Výhody a nevýhody služby Bluehost – Je služba Bluehost stále dobrou voľbou?

01.06.2020
Žiadna kategória 'Výhody a nevýhody služby Bluehost – Je služba Bluehost stále dobrou voľbou?
0 9 мин.

Bluehost klady zápory


Ak hľadáte webhosting tento rok, BlueHost určite príde ako webhosting odporúčaný mnohými odborníkmi, blogermi a recenzentmi webhostingu. BlueHost je skutočne populárny webový hostiteľ, ktorý čiastočne vďačí za svoju popularitu svojim zdieľaným hostingovým plánom pre vreckové počítače a hostingovým balíkom optimalizovaným pre WordPress..

Odporúčaná samotnou spoločnosťou WordPress ako hosťom pre webové stránky WordPress, BlueHost si v tomto odvetví vytvorila meno. Avšak hosting WordPress nie je ich jediným vyhlásením o sláve, pretože BlueHost ponúka hostingové balíčky v celom hostingovom spektre, ktoré oslovia väčšiu zákaznícku základňu..

V našej recenzii BlueHost nižšie analyzujeme, či môže byť BlueHost stále dobrou voľbou pre rok 2018, alebo či by ste sa mali namiesto toho rozhodnúť pre iných webových hostiteľov..

Recenzia BlueHost

Bluehost Recenzie klady a zápory 2018

Spoločnosť BlueHost je uznávaná v celom odvetví pre svoje vhodne postavené hostingové balíčky, tím interných odborníkov a diverzifikované riešenia hostingu. Spoločnosť BlueHost si vybrala viac ako 2 milióny zákazníkov na celom svete. Ich plne spravované hostingové plány oslovujú širšie publikum a pokrývajú potreby používateľov, ktorí sú prví, ako aj profesionáli.

Medzi hostingové služby spoločnosti BlueHost patrí zdieľaný hosting vhodný pre začiatočníkov, flexibilné plány hostenia v cloude, hostingové plány špecifické pre aplikácie, ako sú plány WordPress alebo WooCommerce, a robustnejšie VPS a špeciálne hostingové balíčky.

Ďalej sa pozrime, čo môžete od týchto plánov očakávať, ako sú ceny a či sú vhodnou možnosťou zvážiť ich v roku 2018..

Hostingové plány Bluehost

BlueHost má tri zdieľané hostingové balíčky v cenovom rozpätí 3,45 – 5,95 dolárov / mesiac, tieto ceny sú však uplatniteľné iba v prípade, že sa zaviažete na 36-mesačný záväzok. Najkratšia doba viazania je 12 mesiacov, ktorá zvyšuje počiatočnú cenu balíka Basic Basic z 3,45 $ / mesiac na 5,45 $ / mesiac..

bluehost zdieľaný hosting výhody nevýhody

Každý zdieľaný plán obsahuje bezplatné doménové meno a nemeranú šírku pásma, zatiaľ čo plány zdieľaného hostenia vyššej úrovne zahŕňajú neobmedzený hosting webových stránok a nemeraný priestor na disku, spolu s bezplatnými marketingovými kreditmi, s niektorými plánmi sú k dispozícii aj neobmedzené e-maily, SpamExperts, Ochrana súkromia domény, a SiteBackup Pro.

Vylepšený cPanel, vstavaný CDN a automatické zálohy sa štandardne ponúkajú pri každom z týchto plánov.

Ak chcete využiť silu a škálovateľnosť cloudhostingu, BlueHost ponúka aj tri cenovo dostupné plány v tejto kategórii. Ceny sa začínajú na 6,99 dolárov mesačne, ak sa zaviažete na dlhšie obdobie. Všetky cloudové plány zahŕňajú nemeranú šírku pásma, bezplatnú doménu, zrkadlenie údajov, škálovanie zdrojov jedným kliknutím, zatiaľ čo niektoré plány budú obsahovať ďalšie funkcie, ako napríklad SSL certifikát, SpamExperts, vyhradená adresa IP, ochrana súkromia domény, SiteBackup + Restore atď.

Optimalizovaný hosting spoločnosti BlueHost pre WordPress je postavený na technológii VPS a snaží sa vyhovieť požiadavkám na výkon, rýchlosť a bezpečnosť webových stránok WordPress. V tejto kategórii nájdete štyri plány hostenia WordPress v cenovom rozpätí 19,99 $ / mesiac – 49,99 $ / mesiac.

Bluehost wordpress optimalizovaný hosting výhody nevýhody

Vo všetkých plánoch je zahrnutá bezplatná doména, vylepšený cPanel, podpora 24/7, 30-dňová záruka vrátenia peňazí, SiteLock CDN / WAF Pro, SiteLock Pro a SSL zadarmo..

Ak chcete na svoj web WordPress pridať komponent elektronického obchodu, spoločnosť BlueHost vás pokryla z hľadiska hostenia elektronického obchodu so svojimi hostingovými plánmi WooCommerce, ktoré začínajú na 6,95 dolárov mesačne. Vyhradená adresa IP, bezplatné doménové meno a pozitívne /Komodo SSL prísť ako štandard s týmito plánmi.

Bluehost woocommerce hosting klady a zápory

V BlueHost je hosting VPS postavený na všetkých úložiskách SSD. Tieto plány sa zameriavajú na ponúknutie väčšieho výkonu, väčšiu kontrolu a flexibilitu pre vaše webové stránky. Ceny začínajú na 19,99 $ mesačne, ak sa zaviažete na 36 mesiacov, ale máte tiež možnosť obnoviť svoj plán mesiac po mesiaci, budete však musieť zaviesť ďalších 10 dolárov mesačne.

Plány BlueHost VPS majú neobmedzenú šírku pásma, bezplatné doménové meno, bezplatné adresy IP, správu serverov 24 hodín denne a 7 dní a záruku vrátenia peňazí.

BlueHost špecializované hostingové plány ponúkajú bohaté zdroje a najlepšie z hľadiska kontroly, výkonu a zabezpečenia pre váš web. Ceny začínajú už od 79,99 dolárov mesačne s 36 mesačným záväzkom alebo 149,99 dolárov mesačne s mesačnou fakturáciou. S týmito plánmi je k dispozícii aj bezplatná doména, adresy IP, podpora 24/7 a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Bez ohľadu na vaše webové stránky (blog, obchod s elektronickým obchodom atď.) A požiadavky na zdroje sa BlueHost snaží pokryť najbežnejšie potreby hostingu a ponúka vám hostingové služby, ktoré umožňujú vášmu webu vykonávať a rozširovať sa.

BlueHost zákaznícka podpora

Pretože správa serverov 24 hodín denne, 7 dní v týždni je súčasťou hostingových plánov spoločnosti BlueHost, je k dispozícii tím interných odborníkov na hosťovanie, ktorí vám pomôžu vyriešiť akékoľvek problémy s hostením, s ktorými sa môžete stretnúť..

bluehost online podpora výhody nevýhody

Tím podpory zákazníkov BlueHost je dostupný prostredníctvom živého chatu, telefónu alebo systému predaja lístkov, alebo menej naliehavé problémy nájdete v časti Časté otázky a vedomostná základňa na webových stránkach spoločnosti..

Predtým, ako uvedieme verdikt o vhodnosti spoločnosti BlueHost, aby sa v roku 2018 stal vaším hostiteľom webu, uvádzame prehľad najlepších argumentov na pripojenie sa k službe BlueHost a niekoľko vecí, na ktoré by ste sa mali prihlásiť, skôr ako sa zaregistrujete:

Pros & Nevýhody Bluehost

Výhody – Prečo zvoliť Bluehost?

Toto sú hlavné dôvody, prečo BlueHost zostáva relevantnou voľbou v roku 2018:

 • Hostingové plány zostavené pre rýchlosť a výkon;
 • Bezplatná doména zahrnutá do všetkých plánov;
 • Hosting zameraný na WordPress;
 • Bezplatný marketingový kredit, špecializované adresy IP a SSL s niektorými plánmi;
 • Hosting viacerých domén;
 • Vylepšený cPanel.

Nevýhody – Čo je zlé na Bluehost?

Tu je dôvod, prečo sa spoločnosť BlueHost v roku 2018 nemusí dostať na vrchol svojho zoznamu:

 • Žiadny Windows hosting alebo možnosť zvoliť si preferovaný OS;
 • Dostupné počiatočné ceny, ale vysoké obdobia záväzkov (12 až 36 mesiacov) a vysoké miery obnovenia;
 • Nedostatok bezplatnej migračnej služby.

Záverečné myšlienky na Bluehost

Prax spoločnosti BlueHost zahŕňajúca najnovšie technológie s cieľom poskytovať najlepší výkon na vašich webových stránkach je silným dôvodom, prečo BlueHost zostane na radare mnohých majiteľov webových stránok, najmä preto, aby používateľské skúsenosti a výkonnosť webových stránok boli v roku 2018 naďalej silnými faktormi SEO. Mnohí preto vyhľadajú poskytovateľov hostingu, ako je Bluehost, ktorí ponúkajú rôzne nástroje a technológie na optimalizáciu rýchlosti stránok zabudované do svojich plánov hostenia (napr. CDN, nástroje na ukladanie do vyrovnávacej pamäte, SSD úložisko atď.).

BlueHost je nepochybne aj v roku 2018 relevantným výberom webhostingu. Vďaka pokračujúcej podpore softvéru s otvoreným zdrojovým kódom, ako je WordPress, a jeho dlhodobej pozícii ako konečnej platformy WordPress robí BlueHost najlepšou voľbou pre mnoho webových stránok WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector