhovať neobmedzený počet stránok za počiatočnú cenu 5,45 USD mesačne, zatiaľ čo produkt Choice Plus obsahuje niekoľko funkcií s pridanou hodnotou za rovnakú cenu..

WooCommerce Hosting

WooCommerce Hosting plány boli vytvorené tak, aby slúžili najmä obchodom WooCommerce. Ak predávate online, môžete mať vyhradené úložisko elektronického obchodu s mnohými súvisiacimi službami.

Bluehost-woocommerce-hosting-plány

Na Bluehost sú k dispozícii 3 balíčky WooCommerce:

 1. Štartér: Tento balík vám poskytuje 100 GB úložného priestoru a 100 USD v kreditoch PPC. Môžete tiež pridať názov parkovanej domény, 5 subdomén a 5 e-mailových účtov. Je k dispozícii od 6,95 dolárov mesačne.
 2. Plus: Prostredný balík ponúka neobmedzené webové úložisko a môžete tiež priradiť neobmedzený počet parkovaných domén, subdomén a e-mailových účtov. Bola tiež pridaná ochrana proti spamu pre 1 doménu a kredity PPC v hodnote 200 USD.
 3. Pro: Najväčší balík má všetky funkcie, ktoré Plus robí, a tiež obsahuje denné zálohy webových stránok, ochranu súkromia domény, ochranu proti spamu pre 2 názvy domén a kredit PPC v hodnote 300 USD. Balíček je k dispozícii od 12,95 dolárov mesačne.

Všetky plány hostenia WooCommerce zahŕňajú službu automatickej inštalácie WooCommerce, takže sa môžete okamžite sústrediť na predaj. Bezplatný SSL zvyšuje spoľahlivosť vášho obchodu pomocou výhod protokolu HTTPS. K dispozícii je tiež veľa monitorovacích nástrojov, ktoré slúžia na viac serverov vašej firmy.

Registrácia domény

BlueHost ponúka aj registráciu domén, takže nemusíte opustiť web, aby ste mali dobrý názov domény. K dispozícii je 17 rôznych koncoviek domén vrátane klasických koncoviek ako .com, .org alebo .info; krajiny súvisiace s .co.uk, .org.uk alebo .us; a novú generáciu TLD, ako sú .website, .store alebo .club. Výber chytľavého názvu a jeho priradenie k novo zakúpenému úložnému priestoru nie je takmer nijaký.

Bluehost-domény registračné údaje

Proces registrácie domény sa začína v určenej časti lokality BlueHost, kde by ste mali do vyhľadávacieho panela zadať nápad s menom alebo frázu. Ak nie je k dispozícii, stránka príde s niekoľkými návrhmi. Prijatím ktorejkoľvek z nich alebo nájdením bezplatného názvu domény môžete pokračovať v skutočnom nákupe.

Spoločnosť k registrácii domén pridala ďalšie služby, napríklad jednoduché a ľahko použiteľné rozhranie na správu doménových mien. Tam môžete nastaviť menové servery alebo záznamy, skontrolovať dátum vypršania platnosti, vaše osobné údaje a ďalšie. Funkcia automatického obnovovania automaticky obnovuje vaše mená, takže ich nikdy nestratíte. Na nákupy sa dá použiť aj zámok domény, čím sa zabráni neoprávnenému prenosu domény.

BlueHost má tiež podporu registrácie domén, ktorá je k dispozícii 7/24.

Ktorý plán je pre vás ten pravý

Práve sme prebrali 7 druhov plánov webhostingu spoločnosti BlueHost a počet ponúk môže byť mätúci. A aj keď nie, stojí za to urobiť zhrnutie a niekoľko odporúčaní všeobecne.

Reseller Hosting

Začnime špeciálnymi balíčkami. Ak chcete tieto balíčky ponúknuť a chcete svojim klientom slúžiť s dobrou hodnotou za svoje peniaze, sú pre vás ideálne plány hostenia predajcu. Ak hľadáte webové úložisko iba pre svoje vlastné účely, môžete sa pohnúť vpred, nie je to vaše riešenie.

Pros:

 • nemusíte sa starať o údržbu skladov svojich zákazníkov
 • jednoduchšie spravovať jeden účet predajcu ako mať jediný zdieľaný hostingový balík pre všetkých zákazníkov
 • nástroje na prispôsobenie na vytvorenie vlastných balíkov
 • pokročilé monitorovanie

Zápory:

 • nie je vhodný pre samostatné alebo niekoľko osobných alebo firemných webových stránok

Hosting WordPress a WooCommerce

Ak chcete spustiť najmä webovú stránku so systémom WordPress alebo internetový obchod WooCommerce, môžete si vybrať jeden z určených balíkov webhostingu. Boli optimalizované pre príslušný softvér a ponúkali súvisiacu podporu.

Pros:

 • príslušná aplikácia beží rýchlejšie vo vyhradenom prostredí
 • špeciálne služby sa ohýbajú so softvérom
 • dobrá cena
 • ideálne na začatie podnikania alebo webovej stránky

Zápory:

 • nie je vhodný pre nesúvisiace aplikácie
 • nemôže udržať veľkú premávku
 • možný zlý susedský efekt

Zdieľaný hosting

Ak chcete používať svoje webové stránky iné ako webové stránky WordPress alebo obchod WooCommerce, ideálnym riešením je zdieľaný hosting. Je to lacné a môžete spustiť svoje stránky ľahko.

Pros:

 • nie sú potrebné žiadne znalosti servera
 • ultra-lacné riešenie
 • je možné spustiť za pár minút

Zápory:

 • nie je vhodný pre veľkú premávku
 • slabšia podpora
 • žiadna šanca na správu úložiska v hĺbke servera
 • možný zlý susedský efekt

Majte na pamäti, že hosting WordPress a hosting WooCommerce sú v podstate pokročilé typy zdieľaného hostingu. Akonáhle sa váš web WordPress alebo obchod WooCommerce rozvinú a mali by zvládnuť vyššiu návštevnosť, budete si musieť kúpiť výkonnejšie typy hostingu, napríklad VPS Hosting alebo Dedicated Hosting.

Cloud hosting

Balíky služby Cloud Hosting predstavujú ďalšiu výhodu, pretože vaše stránky sú živé v 3 prípadoch. V prípade zlyhania hardvéru dopravného boomu môžu vaši zákazníci ľahko obsluhovať ďalšie dve inštancie webových stránok.

Pros:

 • nie sú potrebné žiadne znalosti servera
 • cloudová technológia s viacerými inštanciami webu
 • dokáže zvládnuť problémy s hardvérom alebo vrcholy v prevádzke

Zápory:

 • nie je vhodný pre veľkú premávku
 • možný zlý susedský efekt

Hosting VPS

VPS Hosting je pokročilé riešenie na zvládnutie väčšej prevádzky na vašom webe pomocou pokročilých nástrojov na správu serverov. Ponúka root prístup na váš server, takže ste skutočným správcom vlastného úložiska, môžete pridať akékoľvek aplikácie.

Pros:

 • výkonné zdroje na riadenie veľkého prenosu
 • zlý susedský efekt nie je možný
 • root prístup k vytvoreniu vlastného prostredia hostingu
 • silná podpora

Zápory:

 • môžu byť potrebné znalosti servera
 • vyššia cena

Dedikovaný hosting

Toto je kráľ hostingových riešení, keď ste skutočným správcom svojho vlastného servera. Zdroje nemusíte zdieľať s ostatnými používateľmi a je úplne na vás, ktoré aplikácie a runtime prostredie vytvoríte.

Pros:

 • doslova žiadny limit v prispôsobovaní a správe servera
 • super výkonné zdroje na zvládnutie veľkej premávky
 • zlý susedský efekt nie je možný
 • silná podpora

Zápory:

 • môžu byť potrebné znalosti servera
 • vyššia cena

záver

Dorazením na záver ste mali možnosť prečítať si celú našu recenziu. Pokryli sme veľa typov webhostingu a špeciálnych verzií (napríklad hosting WordPress, WooCommerce a Reseller). Už viete, že stojí za to začať s lacnými riešeniami a pochopiť, aké sú vaše možnosti, pretože vaše webové stránky a podnikanie rastú a potrebujú viac zdrojov..

BlueHost je spoľahlivý poskytovateľ, takže si môžete byť istí, že si vyberiete Zdieľaný hosting, VPS Hosting alebo Dedikovaný server. Neurobíte nesprávne rozhodnutie a váš web bude vždy silným bodom za vami..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map