5 En İyi HostGator Alternatifleri – Web Hosting ve Alan Adı Kaydı

01.06.2020
Kategori yok '5 En İyi HostGator Alternatifleri – Web Hosting ve Alan Adı Kaydı
0 8 мин.

en iyi hostgator alternatifleri


HostGator, 2002 yılından beri aktif olan barındırma endüstrisinde popüler bir isimdir. Şöhret iddiaları her zaman ucuz paylaşılan barındırma planları olmuştur, ancak hizmetleri premium barındırma seçeneklerini de içerecek şekilde yıllar boyunca genişlemiştir..

Gözlerinizi HostGator’ın barındırma planlarından birine ayarladıysanız, ancak diğer tüm seçenekleri göz önünde bulundurana kadar kaydolmaya hazır değilseniz, benzer veya daha iyi sunan en iyi 5 HostGator alternatifi hakkında bilgi edinmek için makalemizi okuyun. HostGator’dan daha hosting paketleri.

HostGator’a bazı alternatiflere bakmadan önce, HostGator’un hosting planlarının paylaşımlı ve özel sunucu paketleriyle hem Linux hem de Windows hosting seçeneklerini içerdiğini belirtmek gerekir. En son ve en iyi HostGator kuponları için lütfen bağlantılı makaleye göz atın.

Aşağıda tartışılan HostGator alternatiflerine gelince, onları diğerlerinden ayıran özellikleri görelim:

BlueHost

bluehost en iyi hostgator alternatif2003 yılında başlatılan BlueHost, HostGator ile çağdaş bir web barındırma şirketidir. Her iki şirket de dünyanın en büyük hosting şirketlerinden biri olan Endurance International Group’un büyük çatısı altında faaliyet gösteriyor.

BlueHost, WordPress.org’un onayını alarak ve WordPress web sitelerine ev sahipliği yaparak muazzam bir popülerlik kazanmıştır. BlueHost’ta, WordPress hosting planları ayda 19.99 dolardan başlıyor. Bu planlar VPS teknolojisi üzerine inşa edilmiştir, geliştirilmiş bir cPanel, MOJO pazarından tek tıklamayla kurulumlar, dahili CDN, SiteLock Güvenliği ve SiteLock WAF özelliğine sahiptir..

Paylaşılan hosting, BlueHost’ta bir başka popüler seçenektir ve fiyatlar sadece 3,95 $ / ay’dan başlamaktadır. Sadece paylaşılan hosting paketleri değil, herhangi bir hosting planına ücretsiz bir alan adı dahildir. WordPress ve paylaşılan barındırma dışında BlueHost, bulut barındırma, VPS barındırma, WooCommerce barındırma, özel sunucular ve hatta bayi hesapları da sunar.

BlueHost’ta bulabileceğiniz diğer önemli barındırma özellikleri arasında 7/24 destek, aşırı veri koruması için yansıtılmış sürücüler, her barındırma planıyla standart olarak cPanel, kök erişimi, 1 tıklamayla depolama yükseltmeleri, anında ölçeklendirme, entegre önbellek ve maksimum çalışma süresi için otomatik yük devretme bulunur.

InMotion Barındırma

inmotionhosting en iyi hostgator alternatifEn iyi HostGator alternatifler listemizde, paylaşılan hosting planlarından bazıları tüm beceri seviyeleri için tasarlanmış olmasına rağmen, çoğunlukla ileri düzey kullanıcılar için gelişmiş barındırma araçları sunan harika bir işletme barındırma sağlayıcısı olan InMotion Hosting yer almaktadır..

InMotion’daki en büyük avantajlardan biri, siteniz için daha iyi performans anlamına gelen all-SSD barındırma sunmalarıdır. Burada da, tüm barındırma türleriyle ücretsiz bir alan adı alabilirsiniz, ancak bazı planlarda ücretsiz alan adı almak için en az 6 ay boyunca kaydolmanız gerekebilir..

InMotion ayrıca, en cömert para iade garantisi sürelerinden birini sunar – diğer şirketler tarafından sunulan 30 günün aksine 90 gün. Tam veri yedeklemeleri de ücretsiz olarak sunulur ve tüm planlarda ücretsiz cPanel lisansı bulunur. Kötü amaçlı yazılım ve spam koruması da çoğu plana dahildir.

Paylaşılan barındırma planları ve WordPress için optimize edilmiş planların fiyatları aylık 5,99 ABD Doları’ndan başlarken, VPS barındırma ve özel barındırma planları sırasıyla 29,99 ABD Doları ve 99,99 ABD Doları / ay’dan başlıyor. Rekabetten biraz daha pahalı olsa da, InMotion Hosting, hızlı SSD barındırma, mükemmel müşteri desteği ve A kategorisiyle öne çıkıyor, PCI uyumlu veri merkezleri.

iPage Barındırma

ipage en iyi hostgator alternatifBir bölümü Uluslararası Dayanıklılık Grubu, BlueHost ve HostGator ile birlikte iPage, bu listedeki en uzun süredir devam eden ana bilgisayarlardan biridir. O zamandan beri hosting hizmetlerini sunan 1998 yılında kuruldu..

iPage’in en popüler planı, sektördeki en düşük başlangıç ​​fiyatlarından birine sahip olan sınırsız (depolama alanı, e-posta, bant genişliği, alan adı barındırma vb.) paylaşılan barındırma planıdır. iPage’in paylaşılan barındırma planı ilk dönem için aylık 1,99 ABD dolarıdır ve aylık 7,99 ABD dolarıdır. Barındırma paketi çeşitli güvenlik araçları (SiteLock), ücretsiz pazarlama kredileri (Google AdWords & Bing) ve bir dizi ücretsiz site oluşturma aracı içerir. Bunların dışında, e-ticaret araçları ve ücretsiz alan adı da dahildir.

İPage diğer barındırma planlarını o kadar çok tanıtmasa da, site odanızın büyümesine izin veren çok çeşitli VPS, özel ve WordPress barındırma planları sunuyorlar..

Web hosting iPage tarafından sunulan tek web hizmeti değildir, hizmetleri ayrıca etki alanı kaydı, çevrimiçi pazarlama ve e-ticaret hizmetlerini de içerir.

GoDaddy

godaddy en iyi hostgator alternatifYirmi yılı aşkın bir geçmişe sahip olan GoDaddy, tüm barındırma spektrumunu kapsayan her türlü barındırma hizmeti sunan popüler bir barındırma devidir. Alan adı kaydı, çevrimiçi pazarlama ve web güvenliği de GoDaddy’nin hizmetleri arasında.

Paylaşılan barındırma planları, 100 GB depolama alanıyla birlikte gelen Ekonomi planı için ayda 3,49 ABD dolarından başlar. Bu kategorideki diğer tüm planlar ölçülmemiş depolama alanı, bant genişliği ve alan adı barındırma ile birlikte gelir. Yıllık planlara ücretsiz bir alan adı dahildir ve Ücretsiz Microsoft Office 356 Business e-postası da barındırma paketinin bir parçasıdır. WordPress için optimize edilmiş barındırma planları da ayda yalnızca 3,49 ABD dolarından başlar.

VPS ve özel sunucular Linux veya Windows işletim sistemiyle kullanılabilir, Windows daha pahalıya mal olur. Linux VPS planları aylık 16,99 $ ‘dan başlarken, Windows seçenekleri 26,99 $’ dan başlar. Aynı fiyat değişimi özel sunucular için de geçerlidir, Linux adanmış sunucular ayda 69,99 $ ve Windows adanmış sunucular $ 99,99 / ay’dan başlar..

Barındırma özellikleri söz konusu olduğunda, GoDaddy tam kök erişimi, cPanel, provizyon içermeyen yükseltmeler, standart olarak yönetilen hizmetler, yönetim seviyelerini seçme imkanı, ücretsiz SSL sertifikası, 7/24 destek ve bol miktarda kaynaklar.

namecheap

namecheap en iyi hostgator alternatifUygun fiyatlı alan adı kayıt hizmetleri nedeniyle popülerlik kazanan NameCheap, ucuz web hizmetleri için bir ev ismi haline gelmiştir. Şirket çeşitli barındırma paketleri ve çeşitli web güvenlik araçları (SSL sertifikası, WhoisGuard, PremiumDNS, vb.).

Barındırma planları, paylaşılan barındırmadan özel sunuculara kadar çeşitli barındırma kategorileri aracılığıyla kullanılabilir. Paylaşılan barındırma 9.88 $ / yıl’dan başlarken, WordPress barındırma sadece 8.88 $ / yıl’dan başlar.

NameCheap’in barındırma özellikleri arasında, paylaşılan ve bayi planları olan İngiltere ve ABD veri merkezleri arasında seçim yapma olanağı, tüm planlarla kullanılabilen ücretsiz bir .website alanı, çoğu planla% 100 çalışma süresi SLA, kendi kendini yöneten, yönetilen ve tamamen yönetilen sunucu seçenekleri bulunur , cPanel ve WHM ile bazı planlara sahip ücretsiz, ücretsiz özel IP’ler ve daha fazlası.

En fazla plan, aylık 58.88 $ ‘dan aylık 379 $’ a kadar değişen fiyatlar ile etkileyici 14 özel hosting planını sıralayan özel sunucu barındırma kategorisi tarafından sunulmaktadır..

NameCheap, iyi performanslar, iyi cilalanmış hosting planları ve güvenilir hizmetler ile gerçek bir bütçe barındırmadır ve onları HostGator’a mükemmel bir alternatif haline getirir.

Sonuç

İster ana bilgisayarlar arasında geçiş yapmak, hem de bir barındırma satıcısı olmak, ya da sadece alternatiflerinizi değerlendirmek isteyin, 5 en iyi HostGator alternatifleri sektördeki çeşitli bütçe dostu barındırma seçeneklerine ilişkin bazı fikirler sundu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector