Výhody a nevýhody hostgátora – je hostgator stále dobrou voľbou?

01.06.2020
Žiadna kategória 'Výhody a nevýhody hostgátora – je hostgator stále dobrou voľbou?
0 9 мин.

hostgator klady a zápory


HostGator je jedným z najvýznamnejších svetových poskytovateľov webhostingu a súvisiacich služieb v odbore. HostGator, ktorý je cenený pre svoju rozsiahlu ponuku produktov a dostupné plány, je platformou pre viac ako 2 milióny zákazníkov. Ich ocenené hostingové služby získali ocenenie odborníkov z oblasti priemyslu, podnikov i jednotlivcov.

Medzi hostiteľské plány hostgátora patrí zdieľaný hosting založený na Linuxe a Windows, dedikované servery s výberom operačného systému Windows alebo Linux, optimalizovaný hosting WordPress, hosting v cloude, hosting VPS a hosting hostiteľa s jednoduchým bielym štítkom.

Ak ste na hranici tejto webhostingovej spoločnosti, prečítajte si našu recenziu hostgátora, kde vám pomôžeme získať prehľad o hostiteľských funkciách, výhodách a nevýhodách tohto populárneho hostiteľa rozpočtu, takže sa môžete rozhodnúť, či by ste mali hostovať s HostGator v roku 2018.

Hostgator Hosting Recenzie

hostgator preskúmanie klady a zápory

Získajte najvyššiu zľavu s našimi kódmi kupónov HostGator!

HostGator vyniká svojimi funkčnými programami, ktoré ponúkajú bezplatný nástroj na tvorbu stránok, bezplatné šablóny, inštalátor aplikácií jedným kliknutím, široký výber tém a šablón, bezplatný prenos stránok, bezplatné marketingové ponuky, 99,9% záruku dostupnosti, 45-dňové peniaze -záruka späť, najnovší ovládací panel cPanel, podpora 24/7 a automatické zálohy zdvorilosti.

Každá úroveň hostenia obsahuje najmenej tri plány hostenia, vďaka čomu sa vaše stránky môžu zväčšovať podľa toho, ako sa vaše stránky rozširujú alebo znižujú, ak už nepotrebujete toľko zdrojov. Dostupné sú spravované a čiastočne spravované serverové možnosti a niektoré rozšírené balíčky vám dokonca umožňujú vybrať si operačný systém alebo si vybrať medzi úložiskom SSD a HDD..

Čo sa týka konfigurácie a stanovovania hostingových plánov hostgátora, mali by ste vedieť tieto informácie:

Začíname s programom HostGator!

Nastavte si svoj prvý web alebo využite bezplatnú službu hostgatora na prenos existujúceho webu na ich server. Ich služby sú podporované vynikajúcou zákazníckou podporou, 99,9% dostupnosti a 45-dennou zárukou vrátenia peňazí.

Prihlásiť sa teraz “

Hostiteľské plány hostingu

hostgator zdieľal výhody a nevýhody hostingu

Ak hľadáte pre svoj malý web cenovo dostupnú možnosť hostingu, odporúčame vám hostgator zdieľané hostingové balíčky. Ak sa zaregistrujete na 36 mesiacov, môžete využívať zľavnené ceny všetkých zdieľaných balíkov hostingu. Najdostupnejším plánom je hatchling, ktorý stojí 3,95 dolárov mesačne.

Ďalšie dva plány v tejto kategórii (plán pre deti a obchodný plán) sú ceny 5,95 dolárov mesačne. Oba plány ponúkajú neobmedzený hosting domén a nemeranú šírku pásma, podnikateľský plán však zahŕňa aj bezplatný pozitívny SSL, bezplatnú vyhradenú IP a bezplatnú telefónnu službu VOIP. Možnosti zdieľaného hostenia systému Windows sú k dispozícii už od 4,76 $ mesačne.

hostgator cloud hosting klady a zápory

Ak potrebujete rýchlejší hosting a viac zdrojov, môžete si zvoliť jeden z troch cloudové hostingové plány ponúkané už od 4,95 dolárov mesačne. Medzi výhody týchto plánov patrí rýchlejšie načítanie, škálovateľnosť, zrkadlenie údajov, integrované ukladanie do vyrovnávacej pamäte a ochrana pred zlyhaním. Plán s najväčším počtom zdrojov v tejto kategórii obsahuje 6 GB RAM, 6 jadrových CPU, bezplatné pozitívne SSL a bezplatné dedikované IP a náklady už 9,95 dolárov / mesiac.

hostgator worpdress optimalizované výhody a nevýhody hostingu

hostgator je WordPress optimalizované plány sú tiež postavené na cloudovej architektúre, čo poskytuje týmto plánom ďalšie zvýšenie rýchlosti. Rýchlejšie rýchlosti sú zabezpečené servermi HostGator s nízkou hustotou, viacerými vrstvami vyrovnávacej pamäte a integrovaným CDN. Plány začínajú na iba 5,95 dolárov mesačne.

hostgator vps hosting klady a zápory

Na vyhradenú kontrolu a škálovateľnosť odporúčame hostgator’s Plány VPS, ktoré začínajú na 19,99 $ mesačne. S úplným prístupom root, vyhradenými prostriedkami, úplnou sadou vývojárskych nástrojov, pokročilými funkciami a zdvorilými zálohami sú tieto plány VPS spoľahlivou voľbou pre profesionálov alebo podnikových používateľov..

hostgator dedikovaný server výhody a nevýhody

Od 119 dolárov mesačne, dedikované servery sú najobsiahlejšou možnosťou hostenia, ktorá je k dispozícii na serveri HostGator. Môžete si vybrať medzi úložiskom HDD alebo SSD alebo operačným systémom Windows a Linux. V závislosti od úrovne vašich skúseností si môžete zvoliť spravované alebo čiastočne spravované servery.

Plán s najväčším počtom zdrojov v tejto kategórii je server Enterprise, ktorý zbalí 8 CPU Core Core Core 16 CPU, 16 GB CPU RAM, 1 GB SSD úložného priestoru a nemeranú šírku pásma..

hostgator reseller hosting klady a zápory

Ak chcete založiť svoj vlastný malý hosting alebo chcete ponúknuť webhosting ako doplnkovú službu na vašom webe, HostGator ponúka plány predajcu od 19,95 dolárov mesačne s ľahkým bielym štítkom, cPanel, 99,9% zárukou dostupnosti a 45-dennou zárukou vrátenia peňazí.

Zákaznícka podpora hostGator

hostgator podpora klady a zápory

Ocenená zákaznícka podpora spoločnosti HostGator je pripravená vyriešiť akýkoľvek problém 24 hodín denne, 7 dní v telefóne, čete a e-maile.

Okrem týchto možností môžu začiatočníci alebo tí, ktorí sú menej oboznámení s niektorými aspektmi webhostingu, prehliadať vedomostnú základňu HostGator, ktorá obsahuje viacero videonávodov, príručiek a článkov. K dispozícii je tiež fórum HostGator, kde sa môžete spojiť s ostatnými používateľmi HostGator a diskutovať o predpredajných otázkach alebo iných problémoch, ktoré môžu mať..

Pros & Nevýhody hostGator

Pros – prečo si vybrať HostGator?

Toto sú hlavné dôvody, prečo je hostGator v roku 2018 stále skvelou voľbou:

 • Plány založené na Linuxe a Windows dostupné na zdieľaných aj vyhradených serveroch;
 • Záruka 99,9% dostupnosti;
 • 45-dňová záruka vrátenia peňazí;
 • Plesk & Ovládacie panely cPanelu;
 • Bezplatná migračná služba;
 • Zálohy mimo pracoviska;
 • Bezplatné reklamné ponuky;
 • 24/7 podpora.

Vďaka hostiteľskému programu hostGator v kombinácii s výkonnými nástrojmi a funkciami sa z neho stane silná voľba pre rok 2018. Nízke úvodné sadzby a užívateľsky prívetivé funkcie sú príťažlivé pre začiatočníkov a podniky s obmedzeným rozpočtom..

Nevýhody – Čo je zlé na serveri HostGator?

HostGator je všestranný webhosting s plánmi hostenia v celom spektre hostingu, napriek tomu však treba zvážiť niekoľko malých nedostatkov:

 • Dlhé obdobia záväzku – zľavnené ceny sú k dispozícii, iba ak sa zaväzujete k hostiteľovi na niekoľko rokov;
 • Žiadne hostovanie VPS založené na Windows;
 • Žiadna registrácia domény zadarmo.

Aj keď väčšina rozpočtových hostiteľov ponúka bezplatnú registráciu domén na jeden rok, spoločnosť HostGator sa rozhodla vzdať sa registrácie domén bezplatne v prospech ponúkania ďalších dôležitých bezplatných služieb, ako je bezplatný prenos webových stránok alebo bezplatné týždenné zálohovanie..

Záver o HostGator

HostGator je dobrá voľba pre webhosting, ak uvažujete o spustení webovej stránky v roku 2018 alebo ak nie ste spokojní so svojím súčasným hostiteľom a uvažujete o prechode na iného webového hostiteľa. Na serveri HostGator sú všetky typy hostingu zastúpené prostredníctvom rôznych balíkov navrhnutých pre rôzne požiadavky na hostenie.

HostGator má veľkorysé ponuky hostingu plné bezplatných a výkonných nástrojov na vytváranie a vývoj webových stránok. Skutočnosť, že HostGator ponúka aj niektoré hostiteľské plány založené na systéme Windows, je veľkým plusom.

HostGator je zvlášť vhodný pre nováčikov a malé podniky, ktoré sa stále učia o výhodách webhostingu. Zdieľané plány spoločnosti HostGator sú navrhnuté tak, aby vám pomohli začať so silným štartom a ľahko rozvíjať váš online podnik.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector