5 En İyi BlueHost Alternatifleri – Web Hosting ve Alan Adı Kaydı

en iyi bluehost alternatifleri


BlueHost, popüler paylaşılan barındırma ve cep dostu fiyatlarla mevcut WordPress barındırma planları ile hosting endüstrisindeki en büyük oyunculardan biridir. Yine de, endüstrinin başka neler sunduğunu merak ediyorsanız veya sadece BlueHost sizin işaretinize ulaşmadıysa, benzer fiyatlı barındırma planları sunan en iyi 5 BlueHost alternatifini topladık.

BlueHost, WordPress için optimize edilmiş barındırma planları için uzun zamandır kaplandı, o kadar ki WordPress tarafından önerilen bir barındırma sağlayıcısı oldu. WordPress hosting’in yanı sıra BlueHost, bulut hosting, paylaşılan hosting, VPS ve özel sunucularla da bilinir. Yerleşik bir içerik dağıtım ağı, gelişmiş cPanel, ücretsiz yedeklemeler, ücretsiz alan adları ve site oluşturucu araçları, BlueHost’un barındırma paketlerinde yer alan ücretsiz ürünlerden yalnızca birkaçı.

BlueHost alternatiflerini merak edenler için, en iyi 5 BlueHost alternatifini ele alalım:

Web Sunucusu
Promosyon Fiyatı
hostgator en iyi bluehost alternatifi3,95 $ / aylık
inmotion en iyi bluehost alternatifi2,95 $ / aylık
ipage en iyi bluehost alternatif1,99 ABD doları / ay
namecheap en iyi bluehost alternatif$ 0,82 / aylık
godaddy en iyi bluehost alternatif2,99 $ / aylık

Şimdi her web barındırma şirketini ayrıntılı olarak görelim ve neden BlueHost’a iyi bir alternatif olabileceğini görelim.

HostGator

hostgator en iyi bluehost alternatifiHostGator, uygun fiyatlı, her şey dahil paylaşılan barındırma planları ve premium barındırma seçenekleri içeren çeşitli barındırma hizmetleri sunar. EIG’ye ev sahipliği yapan holdingin bir parçası olan HostGator, 2002 yılından beri sektörde faaliyet göstermektedir.

En büyük satış noktaları uygun fiyatlı paylaşımlı barındırma idi ve bugün hala doğru olsa da, HostGator, Linux ve Windows tabanlı barındırmadan uygulamaya özel barındırma paketlerine (Joomla barındırma, Drupal barındırma) kadar her şeyi sunan tam teşekküllü bir barındırma sağlayıcısı haline geldi. , WordPress barındırma vb.) Ve gelişmiş barındırma paketleri.

Paylaşılan barındırma, haftalık ücretsiz site dışı yedeklemeler, sınırsız bant genişliği, sınırsız e-posta hesapları, ölçülmemiş depolama alanı, tek tıklamayla yükleme,% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, 45 günlük para iadesi ve oluşturulacak diğer ücretsiz araçlar sunan 3,95 $ / ay’dan başlar. siteni büyüt.

Daha fazla kaynak ve bağımsızlık arayanlar için HostGator, tam bir geliştirme araçları, esnek yazılım seçenekleri, güçlü donanım ve gelişmiş işlevsellik ile birlikte gelen ölçeklenebilirlik için tasarlanmış birkaç bulut, VPS ve özel barındırma planına sahiptir..

Web barındırma hizmetinin yanı sıra HostGator, alan adı kayıt hizmetleriyle de uğraşır..

InMotion Barındırma

inmotionhosting en iyi bluehost alternatifiInMotion Hosting, kategori A, PCI uyumlu veri merkezlerine sahip, bağımsız, performans ve iş odaklı bir barındırma sağlayıcısıdır. InMotion Hosting, açık kaynak koduna güçlü bir bağlılığa sahiptir, kolayca ölçeklenebilir barındırma planlarına ve mükemmel müşteri desteğine sahiptir.

InMotion’daki paylaşılan barındırma planları, İşletme barındırma adı altında bulunabilir ve fiyatlar ayda 5,99 ABD dolarından başlar. Bu, diğer paylaşılan barındırma sağlayıcıları tarafından sunulanlardan biraz daha yüksek bir başlangıç ​​fiyatıdır, ancak InMotion’ın paylaşılan barındırma planları, sundukları özelliklerle rakipleri sudan çıkarabilir: all-SSD barındırma, ücretsiz alan adı, ücretsiz veri yedeklemeleri, SSH erişimi , sınırsız disk alanı ve aylık transferler, ücretsiz web sitesi transferleri, ücretsiz web sitesi oluşturucu ve reklam kredisi, business class donanım, cPanel ve kötü amaçlı yazılım koruması.

Gelişmiş barındırma seçenekleri arasında e-Ticaret optimizasyonu, ücretsiz IP adresleri, ücretsiz SSL, Otomatik Güncellemeler bulunur & Corero DDoS koruması, kilitsiz CPU çekirdeği ve güçlü yedekleme seçenekleri.

Web tasarımı ve etki alanı kaydı da InMotionHosting tarafından sunulan hizmetler arasındadır.

iPage

ipage en iyi bluehost alternatifiPage, gittikçe daha rekabetçi hale gelen bir sektördeki zaman testine dayanarak 1998’den beri faaliyet göstermektedir. En çok ilan edilen barındırma planı, bir dizi kullanışlı özellikle dolu sınırsız bir plan olan tek paylaşılan barındırma seçeneğidir. Paylaşımlı barındırma hizmetinin yanı sıra iPage’in hizmetleri arasında çeşitli VPS, özel ve WordPress barındırma planları da bulunur.

İPage’deki sınırsız paylaşılan barındırma planı ayda 1,99 $ ‘dan başlıyor ve bu da düzenli olarak ayda 7,99 $’ a mal olan bir plan üzerinde çok şey yapıyor. Ücretsiz bir alan adı, ücretsiz sürükle bırak site oluşturucu, ücretsiz pazarlama araçları, ücretsiz e-posta adresi, ücretsiz şablonlar, reklam kredileri, ücretsiz e-Ticaret araçları ve diğer birçok özellik bu plana dahildir.

İPage’deki diğer hosting paketleri cPanel, root erişimi, yüksek hızlı yansıtılmış SAN depolama, ölçeklenebilir kaynaklar, tam sunucu yönetimi ve 24 × 7 desteği.

WordPress için optimize edilmiş barındırma planları, iPage’de iki yapılandırmada da mevcuttur ve fiyatlar 3,75 ABD Doları / ay’dan başlar.

iPage’in hizmetleri web barındırma hizmetinin ötesine uzanır ve pazarlama hizmetleri, e-posta hizmetleri, alan adı kaydı ve e-Ticaret araçlarını içerir.

namecheap

namecheap en iyi bluehost alternatifEn çok bilinen ICANN akredite alan adı tescil şirketi, NameCheap hem alan adı kayıt hizmetleri hem de web barındırma hizmetleri sunmaktadır. NameCheap’in web barındırma hizmetleri, yılda 9,88 ABD dolarından başlayan birkaç paylaşılan barındırma planı, aylık 14,06 ABD dolarından başlayan bayi planları, aylık 16,95 ABD dolarından başlayan VPS barındırma planları ve aylık 58,88 ABD dolarından başlayan özel sunucular içerir..

Her barındırma paketine ücretsiz bir .website alan adı dahildir ve planlar standart olarak cPanel ile birlikte gelir. Diğer özellikler arasında SSD hızlandırmalı disk alanı,% 100 kesintisiz çalışma SLA’sı, 24 × 7 müşteri desteği, donanım ve yazılım güvenliği, üç tür sunucu yönetimi mevcuttur: tamamen yönetilen, kendi kendini yöneten ve yönetilen vb..

Adanmış sunucular tek CPU, çoklu çekirdek (Intel Xeon E3) yapılandırmaları ve çoklu CPU, çoklu çekirdekler (Intel Xeon E5) yapılandırmalarında kullanılabilir.

NameCheap, BlueHost tarafından sunulanlardan daha özel sunucu seçenekleri arayan veya alan adlarının NameCheap’te kayıtlı olmasını ve web sitelerini aynı sağlayıcıda barındırmak isteyen müşteriler için BlueHost için iyi bir alternatif olabilir..

GoDaddy

godaddy en iyi bluehost alternatifEn iyi 5 BlueHost alternatif listemiz, en iyi alan adı kayıt şirketi olarak da bilinen GoDaddy ile sona ermektedir. GoDaddy, 17 milyon müşteri ve 71 milyon alan adı yönetimi altında olan lider bir alan adı kayıt kuruluşudur. GoDaddy, barındırma hizmetleri paylaşılan barındırma, VPS, WordPress yönetilen ve adanmış sunucuları içeren bir web barındırma sağlayıcısı olarak da bilinir.

GoDaddy, sunduğu çeşitli barındırma türleri arasındaki farkı açıklamada, gerekli beceri düzeyini ve paketlerinin önerdiği site türlerini vurgulamada iyi bir iş çıkarır..

Fiyatlandırma açısından, teklifleri bu makalede listelenen diğer web barındırıcılarıyla karşılaştırılabilir fiyatlardır, bu nedenle, paylaşılan barındırma seçenekleri ayda 3,95 dolardan başlar, yönetilen WordPress seçeneği ayda 3,99 dolardan başlar, VPS barındırma planları ayda 16,99 $ gibi düşük bir maliyete sahiptir, özel sunucular ayda 69,99 ABD dolarından başlar.

Özellikler gittikçe, GoDaddy de hayal kırıklığına uğratmaz, bol miktarda kaynak ve ücretsiz alan adı, Linux barındırma planlarına sahip cPanel, 1 tıklama yükleme, 24/7 güvenlik izleme ve DDoS koruması, 1 tıklama kaynağı gibi özellikleri bir araya getirir ölçekleme, veritabanı yedekleme & geri yükleme, ücretsiz SSL sertifikaları, ücretsiz kötü amaçlı yazılım kaldırma, ücretsiz özel IP’ler, yönetilen hizmetler, tam kök erişimi ve diğerleri.

Sarmak

BlueHost’tan geçiş yapmak ya da ilk web sitenizi başlatmak istiyor olun ve güvenilir bir web barındırıcısı arıyorsanız, en iyi 5 BlueHost alternatifimiz, tüm barındırma yelpazesinde uygun fiyatlı barındırma planları sunan en iyi barındırma sağlayıcılarını bir araya getirir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map