BlueHost Artıları ve Eksileri – BlueHost Hala İyi Bir Seçim mi?

01.06.2020
Kategori yok 'BlueHost Artıları ve Eksileri – BlueHost Hala İyi Bir Seçim mi?
0 7 мин.

bluehost artı eksileri


Bu yıl web barındırma arıyorsanız, BlueHost kesinlikle birçok profesyonel, blogcu ve web barındırma yorumcusu tarafından önerilen bir web barındırma olarak gelecektir. Aslında, BlueHost, popülerliğini kısmen cep dostu paylaşılan barındırma planlarına ve WordPress için optimize edilmiş barındırma paketlerine borçlu olan popüler bir web barındırıcısıdır..

WordPress tarafından WordPress siteleri için barındırma hizmeti olarak önerilen BlueHost, sektörde kendisi için bir isim yaptı. Ancak, WordHress barındırma, BlueHost’un daha geniş bir müşteri tabanına hitap etmek için tüm barındırma spektrumunda barındırma paketleri sunduğundan, ün kazanma iddiaları değildir..

Aşağıdaki BlueHost incelememizde, BlueHost’un 2018 için hala iyi bir seçim olup olmadığını veya bunun yerine diğer web sunucularını seçip seçmemenizi analiz ediyoruz..

BlueHost İncelemesi

bluehost incelemesi artılarını eksilerini 2018

Uygun şekilde inşa edilmiş barındırma paketleri, şirket içi profesyonel ekibi ve çeşitlendirilmiş barındırma çözümleri ile sektörde tanınan BlueHost, dünya çapında 2 milyondan fazla müşteri tarafından seçilmektedir. Tamamen yönetilen barındırma planları, ilk kez kullanıcıların ve profesyonellerin ihtiyaçlarını kapsayan daha geniş bir kitleye hitap ediyor.

BlueHost’un barındırma hizmetleri arasında başlangıç ​​dostu paylaşılan barındırma, esnek bulut barındırma planları, WordPress veya WooCommerce planları gibi uygulamaya özgü barındırma planları ve daha sağlam VPS ve özel barındırma paketleri bulunur.

Ardından, bu planlardan neler bekleyebileceğinizi, nasıl fiyatlandığını ve 2018’de dikkate almak için iyi bir seçenek olup olmadığını görelim.

BlueHost Hosting Planları

BlueHost’un 3,45 – 5,95 $ / ay fiyat aralığında üç paylaşılan barındırma paketi vardır, ancak bu fiyatlar yalnızca 36 aylık bir taahhütte bulunduğunuzda geçerlidir. En kısa taahhüt süresi 12 aydır, bu da temel fiyatı 3.45 $ / ay’dan 5.45 $ / ay’a çıkarır..

artıları eksilerini barındıran bluehost paylaştı

Her paylaşılan plan ücretsiz bir alan adı ve ölçülmemiş bant genişliği ile birlikte gelirken, daha yüksek katmanlı paylaşılan barındırma planları sınırsız web sitesi barındırma ve ölçülmemiş disk alanı ile birlikte ücretsiz pazarlama kredileri, bazı planlarla sınırsız e-postalar mevcuttur, SpamExperts, Alan Adı Gizliliği, ve SiteBackup Pro.

Bu planların her birinde standart olarak geliştirilmiş bir cPanel, yerleşik CDN ve otomatik yedeklemeler sunulur.

Bulut barındırma gücünün ve ölçeklenebilirliğinden yararlanmak istiyorsanız, BlueHost bu kategoride de uygun fiyatlı üç plan sunar. Daha uzun bir süre taahhüt ederseniz fiyatlar 6,99 $ / ay’dan başlar. Tüm bulut planlarında ölçülmemiş bant genişliği, ücretsiz bir alan adı, veri yansıtma, tek tıklamayla kaynak ölçeklendirme bulunurken, bazı planlarda şunlar gibi ekstra özellikler bulunur: SSL sertifikası, SpamExperts, özel IP, Alan Adı Gizliliği, Site Yedekleme + Geri Yükleme vb..

BlueHost’un WordPress için optimize edilmiş barındırma VPS teknolojisi üzerine kurulmuştur ve WordPress web sitelerinin performans, hız ve güvenlik gereksinimlerini karşılamaya çalışır. Bu kategoride, aylık 19,99 $ – 49,99 $ / ay fiyat aralığında dört WordPress barındırma planı bulacaksınız..

bluehost wordpress optimize eksilerini barındırma eksilerini

Ücretsiz bir etki alanı, gelişmiş bir cPanel, 7/24 destek, 30 günlük para iade garantisi, SiteLock CDN / WAF Pro, SiteLock Pro ve Ücretsiz SSL tüm planlara dahildir.

WordPress sitenize bir e-Ticaret bileşeni eklemek istiyorsanız, BlueHost, ayda 6,95 $ ‘dan başlayan WooCommerce barındırma planlarıyla e-ticaret barındırma açısından sizi ele geçirdi. Özel bir IP, ücretsiz bir alan adı ve Pozitif /Comodo SSL bu planlarla standart olarak gel.

artılarını eksilerini barındırma bluehost woocommerce

BlueHost’ta VPS hosting, tüm SSD depolama cihazları kullanılarak oluşturulmuştur. Bu planlar, web siteniz için daha fazla güç, daha fazla kontrol ve esneklik sunmaya odaklanmaktadır. 36 ay taahhüt ederseniz fiyatlar 19,99 $ / ay başlıyor, ancak planınızı aylık olarak yenileme seçeneğiniz de var, ancak ayda 10 $ daha fazla eklemeniz gerekecek.

BlueHost VPS planları sınırsız bant genişliği, ücretsiz alan adı, ücretsiz IP adresleri, 7/24 sunucu yönetimi ve 30 günlük para iade garantisi sunar.

BlueHost adanmış barındırma planları, web siteniz için kontrol, performans ve güvenlik açısından bol miktarda kaynak ve en iyiyi sunar. Fiyatlar, 36 aylık bir taahhütle 79.99 $ / ay veya aylık faturalandırma ile 149.99 $ / ay gibi düşük bir fiyattan başlar. Ücretsiz bir alan adı, ücretsiz IP adresleri, 7/24 destek ve 30 günlük para iade garantisi de bu planlarla birlikte sunulmaktadır..

Web sitenizin (blog, e-ticaret mağazası vb.) Ve kaynak gereksinimlerinden bağımsız olarak, BlueHost en yaygın barındırma gereksinimlerini karşılamak için çaba gösterir ve size web sitenizin performans ve genişlemesini sağlayan barındırma hizmetleri sunar.

BlueHost Müşteri Desteği

7/24 sunucu yönetimi BlueHost’un barındırma planlarıyla standart olarak geldiğinden, karşılaşabileceğiniz barındırma sorunlarını çözmek için şirket içi barındırma uzmanlarından oluşan bir ekip mevcuttur.

bluehost çevrimiçi destek artıları eksileri

BlueHost müşteri destek ekibine canlı sohbet, telefon veya bilet sistemi aracılığıyla ulaşılabilir veya şirketin web sitesinin SSS ve bilgi tabanı bölümünde daha az acil sorun aranabilir.

BlueHost’un 2018’de tercih ettiğiniz web barındırıcısı olmaya uygunluğuna dair kararımızı sunmadan önce, BlueHost’a katılmanın en iyi argümanlarına ve onlarla kaydolmadan önce tavsiye alınacak bazı şeylere genel bir bakış:

Artıları & BlueHost Eksileri

Artıları – Neden BlueHost’u Seçmelisiniz??

İşte BlueHost’un 2018’de alakalı bir seçim olmaya devam etmesinin en önemli nedenleri:

 • Hız ve performans için tasarlanmış barındırma planları;
 • Tüm planlara dahil ücretsiz alan adı;
 • WordPress merkezli hosting;
 • Bazı planlarla ücretsiz pazarlama kredisi, özel IP’ler ve SSL;
 • Birden çok alan adı barındırma;
 • Geliştirilmiş cPanel.

Eksileri – BlueHost Hakkında Neler Kötü??

BlueHost’un 2018’de listenizden en üste çıkmamasının nedeni budur:

 • Tercih edilen işletim sistemini seçmek için Windows barındırma veya seçenek yok;
 • Uygun başlangıç ​​fiyatları, ancak yüksek taahhüt süreleri (12 ila 36 ay) ve yüksek yenileme oranları;
 • Ücretsiz taşıma hizmetinin olmaması.

BlueHost Üzerine Nihai Düşünceler

BlueHost’un web sitelerinize en iyi performansı sunmak için en yeni teknolojileri benimseme uygulaması, BlueHost’un birçok web sitesi sahibinin radarında kalmasının güçlü bir nedenidir, özellikle de kullanıcı deneyimi ve web sitesi performansı 2018’de güçlü SEO sıralama faktörleri olmaya devam etmektedir. Bu nedenle, pek çok kişi, BlueHost gibi, barındırma planlarında yerleşik çeşitli site hızı optimizasyon araçları ve teknolojileri sunan (örneğin CDN, önbellek araçları, SSD depolama, vb.) Barındırma sağlayıcılarını arayacaktır..

Kuşkusuz, BlueHost 2018’de de alakalı bir web barındırma seçeneği olmaya devam ediyor. WordPress gibi açık kaynaklı yazılımlar için sürekli desteği ve nihai bir WordPress platformu olarak uzun zamandır devam eden konumu BlueHost’u birçok WordPress web sitesi için en iyi seçenek haline getiriyor.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector